|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
25.3.2015 11:15:38   
daca77
Von, a ja nisam primetila te kristale? user posted image
Jedva smo nasli br.3 pre nedelju dana...
A libero gde nabavljate?

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2051
   RE: Pelene ...
25.3.2015 11:17:23   
dunja RR
Mi smo sada na baby love 4+, jer je četvorka počela da nas žulja na butkicama.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2052
   RE: Pelene ...
25.3.2015 11:28:58   
Modessty
Von Lumpi su odlične ali se sada ubrajaju u skuplje. Danilu sam samo Lumpi koristila kad sam ih otkrila. Sada Nikoli kupujem DM-ove. Trenutno je i dalje na 4, pakovanje 84 kom za 1700din
Pampers zaobilazim u širokom luku. Među lošijim pelenama su. Pojavljuju se kristali, propuštaju.... a skupe
Mislim da su trenutno na tržištu najkvalitetnije Puffies.
Evybabzy i Tenera su onako, nisu nešto. Meni se uopšte ne sviđaju. Najgore su one Boni
Nisam probala jedino Libero.
E da! U Idei ima neke Violeta. Nemam pojma kakve su.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2053
   RE: Pelene ...
25.3.2015 11:34:09   
vonavoj
I J nosi cetvorku!
Daco,nova neka kutija i druge sare na pelenama!
Ivamark,u DISu su 1200dinuser posted image
Mod,Lumpi su bile super za T,a sad spadaju medju skuplje,u pravu si,a i kod nas ih i nema!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2054
   RE: Pelene ...
25.3.2015 12:25:16   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Von Lumpi su odlične ali se sada ubrajaju u skuplje. Danilu sam samo Lumpi koristila kad sam ih otkrila. Sada Nikoli kupujem DM-ove. Trenutno je i dalje na 4, pakovanje 84 kom za 1700din
Pampers zaobilazim u širokom luku. Među lošijim pelenama su. Pojavljuju se kristali, propuštaju.... a skupe
Mislim da su trenutno na tržištu najkvalitetnije Puffies.
Evybabzy i Tenera su onako, nisu nešto. Meni se uopšte ne sviđaju. Najgore su one Boni
Nisam probala jedino Libero.
E da! U Idei ima neke Violeta. Nemam pojma kakve su.

Ju?! Ovde je cena Lumpi i Baby Love skoro ista.
Lumpi je 6,19 (45 kom), a Baby love 6,99 ili 6,49 (50 kom)

Lumpi su se promenile, meni su odogvarale za Anu, sad nešto mi ne štima. Ili je to zbog toga što su mu bile prevelike. A oni ježevi se ne lepe lepo ako ide jedan preko drugog.

Za Violetu sam već pisala, teta u prodavnici je rekla da mame koje su ih kupovale kažu da su ok.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2055
   RE: Pelene ...
25.3.2015 12:57:46   
Bibilib
Ja juce nasla Pufies pelene na akciji u Tempu i kupila da probamo kakve su.....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2056
   RE: Pelene ...
25.3.2015 15:32:10   
wivern

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Hvalila sam babylove pelene,a pokvarile su se,imaju novo pakovanje (a pri tom ih i nema vise pod radnjama,jer je magacin izgoreo),i sad se stvaraju kristali kad je pelene puna..to mi se ne svidja!
Sad razmisljam koje da probam..Puffies,ili Lumpi,mada u rodicu nisam dugo videla Lumpi,a te sam koristila T. Sad su puffies u DISu na akciji..

Von kakvo pakovanje? Belo? Ako je belo to nisu iste pelene.
Ni ja nisam primetila kristale, koristim ih od skoro i super su mi.
Nama je i evybaby bio ok, ali velicina nam nikako ne pase.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2057
   RE: Pelene ...
26.3.2015 10:47:26   
degu
mi nasli neke Mylove pelene,ne znam cije su al su odlicne. Mekane,bez mirisa,nisu plasticne i u njima mi je skroz suva. U svim drugim joj je koza ujutru bila mokra. Cena 1100din za 50 komada (5), Puffies je 1700 din 58 komada, tako da su i jeftine i odlicne. Zao mi sto bambo nismo probali,al za sad sam s ovim prezadovoljna. Samo da se ne ospe jer smo promenili pelenu.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2058
   RE: Pelene ...
26.3.2015 14:32:05   
ivannna
libero smo uzeli u Liliju a Lumpi sam videla u Rodicu
degu-gde ste uzeli te Mylove?

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2059
   RE: Pelene ...
27.3.2015 7:01:39   
branki*
i ja prvi put cujem za te mylove pelene,nisam vidjala kod nas.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2060
   RE: Pelene ...
27.3.2015 7:17:00   
degu
nema ih ovako u radnjama,to su neke slovacke. Mi imamo neku radnju sto samo pelene prodaje al sam ja do sad bila lenja da vidim sta imaju. Mislim i sad sam,mm je isao user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2061
   RE: Pelene ...
27.3.2015 7:33:11   
mali_mis
Lumpi smo probali, ali mi se cini da su vise nekako za devojcice, imaju vise onog za piskanje na ledjima nego sa prednje strane, ako razumete na sta mislim user posted image Vidjam ih jedino u Rodi, i to ona mala pakovanja. Libero sam videla da ima u Idei.
Mi smo pufies fashion koristili do skoro, postale su nam male, cak i 5, uzane su mu, stezu ga kod nogu, jer covek i dalje ima krofnice, sad smo skroz na zelenom pampersu.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2062
   RE: Pelene ...
27.3.2015 7:36:06   
serpica
MM Pufies imas 5.ali i po velicinama M,L i XXL cini mi se tako,ja uvek uzimam te XXL i one su mu dobre

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2063
   RE: Pelene ...
27.3.2015 7:42:57   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: serpica

MM Pufies imas 5.ali i po velicinama M,L i XXL cini mi se tako,ja uvek uzimam te XXL i one su mu dobre


Jel mi verujes da te M, L i XXL nikad nisam videla user posted image Bas cu sledeci put da dobro pregledam pakovanje u radnji.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2064
   RE: Pelene ...
27.3.2015 7:54:30   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Lumpi smo probali, ali mi se cini da su vise nekako za devojcice, imaju vise onog za piskanje na ledjima nego sa prednje strane, ako razumete na sta mislim user posted image Vidjam ih jedino u Rodi, i to ona mala pakovanja. Libero sam videla da ima u Idei.
Mi smo pufies fashion koristili do skoro, postale su nam male, cak i 5, uzane su mu, stezu ga kod nogu, jer covek i dalje ima krofnice, sad smo skroz na zelenom pampersu.

U rodi ih viđaš jer je rodu kupio mercator, a to je njihova marka za decu. Kanim se poodavno da kupim i te bamboo, videću ako se i ovde promene baby love. ne gine mi da idem da kupujem te bamboo - u porodilištu su bile i bile su dobre.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2065
   RE: Pelene ...
27.3.2015 10:11:29   
wivern
Ja ne nadjoh dm trojku juce nigde user posted image . I sto kaze von sve su nova pakovanja.
Kupila sam puffies, da probamo bas

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2066
   RE: Pelene ...
27.3.2015 10:14:24   
daca77
A u Nisu ja nigde nisam videla Libero?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2067
   RE: Pelene ...
31.3.2015 9:25:30   
ivannna
juce sam slucajno pogledala pakovanje pufies koje imamo,pise xxl,u pitanju je 5 pakovanje od 40 komada,ne bih to ni primetila da neka od vas nije napisala da postoje i te oznake velicine

nama je pufies 5 vec mala,odn cica se zali da je zuljaju na preponama,ima oko 14kg a na pelenama pise da su do 25kg user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2068
   RE: Pelene ...
31.3.2015 9:31:49   
adulence
ivanna ja mislim da njoj smetaju pelene a ne da su joj male ,velika je ona sada i prosto smeta joj i svesna je toga...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2069
   RE: Pelene ...
31.3.2015 10:21:01   
ivannna
uh adulence ja cu biti najsrecnija kada ih skine,sedi ona na nosi,hoce,i po pola sata,ali nikako nesto da uradi u njima,kao da jos uvek ne konta sta treba da radi... ali to je prica za drugu temu

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2070
   RE: Pelene ...
31.3.2015 10:24:58   
adulence
moja Ivaje pocela da biva svesna tek kada se par puta u gacice upiskavala....ljubi tu malu lepoticu

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2071
   RE: Pelene ...
31.3.2015 11:07:09   
ivannna
evo od sutra krecem da kupujem gacice,taman da skupimo zalihe za more

ljubi i ti tvoju malu cakanu Ivu puno!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2072
   RE: Pelene ...
11.4.2015 19:36:37   
Aleksandra94
Ja od početka koristim Pampers...sad sam počela sa Becutan pelenama. Potpuno su iste, bar ja ne vidim neke velike razlike. Ali vratiću se opet Pampersu...Becutan koristim privremeno pošto sam ih dobila u DM-u preko Babybonus programa, a čula sam da su jedne od boljih, pa rekoh da ih probam.
Postoje mnogo druge, ali sam malo skeptična što se tiče menjanja pelena i kupovine nekih jeftinijih...ipak, kad je beba u pitanju, na pelenama i sredstvima za higijenu ne treba štedeti. Bebina koža je jako osetljiva, pa u skorije vreme ne bih menjala pelene. Čula sam da je DM marka pelena, Baby love, takođe slična Pampersu po kvalitetu, tako da eto jedino njih mogu da probam...ali to ostavljam kada bebac napuni još koji mesec.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2073
   RE: Pelene ...
11.4.2015 19:47:33   
Ana RR
Pampers pelene su po meni nešto najgore što se može kupiti, barem kod nas, jer ne možete ni da zamislite koja je razlika u pampersu kupljenom u Srbiji i ovde u Kanadi. Samo su izvikane, imaju dobar marketing i ništa više.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Aleksandra94)
Direktna veza do poruke: 2074
   RE: Pelene ...
11.4.2015 20:47:39   
wivern
I ja mislim da xcena nema veze sa kvalitetom, pogotovo ne u zemlji Srbiji.
Nama je pampers bio ok, ali se moj sestric recimo uzasno ojedao od pampersa. Tako da nema pravila.
Za sada su mi dm-ove najbolje u smislu cena-kvalitet.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Majčina ljubav ne može se meriti nedeljama
Nije bitno da li je to bio rani ili kasni gubitak trudnoće. Već je postojala veza između majke i bebe. A ljubav je već b...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here