|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
22.2.2015 10:32:16   
Trcosava
Ove sam uzela, meni nisu kao karton
user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2001
   RE: Pelene ...
22.2.2015 10:36:20   
wivern
Trco te sam htela ali kad god odem u dm nema velicina koja meni treba od tog manjeg pakovanja. Ne bih kupovala jumbo dok ne probam.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2002
   RE: Pelene ...
22.2.2015 10:40:18   
Azra_
Meni je Pampers najbolji. Probali smo 4-5 proizvođača, ali glas za Pampers. Prvih 6 meseci smo uzimali onaj beli. Mekan, fin, skup.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2003
   RE: Pelene ...
22.2.2015 10:45:42   
bubulence
Trco nama su te odlicne

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2004
   RE: Pelene ...
22.2.2015 10:50:56   
Ana13

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ima jedan dan DM-ove pelene i mislim da su ok. Ne puštaju mu sa strane, odnosno na boku.

Pampers su meni zlo najveće. Kad baš ništa nema, uzmem njih. Zbog onog gela izbegavam, pogotovo kod Ane sam izbegavala. Ponavljam to kao pokvarena ploča, ali meni je to užasno. Pa zamislite mame da vama recimo 'always uložak' pusti onaj gel i da vam sve uđe u svetlanu. Bljak!!

Ja pitala u prodavnici za iskustva sa violeta pelenama, kaže da su mame uglavnom zadovoljne.
Jel probala neka bambo pelene? Probala sam njihove maramice i one su super - bez mirisa ikakvog.

Ne znam o kom pampersu pricas,ali nikad nisam videla taj gel da curi kod belog.Nisam probala zeleni i narandzasti pampers. Probali smo te violeta (dobili u rodi par komada na prezentaciji) i bile su mi grozne. Neki bzv materijal,kao neka plastika.Dok mi je pampers kao pamuk.Imamo i becutan (dobili u dm-u) i on je katastrofa.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2005
   RE: Pelene ...
22.2.2015 10:54:28   
Azra_
Ja ni u belom, ni u zelenom Pampersu ne videh taj gel koju Trća spominje...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2006
   RE: Pelene ...
22.2.2015 11:00:02   
bubulence
Ako mislite na one kuglice koje ostaju na guzi mi ih imamo od zelenog pampersa

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2007
   RE: Pelene ...
22.2.2015 11:08:42   
wivern
Probala sam taj beli pampers i iskreno on mi je najbolji, ali mi je mnogo para na zalost.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2008
   RE: Pelene ...
22.2.2015 11:15:16   
degu

IZVORNA PORUKA: bubulence

I opet nama definitivno dm najvise odgovara. Ovde nema dm pa smo pre par dana kupili obican zeleni pampers i skoro svaki je propustio a o smradu da ne pricam...


Joj mene pampers zbog ovoga izluđuje, jedno vreme mi je mm-ova bratanica stalno govorila:"Čini mi se da se T ukakila" user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2009
   RE: Pelene ...
22.2.2015 12:19:49   
vonavoj
wiv,neces se prevariti sa jumbo pakovanjemuser posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2010
   RE: Pelene ...
22.2.2015 13:29:23   
ishler
Baby love sa oba deteta najbolje su se pokazale

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2011
   RE: Pelene ...
22.2.2015 15:00:17   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana13


Ne znam o kom pampersu pricas,ali nikad nisam videla taj gel da curi kod belog.Nisam probala zeleni i narandzasti pampers. Probali smo te violeta (dobili u rodi par komada na prezentaciji) i bile su mi grozne. Neki bzv materijal,kao neka plastika.Dok mi je pampers kao pamuk.Imamo i becutan (dobili u dm-u) i on je katastrofa.


Beli pampers ih nema do neke trojke ili četvorke, posle i beli ima.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2012
   RE: Pelene ...
22.2.2015 18:25:02   
wivern
Kupila obican babylove, nebo i zemlja u odnosu na beli. Izgleda dobar probacemo veceras.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2013
   RE: Pelene ...
22.2.2015 18:40:43   
Azra_
Trćo, mi smo beli Pempers koristili od rođenja. Dakle, bilo ih 1 (0-5kg), 2 (3-6kg) , 3 (4-9kg)... Skoro sam drugarici kupila beli Pampers 2!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2014
   RE: Pelene ...
22.2.2015 21:12:27   
Ana13
Kako nema,Trco? Ja sam u porodiliste nosila 1,pa smo koristili 2,sad 3. Od samog pocetka koristim samo beli pampers

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2015
   RE: Pelene ...
22.2.2015 21:22:35   
wivern
Hm ja sam skapirala da ona prica o gelu. Da gel stavljaju od trojke ili cetvorke tek.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2016
   RE: Pelene ...
22.2.2015 21:25:44   
Ana13
Moguce user posted image Sad smo na trojci i nema gela na guzi.Videcemo sa cetvorkom

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2017
   RE: Pelene ...
22.2.2015 21:31:04   
mama krava
Mi probali Bambo i SUPER su! Ovaj moj je svilenko i njemu ne odgovara ni Pampers ni Pufies vise... Samo Babylove obicne i Bambo!

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2018
   RE: Pelene ...
22.2.2015 22:45:35   
serpica
Znam da u pampersu ima tog gela ali nama nikad nije ostao na guzi,ni sa jednim detetom,desilo se i da bude prepun ali retko,ali gel nikad nije bio na guzi a ni ojed. Mozda zavisi i od decije koze.
Becutan mi je grozan,krut i debeo,a ovaj iz dm-a sam samo jednom probala i vise nisam kupovala.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2019
   RE: Pelene ...
23.2.2015 4:04:06   
Trcosava
Gledajte, možda se nešto promenilo od pre 5 godin. Tj 4, jer drugarica je koristila isto beli za cerkicu i njoj sam isto ti rekla tada,potvrdila je posle. MeMeni Ana nije imala nikad ni jedan jedini ojed, sama činjenica da sam to nalazila mi je bila dovoljna. A i propustio je skoro svaki put. To je samo moje iskustvo.
Ove bambo imaju u porodilištu, delovale su mi ok. A uporedjivala sam cene ovde i tu i u Srb su jeftinije za oko 1€. Cenovno su ovde skoro isto kao i Lumpi.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2020
   RE: Pelene ...
25.2.2015 14:23:31   
ivannna
Mi koristimo pufies a posebno sam srecna kad su na akciji pufies fashion user posted image , na plazi je prosle godine bila hit! ne mogu da docekam da dodjemo kuci pa vec u kolima ih cepnem da vidim koja je kombinacija dezena u pitanju
nikada nismo imali sa njima problema,svidja mi se kod njih sto imaju onaj upijajuci deo skroz do kraja dela koji ide uz ledja sto kod belog pampersa nije slicaj

jednom smo kupili boni suprims i zeznuli se,bio je jeftin ali takav je i kvalitet,sirok materijal koji ide sa strane,preko prepona pa mi se dete uvek zali da je zulja

tenera i bekutan su mi bile ok mada malo vise krute
narandzasti pampers mi je bezveze,ne volim one kuglice


htela bih da probamo jos neke koje su slicne belom pampersu ,da su meke,pamucne,savitljive,imate li neki predlog?

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2021
   RE: Pelene ...
25.2.2015 14:46:07   
Valerie
libero su vrhunske, ali su paprene.
ja volim i babylove, koji jeste malko kruci. i oni imaju neku finiju vrstu, koja je verovatno meksa, nismo probali.
mnogi hvale bamboo, samo smo jednom imali odavno. videla sam da ih ima letoshop, i tek jos ponegde, treba proveriti na njihovom sajtu.
mi smo najvise koristili pufies, najbolje su nam se pokazale, a najmanje pampers. one najjeftinije tenera, kplus ne bih uzela vise ni za dzabe, grebu.
nama je narandzasti pampers bio podnosljiviji od plavog.

sasvim su nam bile dobre i one iz lilija, i care iz maxija

< Poruku je uredio Valerie -- 25.2.2015 15:00:23 >

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2022
   RE: Pelene ...
25.2.2015 15:01:51   
Trcosava
Valerie, ima ih i po nekim apotekama. Znam da je jedna na Nbg, barem tako piše na sajtu. Meni pamet ne smeta kad sam u Bg, pa zovem redom i pitam da li imaju

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2023
   RE: Pelene ...
25.2.2015 15:22:58   
mama krava
Ja sam Bamboo naručivala preko sajta I imate besplatnu dostavu za 2 velika pakovanja!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2024
   RE: Pelene ...
25.2.2015 16:53:40   
wivern
Mi smo se ojeli od lili pelena user posted image
Nama nisu bile lose ni evybaby ali nam velicina sada ne odgovara. Njihova trojka nam je jos uvek velika, curi sa strane jer ne obuhvate dobro butku, a dvojka mala.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Majčina ljubav ne može se meriti nedeljama
Nije bitno da li je to bio rani ili kasni gubitak trudnoće. Već je postojala veza između majke i bebe. A ljubav je već b...



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here