|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
13.12.2014 16:37:59   
Mala Elena
Valerie, i meni se zeleni pampers nista posebno ne dopada, kao da se krune kad se malo vise ispiski i grudva im se sadrzaj tj punilo....
Sada koristimo pufies i ok su , ne propustaju...Mirkam, probaj njih ako nisi.
Najvise mi se dopadaju one Play narandzaste ali ih uvek nestane kada odemo da ih kupimo...ono jumbo pakovanje.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1976
   RE: Pelene ...
14.12.2014 11:35:32   
Klarita
Mi smo se vratili na pampers premium care. Prosle nedelje sam dva puta bila do Sofije i ne kupim prvi put pelene jer vidim ista cena...tek kad sam po drugi put isla s kumom ona zena mi pokaza da je njihovo pakovanje kao jumbo i ima 66kom a, nase tek 52user posted image
Uzela sam i libero, ali 5-icu, i nama su onda sa K bile libero najbolje. Jedva sam ih nalazila i porucivala i svasta, sad ih ima. Skuplje su, ali vrede. Samo su nam velike iako ima 9700gr a, na njima pise da su od 10kguser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1977
   RE: Pelene ...
14.12.2014 15:40:58   
mirkam
Ja ipak uzeh narandzasti Pampers i to odriču da probamo malo pakovanje.Ovo nam je prvo experimentisanje sa pelenama user posted image

ME,nismo nikada ništa probali sem Pampersa prvih mjesec dana i sve do sada Becutan.

< Poruku je uredio mirkam -- 14.12.2014 15:42:16 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1978
   RE: Pelene ...
21.2.2015 12:55:08   
Trcosava
Mm se opet zeznuo sa pelenama i uzeo velike Lumpi, tj Lumpi i nema male - od 3-ke idu.
Sad am uzela u DM-u njihove pelene, vidim da su par mama rekle da su im ok. Dobih silne neke bonuse, pa da iskoristim. A ove Lumpi su da li od 3 ili 4 kg iako on ima toliko, puštaju mu sa strane i to poprilično, tako da žće pričekati malo da poraste, pa onda i njih da iskoristimo - baciti se neće.
Pampers je meni nužno zlo.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1979
   RE: Pelene ...
21.2.2015 13:08:05   
minnica
Nama Pufies nisu nijednom propustile. user posted image Ni ja ne volim Pampers. DM sam iskoritila samo iz Babybonusa i one su bile ok.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1980
   RE: Pelene ...
21.2.2015 21:21:11   
Ana13
Ja od pocetka koristim beli pampers i odlican nam je. Necemo ga ni menjati

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 1981
   RE: Pelene ...
21.2.2015 22:44:38   
Bibilib
Ja sam se zaprepastila kada sam pre neko vece na TV cula da su u nekim pampersima i opremi za bebe pronadjene kancerogene materije...Detaljnije procitajte na sajtu...
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:534605-APOS-Kancerogene-materije-u-pelenama-cuclama-prostirkama-i-igrackama

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1982
   RE: Pelene ...
21.2.2015 23:01:56   
Štetica
Zeleni pampers=ojed
Pufis= jedna stolica(presvukla gaa posle 5minuta) propustile pored nogu,a nisu velike
Tako da koliko god izbegavala beli pampers opet sam mu se vratila.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1983
   RE: Pelene ...
22.2.2015 1:10:47   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Ja sam se zaprepastila kada sam pre neko vece na TV cula da su u nekim pampersima i opremi za bebe pronadjene kancerogene materije...Detaljnije procitajte na sajtu...
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:534605-APOS-Kancerogene-materije-u-pelenama-cuclama-prostirkama-i-igrackama

Ne piše nigdje da je Pampers u pitanju????user posted image

Ne piše uopšte koje su marke, što je bezveze, trebali su objavit imena odmah!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1984
   RE: Pelene ...
22.2.2015 7:28:16   
mali_mis
Objavili su naknadno da ti proizvodi nisu u Srbiji.
Nego, mi smo presli skroz na pampers, puffies nam je mali.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1985
   RE: Pelene ...
22.2.2015 8:30:33   
branki*
ja trenutno opet pampers zeleni,videcu kad malo poraste da predjem na lili pelene.za sad je sve ok,nisu propustile,ojeda nema.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1986
   RE: Pelene ...
22.2.2015 8:36:44   
serpica
I mi koristimo zeleni pampers,od svega sto sam probala on mi je najbolji,desi se da procuri sa strane ali ja to prepisujem nemirnom spavanju bebca i velikoj kolicini vode koju popije u toku dana.
Vrlo cesto u Aksi bude na akciji pa se ispalti.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1987
   RE: Pelene ...
22.2.2015 8:38:43   
daca77
JA koristim DM pelene i ok su...od zelenog pampersa smo dobili ojed.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1988
   RE: Pelene ...
22.2.2015 9:06:23   
degu
Žene kakva su vam iskustva sa Lili pelenama? Koristimo puffies i babylove i planiram za noć da nastavim puffies, al sam mislila za dan neke povoljnije da uzmem s obzirom da se baš često presvlačimo, kaki kao mala fokica user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1989
   RE: Pelene ...
22.2.2015 9:10:32   
branki*
meni su lili pelene super..doduse nisam ih koristila kad je boza bio mala beba bas,jer nisu ni bile koliko znam,ali kasnije jesam i bile su odlicne.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1990
   RE: Pelene ...
22.2.2015 9:11:43   
Trcosava
Ima jedan dan DM-ove pelene i mislim da su ok. Ne puštaju mu sa strane, odnosno na boku.

Pampers su meni zlo najveće. Kad baš ništa nema, uzmem njih. Zbog onog gela izbegavam, pogotovo kod Ane sam izbegavala. Ponavljam to kao pokvarena ploča, ali meni je to užasno. Pa zamislite mame da vama recimo 'always uložak' pusti onaj gel i da vam sve uđe u svetlanu. Bljak!!

Ja pitala u prodavnici za iskustva sa violeta pelenama, kaže da su mame uglavnom zadovoljne.
Jel probala neka bambo pelene? Probala sam njihove maramice i one su super - bez mirisa ikakvog.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1991
   RE: Pelene ...
22.2.2015 9:13:11   
pari
Meni se recimo lili pelene nisu svidele, propuštale su nam...mi smo na babylive...
Mislim da je jako sve individualno i da treba probati

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1992
   RE: Pelene ...
22.2.2015 9:13:16   
wivern
Degu baš sam sada htela da napišem za te pelene. Meni su super, bolje su mi od nekih dm-ovih belih pelena.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1993
   RE: Pelene ...
22.2.2015 9:14:40   
degu
Trco verujem da su bambo ok, mislim da su najzdravija varijanta jednokratnih pelena. Meni smetaju ti mirisi, zato sam i izbacila pampers, jako mi je smrdeo. Puffies mi za sad miriše podnošljivo. Hvala Branki, probaćemo ih pa javljam user posted image
Hvala Wiv, Pari user posted image

< Poruku je uredio degu -- 22.2.2015 9:15:51 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1994
   RE: Pelene ...
22.2.2015 9:17:01   
vonavoj
Uzela sam joj Lili pelene,2ku i probijalo je na sve strane..e sad kad je veca mozda nece,jer je ranije mnooogooo kakila!
Za sad koristi babylove,a razmisljam da kupim care iz maksija,starijoj smo koristili kad je bila veca..moram da vidim koje su jeftinije,babylove ili careuser posted image ,naravno ako valjaju care onda cemo preci na njih!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1995
   RE: Pelene ...
22.2.2015 9:19:05   
Trcosava
Da Degu, one su neke kao bio eko, mislim ne padam ja na te fore, ali oni mirisi su katastrofa.
Wiki je probala neke babylove bio eko, ove moje su obične. Imaju neki indikator upišanosti - neka plava crta po sred. Tj ona je žutozelena, a kad se toliko upiša da kao mora da se menja pelena, ta crta poplavi. Mada, imam utiksak da dok pišne jednom ono poplavi user posted image

Ove dm-ove ne mirišu user posted image smrde samo kad se ukenja

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1996
   RE: Pelene ...
22.2.2015 10:26:17   
wivern
Da to su ove pelene, i ja uopste nisam zadovoljna. Kao karton da stavljam user posted image

user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1997
   RE: Pelene ...
22.2.2015 10:29:11   
vonavoj
Ne koristim joj te dm..nego obicne!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1998
   RE: Pelene ...
22.2.2015 10:31:32   
bubulence
I opet nama definitivno dm najvise odgovara. Ovde nema dm pa smo pre par dana kupili obican zeleni pampers i skoro svaki je propustio a o smradu da ne pricam...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1999
   RE: Pelene ...
22.2.2015 10:31:33   
wivern
Von htela sam da probam te dm, ali nigde ne mogu da nadjem malo pakovanje, samo ono jumbo. Pa sam kupila ove rekoh ne moze biti neka velika razlika.
Kad ono mucak.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Majčina ljubav ne može se meriti nedeljama
Nije bitno da li je to bio rani ili kasni gubitak trudnoće. Već je postojala veza između majke i bebe. A ljubav je već b...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here