|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
19.11.2014 13:42:07   
QueenJ
Mi koristimo beli pampers. Na 3 smo već neko vreme. Probala sam bila i običan, nisam nešto bila najzadovoljnija, valjda navikla na ove.
U lilly-u je akcija, sa računom od prethodno kupljenih pampers pelena -10% na novo pakovanje, čini mi se da traje do 13. decembra. Imam 2 računa (akcija je počela početkom novembra). Taman da se opremimo sa još 2 pakovanja na akciji. Nije neki dinar uštede to, ali što volim da iskoristim akcije, ljuuudi moji! user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1951
   RE: Pelene ...
19.11.2014 13:48:38   
snezap
za starije dete sam koristila pampers prvih pola godine. Onda smo se dali u experimentisanje koje nije urodilo plodom. Probali smo evy baby, puffies, becutan, baby love, violeta i nista se to meni nije dopalo, a cena bila slicna kao i cena pampersa. Onda smo jedan dan naleteli na neke svajcarske pelene Baby dream i od tada smo stalno njih koristili. Sada bebanu opet koristim pampers, pa malo kasnije kada mu stolica postane cvrsca precicemo opet na te svajcarske

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1952
   RE: Pelene ...
22.11.2014 20:55:10   
Mala Elena
Jel neko cuo za Tenera pelene ili mozda i probao?

(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 1953
   RE: Pelene ...
22.11.2014 20:59:57   
Torbica
Meni su te Tenera nekako grube i džombaste... Dobili smo paket pa sam isprobala. Jeftine jesu ali im je kvalitet takav. Posle njih su svake druge kao melem na ranu.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1954
   RE: Pelene ...
22.11.2014 21:20:15   
branki*
ja sam isto probala tenera pelene.jesu jeftinije,ali nisu neke sto se tice kvaliteta,uopste nisu neke.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1955
   RE: Pelene ...
22.11.2014 22:22:49   
isidora88
meni su najbolje bile huggies, ali ih nema u prodaji vise.
tenera nisam probala na svom detetu, pojavile su se kad smo vec ostavljali pelene, ali sam sestrinoj maloj stavljala i ocajne su, kao karton.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1956
   RE: Pelene ...
22.11.2014 23:03:02   
Torbica
Koliko para, toliko muzike...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1957
   RE: Pelene ...
22.11.2014 23:22:39   
Klarita
Ko koristi puffies, u Aksi su na akciji 1100 i kusur dinara. Mi kupili dan pred akciju da probamo. Nisam odusevljena, ali OK su. Ipak se vracamo na premium careuser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1958
   RE: Pelene ...
22.11.2014 23:33:34   
mama krava
Mi smo ih koristili, a onda sam se istripovala da mi je od njih dobio e-coli user posted image . Sada ih vise ne koristimo, jer mi bas smrde kad se upiski, a tek ujutru...katastrofa!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1959
   RE: Pelene ...
22.11.2014 23:36:32   
Torbica
Ni te Puffies mi nisu nesto legle...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1960
   RE: Pelene ...
5.12.2014 16:05:59   
daca77
A kakve su babylove pelene u DM? MM kupio njih greskom umesto original Pampers.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1961
   RE: Pelene ...
5.12.2014 16:25:13   
mama krava
Meni su super!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1962
   RE: Pelene ...
5.12.2014 16:34:43   
bubulence

IZVORNA PORUKA: daca77

A kakve su babylove pelene u DM? MM kupio njih greskom umesto original Pampers.


odlicne!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1963
   RE: Pelene ...
5.12.2014 16:35:30   
Tiziana
Nama su Libero bile najbolje. Babylove sam jednom kupila,one organic,ali su mi bile suvise grube,ako se dobro secam...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1964
   RE: Pelene ...
5.12.2014 16:38:07   
bubulence
jesu malo grublje ali iz razloga sto su jedino one i bambo od prirodnih materijala... bar kod nas nema drugih da se kupe a da nisu plasticne...
i nama su libero bile dobre ali ih je u to vreme bilo tesko naci

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1965
   RE: Pelene ...
5.12.2014 16:48:07   
choopa choops
Koristili Pampers (one su bile najgore u smilu osipanja user posted image ), paa onda probali sve redom Violeta, Huggies, Becutan, Baby Lino, Harper, par puta iz DM-a te ...Ne mogu više da se sjetim ali bar još 5 nekih različitih su probali (ćerka). A onda sam jednom kupila Libero i te su joj najviše odgovarale, jeste da su bile najskuplje, ali isplatile su se user posted image Onda su kasnije potpuno nestale sa našeg tržišta (doduše i držao ih je samo jedan lanac trgovina) i sad nisam obraćala pažnju da li ih ima auopšte, ali sigurno ću njih da tražim. Ako ne nađem njih onda vjerovatano Huggies.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1966
   RE: Pelene ...
5.12.2014 18:35:48   
daca77
Ok.Hvala puno user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1967
   RE: Pelene ...
5.12.2014 19:22:26   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Torbica

Meni su te Tenera nekako grube i džombaste... Dobili smo paket pa sam isprobala. Jeftine jesu ali im je kvalitet takav. Posle njih su svake druge kao melem na ranu.



Jeste! Muz kupio da probamo, srecom je imala dijareju u tom periodu pa eto jos malo ih ostalo. Jako su grube i rubovi su im cvrsci , nikako ih ne zatezati kao ostale!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1968
   RE: Pelene ...
12.12.2014 13:40:09   
mlada_mama
od pocetka Violetu, onu obicnu, onda dobili babylove kao poklon, potrosli smo je al nismo nastavili, uzela sam jednom pampers sleep and play ali kratko. Onda pampers aktive baby, i on nam je super, sad kako kad, pokusavam je odviknuti, ali uzimam one violeta double care. Nije se nikad osula ili iziritirala kozu zbog pelena, sve joj odgovaraju sto se toga tice, da - jedino Puffies, kupili jednom, fore radi dezena i da malo promjenimo, kad ono propustise. i od tad nisam vise.

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1969
   RE: Pelene ...
12.12.2014 14:11:58   
ishler
Mi koristimo baby love,najbolje su mi.
I sa prvim i sada

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 1970
   RE: Pelene ...
12.12.2014 15:41:43   
mirkam
Mame,treba mi savjet.
Mi koristimo skoro od rodjenja Becutan ( pisala sam već Pampers prvih mjesec dana ali sam se razocarala i prešla na Becutan). I stvarno su nam fenomenalne.E sad,već dvije noći tj jutra bude mokar,pelena propusti.Preko dana su i dalje odlične.Ne vjerujem da mu ne odgovara broj( i dalje koristimo četvorku,M ima oko 11 kg) jer bi pustile i preko dana user posted image Koje da uzmem za noć? Ili da uzmem veće,peticu ?

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1971
   RE: Pelene ...
12.12.2014 15:49:15   
ishler
Moguce da su male mada meni je pampers propustao sa prvim detetom,pa sam presla na baby love,one nisu nikada.....
A mozda se vrti pa pomeri pelenu,probaj bolje da zategnes



< Poruku je uredio ishler -- 12.12.2014 15:50:11 >

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1972
   RE: Pelene ...
12.12.2014 15:51:52   
Trcosava
Mirkam meni je jedna mama koja ima dečaka savetovala Lumpi pelene. Ani su bile odlične (iako nije dečak), a bogme i za ovo dete ću njih uzeti. Čak i zaova koristi (ima isto dečaka, kod njih je problem ne znam koji da napred puštaju pelene), a kad ih ona koristi.... Onda stvarno user posted image njih i neke iz DM bamboo ili koje već

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1973
   RE: Pelene ...
12.12.2014 16:06:21   
Valerie
Tenera i K plus skroz bezveze, krute, nerastegljive, ocigledno zuljaju
libero najbolje, babylove super, puffies skroz ok (te smo najcesce kupovali), sareni puffies nam je jednom pustio boju boju user posted image ali smo opet ponekad kupovali...
obican pampers ne volim, neki put izlazio gel kad se puno uspiski, a to je skoro uvek user posted image verovatno zavisi od serije. narandzasti pampers ok, i beli smo kad je bila mala beba, isto ok.
nikad se nije osula.
nismo probali evy, bekutan, huggies.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1974
   RE: Pelene ...
13.12.2014 15:56:50   
mirkam
A kod nas nema skoro ništa od tih pelena koje vi hvalite user posted image
Trco,za Lupi mi je i jedna koleginica rekla da su super.Eto njih igrom slučaja ima pa ću probati user posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Majčina ljubav ne može se meriti nedeljama
Nije bitno da li je to bio rani ili kasni gubitak trudnoće. Već je postojala veza između majke i bebe. A ljubav je već b...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here