|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
14.9.2014 17:08:28   
Bibilib
Mi koristimo samo original Pampers i ne procuri sto je bitno kao kod ostalih...Beba se budi suva...user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1901
   RE: Pelene ...
3.10.2014 13:52:55   
degu
Dok nismo skinuli široki povoj bila sam prezadovoljna sa Pufies pelenama, međutim zadnjih par dana kad kaki sve izleti pozadi, ukaka se do pola leđa, pa smo opet uzeli pampers, međutim ista priča user posted image uopšte ne znam o čemu se radi, da l joj je u stvari tečnija stolica zadnjih par dana ili šta se dešava. Koristimo 3, sad ne znam, možda smo trebali 3 + da uzmemo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1902
   RE: Pelene ...
3.10.2014 14:40:20   
majared
Te + pelene su malo sire od celog broja, tako da je velika verovatnoca da ces i sa njima imati isti problem

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1903
   RE: Pelene ...
3.10.2014 14:44:13   
mati
Koliko sam ja razumela oko tog + u pitanju je samo veca moc upijanja. Nama su ti + modeli bili isti kao i obicni, bas sam ih merila. A na pakovanju pise da kao upijaju vise.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 1904
   RE: Pelene ...
3.10.2014 15:57:23   
degu
Dobro ste mi rekle da se ne zeznem i sledeći put, možda su joj ipak male a što je najgore imam oko 100 komada sad user posted image ništa, napraćemo se i napresvlačiti a sledeći put ću uzeti veći broj, možda prvo da nađem na komad negde da probam jel do toga.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1905
   RE: Pelene ...
4.10.2014 18:28:58   
Jole84
Degu nama se to nije dešavalo sa Puffies baš sam zadovoljna, a jeste sa Pampersom.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1906
   RE: Pelene ...
5.10.2014 10:00:22   
doktorkakristal
nama Pufis 4 nikako nije odgovarala vec sam pisala propustala non stop,sad imam neke iz svice pa njih koristim nocu ,a danju sam uzela Violeta da probam i sta znam nisu neki kvalitet

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1907
   RE: Pelene ...
5.10.2014 10:20:27   
mali_mis
Ili ja nisam normalna, ili je do serije pufies-a user posted image Pelene koje kupim recimo u aksi su mi nekako boljeg kvaliteta, nego one koje kupim u idei. Desilo mi se sa 3 pakovanja iz idee, da su propustale, one trakice sa strane su se kidale, pravile su se rupe, kad pakujem dete u pelenu, a ne zatezem istu, ma grozota.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1908
   RE: Pelene ...
5.10.2014 12:42:48   
degu

IZVORNA PORUKA: Jole84

Degu nama se to nije dešavalo sa Puffies baš sam zadovoljna, a jeste sa Pampersom.


Izgleda da je bila tečnija stolica pa još pod pritiskom pa izletelo user posted image il ja nisam dobro zatezala, sad baš pazim i krivo mi je što sam uzela pampers jer ja ne znam kako vama, al meni baš smrdi i sva je pelena plava od tog gela, tako da se vraćam na pufies :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1909
   RE: Pelene ...
5.10.2014 13:29:03   
Mala Elena
Nama su pufies 3-ka fenomenalna a dvojka je recimo povremeno propustala a i bila je drugacijeg dezena , zavisi od serije. Pampers narandzasti sa kamilicom je predivnog mirisa ali zadnja dva puta ga nije bilo .user posted image
Zavisi i od stolice koliko je cvrsta ili kako beba naleze na pelenu u datom trenutku.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1910
   RE: Pelene ...
8.10.2014 2:31:18   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Babylove jesu malo kruce ali to je zato sto ne sadrze prirodni lateks koji je izazivac raznih dermatoza,alergija itd..,zapravo to sto Pampers i ostale sadrze ovaj sastojak koji ih cini pufnastijim cine da su manje kvalitetne po pitanju onoga sto je the best za bebuuser posted image ...


Probali smo konačno Baby Love i super su. Deluju mi gotovi isto kao pelene iz Lillyja, samo je dizajn malko drugačiji. Ali zadovoljna za sada u svakom slučaju user posted image


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1911
   RE: Pelene ...
8.10.2014 13:00:26   
degu
e moram i ja da nabavim babylove da probam, samo nemamo dm, jedino kad neko bude išao za NS. Moje dete tek iz pampersa katapultira kaku napolje user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1912
   RE: Pelene ...
8.10.2014 13:06:38   
Modessty
POslednjih meseci sve kupujem babylove, i to 4. Baš sam zadovoljna. I vlažne maramice su im super!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1913
   RE: Pelene ...
8.10.2014 14:11:35   
mati
Ja sam pronasla gacice pelene i super su, samo ih nema uvek. Cena im je ista kao pampers original ali su mnogo prakticnije. Inace Mita od osmog meseca nosi 5. , 4 mu je plitka...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1914
   RE: Pelene ...
8.10.2014 16:55:11   
mali_mis
Mi smo i dalje na pufies f.c. 5 danju, a nocu smo u pampers active boy (gacerone) 6. Nocu sora ko blesav, ujutru pelena teska mozes ubiti nekog.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1915
   RE: Pelene ...
8.10.2014 16:56:28   
dunja RR
Šta je to, imaš sličku?
IZVORNA PORUKA: mati

Ja sam pronasla gacice pelene i super su, samo ih nema uvek. Cena im je ista kao pampers original ali su mnogo prakticnije. Inace Mita od osmog meseca nosi 5. , 4 mu je plitka...user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1916
   RE: Pelene ...
8.10.2014 17:03:43   
wivern

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

POslednjih meseci sve kupujem babylove, i to 4. Baš sam zadovoljna. I vlažne maramice su im super!

Videl asam da gomila ljudi kupuje upravo te pelene, i bas se razmisljah da li ima neko koga znam a da koristi. Samo nigde ne videh 1 user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1917
   RE: Pelene ...
8.10.2014 17:06:40   
Olga75
Dunja , ima pampers gace (bilo je kad je zver bila mala ) i to i za decake i za devojcice , koristi se kad se odvikavaju od pelena

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1918
   RE: Pelene ...
8.10.2014 17:06:45   
Anoniman
Wiw mi smo samo njih koristili -odlicne su, neces pogresiti, ima new born, ili ti 1 u dmu, mozda su bile nestale kada si ti gledalauser posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 1919
   RE: Pelene ...
8.10.2014 17:09:36   
mali_mis
Dunja ima i huggies gacerone, 10 kom. nekih 700-800 din, ne isplati se bas.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1920
   RE: Pelene ...
8.10.2014 17:46:03   
wivern
Um ja skoro svaki dan idem u DM user posted image , sta cu kad sam ovisnik i ne videh ih ni jednom. Ali moj trudnicki mozak nije merodavan, ko zna u sta sam ja buljila. Ovde se kupuju nenormalno, pre neki dn od nas petoro u redu samo ja nisam kupila te pelene.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1921
   RE: Pelene ...
8.10.2014 18:11:14   
dunja RR
Wiv, mi smo od rođenja koristili 2 (Pampers), i vrlo brzo smo prešli na 3 (od 4 do 9), prvo beli Pampers, pa Lilly. Kada sam posle porođaja otišla u DM na Vračaru, nisu imali ništa od Baby love. Tek skoro nađoh 3, zato smo ih tek sada i probali.
IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

POslednjih meseci sve kupujem babylove, i to 4. Baš sam zadovoljna. I vlažne maramice su im super!

Videl asam da gomila ljudi kupuje upravo te pelene, i bas se razmisljah da li ima neko koga znam a da koristi. Samo nigde ne videh 1 user posted image



< Poruku je uredio dunja RR -- 8.10.2014 18:12:06 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1922
   RE: Pelene ...
8.10.2014 18:13:14   
dunja RR
Aha, te pelene gaće su za odvikavanje? Hvala devojke!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1923
   RE: Pelene ...
8.10.2014 18:13:45   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

POslednjih meseci sve kupujem babylove, i to 4. Baš sam zadovoljna. I vlažne maramice su im super!

Videl asam da gomila ljudi kupuje upravo te pelene, i bas se razmisljah da li ima neko koga znam a da koristi. Samo nigde ne videh 1 user posted image

Ima babylove new born malo pakovanje,zuto,ima ih na Bezanijskoj kosi recimo tamo sam ih videla pre par dana.mi smo njih koristili


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1924
   RE: Pelene ...
8.10.2014 18:21:14   
milicicak
Dunja, dm u Nevesinjskoj je odlicno snabdeven ako ti nesto znaci :)
Ja obozavam dm proizvode i mislim da babylove pelene imaju savrsen odnos cena-kvalitet. Mi smo nazalost morali da vratimo pelenu pa cim potrosim ovaj puffies kupujem babylove :)

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Zašto je ova beba još uvek vezana za svoju...
Kao što možete da vidite na fotografiji, beba je još uvek vezana za svoju pupčanu vrpcu, koja je namotana tako da speluj...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here