|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
7.9.2014 12:28:00   
Sanchy
Babylove jesu malo kruce ali to je zato sto ne sadrze prirodni lateks koji je izazivac raznih dermatoza,alergija itd..,zapravo to sto Pampers i ostale sadrze ovaj sastojak koji ih cini pufnastijim cine da su manje kvalitetne po pitanju onoga sto je the best za bebuuser posted image ...

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1876
   RE: Pelene ...
7.9.2014 12:29:51   
Torbica
user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1877
   RE: Pelene ...
7.9.2014 12:49:45   
Dani.kv
Sanchi lepo objasnjeno za kvalitet a i dubina pelene je Ok

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1878
   RE: Pelene ...
7.9.2014 13:11:51   
Mala Elena
Ukusi su razliciti user posted image
Ja sam kao prve pelene koristila evy baby jer jedinicu nismo nasli od drugih marki u temmpu , bile rasprodate .I bila sam prezadovoljna . Medjutim skoro opet kupimo trojku, ali nije to to, okolo onaj lastis je bukvalno razvucen i stalno mi prolazi kaka, ne mogu samo da se naperem i napeglam . Samo sam sama sebi napravila posao. Inace tanke jesu i duboke, steta sto nemaju dobru elastiku user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1879
   RE: Pelene ...
8.9.2014 21:12:35   
pari
Raznišljam se koji broj pelena da uzmem sad...beban ima oko 5kg...da li 2 ili 3?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1880
   RE: Pelene ...
8.9.2014 21:21:49   
majared
Na svakom pakovanju pise od koliko do koliko kg beba treba da ima za te pelene



< Poruku je uredio majared -- 8.9.2014 21:23:26 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1881
   RE: Pelene ...
8.9.2014 21:40:08   
degu

IZVORNA PORUKA: pari

Raznišljam se koji broj pelena da uzmem sad...beban ima oko 5kg...da li 2 ili 3?


Pari ja sam tad već prešla na 3 i bile su nam dobre. Dvojka je već bila nekako mala.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1882
   RE: Pelene ...
8.9.2014 21:56:48   
Mala Elena
Pari, pise to na pakovanju, mi smo juce kupili Pufies obicni midi od 4-9 kg, evy baby zadnje koje smo imali su od 5-9, a pampers narandzasti od 6-9 kg a isto tako cini mi se pufies fashion . Sve trojcice pa probaj. Dvojka je uglavnom od 3-6 , pitanje je ako uzmes vece ekonomik pakovanje da li ce ti brzo prerasti . user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1883
   RE: Pelene ...
8.9.2014 21:57:50   
dunja RR
I ja kao i degu, odavno smo na 3.

IZVORNA PORUKA: degu


IZVORNA PORUKA: pari

Raznišljam se koji broj pelena da uzmem sad...beban ima oko 5kg...da li 2 ili 3?


Pari ja sam tad već prešla na 3 i bile su nam dobre. Dvojka je već bila nekako mala.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1884
   RE: Pelene ...
8.9.2014 22:15:03   
mirkam
To sa kilazom koja se vezuje sa brojem na pelenama je po meni vrlo relativna stvar. Moj M ima 9 ipo kg ali je dugacak jako, tako da ima malo dupence user posted image , i do skoro smo koristili 3 i bila mu je taman. A sto se brenda tice, mi smo samo prvih mjesec dana koristili Pamper dok nije zaradio neku infekciju koju smo povezali sa pelenama i tada kupili Becutan i od tada ga nismo mijenjali.Nikada mi nije propstila jos pelena, kako je stavim ne pomjeri se, super fleksibilne lastikice oko nogica, dovoljno "duboke", tanke..ma ja sam prezadovoljna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1885
   RE: Pelene ...
8.9.2014 22:47:59   
Mala Elena
Da, jeste relativno , te granice ne moraju bas striktno da se postuju .Mi koristimo 3-ku skoro 2 meseca , sad ima 6400g i dobre su joj. Mislite li da se ta infekcija javlja od pelena ? Da nije ipak od kreme ili maramica ili nisu na vreme promenjene pelene ? Bekutan htela da probam, kuma kaze deblje su, ovde citam tankeuser posted image , meni tanke samo odgovaraju.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1886
   RE: Pelene ...
9.9.2014 11:47:48   
mirkam
Mala Elena, Becutan je uradio redizajn pakovanja i znatno poboljsao kvalitet. One stare su stvarno bile nikakve i da, bas debele.Ove nove su savrsene, al ne znam kako bih ti objasnila kako izgleda novo a kako staro pakovanje user posted image
Sto se tice infekcije, mi smo povezali sa pelenama jer se bas dosta beba u nasem okruzenju u tom periodu imalo isti ili slican problem a koristili su Pampers. Jedan nas prijatelj je slao na neki institut pelene na analizu, cak je pokusao i po novinama to da provuce, ali prosto prevelika je to masinerija da bi dozvolili njenu propast. Ja sam M od rodjkenja (pa i danas) presvlacila na dva sata, maramice nisam ni koristila, cistila sam ga vatom i mlakom vodom... Ne znam, mozda i nije od pelena,al kazem, da kucnem, od kad smo ih promijenili sve je super user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1887
   RE: Pelene ...
9.9.2014 12:55:30   
Sanchy
Gore sam pisala vec ali sada da malo uprostim sto je pelena meksa i pufnastija to je kolicina stetnih materija kao sto su polietilen, polipropilen, tributil,veca u njoj kako bi se taj efekat "papirne maramice" postigao..Ljudi uglavnom o tome ni ne razmisljaju a upravo je to razlog zasto nekim pelenama dajem prednost u odnosu na druge

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1888
   RE: Pelene ...
9.9.2014 16:03:49   
pari
Ako nekome treba, u dm-u su na akciji pufies po 1399 i pampers premium po 1599din do 14og.
Nama su se pufies pokazale dobro...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1889
   RE: Pelene ...
9.9.2014 16:13:47   
doktorkakristal
slazem se da su DM odlicne takve su Millete iz Svice koje mi sveki salje,jako su skupe i malo je pakovanje ali nezamenljive,D ce godinu uskoro i nismo imali problema sa ojedom,crvenilom ili necim drugim,mada ja D perem guzu obavezno posle kake i ujutru kao posle duze setnje ako je vrucina pa se oznoji,joj jedva cekam da se ratosiljamo pelena

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1890
   RE: Pelene ...
10.9.2014 14:21:47   
mali_mis
Baby love pelene su se i nama pokazale kao jako dobre. Nisu propustale. Mi smo ih kvalitetno iskoristili kad se bebac rodio, pa smo dobili iz dm. Nego me sad zanima, jel ima baby love 6, ili su i oni do 5?

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1891
   RE: Pelene ...
14.9.2014 11:23:04   
Sanchy
Ima 6 xxl

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1892
   RE: Pelene ...
14.9.2014 11:29:05   
Anoniman
E mi smo vratili nocnu pre nekoliko meseci, pa cu bas da probam baby love opet, njih smo samo i koristile , kada je stalno nosila pelenu, a sada za noc sam uzlea neke mofix, nisu loseuser posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 1893
   RE: Pelene ...
14.9.2014 11:30:22   
emicaa
Mi kad smo bili na odmoru uzimali smo Violeta pelene baš sam zadovoljna njima,ovde uzimamo marku od jednog marketa,tanke su baš a nikad joj još nije prošlo.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1894
   RE: Pelene ...
14.9.2014 12:08:22   
doktorkakristal
EMICE cudo ti ne uzimas Millete kad ih ima tamo

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1895
   RE: Pelene ...
14.9.2014 12:13:23   
emicaa
Pa nemam pojma,u početku smo uzimali pampers i posle dva mjeseca zaova mi ove preporučila,ona za oba djeteta njih uzimala pa tako da sam i navikla na ove.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1896
   RE: Pelene ...
14.9.2014 12:18:35   
mali_mis
Hvala Sanchy user posted image
Imacu ih u vidu user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1897
   RE: Pelene ...
14.9.2014 12:30:31   
Mala Elena
Sinoc sam otvorila pufies 3-ku, mnogo lep dizajn, zaljubila sam seee user posted image
M. Becutan cu probati nekad, cula sam da ih dosta hvale, relativno skoro su kod nas. ..
Bas cu da pogledam posle da li pise na pakovanju sta sve ide, bas me sad zanima user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1898
   RE: Pelene ...
14.9.2014 13:48:32   
doktorkakristal
jesu sarene i lepe,ali se meni nisu pokazale kao dobre D se budila mokra,necu ih vise uzimati

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1899
   RE: Pelene ...
14.9.2014 17:03:33   
Torbica
Mi koristimo BabyDream, Svajcarske i DM Baby Love.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Majčina ljubav ne može se meriti nedeljama
Nije bitno da li je to bio rani ili kasni gubitak trudnoće. Već je postojala veza između majke i bebe. A ljubav je već b...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here