|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
11.7.2014 17:06:38   
New Mom

IZVORNA PORUKA: mihi


IZVORNA PORUKA: New Mom

Meni krivo sto Libero nigde nema. Nabavili smo bili u Madjarskoj sad za bebu, sjajne su.


NM ja sam videla Libero u Rodicu u Beogradu mozda ih ima i u NS u Rodicu.

U medjuvremenu sam ih nasla u Merkatoru (hvala Torbice user posted image ) i u Lillyju. ALI naspram onih Libero koje sam donela iz Madjarske a isto su bile dvojka velicina, ove su mnogo losije. Daleko od toga da su lose (za sada planiram da nastavim da ih koristimo s tim da smo presli na trojku) vec ima i boljih za drugo trziste.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 1851
   RE: Pelene ...
11.7.2014 21:43:56   
Torbica
I drugi put user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1852
   RE: Pelene ...
12.7.2014 0:04:53   
Rosita
Probali smo 5, 6 vrsta i sve su ok. Jedino pampers nisam nikad htela jer ne volim mainstream ni u cemu user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1853
   RE: Pelene ...
16.7.2014 21:25:41   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: moja ciklama

A moje pitanje je Violeta Pelene?
Meni se sve što sam koristilaod "teta Violete" dopada, pa bih i pelene da probam, ali ima li iko iskustva?
user posted image



_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 1854
   RE: Pelene ...
16.7.2014 21:44:44   
anci kv
ja nisam ni znala da imaju i te pelene user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 1855
   RE: Pelene ...
31.7.2014 20:56:54   
dunja RR
Da li ima razlike između ovih Pufies KLIK i ovih KLIK?
Obe su za od 4 do 9 kg, pa ne kapiram u čemu je razlika, osim male razlike u broju pelena. Cena je ista, osim što su ove prve trenutno na akciji pa izađu sada jeftinije.

Inače, sada koristimo beli Pampers od 4 do 9 kg, ok su. A skoro tek iskoristih one dve Pufies pelene sa printom što dobismo u porodilištu (zaboravila da ih imam), i skapirala sam da su skroz ok, nismo probali Pufies ranije. Samo ne znam koja je to veličina što smo dobili, jer nije pisalo, ili ja nisam našla.

A probala bih sada ove 4-9kg, valjda će nam odgovarati kada nam Pampers za tu kilažu odgovara ...

I da, potrošismo sve Bekutan pelene, i ona dva paketa što dobismo u porodilištu i one što dobismo u DM-u, poslužile su nekako. U principu nisu toliko loše koliko su mi se činile na početku. Nama i Pampers procuri sa strane ako je obilna i tečnija stolica, tako da def nije bilo do Bekutana.

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.8.2014 1:36:37 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu olovka)
Direktna veza do poruke: 1856
   RE: Pelene ...
31.7.2014 21:00:54   
Ana RR
Suzi, probaj Libero, ja se kunem u njih user posted image

Ove puffies fashion su one kao šarene fensi, inače su iste kao i ove druge.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1857
   RE: Pelene ...
31.7.2014 21:14:24   
milicicak
Dunja, one fashion su dizajnirane imaju print na sebi :) mi koristimo oba tipa. I mislim da ima razlike, ne u kvalitetu nego u razmaku izmedju nogu i visine pelene, al ga objasnih. Naime, T dobija kontaktni ekcem kad je pelena nazulja pa stalno menjamo izmedju dm baby love i ova dva puffies-a, kad je nazulja obicni ovaj dizajnirani joj odgovara.
I da dodam, jako sam zadovoljna i dm i puffies pelenama, jedina mana dizajniranih je sto ponekad taman dezen oboji bodic.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1858
   RE: Pelene ...
1.8.2014 1:35:45   
dunja RR
Anči, nisam nigde videla Libero. U DM-u kada sam bila čak nije bilo ni njihovih pelena za našu kilažu, samo neke veće koliko se sećam.

Milicicak, znači ipak ima razlike .. Mi smo u porodilištu dobili te sa printom, i jesu malo više, mislim da nam je baš to odgovaralo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1859
   RE: Pelene ...
1.8.2014 16:39:15   
pari
Nama su babylove, pufies i lilly pelene bile super do sad... Becutan katastrofa, dva puta stavili i oba puta procurelo...užas...
Probala bih i lumpi i libero i možda još neke...
Mi smo još uvek na 1 ili 2

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1860
   RE: Pelene ...
1.8.2014 17:00:27   
pocahontas
dizajnirane puffies su, cini mi se, malko tanje od ovih nedizajniranih, sto je super za leto..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1861
   RE: Pelene ...
1.8.2014 18:10:22   
Jole84
Nama papmers 3 nikako ne odgovara,sve joj procuri sa strane kad se upiški,naročito noću sve mi mokra bude u roku od 3 sata. Kupila sam dm-ove pa ću da probam,a probala bih i Lumpi,vidim da ih dosta hvalite.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 1862
   RE: Pelene ...
1.8.2014 22:39:08   
dijana1*
Mi koristimo babylove i prezadovoljna sam. Pampers propusti sa strane cim se ukaki. A i babylove su dublje na ledjima tako da ni tu ne moze proci.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1863
   RE: Pelene ...
1.8.2014 22:58:04   
anci kv
Vratila sam se na beli pampers,više nema iritacije kao sa pufies.

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1864
   RE: Pelene ...
1.8.2014 23:04:22   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, nisam nigde videla Libero. U DM-u kada sam bila čak nije bilo ni njihovih pelena za našu kilažu, samo neke veće koliko se sećam.



Ima u Letu, u Aksi... Lumpi su isto jako dobre.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1865
   RE: Pelene ...
2.8.2014 0:08:31   
Azra_
Mi smo na Pampersu. Prvih 6-7 meseci beli, posle običan. Probali smo DM-ove, nisu loše, a Libero su mi bile nekako krute. Inače, uvek primetim razliku i u Pampers pelenama. Razlikuju se, one kupljene u Aksi od onihkupljenih u Tempu(proizvode se na različitim mestima), naravno, najbolje su one koje dobijemo iz inostranstva. Sada trošimo malo, za spavanje, pa nije frka, može bilo koje.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1866
   RE: Pelene ...
3.8.2014 10:37:10   
Dani.kv
Meni se pufies sarene 4 ne dopadaju. Tamniji dezen je kao da su iznosene. Obicne su ok. Pampers za noc je neprevazidjen. Evu baby nisu za bacanje. Lepo mirisu. Dm su dobre kod iritirane koze u kombinaciji sa belim pampersom. Za mene je ovih dana tenera otkrice. Tanke su. Imaju dosta gela i drze najmanje 6 sati. Cena je 800din za 66 kom. Teta Violeta su bosanske. Drugarica ih hvali. Sve u svemu meni su najgore lilijeve mama&beba. Ostalo vredi probati

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1867
   RE: Pelene ...
2.9.2014 13:36:50   
mali_mis
Kupila sam pre neki dan lumpi malo pakovanje (vidim svi ih hvale), cisto da probamo, i moram priznati da su dobre. Tako da cu sad pufies fc da lovim na snizenjima, a lumpi kad ove prve nisu na popustu user posted image

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 1868
   RE: Pelene ...
7.9.2014 0:25:40   
dunja RR
Ja sam onomad planirala da uzmem Pufies, i uzeh (sticajem okolnosti, da premostim) Lilly pelene na nekoj akciji (mada smo ih i u porodilištu dobili i utisci su dobri). I taj početni utisak i dalje stoji, odlične su! Uzeli smo već dva puta po dva velika pakovanja (na dva pakovanja dobije se dodatni popust), koja zajedno izađu 1800 + se dobiju gratis vlažne maramice /dva paketa), koje su isto ok. Uzimamo 3-ojku, od 4 do 9 kg. Duboke, mekane, ma super su! Uzela bih ja njih i da su skuplje, ali eto i cena im je odlična, tim bolje ...
Lilly pelene su nam definitivno bolje od Pampersa i Bekutana, nijednom, ali baš nijednom nisu propustile a S ima tečniju stolicu gotovo uvek.
Jedan klijent mi reče da nije isključeno da baš Pampers pravi Lilly pelene, imaju oni neke cake ..

< Poruku je uredio dunja RR -- 7.9.2014 0:30:34 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1869
   RE: Pelene ...
7.9.2014 0:56:30   
Mala Elena
Dunja koje su te lilly -jeve ?Mama&beba? Te sam jednom dobila i jedva sam cekala da potrosim .Krute su i debele a tih dana udarilo sunce pa sam joj povremeno skidala siroki povoj da prodise .user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1870
   RE: Pelene ...
7.9.2014 1:01:24   
Mala Elena
Izvini dobila sam babylove i nisam zadovoljna, to je dm-ova markauser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1871
   RE: Pelene ...
7.9.2014 1:06:57   
Sanchy
Sve vreme od porodjaja koristili Babylove,nijedna zamerka..uh zaboravila sam jednom sam kupila neke Pampers jer je malac dobio dijareju a DM ne radi nedeljom i od njih je sa strane zaradio lisaj koji sam jedva sanirala...znaci od one njihove trakice sa strane

< Poruku je uredio Sanchy -- 7.9.2014 1:08:56 >


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1872
   RE: Pelene ...
7.9.2014 1:26:24   
dunja RR
Lillyjeve nisu krute i debele, baš su mekane, verovatno su te tvoje bile DM-ove. Njih još nismo probali ali su mi mnogi rekli da su previše "kartonske". Ali kažem, nismo probali pa ne mogu da tvrdim ..

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Dunja koje su te lilly -jeve ?Mama&beba? Te sam jednom dobila i jedva sam cekala da potrosim .Krute su i debele a tih dana udarilo sunce pa sam joj povremeno skidala siroki povoj da prodise .user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1873
   RE: Pelene ...
7.9.2014 8:51:17   
branki*
ja sam vec hvalila lilijeve pelene i stvarno su dobre.em su dobre ,em im je cena niza od pampersa.
boza je koristio u pocetku beli pampers,kasnije zeleni jako dugo.zadovoljni smo.
za bebu planiram da uzimam ove lilijeve..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1874
   RE: Pelene ...
7.9.2014 8:59:29   
Mala Elena
Nisam koristila te iz lilly -ja ali dm-ove su za moj ukus jako grube na dodir i kartonske ..dosta su i debele. Nikako ih ne bih vise kupila. A cena im je ista kao ostalim pelenama

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  73 74 [75] 76 77   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Majčina ljubav ne može se meriti nedeljama
Nije bitno da li je to bio rani ili kasni gubitak trudnoće. Već je postojala veza između majke i bebe. A ljubav je već b...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here