|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
27.6.2014 11:18:56   
ivaMark
Pari, mi smo jako malo koristili new born jer je beba rodjena sa 4kg, brzo smo presli na dvojku.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: Pelene ...
27.6.2014 11:39:58   
pari
onda ću verovatno ove mini...
još pre dve nedelje je beba imala 2,4kg po uz, a za par dana ulazim u 9.mesec pa ćemo videti koliko je sad napredovala...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: Pelene ...
27.6.2014 12:14:07   
mika79
Pari ja sam uzela beli pampers new born(valjda je to 1) jedno pakovanje za porodilište i kad dođemo kući par dana da imamo, planiram da uzmem još jedno pakovanje belog pampersa 2.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: Pelene ...
27.6.2014 14:10:51   
pari
Ja razmišljam o lilly pelenama... Zapravo verovatno ćemo morati da isprobamo razne da bi znale koje su ok...

< Poruku je uredio pari -- 27.6.2014 14:12:05 >


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: Pelene ...
27.6.2014 14:44:55   
mika79
Pari u Idei je akcija pampers belih pelena pakovanje je 1599,00 čini mi se, ja sam pre neki dan kupila, a što ti kažeš verovatno ćemo probati razne dok ne nađemo ono što odgovara našim user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: Pelene ...
27.6.2014 15:39:19   
sansa
Ja za prvo dete u pocetku koristila pampers a onda sam otkrila puffies koji je tada bio znatno jeftiniji od pampersa a monogo bolji bar za mene . Posle sam presla na neke ksenija kje ima kod nas u gradu bas su dobre a dupla jeftinije .
Sad za ovo drugo kupila jedno veliko pakovanje puffies 2 a posle cu i njemu da probam ksenija pa ako odgovaraju njih cu da koristim jer su dobre a i mnogo povoljnije

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: Pelene ...
27.6.2014 16:54:47   
dunja RR
Mi smo ih dobili u BG paketu. Mekane su, i deluju ok, samo su njemu male - veličina je za bebe od 2 do 5kg a njemu dođu na pola guze. Ali mi se čini da su prijatnije od pampersa.

Dobili smo i bekutan u paketu, dva pakovanja, ali još ih nisam probala.
IZVORNA PORUKA: pari

Ja razmišljam o lilly pelenama... Zapravo verovatno ćemo morati da isprobamo razne da bi znale koje su ok...



< Poruku je uredio dunja RR -- 27.6.2014 16:56:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1832
   RE: Pelene ...
27.6.2014 17:03:36   
pocahontas
nama su bekutan propustale i nekako su mi plasticne, uglavnom koristimo babylove, po nekad puffies, kad pocne da klopa cvrstu hranu preci cemo skroz na puffies, tako sam i sa starijim detetom..

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: Pelene ...
27.6.2014 17:24:11   
pari
Hvala!
Definitivno ću onda uzeti one od 3 do 6kg...videću još koje...treba da napravim neko poređenje cena i naravno da uvažim vaša mišljenja :-)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: Pelene ...
27.6.2014 17:53:01   
MakiJ
Mi dobili jedan paket nekih austriskih baby born, te ce mo iskoristiti a sa cim da nastavim neznam, nemam iskustva. Hvale DM-ove pelemne

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: Pelene ...
27.6.2014 18:33:59   
Ana13
A koliko se pelena nosi u porodiliste? Jel moze da se izvadi nekoliko komada iz veceg pakovanja ili se nosi celo pakovanje?

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1836
   RE: Pelene ...
27.6.2014 19:26:08   
ishler
Dm baby love su meni najbolje,a koristila sam beli pampers do 7meseca pa presla na njih,inace mi je dete imalo problema sa ekcemom,ali sam prezadovoljna.I ponovo bih njih.Vidim da su se pojavile kod nas i bekutan,ne znam kakve su one?

< Poruku je uredio ishler -- 27.6.2014 19:27:59 >

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: Pelene ...
27.6.2014 19:58:35   
mamica 91
Nama se prvi osip pojavio od narandzastog pampersa, pa od zelenog... beli je skroz ok i dobro je upijao...
Pufies onako, ne upijaju bas sjajno, ali nije imala osip...
Molfix solidne, ok upijaju, ok cena
Violeta do 3.vel. su bile ok 4. nam je bila haos, lose upijale..

LUMPI definitivno neprevazidjeno najbolje, extra upijaju, bez osipa i ok cena..

DM naaaajgoreee, cela 3 dana smo ih koristili,guza kao kod majmuna, uzas, jednom se upiski odma propusti, jos kupili jumbo, bacila sam 70 pelena, ocaj..

Sad za bebu koristimo beli pampers...

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: Pelene ...
27.6.2014 20:02:28   
bubulence
narandzasti pampers je nesto najgore sto smo u zivotu probali.
dobre su mi one Libero, Lumpi, DM, odlicne su mi i huggies ili kako se vec pise jedino sto su mnogo tamne i sarene pa mi je to smetalo...

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: Pelene ...
27.6.2014 20:07:14   
branki*

IZVORNA PORUKA: bubulence

narandzasti pampers je nesto najgore sto smo u zivotu probali.


nisi probala boni,one vodeuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: Pelene ...
27.6.2014 20:20:15   
pari
sad sam naletela na neke Bambo pelene, ekološke...ne znam da li je neko probao? vidim da ima da se kupe u robnoj kući Leto...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: Pelene ...
27.6.2014 20:53:20   
bubulence

IZVORNA PORUKA: branki


IZVORNA PORUKA: bubulence

narandzasti pampers je nesto najgore sto smo u zivotu probali.


nisi probala boni,one vodeuser posted image user posted image


hihih pa nisam a izgleda da ni necu kada ih toliko hvale user posted image .
pari nisam ih probala ali sam cula za dobra iskustva...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: Pelene ...
27.6.2014 22:10:50   
dunja RR
U nekim porodilištima dozvoljavaju da se izvadi, u nekim ne. Ja sam ponela malo pakovanje od 27 pelena, i poslednja dva dana su mi tražili da još donesem. Mm je doneo par komada, izvadio iz velikog pakovanja i to je bilo dovoljno. Potrošili smo znači nekih 30-ak u porodilištu.

IZVORNA PORUKA: Ana13

A koliko se pelena nosi u porodiliste? Jel moze da se izvadi nekoliko komada iz veceg pakovanja ili se nosi celo pakovanje?



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: Pelene ...
27.6.2014 23:00:24   
mihi

IZVORNA PORUKA: New Mom

Meni krivo sto Libero nigde nema. Nabavili smo bili u Madjarskoj sad za bebu, sjajne su.


NM ja sam videla Libero u Rodicu u Beogradu mozda ih ima i u NS u Rodicu.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: Pelene ...
27.6.2014 23:16:56   
Maya21
Ja sam ih probala, za oba deteta i sjajne su ali su dosta skupe. Dok mi ih je sveki donosila, koristila sam a posle sam koristila DM pelene

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: Pelene ...
27.6.2014 23:49:51   
anci kv
prešli smo na lilly pelene,za sad ok. Narandžasti pampers me nervirao što se onaj deo gde su trake za lepljenje ne razvlači. Lilly su malo deblje

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: Pelene ...
28.6.2014 0:30:43   
Ana RR
Libero su neprevaziđene, ja bih uvek samo njih koristila za bebu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: Pelene ...
28.6.2014 8:42:47   
pari
koliko različitih mišljenja user posted image očigledno je vrlo individualno...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: Pelene ...
29.6.2014 22:55:44   
Dani.kv
Mi koristimo pampers za noc. Ima dobru moc upijanja. Danju pufies i lilijeve

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: Pelene ...
11.7.2014 14:41:14   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: dunja RR
Mi smo ih dobili u BG paketu. Mekane su, i deluju ok, samo su njemu male - veličina je za bebe od 2 do 5kg a njemu dođu na pola guze. Ali mi se čini da su prijatnije od pampersa.
Dobili smo i bekutan u paketu, dva pakovanja, ali još ih nisam probala.
IZVORNA PORUKA: pari
Ja razmišljam o lilly pelenama... Zapravo verovatno ćemo morati da isprobamo razne da bi znale koje su ok...



Moja Danica je sitnija od Save, i vrlo smo zadovoljne Lily pelenama, isto mi se čine prijatnije od Pampers New Born.

A moje pitanje je Violeta Pelene?
Meni se sve što sam koristilaod "teta Violete" dopada, pa bih i pelene da probam, ali ima li iko iskustva?
user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Zašto je ova beba još uvek vezana za svoju...
Kao što možete da vidite na fotografiji, beba je još uvek vezana za svoju pupčanu vrpcu, koja je namotana tako da speluj...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here