|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
8.5.2015 13:57:54   
Modessty
To su te
user posted image

ove dole mi doneo kolega
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 2101
   RE: Pelene ...
8.5.2015 14:10:08   
mama krava
Kako, bre...?

Pa ovaj moj kad piša, kao slon da piša i nikad mu ne procure babylove!

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 2102
   RE: Pelene ...
8.5.2015 15:39:53   
Mala Elena
Ovo su Idejine pelene ? Koliko su ?
Mi saltamo pufies i pampers i nekad bekutan ...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2103
   RE: Pelene ...
8.5.2015 15:56:24   
mama krava
Ej drugari u DM još danas 15% sniženje na ceo asortima pa ja kupila pelene Babylove Jumbo za 1500 i kusur din...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2104
   RE: Pelene ...
8.5.2015 16:05:56   
Anarunika
Da na te sam i mislila Mod. Nisam ih do sada probala. Znači dobre su.Sada je izbor pelena baš veliki, a ranije bio samo Pampers...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2105
   RE: Pelene ...
8.5.2015 17:18:11   
mila83
Mi zasada koristimo zeleni pampers ali mi se cini da po kvalitetu nije ni blizu kao pre par godina kada sam koristila sa cerkom i sinom,kao da ne upijaju vise toliko.Ili ova moja smizla bas puno piski user posted image nameravam i ja te babylove da probam.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2106
   RE: Pelene ...
8.5.2015 18:35:26   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: mila83

Mi zasada koristimo zeleni pampers ali mi se cini da po kvalitetu nije ni blizu kao pre par godina kada sam koristila sa cerkom i sinom,kao da ne upijaju vise toliko.Ili ova moja smizla bas puno piski user posted image nameravam i ja te babylove da probam.


Mila probaj Premium care ,vidljivo su bolje od zelenih Pampers. A neko je u drugoj temi spomenuo sajt gde možeš videti gde su najpovoljnije da se kupe. Doneću ti ja jedne kad dođem u Šid user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2107
   RE: Pelene ...
8.5.2015 18:55:20   
jovicaa
zavisi od anatomije, zato nekom neke cure, a nekom ne, nisu sve guze iste
da mod to su te koje mi kupujemo maksimu, odlicne su! precicu na njih i sa bebom, ali za sad pampers premium care, pa uskoro..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2108
   RE: Pelene ...
8.5.2015 19:22:20   
Bibilib
ja sam probala pufis i odlican je....user posted image user posted image mozda ga zamenimo zelenim pampersom....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2109
   RE: Pelene ...
8.5.2015 19:52:34   
mila83
Anarunika,kada se Teodora rodila koristili smo te premium, pa je imala mali ojed na pocetku,dva tri dana, ne znam da li je od njih ali presli smo na zeleni onda. Prvo sam mislila da je zbog lekova koje pije za izbacivanje tecnosti koliko je puno piskila, mogli smo posle sat i po da je presvlacimo koliko su pelene bile pune, sad je malo bolja situacija ali isto se oseti pelena,cak i kada piski.i brzo se napuni.a koristimo 4 , a ona nema jos ni 7 kg.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 2110
   RE: Pelene ...
8.5.2015 23:52:58   
choopa choops
Ajme što sam se obradovala jer sam konačno opet našla Libero kod nas. user posted image Fajnli opet pelene bez mirisa i onih gel sr****- Jedino što mi nisu jasni što su nabavili samo br3user posted image Ali dobro, valjda se ne bude baš brzo debljala. Ako opet nestanu Libero, koristićemo Puffies fashion, one su nam druge po redu user posted image a njih bar uvijek i svugdje imauser posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 8.5.2015 23:53:43 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2111
   RE: Pelene ...
9.5.2015 7:14:32   
milicicak
Kupila sam juce Pampers za neku tortu od pelena i ljudi moji kako meni to smrdi... Bas imaju jak miris, neotpakovane mirisu. Iz moje perspektive ziveo dm i babylove:)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2112
   RE: Pelene ...
9.5.2015 12:52:49   
Anarunika
Istina je da se Pampers dosta osećaju . Jel neko zna od čega je to, dal'' je neka hemija zbog upijanja ili šta?

Čupo meni je drugarica iz Švedske odavno spominjala te Libero pelene ali sada ih nešto ne viđam kod nas. Ranije ih je čini mi se bilo ,kada je Aki bio beba.

< Poruku je uredio Anarunika -- 9.5.2015 12:54:28 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2113
   RE: Pelene ...
10.5.2015 0:49:05   
bojana92
MOje iskustvo sa pamersom je super.Najbolji su.Baby love su isto dobre.Svekarih je donosio iz Nemacke,manji brojeve su ok,a sto 4-ka sto je doneo zadnji put je bas propustala.Sad nam je doneo ponovo pelene,videcemo kakve ce sad biti.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2114
   RE: Pelene ...
10.5.2015 10:18:54   
choopa choops
Anarunika ne znam od čega Pampers smrdi. Što neko reče meni ionako smrde, a kamoli kad se beba upiški/ukaki. Ne znam imaju li hemije, ali meni je dosta bilo kad bih vidjela gel po bebinoj koži user posted image , a i dobijali su osip od Pampersa, jedva sam im zaliječilivala to. Zato sam sad bebi samo koristila jednom Pamoers i to bijeli i to zato jer ih je MM donio u porodilište.

Libero su super, jeste da su skupe i da ih nema baš svugdje. Ne znam, kad bude trebala veći broj, moraćemo opet Puffies.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 2115
   RE: Pelene ...
13.5.2015 13:52:00   
daca77
MM kupio u DM Baby pelene, misleci da je to ono staro pakovanje, ali ja ne primecujem te kistale na kozi, vec miris nekog papira...pelene imaju neki cudan miris koji mene podseca na hartiju...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2116
   RE: Pelene ...
16.5.2015 12:58:02   
wivern
Zene u Aksi ima akcija, pelene za kupanje Huggies 569 dindzi 12 kom- mislim user posted image
Akcija traje od danas do 16.6

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2117
   RE: Pelene ...
16.5.2015 13:31:04   
Mala Elena
Meni pampers ne smrdi, bas taj zeleni imam sada. A kad se ukake , pa mora da smrdi user posted image
Meni su najlepse bile one narandzaste sa mirisom kamilice , drogirala sam se sa njima..
Nema nesto tih vecih pakovanja ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2118
   RE: Pelene ...
17.5.2015 7:29:26   
mali_mis
Jel ima kod nas babylove gacice pelene, one sto se navlace?
Vidjala sam klasicne pelene, ali ove gacice nisam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2119
   RE: Pelene ...
21.5.2015 10:08:20   
ivannna
pre nekoliko dana mm uzeo delhaize pelene , ja poludela,medjutim pelene su ispale super! rastegljive,imaju duzi upijajuci deo i na guzi i do sada nisu propustile a cena im je odlicna,bas sam pozitivno iznenadjena! mislim da su bile oko 1000 din 40 komada

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2120
   RE: Pelene ...
21.5.2015 10:15:56   
mila83
Mi za vikend ostali bez pelena,nisam primetila da nece biti dosta i muz kupio u maksiju puffies,bile na akciji. Nema neke razlike u odnosu na pampers,jedino sto nemaju taj miris kao pampers.Ali evo, od subote do sada, tri puta je propustilo kada je piskila, a pelena nije bila puna.Velicina joj odgovara,ista je zapravo kao i pampers kada sam ih uporedila. Videcemo jos,ali nisam odusevljena kako sam ocekivala sto sam cula da su dobre.jedino mi je jedna zenica kada sam se porodila , pa smo pricale u sobi,rekla da joj se ne svidjaju te, bas zbog tog pustanja sa strane...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2121
   RE: Pelene ...
22.5.2015 2:04:44   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: wivern

Zene u Aksi ima akcija, pelene za kupanje Huggies 569 dindzi 12 kom- mislim user posted image
Akcija traje od danas do 16.6


E super, hvala na info!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2122
   RE: Pelene ...
22.5.2015 2:05:28   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Jel ima kod nas babylove gacice pelene, one sto se navlace?
Vidjala sam klasicne pelene, ali ove gacice nisam.


Nisam videla, koje su veliline?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2123
   RE: Pelene ...
22.5.2015 7:50:13   
mali_mis
Valjda idu od 4. Meni treba 6, tj. ne meni nego A. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2124
   RE: Pelene ...
22.5.2015 14:56:33   
wivern

IZVORNA PORUKA: mila83
Videcemo jos,ali nisam odusevljena kako sam ocekivala sto sam cula da su dobre.jedino mi je jedna zenica kada sam se porodila , pa smo pricale u sobi,


Zene koliko sam ja skontala to propustanje sa strane znaci da velicina nije dobra.
Mi smo prvo koristili evy baby i bile su nam ekstra, nikad propustile nikada ni jedan problem, sve do trojke. Onda krece propustanje, uzmemo dm koje su nam odgovarale i jos uvek nam odgovaraju. koristimo te i puffies na smenu, i ni jedne nam nikada nisu propustile sa strane, a ujutru pelena ume da bude prepuna, prosto mi cudno kako ne pocne da curi na sve strane.
Generalno, mi ni ne vidimo kako njima stoje zabice na butkicama dok oni pokrecu nogice. Jedno je kad im stavljamo pelenu pa su oni koliko-toliko mirni a nama se cini da idealno prijanja.
Zato nam svima i odgovaraju drugacije pelenice, poenta je probati pa sad kome sta odgovara....
Ma kako sam ja samo pametna ponekad user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here