|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
11.4.2015 21:26:19   
Anarunika
Ja sam (odnosno moje bebe) user posted image probala više vrsta pelena. I definitivno glasam za Pampers Premium Care. Dobre su i Baby love -DMove, nisu loše ni Lily Mama & baby i Puffies. Ali Pampers je od svih ovih najrastegljiviji ( mislim da jedino puffies imaju još tako lepo rastegljivu traku ) i ubedljivo najbolje upija. Koristila sam becutan kad sam ih dobila u DM-u i nisu loše za preko dana ali za noć-nema šanse. Takođe ni mama&baby nisu za noć, jednom sam ih probala i do jutra je sve probilo. A ako treba da glasam između Becutan i mama&baby , mama &baby su bliže Pampersu .
Evo kako bih ja poređala od boljeg ka gorem:
Pampers, Puffies, baby love,mama &baby i na kraju becutan. Probali smo i Evy baby ali su previše uzane i nerastegljive i to naše "debele bebe" nisu mogle da nose! user posted image
A obavezno ću probati Eko baby love.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2076
   RE: Pelene ...
12.4.2015 8:09:56   
Trcosava
Anarunika, na koju traku misliš? Mene iskreno oduševljava što baby love ima na leđima rastegljivo.

Uzela sam i one bambo, nisu loše uopšte. One nemaju na leđima rastegljivo, ali nisu loše. One su isto eko bio šit, ali ok. Ne smrde - mrzim onaj smrad.

Von, Wiki - meni se još ni jednom ne pojaviše kristali na novim baby love. A zna da bude u jednoj peleni celu noć.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2077
   RE: Pelene ...
12.4.2015 9:32:28   
wivern
Ajde probacu i ja dm nove, pa da vidimo za kristale. I meni se kod njih dopada ono rastegljivo pozadi, lepo nalegnu na ledjanca.
One dm nature nikad vise, imala sam osecaj da mu stavljam karton.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2078
   RE: Pelene ...
14.4.2015 13:53:17   
Anarunika
Na taj pojas oko struka mislim. Samo što kod Pampersa nisu pozadi nego sa strane.
Wivern zašto misliš da su baby love eko kao karton? Ja baš hoću da ih probam pa bi mi dobro došlo tvoje iskustvo da znam da li da trošim lovu na njih ili ne?
A Pampers se isto oseća, ne znam zašto imaju taj miris.


< Poruku je uredio Anarunika -- 14.4.2015 13:54:13 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2079
   RE: Pelene ...
14.4.2015 14:19:16   
wivern
Probala sam ih i meni su grozne. Krute su dosta, nekako cudno upijaju, a imala sam utisak da dete obavijam kartonom a ne pelenom. A i nama ni velicina nije odgovarala pa nam je sve curelo na butkice.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2080
   RE: Pelene ...
14.4.2015 23:35:06   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: wivern

Probala sam ih i meni su grozne. Krute su dosta, nekako cudno upijaju, a imala sam utisak da dete obavijam kartonom a ne pelenom. A i nama ni velicina nije odgovarala pa nam je sve curelo na butkice.


Da, tako je i nama bilo sa Evy baby. Veličina nije nikako odgovarala. A sestra se na peimer klela u njih .
Znači da ne kupujem!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2081
   RE: Pelene ...
14.4.2015 23:42:08   
wivern
Probaj, ukusi su razliciti.
Mozda se vama dopadnu a i velicina vam bude dobra.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2082
   RE: Pelene ...
3.5.2015 14:10:45   
dunja RR
Mi smo i dalje na 4 + Baby love, juče kupili onu kutiju sa dva paketa, što izađe povoljnije. MM me ubeđuje da smo trebali da uzmemo već 5, one su za preko 12 kg. Mislim da S još nema 12, ali tu je blizu. Zato sam kontala neka još ova tura bude 4+. I stvarno su mu knap, ali izguraćemo valjda. Ne mogu da verujem da ve stigosmo do petice user posted image

Jedan prijatelj mi reče da su oni, baš od petice, prešli na Bambo pelene, kaže da su super, prirodne (od bambusa valjda) i da se oseti razlika. Da li je neko probao? Kaže da im je cena ok, ali ne znam koliko su tačno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2083
   RE: Pelene ...
3.5.2015 14:12:34   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


Uzela sam i one bambo, nisu loše uopšte. One nemaju na leđima rastegljivo, ali nisu loše. One su isto eko bio šit, ali ok. Ne smrde - mrzim onaj smrad.


Tek sada videh ovo, Trco, znači ok su? Ti si ih u Sloveniji našla?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2084
   RE: Pelene ...
3.5.2015 15:42:43   
degu
dunja i mama krava je pisala da su bambo dobre. Mi se vratismo na pufies, drugi put kad smo kupili te mylove kao da je sasvim druga pelena u pitanju,tanja i sve propusta. Mi smo odavno na petici iako T jos nema toliko kila,al ima veliku guzu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2085
   RE: Pelene ...
3.5.2015 18:40:10   
dunja RR
Znači mogla sam komotno da mu uzmem juče 5, nema veze sledeći put, kada potrošimo ova dva paketa. Tako mi i treba kada ne slušam mm user posted image
Ma mi smo komplet debeli user posted image , čini mi se da mu je najviše knap tu kod butkica :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2086
   RE: Pelene ...
3.5.2015 19:59:40   
MakiJ
kad se rodio potrosili smo jedan paket pampersa, katastrofa cim piske sve ide napolje. Onda smo presli na baby love i one su se super pokazale do 5 sad malo pa malo nocu samo propiski.
Pre neki dan u apoteci kupim Bambo nature i za sada su se super pokazale iako je puna pelena nista nije otislo napolje.
Mi smo isto presli na peticu negde u maru ako ne i pre.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2087
   RE: Pelene ...
3.5.2015 20:10:10   
dunja RR
O svašta, a ja sve gledam kilažu, i kontam da mi mu 5 bilo bilo vekiko, baš sam user posted image , a dete mi ogromno.
Sad mi krivo što ne uzeh juče 5, ali šta je tu je, mora se ovo potrošiti.

Nama nikada ništa ne prolazi van pelene. To se dešavalo kada je bio mali, ali baš, baš davno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 2088
   RE: Pelene ...
3.5.2015 20:12:26   
milicicak
Mi smo tek sad presli na baby love 5 user posted image doduse, koristimo ih samo za spavanje a i to je najcesce za svaki slucaj...
Meni baby love nikad, ali nikad nije procurio...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2089
   RE: Pelene ...
3.5.2015 21:20:23   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Meni baby love nikad, ali nikad nije procurio...


Ni nama, baš sam nešto razmišljala posle nego što napisah prethodni post. Od kako smo prešli na baby love, a ne sećam se kada je to bilo, mrzi me da listam temu, curenje je prestalo.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2090
   RE: Pelene ...
4.5.2015 22:22:42   
lesica
Ja sam verna babylove pelenama, neprevazidjene su mi. Medjutim danas uzeh da isprobam i lilly, dobili ih ka smo se prijavili za njihovu karticu..i jok, nije to to, propuste ocas.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2091
   RE: Pelene ...
5.5.2015 6:32:02   
serpica
Ja juce uzela Violetu,bila na akciji pa da probam,ali mi se cini da nisu nesto,ne znam,ne deluju mi pouzdano,videcu sad kad se mali probudi kakvo je stanje..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2092
   RE: Pelene ...
8.5.2015 8:00:44   
SunFlower
i nama su baby love odlicne, ni jednom nisu propustile. zeleni pampers na svako, ali svako kakanje joj izadje napolje sa svih strana, uzas.
medjutim, jedino sto mi se ne svidja kod babylove pelena je sto se oseca mokraca kad se beba popiski, ne zadrzavaju mi miris?! to kod pampersa nisam primetila. evo sad posle cele noci, beba je suva sve je u peleni ali se oseca na mokracu jako? jeste li primetile to kod vasih beba, gresim li negdeuser posted image

< Poruku je uredio SunFlower -- 8.5.2015 8:01:34 >


_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2093
   RE: Pelene ...
8.5.2015 9:10:58   
mali_mis
Kod pampersa se oseti onaj njegov tipican smrad (miris) onog gela, kad je pelena zapisana, kod pufies se vec oseti miris mokrace.
Cak i kad se ukaki, od pampers smrada ne osetim jel user posted image ili nije.
Mi cemo da se vratimo izgleda na pampers gace, jer je gospodin provalio kako se skida pelena, pa samo otkacinje ona cuda sa strane, a jos mi ne izgleda spreman za nosa party.

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 2094
   RE: Pelene ...
8.5.2015 9:15:09   
veselicaa
Ja sam mojima koristila Pampers,jedino su nam one odgovarale.Jetrva sinu(18 meseci) od rodjenja koristi Voletu i kaze da je bas dobra.Ja sam joj jednom kupila Pampers i zalila se da su lose,mozda se promenile jer znam da su nama bile odlicne.Pre neki dan kupila Becutan jer nije imala Violeta i mali se ojeo bas,prestala je da ih koristi i vratili se na Violetu.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2095
   RE: Pelene ...
8.5.2015 9:27:27   
Modessty
i moj počeo da vuče da skida pelene kad su pune. Čeka nas odvikavanje. Probah juče one K pelene, doneo mi kolega dva komada da probam. Nisu loše, a prilično su jeftinije od ostalih. Taman za kraj da ne dajemo više para nego što mora.
Inače koristimo uglavnom one Dm-ove i odlične su mi.
Lily sam koristila jednom i nisam nešto oduševljena bila odnosom cena-kvalitet. Iskreno mislim da su Puffies trenutno najbolje na tržištu, ali su skupe.

< Poruku je uredio Modessty RR -- 8.5.2015 9:29:17 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2096
   RE: Pelene ...
8.5.2015 10:12:19   
Anarunika
Modesty jel misliš na K plus pelene, iz Idea prodavnice?
Ja još kupujem Premijum care , dok još malo poraste pa ću onda da isprobam sve koje znam a nisam do sada isprobala i sve popuste da iskoristim user posted image . Ali trenutno su mi Premium care hit!

< Poruku je uredio Anarunika -- 8.5.2015 10:13:57 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2097
   RE: Pelene ...
8.5.2015 10:30:31   
vonavoj
Ja sam zadovoljna puffies-om..u Disu su cestona akciji i inace najjeftinije..poslednji put sam uzela za 1000din,4ka..50kom. Dmove su bile super,ali sad ostavljaju kristale..

< Poruku je uredio vonavoj -- 8.5.2015 10:31:24 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2098
   RE: Pelene ...
8.5.2015 12:34:04   
jovicaa
maksimu uzimamo be be iz ideje, premium care, stvarno su odlicne. a i puffies su dobre, ali skuplje od bebe, bar u zru, mi nemamo dis.

a bebcu uzimam pampers premium care, za sad.

ne znam da li su te k plus i be be isto

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2099
   RE: Pelene ...
8.5.2015 13:04:04   
MakiJ
Ni meni nije jasno sto babylove pocele da cure a bas su bile ok. Ove Bambo nature mogu biti prepune ali nista nece napolje bas sam zadovoljna

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here