|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
22.5.2015 15:06:25   
mila83
Pomislila sam ja to Wiv,sa prvom cerkicom mi se to desilo,bila velika pelena,pa mi je odgovarao neki medju broj,cini mi se 3+ ili 4+,vise se ni ne secam.Sad sam uporedila cetvorku pampers i cetvorku puffies,deluju identicno... Videcemo,za sada ostaje na puffies,treba paket potrositi,ako se bude jos koji put ponavljalo,promenicemo.

A secam se ,bas kad je bila mala i prelazili sa pampers1 na 2,tu sam recimo primetila da nije jos za 2.

< Poruku je uredio mila83 -- 22.5.2015 15:08:12 >


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2126
   RE: Pelene ...
22.5.2015 15:10:46   
wivern
Mila ima tu i do rastegljivosti ne samo do velicine...sve su pelene drugacije
DM su mi najbolje jer imaju i onaj lastis na ledjima, Von i Trca su medjutim imale problema sa njima i to vezano za kristale. Ja jos nisam imala taj problem, no videcemo..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2127
   RE: Pelene ...
22.5.2015 15:18:36   
mila83
Videcemo,da,verovatno je to. Kad si vec spomenula kristale,imala ih je i T sa pampers 3,dok nismo presli na cetvorku.Iako je ona tek sad 7kg,puuuno piski,takvo iskustvo sa prvo dvoje nisam imala.non stop puna pelena,nije bitno na koje vremen.periode je presvlacim.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2128
   RE: Pelene ...
22.5.2015 15:22:18   
vonavoj
Ja sad jurim pelene na akciji,pufies su nam najbolje,ali su skupe kad nisu na akciji..sad je pampers na akciji u DISu,2200,99kom..a pufies su 1700 66kom..

< Poruku je uredio vonavoj -- 22.5.2015 15:23:17 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2129
   RE: Pelene ...
22.5.2015 15:24:29   
choopa choops
Mojima kad bi puštala pelena, to je obično bio znak da treba da pređemo na veći broj user posted image

A i primjetila sam da zavisi od toga i da li je muško, žensko. Neke pelene koje su mi za L odgovarale, za M nisu, jer je za njega bio bitniji onaj dio naprijed, nije toliko bilo važno da pozadi ima onaj rastegljivi dio...




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2130
   RE: Pelene ...
16.6.2015 7:32:56   
mali_mis
Da pohvalim babylove gacerone. Cena im je oko 750 dindzi za 18 komada, sto je i super. Tanke su, spolja su nekako cvrste, a unutra mekane, lepo se navlace, ne smrde, sto je super, i kad se napune ne propustaju, i ne deformise im se oblik.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2131
   RE: Pelene ...
16.6.2015 22:12:37   
choopa choops
user posted image Čekam da mi dostave u radnju u našem gradu poslednja tri pakovanja Libero pelena u Crnoj Gori i to je to. Nema više! user posted image Jedva sam i ovo uspjela da naručim, vjrovatno ih ne uvoze jer nema potražnje...
Trenutno uzeh Violeta, loše su baš. Propustile su u ova dva dana nekoliko puta.

Šta ste na kraju rekli za te Babylove i novo pakovanje, valjaju ili ne valjaju?


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2132
   RE: Pelene ...
16.6.2015 22:15:45   
Kata90
Ja sam samo u pocetku koristila pampers.......pa sam ubrzo presla na jefitnije Tenera pelene,i super su stvarno.......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2133
   RE: Pelene ...
16.6.2015 22:17:55   
Ivanka 75
Babylove - DM- ove?
Ja imam samo reci hvale za njih, bez mirisa, lepo stoje, ne ostaje mokra guza. Mi ih koristili od 7 meseca pa do skidanja.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 2134
   RE: Pelene ...
16.6.2015 22:21:51   
choopa choops
Da Dmove. Učinjelo mi se da neko reče da su promijenili pakovanje i da su sad lošije?user posted image

Mi nemamo dm, ali ponekad odem u Hr pa reko da uzmem...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2135
   RE: Pelene ...
17.6.2015 9:05:42   
vonavoj
Po meni vise ne valjaju babylove,ova nova 4ka ostavlja kristale..sad joj koristim Pufies,jurim akcije,i izadju oko 21,5 komaduser posted image ..a inace su skupe!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2136
   RE: Pelene ...
17.6.2015 12:44:53   
mama krava
Meni su Babylove super.... Nista ne propusta, koristimo 5icu, nema kristala...ne znam!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2137
   RE: Pelene ...
17.6.2015 23:27:56   
wivern
Meni trojka bebylove nije imala kristala do sada, mixujem njih i pufies. Presli smo skoro na cetvorku pa cu videti mozda kod nje bude kristala, ali za sada nisam primetila neku drasticnu razliku izmedju starih i novih babylove.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2138
   RE: Pelene ...
18.6.2015 8:14:41   
emicaa
Mi kad odemo u Doboj uvjek kupujemo Violetu i baš sam zadovoljna.Do sad je samo jednom bila malo mokra jer joj se pelena nekako pomakla.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2139
   RE: Pelene ...
18.6.2015 11:16:34   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: choopa choops

user posted image Čekam da mi dostave u radnju u našem gradu poslednja tri pakovanja Libero pelena u Crnoj Gori i to je to. Nema više! user posted image Jedva sam i ovo uspjela da naručim, vjrovatno ih ne uvoze jer nema potražnje...



Baš bzvz... a stvarno su najbolje. Je l imate Lumpi tamo? One su isto dobre.

Inače, pisala sam to već ranije, kuma moje drugarice radi za dobavljače Libera i kaže da je firma SCA koja proizvodi Libero kupila DM baby love i sada se proizvode istom tehnologijom kao i Libero, jedina razlika je u boji (dm su bele a libero je šaren). Možda su sada i Libero bele jer sećam se da mi je rekla da će ih menjati.

Da, evo i moj post od pre:


IZVORNA PORUKA: Ana RR

To je nova ambalaža Libero pelena, u pakovanjima ih ima manje ali na žalost prodaju se po istoj ceni kao kad ih je bilo više. Odavno postoji ta nova ambalaža ali kod nas se nije uvozilo dok se nisu potrošile zalihe starog pakovanja.
Inače, fabrika koja proizvodi Libero je kupila DM-ove Baby love pelene i one se sada prave po istom principu kao i Libero, a mislim da su malo jeftinije. Ovo je info direktno od dobavljača, ja sam preko drugarice koja tamo radi nabavljala pelene od njih po pristojnoj ceni (1200 din). Hvala bogu, više nam ne trebaju (sem za noćno spavanje).



< Poruku je uredio Ana RR -- 18.6.2015 11:20:30 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2140
   RE: Pelene ...
19.6.2015 17:39:56   
choopa choops
Donijeli mi ta pakovanja, ali samo je jedno vel 4!

Ana ne znam, vo su stara pakovanja, zaliha pitaj Boga od kad, možda još od 2008 kad ih je moja L nosila user posted image Izgleda da jedino ja u CG kupujem te pelene???? user posted image

Pa ništa probaću sa jednim pakovanjem tih Babylove, pa kako nam bude. Ako ne uvijek mogu Puffies. Lumpi nam nisu bile dobre...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2141
   RE: Pelene ...
20.6.2015 10:52:30   
wivern
Ja nahvalih babylove kad ono cvrc. Ova cetvorka nikako ne moze lepo da se zakaci, sve mu se nekako svuku i pomere. Prvo sam mislila da mm nije dobro namestio pelene ali ogresih dusu user posted image

Inace pelene za kupanje su mi bolje babylove nego one huggies i to mnooogo bolje. Mi ih za sada koristimo samo u bazenu i extra su se pokazale.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2142
   RE: Pelene ...
20.6.2015 18:06:23   
Ana13
Wiv,kako to funkcionise sa tim kupacim pelenama? Trebace i nama za more.
Nosi ih samo dok je u vodi? Pretpostavljam da su jednokratne. Jel upijaju vodu? Pojasni malo proceduru za nas neupucene user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2143
   RE: Pelene ...
20.6.2015 21:08:51   
Trcosava
Ani sam ja uzimala kad je imala dve godine za bazen, ono sve upije. Ne znam, možda ja nisam dobro stavljala (mada ono kao gaćke)

Inače, Lumpi se isto promenio i nisam zadovoljna. Još smo mi na 3 baby love, javiću ustiske četvorke kad pređemo na nju (kako je krenuo da se tovu vrlo brzo ćemo preći)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2144
   RE: Pelene ...
20.6.2015 22:39:21   
wivern
Ana jednokratne su, da.Korisrti ih samo dok je u vodi i ove babylove ne upijaju toliko. Budu malo mokre ali ne kao huggies one su natopljene kao i ove obicne gace. Mozda ako je vece dete pa mu bolje prijanjaju nama su bzvz a mi imamo 8 kg.
Babylove su i lakse za stavljanje, one su kao gacarone a huggies na lepljenje sa strane.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2145
   RE: Pelene ...
20.6.2015 22:51:24   
Ana13
A od koliko kg su te BL? Nina mi sad ima 7,6kg.Na more idemo u Avgustu.Valjda ce preci 8kg user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2146
   RE: Pelene ...
20.6.2015 23:00:47   
wivern
Sve su od 7 kg, ali su ove bl vise rastegljive i mogu i za manju decu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2147
   RE: Pelene ...
2.8.2015 9:13:51   
GagaT
A da li je neka u skorije vreme koristila obicne tetra pelene i sta kazete za njih?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2148
   RE: Pelene ...
2.8.2015 9:37:25   
jess021
Gaga, moje misljenje ( a ja bas nemam iskustvauser posted image ) je da su tetra pelene odlicne za bebu, ali iskreno ne znam da li mislis stalno da ih koristis ili...? Jer ne mogu da zamislim da ih stalno perem, iskuvavam, peglam...
Ja planiram da ih koristim samo za siroki povoj dok bude trebalo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu GagaT)
Direktna veza do poruke: 2149
   RE: Pelene ...
2.8.2015 9:59:02   
GagaT
Pa, ne znam draga meni je ovo prvo dete, nistà ne znam - nauci me, o tom sirokom povoju koliko dugo se stavlja i kako SI ti radila?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  84 85 [86] 87 88   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here