|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
3.9.2015 10:40:35   
wivern
I ja volim miris bekutana i kosilija user posted image
E cupo odlicne si lily maramice, pogotovo one ljubicaste, a od lily pelena smo se mi ojeli. To su jedine pelene na koje je malisa odreagovao.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2176
   RE: Pelene ...
3.9.2015 10:45:55   
choopa choops
Da ja sam probala te pelene, nisu dobre ni one...

(A vlažne su im super, mada u posljednje vrijeme koristim Violeta jer su odlične, a najjeftinije su - pakovanje od 3kom=2,30e.user posted image )

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2177
   RE: Pelene ...
3.9.2015 10:52:25   
wivern
Cupo kod nas lily maramice izadju do 100 din, tj za clanove beba&mama lily kluba. I dosta stvari ima koje su povoljne. Evo i TEME, koga bude interesovalo za popust
A to pakovanje od 3 kom izadje 2 evra

< Poruku je uredio wivern RR -- 3.9.2015 10:53:17 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2178
   RE: Pelene ...
3.9.2015 10:54:19   
janabons
Mi smo u pocetku koristili pampers premium care maramice i pelene, bas smo bili zadovoljni, nikad se nije osula, niti imala urinarnu infekciju, posle smo presli na pampers baby active.
Lilijeve maramice su skroz ok, koristili smo kad je bila malo veca, i sad ih uvek imam u kuci , i cena im je skroz ok. ZA Libero i BAmbo ne znam, vidim da ih dosta hvale

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2179
   RE: Pelene ...
3.9.2015 11:02:59   
choopa choops
wiv da te lilly vlažne su i kod nas cca 0,90e. Ma super su, ali su mi ove Violeta malo praktičnije jer imaju onaj poklopac. Kad su L i M bili bebe, te Violeta su bile skupe baš.Skoro 2e je bio komad!

Jesi ti probala ove Bambo pelene?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 2180
   RE: Pelene ...
3.9.2015 11:29:39   
adulence
i mi bas volimo lilly maramice pogotovu one zelene...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2181
   RE: Pelene ...
3.9.2015 12:12:12   
emicaa
ja sam za teodoru kupovala pampers new baby pelene do drugog-treceg mjeseca jer je bila sva mini a i dalje koristimo njihove vlazne maramice,nekako su najbolje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2182
   RE: Pelene ...
3.9.2015 13:31:18   
wivern
Choopo nisam, vidim da ih svi hvale ali su meni iskreno skupe. Za sada mi je odnos cena-kvalitet najbolji kod baby love pelena, pa mi onda bzvz da kupujem neke skuplje ako su mu ove ok. Q

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2183
   RE: Pelene ...
9.9.2015 17:50:45   
SunFlower
Moram da iskazem svoje razocaranje u Baby love pelene. Koristimo ih od rodjenja, sada sam uzela cetvorku da probamo jer nam je trojka postala knap i stanje je katastrofalno. Detetu je guza uvek puna tih kristalcica, ma grozno! Dodje mi da ceo paket bacim u djubre. I sad nemam pojma sta da joj koristim jer nam ni pampers ne odgovara, puffiesa ovde nema. Bas sam se razocarala, klela sam se u babylove.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2184
   RE: Pelene ...
9.9.2015 22:12:03   
vonavoj
Sun,a da probas libero?
Ja sam se isto razocarala u babylove od 4ke..i sad koristi pufies,jurim akcije..jer sy skype!

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 2185
   RE: Pelene ...
10.9.2015 8:22:37   
Trcosava
Još od kad sam se vratila sa mora bi da ispišem poruku na ovu temu haha

Pre nego što ćemo krenuti, puffies su bile u akciji u merkatoru. Nisam zadovoljna, onaj prednji deo se nekako nabora na stomaku, ispadnu ona krilca i sve curi.
A za more, idiot, kupim baby love 4+ i tek kad sam otišla na more i tamo otvorila skontam da su to ''gaće pelene'' kad me nije šlAg strefio. Ono je katastrofa kad se mali ukaki. Nekako sam izbalansirala da imam puffies do kraja letovanja i praktično bacila te pare za pelene jer mu propuštaju (iako ima oko 9kg, velike su mu).

Nisam stigla do DM-a da odem, pa sam kupila lumpi. Ok su sada.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2186
   RE: Pelene ...
10.9.2015 10:04:37   
choopa choops
Ja sam uzela Babylove 4+...onako user posted image Smrduckaju, ali nisam do sada primjetila gel user posted image

Koristimo Daipers, grčke-dobre su. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2187
   RE: Pelene ...
10.9.2015 21:07:33   
SunFlower
Nema ovde ni libero, ni lumpi... potupno je razlicit izbor pelena, osim pampersa nijedne mi nisu poznate. Uzela sam u Hoferu neke Mylove, bogami odlicne su, jako slicne pampersu, ne propustaju, rastegljive, mekane, tanke, ne smrde, sasvim ok. A da, i preeejeftine, 11€ 80komadauser posted image


_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2188
   RE: Pelene ...
22.10.2015 13:40:46   
Animsaj9
drage mame i one koje su u Novom Sadu ili u blizini , najbolje tetra pelene imaju da se kupe u Suknu . Duple su i kvalitetnije , a jedna pelena izadje oko 90 din

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 2189
   RE: Pelene ...
4.12.2015 9:55:22   
Trcosava
Milkice i za svu dečicu koja se pate sa urinarnim infekcijama - bamboo pelene su malo skuplje, ali su bio eko šit i one bi morale da budu bezbedne, a pored toga uopšte nisu loše. Probajte sa njima.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2190
   RE: Pelene ...
4.12.2015 10:00:49   
Maraj
Jesu bambo jednokratne? Znam da drugarica koristi neke koje se peru tj imaju taj kao ulozak koji se pere....
ja uzimam L u dm-u baby love al cini mi se da smrduckaju

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2191
   RE: Pelene ...
4.12.2015 10:05:55   
cockic
samo libero i dm moze i beli pampers.od lumpi mi je cera dobila kontaknti dermatitis.mozda ima i do osetljivosti deteta.njoj su lumpi smetale.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2192
   RE: Pelene ...
4.12.2015 10:06:17   
mali_mis
Maraj, ako mislis na bamboo, one su jednokratne (ukaki,upiski - bacis user posted image ) i jesu eko, ne smrde na hemiju, mekane su.
U apotekama ili na sajtu su najjeftinije.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2193
   RE: Pelene ...
4.12.2015 10:14:56   
Maraj
Hvala misu. Mogla bi onda njih da probam. Mi uzimali baby love do sad al kad se upiski cudno smrduckaju. Kao da su reciklirane

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2194
   RE: Pelene ...
4.12.2015 11:22:17   
mama krava
Da znam koristimo ili bamboo ili babylove..nego sam ja ćura zaboravila jedno veče da kupim pelene i jedino mi je bila opcija da mi pisa u gace ili da mu kupim u Maxiju Pampers....i eto...


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2195
   RE: Pelene ...
4.12.2015 11:31:44   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

drage mame i one koje su u Novom Sadu ili u blizini , najbolje tetra pelene imaju da se kupe u Suknu . Duple su i kvalitetnije , a jedna pelena izadje oko 90 din


jel imaju i sarene tetra ili samo bele?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2196
   RE: Pelene ...
4.12.2015 14:12:33   
jess021
Mi koristimo Lilly pelene od prvog dana, bas sam zadovoljna Probali smo i Violeta, odlicne su, ali su skuplje od ovih.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2197
   RE: Pelene ...
4.12.2015 19:03:23   
Animsaj9
Isi samo bele imaju. Mi smo uzeli kod njih veeeelika je razlika između njih i nekih drugih, nema gde nismo gledali, jer sad vise pelene liče na gazu sve se provide. Ove su super samo se moraju porubiti.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2198
   RE: Pelene ...
4.12.2015 21:03:43   
Valerie
sa ovom bebom smo vec svasta probali I sve su mi za sada skroz ok user posted image
babylove 1, lilly 1 i 2 (nesto su samo zeznuli lepljenje u ovom paketu, teze se odlepi ali se posle dobro zalepi pa je svejedno)
pampers beli, plavi I narandzasti, violetu sto smo dobili od dm-a naravno bamboo, najskuplji od ovih ali "najcistiji".
volim inace I libero I puffies, ali nam jos nisu stigli na red user posted image
pampers inace sa prvom cerkom nismo kupovali, ali nisam odolela ceni od 1100 din za 80 kom dvojke u liliju user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2199
   RE: Pelene ...
4.12.2015 21:16:25   
bebilule
Ja do sada pampers i violetu. Ne mijenjam vise jer su mi oboje ok. Sad uzimam violetu. Meni pampers vise smrdi...ili tripujem

Ej kod nas nema lilly...jel to moue da se nadje u tim apotekama...vidjala sam po srbiji i koliko je maksi pakovanje. Inace, ja ne znam za vas ali totalno malo vlaznih maramica koristim. Nesto necu da ga mackam njima, sve su mi premirisljave.

< Poruku je uredio bebilule -- 4.12.2015 21:19:59 >

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  86 87 [88] 89 90   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here