|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
4.12.2015 21:21:02   
Ana RR
Ne tripuješ, pampers grozno smrdi. Mada moram da se ogradim, dok sam bila u Kanadi čuvala sam jednog bebca koji je nosio pampers i to nema veze sa ovim što se prodaje kod nas. Potpuno druga priča.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 2201
   RE: Pelene ...
4.12.2015 21:23:57   
jess021
Bebilule, ni ja nesto ne koristim maramice, a i kad koristim prvo ih isperem toplom vodom.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2202
   RE: Pelene ...
4.12.2015 21:34:53   
MAMAMAJ
Za K koristim Lilly pelene, a i za bebu za porodilište sam uzela Lilly 2. Nadam se da će odgovarati.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2203
   RE: Pelene ...
4.12.2015 22:02:09   
wivern
Ja koristim lilly maramice i sjajne su.
Prvi put smo se osuli od lilly pelena, a sad smo dobili celo pakovanje i koristili i nista. Svi kažu da je violeta ok ali ja nikako da probam.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2204
   RE: Pelene ...
4.12.2015 22:04:51   
milicicak
Ja cu opet ko papagaj, baby love su zakon. Ni puffies nije los al baby love je najbolji. I njihove maramice su odlicne

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2205
   RE: Pelene ...
4.12.2015 22:07:29   
wivern
Miki, pokvarili su ih. Nije isto kačenje više, a masa žena se žalila na kristale. I ja sam ih koristila onoliko.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2206
   RE: Pelene ...
4.12.2015 22:11:05   
milicicak
Stvarno?!! Ja vec dugo ne kupujem pelene pa ne znam trenutnu situaciju. Prosto mi je neverovatno da su se toliko pokvarili :(

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2207
   RE: Pelene ...
4.12.2015 22:12:48   
wivern
Znam, zato sam i napisala. Ima par strana napred, žalbe i pritužbe user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2208
   RE: Pelene ...
4.12.2015 22:14:56   
milicicak

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Znam, zato sam i napisala. Ima par strana napred, žalbe i pritužbe user posted image

Lool :D zapamticu da iscitam temu od sredine ako mi budu trebale pelene za drgo user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2209
   RE: Pelene ...
5.12.2015 20:09:12   
Anarunika
Ja Živi koristim Pampers i zadovoljna samuser posted image
Nego,imam pitanje: Prijateljica će se uskoro poroditi,nosi blizance. I ima dilemu kako da prepovija decu,da li da koristi Pampers tj. jednokratne pelene ili da ih prepovija po starinski. U pitanju su finansije. Pa me zanima ako ima neka majka sa blizancima da da savet na ovu temu.Šta se na kraju više isplati,računajući lovu,pranje,osipe i sve ostalo. Ako sam na pogrešnom mestu ,moderatori molim vas prebacite me u pravu temu,ja nisam našla ništa približnije.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2210
   RE: Pelene ...
5.12.2015 20:26:27   
Anoniman
Mi smo u porodilistu dobili violeta pelene, i maramice, od porodilista, uopste nisam bila odusevljena.
Koristimo baby love, meni su super kao sa Unom, za sada smo na dvojci, videcemo kada lrenu veci brojevi.user posted image

(odgovor članu Anarunika)
  Direktna veza do poruke: 2211
   RE: Pelene ...
5.12.2015 21:02:08   
amelia
Mi koristimo pampers a nekad i chicco ali nocu mu stavljam uvek pampers jer vise upijaju i nikad se ne probudi mokar user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2212
   RE: Pelene ...
5.12.2015 21:12:28   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Anarunika

Ja Živi koristim Pampers i zadovoljna samuser posted image
Nego,imam pitanje: Prijateljica će se uskoro poroditi,nosi blizance. I ima dilemu kako da prepovija decu,da li da koristi Pampers tj. jednokratne pelene ili da ih prepovija po starinski. U pitanju su finansije. Pa me zanima ako ima neka majka sa blizancima da da savet na ovu temu.Šta se na kraju više isplati,računajući lovu,pranje,osipe i sve ostalo. Ako sam na pogrešnom mestu ,moderatori molim vas prebacite me u pravu temu,ja nisam našla ništa približnije.


Pa ja ne znam. Ne znam postoji li uopšte razlika u cijeni. Ali sve u svemu ne mogu se zamisliti da svaki dan perem, sušim i peglam po deset_ puta. Pa sve puta dva?! Kako kada idu negdje vani... Ne znam, zaista nemam iskustva, pa ožda lupetam ali mi iz ovog ugla djeluje kao nemoguća misija.

Mi, pošto naravno u Crnoj Gori niko ne nabavlja Libero (kreteni user posted image ) koristimo ove Daipers i odlične su! user posted image

KLIK

< Poruku je uredio choopa choops -- 5.12.2015 21:16:08 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2213
   RE: Pelene ...
5.12.2015 21:15:19   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Anarunika

Ja Živi koristim Pampers i zadovoljna samuser posted image
Nego,imam pitanje: Prijateljica će se uskoro poroditi,nosi blizance. I ima dilemu kako da prepovija decu,da li da koristi Pampers tj. jednokratne pelene ili da ih prepovija po starinski. U pitanju su finansije. Pa me zanima ako ima neka majka sa blizancima da da savet na ovu temu.Šta se na kraju više isplati,računajući lovu,pranje,osipe i sve ostalo. Ako sam na pogrešnom mestu ,moderatori molim vas prebacite me u pravu temu,ja nisam našla ništa približnije.

Iskreno mislim da nema tih para koje će da potkrpe svo akanje. Nije tu samo ono pranje i osipanje. Te pelene treba oprati, osušiti (ako nema sušilicu, znač treba vreme), OPEGLATI. Da ne pominjemo ono da u početku bebe piškaju i kakaju posle skoro svakog podoja. Znači u startu ne znam koliko bi pelena morala da kupi. Nemam pojma koliko se kreću tetra pelene.
E sad, ima i ona varijanta pelena koje se peru, ali su kao pelena/gaćice i ne znam koliko su primerene za novorođenče.
Jedino što će finansijski da je spasi je da ih što pre navikava na nošu.

Da ne razvlačim dalje temu o pamčnim pelenama - evo teme Pamučne pelene pa tamo ću nastaviti debatu o pamučnim

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 5.12.2015 21:21:10 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2214
   RE: Pelene ...
5.12.2015 21:30:01   
nikiteki
Meni su deca dobijala osip od pampersa ne znam koje posle toga nisam probala dok nisam nasla ove.sada koristim ksenija odlicne su a nisu ni skupe

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2215
   RE: Pelene ...
5.12.2015 22:32:25   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ne tripuješ, pampers grozno smrdi.


Treba da probas Predo da vidis sta smrdi. Posle njih Pampers mirise

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2216
   RE: Pelene ...
7.12.2015 12:09:19   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Ja Živi koristim Pampers i zadovoljna samuser posted image
Nego,imam pitanje: Prijateljica će se uskoro poroditi,nosi blizance. I ima dilemu kako da prepovija decu,da li da koristi Pampers tj. jednokratne pelene ili da ih prepovija po starinski. U pitanju su finansije. Pa me zanima ako ima neka majka sa blizancima da da savet na ovu temu.Šta se na kraju više isplati,računajući lovu,pranje,osipe i sve ostalo. Ako sam na pogrešnom mestu ,moderatori molim vas prebacite me u pravu temu,ja nisam našla ništa približnije.

Iskreno mislim da nema tih para koje će da potkrpe svo akanje. Nije tu samo ono pranje i osipanje. Te pelene treba oprati, osušiti (ako nema sušilicu, znač treba vreme), OPEGLATI. Da ne pominjemo ono da u početku bebe piškaju i kakaju posle skoro svakog podoja. Znači u startu ne znam koliko bi pelena morala da kupi. Nemam pojma koliko se kreću tetra pelene.
E sad, ima i ona varijanta pelena koje se peru, ali su kao pelena/gaćice i ne znam koliko su primerene za novorođenče.
Jedino što će finansijski da je spasi je da ih što pre navikava na nošu.

Da ne razvlačim dalje temu o pamčnim pelenama - evo teme Pamučne pelene pa tamo ću nastaviti debatu o pamučnim



Tako nešto sam joj i ja otprilike rekla ali rekoh hajde da pitam i druge da ne bude da sam ja razmažena pa me mrzi da perem i peglam ko luda...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2217
   RE: Pelene ...
7.12.2015 12:32:01   
Maraj
I ja sam violetu dobila u porodilistu i u dm-u. Ja nesto nisam zadovoljna , a i ono kacenje tj lepak je jako cudan.
Ne znam kakve kristale spominjete,ja to nisam videla. Sad koristimo dm-ove baby love al kazem smrduckaju mi pa smo kupili pufies sada. Muz me zove s posla , svratio je u Mercator i kupio bamboo tako da videcemo sad kakve su one

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 2218
   RE: Pelene ...
7.12.2015 13:25:19   
dddaca
Ni meni se ne dopadaju one iz dm-a. Probali smo bele, ali nekako su mi isuvise papirne. Ok je sto su ekoloske, sto ne mirisu, ali bas mi deluju kruto

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2219
   RE: Pelene ...
13.12.2015 11:29:03   
choopa choops
Ja kupih juče te bijele iz DMa. Kakve su one? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2220
   RE: Pelene ...
13.12.2015 12:19:19   
dddaca
Videces, mozda ti se i dopadnu. Dosta mama je zadovoljno njima, i meni su se isprva ucinile ok, ali napisala sam vec da mi nije odgovaralo to sto su nekako krute. Drugo, cini mi da je cetvorka za nijansu veca od cetvorke Pampersa, a mi smo ih koristile na pocetku nosenja cetvorke (uh, al' sam se izrazila, ali nadam se da razumes sta hocu da kazem) tako da su mi delovale em vece, em kruce. Verovatno se zbog toga i desilo da se nekoliko puta propiske sa strane. Ono sto mi se dopalo kod njih je sto ne mirisu. Mi sad koristimo bambo koje su odlicne, a probale smo i puffies, predo i teneru.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2221
   RE: Pelene ...
13.12.2015 14:20:12   
degu
Mi koristimo pufies od početka, koje god da sam probala vraćala sam se na njih, al u zadnje vreme mi i one smrduckaju, promenili su pakovanje, šta su radili ne znam, al mi se ovo sad ne sviđa.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2222
   RE: Pelene ...
13.12.2015 14:44:16   
Trcosava
Puffies meni nikako ne odgovaraju, mislim Luki.
Te bele DM su kao karton.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2223
   RE: Pelene ...
13.12.2015 14:44:33   
wivern

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja kupih juče te bijele iz DMa. Kakve su one? user posted image

Jao meni bile užasne, kao karton.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2224
   RE: Pelene ...
13.12.2015 14:49:26   
eca89
Mi koristimo bijeli pampers, ali njoj izgleda odgovara, ne osipa se.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here