|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
25.2.2015 17:31:40   
degu

IZVORNA PORUKA: mama krava

Ja sam Bamboo naručivala preko sajta I imate besplatnu dostavu za 2 velika pakovanja!

Sad sam gledala na sajtu i cena im je ok,bas sam se zainteresovala. Jel izdrze noc? Ja imam malu pijavicu koja siska i piška celu noć. Jel stvarno šalju fiskalni račun? Jesu im velicine ok? Mi smo presli na 5 vec iako ima 9700 al nam je valjda guza velika :D ne znam da li da narucim 5 ili 4 plus.


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2026
   RE: Pelene ...
25.2.2015 21:23:13   
cvećka
Ooooo, pelene... Nema sta nismo isprobali, najbolje su mi i dalje Pufies. Sa gelom o kom prica Trca sam se srela u SVAKIM pelenama, dok su ovi malisani jedno vreme pili vodu kao besni. Joj, boze, kad krene ono da ispada, ja odlepim. Ne mogu da tvrdim za Pampers beli, jer smo koristili samo jedinicu i nije mi se svidjao jer je vrlo brzo bivao vlazan spolja, pa smo prestali. A i papren je, realno ): Sad smo na Evy baby jer je bila neka genijalna akcija u Aksi, odlicne su, samo za mene previse mirisu, najvise volim kad nemaju nikakav miris.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2027
   RE: Pelene ...
25.2.2015 21:36:31   
Sanjica26 RR
user posted image cvecka, nema teuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu cvećka)
Direktna veza do poruke: 2028
   RE: Pelene ...
25.2.2015 21:38:47   
cvećka
Izginuce, ne vredi user posted image sad tek malo se stabilizujem sa njima i poslom. Grllll user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2029
   RE: Pelene ...
26.2.2015 9:21:32   
mama krava

IZVORNA PORUKA: degu


Sad sam gledala na sajtu i cena im je ok,bas sam se zainteresovala. Jel izdrze noc? Ja imam malu pijavicu koja siska i piška celu noć. Jel stvarno šalju fiskalni račun? Jesu im velicine ok? Mi smo presli na 5 vec iako ima 9700 al nam je valjda guza velika :D ne znam da li da narucim 5 ili 4 plus.



Degu, nama su super, mada ovaj moj je veliki, ali sisa uveče pred spavanje i ujutru mu bude puuuuna pelana, a nema cupenja! Meni su iste kao i Babylove, bez mirisa i gela, mekane... Ako ćeš poručivati dva pakovanja uzmi I 4+ I 5, pa prvo probaj manje, ali mislim da će ti 4+ odgovarati.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2030
   RE: Pelene ...
26.2.2015 11:04:27   
degu
Moram ih probati, pa bar da mislim da su eko user posted image kad budem išla za NS uzeću malo pakovanje da probam i ako valjaju naručujem tako po 2 paketa. Ja sam mislila da su mnogo skuplje.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2031
   RE: Pelene ...
26.2.2015 11:10:07   
mama krava
Degu, imaš ih na FB, pa ih prati, jer imaju često neke akcije, pa ti budu i povoljnije, a ako budeš naručivala još ti donesu na prag za dž! Oko NG su imali 20% popusta za sve veličine...baš se mi se isplatilo, bila narućila 4 velika pakovanja!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2032
   RE: Pelene ...
26.2.2015 11:11:59   
degu
Imam ih na fb al sam sve n ešto mislila da su skupe pa nisam obraćala pažnju, ih to mi treba, kupovina iz fotelje user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2033
   RE: Pelene ...
27.2.2015 0:54:32   
dinilini
Pozdrav! Jel moze neki savet koje pelene je najbolje poneti u porodiliste (1-icu ili 2-ojku) ?

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2034
   RE: Pelene ...
27.2.2015 1:41:28   
jovicaa
kod nas je na listi potrebnih stvari za porodiliste pisalo pampers od 3 do 6 kg, to je dvojka. ali verujem da neces pogresiti ni ako uzmes jedinicu.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu dinilini)
Direktna veza do poruke: 2035
   RE: Pelene ...
27.2.2015 6:54:24   
branki*
ja sam nosila 1 i bila nam je ok,citavo to pakovanje smo iskoristili,a beba je rodjena sa 3600.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 2036
   RE: Pelene ...
27.2.2015 11:34:11   
Sanjchezze
Sto se tice pelena mi od rodjenja koristimo beli pampers i super nam je. Nismo imali nikakve ojede a i kad joj skinem pelenicu njoj uopste nije mokra guza iako je pelena puna. Veliko pakovanje dvojke je oko 1600rsd cini mi se da nije skuplji od zelenog pampersa. Probali smo i one pelene iz lilly-ja i ne svidjaju mi se uopste, smrde uzasno a i mokra mi je u njima... Sto se tice velicine za porodiliste, bolje 1 mi smo posle potrosili dva velika i jedno malo pakovanje pre prelaska na dvojku, doduse E je rodjena sa 2950gr.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2037
   RE: Pelene ...
27.2.2015 20:59:23   
doktorkakristal
ja sam isto ponela 1 i bila nam je ok ,beba rodjena sa 3kg

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 2038
   RE: Pelene ...
28.2.2015 14:53:49   
degu
Moja beba je bila 3400g, ponela jedinicu i nisam se pokajala, još smo sigurna 2 puta kasnije kupili jedinicu.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 2039
   RE: Pelene ...
5.3.2015 17:05:33   
choopa choops
Kod nas nema više Libero pelena user posted image pa sam na muci koje da joj koristim. Nemamo dm, tako da babylove otpada. Vidjeh da imaju te neke Lilly? Valjaju li išta?

Sve dolaze u obzir osim Pampersa, da potrošimo ovo pakovanje i zbogom Pamperse!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2040
   RE: Pelene ...
5.3.2015 17:13:30   
serpica
Chupa,ja sam slucajno naletela na Tenera pelene,uzela sam dva pakovanja jedne su zeleno-zute,a druge roze -plavo pakovanje,ove prve su kao karton bljak i pustaju,a ove druge imaju vecu moc upijanja i mogu ti reci da sam bas zadovoljna.. pakovanje od 48kom to je 5. kosta 960din...stvarno super za te pare.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2041
   RE: Pelene ...
5.3.2015 17:17:14   
jabudic
Čupo, mi smo kupovali u Cosmeticsu za J Baby Lino, skroz su odlične. Možda su bile nekih 12e.
Mene Pampers nervira, jer se odmah objesi izmedju nogu kao vreća. A ove su jednako mekane i super su.
Pogledaj, sad ne znam ima li ih, ne koristimo odavno pelene.

< Poruku je uredio jabudic -- 5.3.2015 17:18:22 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2042
   RE: Pelene ...
5.3.2015 17:23:15   
choopa choops
jabude uzimala sam i ja te i ok su, nego nisam našla broj sad. Razmišljala sam da probam ove Lilly a vidjeh sad d je wiv pisala da su dobili osip. A svi su im proizvodi dobri, mislila sam da će i pelene bit...Vidjeću, sad ćemo mi opet u isprobavanje user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2043
   RE: Pelene ...
5.3.2015 17:28:55   
jabudic
Ni Helen Harper nisu loše, isto u Cosmetics-u, ali za nijansu tvrdje od Baby Lino.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2044
   RE: Pelene ...
6.3.2015 0:45:17   
wivern
Choopo lilly nisu toliko lose, bile su mi ok dok se malisic nije osuo. Ne mora znaciti da ce se tvoj bebiron ojesti od njih. Vecina se zali na evybaby a mi ih nosimo bez problema, doduse moramo da prestanemo jer nam ne odgovaraju velicine.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2045
   RE: Pelene ...
6.3.2015 3:48:36   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Kod nas nema više Libero pelena user posted image pa sam na muci koje da joj koristim. Nemamo dm, tako da babylove otpada. Vidjeh da imaju te neke Lilly? Valjaju li išta?

Sve dolaze u obzir osim Pampersa, da potrošimo ovo pakovanje i zbogom Pamperse!


Je l ima Lumpi kod vas? Odlicne su. Mi smo isto koristili Libero i one su bez premca ali sam par puta kupila Lumpi, kada nisam imala vremena da idem po Libero, i skroz su dobre.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2046
   RE: Pelene ...
6.3.2015 6:39:13   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR



Je l ima Lumpi kod vas? Odlicne su. Mi smo isto koristili Libero i one su bez premca ali sam par puta kupila Lumpi, kada nisam imala vremena da idem po Libero, i skroz su dobre.

Ja više neću pišem za Lumpi, neko će pomisliti da me plaćaju za reklamu haha
Problem sa Lumpi je što nema manjeg broja od 3 - kreće za od 4-9 kg. Iako Luka ima preko 4kg, velike su mu, tj propuštaju sa strane. Inače su odlicne. Ne vise, nemaju miris. Sad imaju i ta manja pakovanja od oko 30 kom.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2047
   RE: Pelene ...
24.3.2015 9:40:10   
ivannna
probali smo Libero i odusevljena sam!!!

tanke su,pamucne i sto je najvaznije lepo su rastegljive,moja cica se cesto zali da je pelene zuljaju na preponama,od kad smo poceli da koristimo libero toga vise nema!

jesu skuplje ali kad su negde na akciji nakupujemo vise pa imamo do sledece akcije

hvala vam na savetima user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2048
   RE: Pelene ...
25.3.2015 10:48:46   
vonavoj
Hvalila sam babylove pelene,a pokvarile su se,imaju novo pakovanje (a pri tom ih i nema vise pod radnjama,jer je magacin izgoreo),i sad se stvaraju kristali kad je pelene puna..to mi se ne svidja!
Sad razmisljam koje da probam..Puffies,ili Lumpi,mada u rodicu nisam dugo videla Lumpi,a te sam koristila T. Sad su puffies u DISu na akciji..

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2049
   RE: Pelene ...
25.3.2015 11:12:49   
ivaMark
Von i u aksi su na popustu.
Mi smo na cetvorci sada oboje user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here