|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.8.2015 9:54:05   
BubaBubica
Onda sledeći mesec je naš user posted image sad počinju pravi menstrualni bolovi, ipak dolazi koza user posted image user posted image Al dobro. Bar će starija ćerka imati nekoga da slavi zajedno rođendan user posted image pošto ja i mlađa ćerka imamo samo dva dana razlike između rođendana user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.8.2015 23:05:43   
AnaAna1
Kod mene upravo stigla user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.8.2015 7:03:02   
vocicana
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.8.2015 9:05:40   
BubaBubica
user posted image

Vocicana ne budi tužna, evo nas u sledećem krugu, da rodimo male blizance user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.8.2015 10:42:58   
AnaAna1
user posted image

Koju pouku mogu da izvuku iz mog grafikona buduce cekalice koje mere bazalnu temperaturu? - Ne radujte se kada vidite savrsen graf sve dok vam ne zakasni M i temperatura ostane gore, jer to sto on savrseno raste ne znaci nista :) kljucni su 13.i 14.dan posle obelezene ovulacije!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.8.2015 10:50:55   
BubaBubica
Ali zato sledeći mesec je naš user posted image počni i ti da piješ žalfiju i vitamin D, ja počinjem! user posted image Nastaviću i sa kompleks vitaminom B i folnom kiselinom.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.8.2015 11:51:22   
AnaAna1
Hocu kupicu sutra zalfiju. A idem 8.dana na folikulometriju prvi put pa cemo da vidimo sta kaze :)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.8.2015 13:33:27   
vocicana
Devojke moje, ja danas sa mm bila na uz, culi smo srculence, majkina srecica pametna. Samo da vam i ovde javim, znam da nije tema za ovde, ali vi ste mojeuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.8.2015 15:08:59   
Yellena008
Bravo Vocicanaaaaa....user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.8.2015 15:39:42   
AnaAna1
Jeeeeee user posted image user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
19.8.2015 15:43:47   
vocicana
Hvala lepe moje stvarno vas vucem jako, nema greskeuser posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
20.8.2015 9:55:03   
vocicana
Ivanna pa gde si ti...bas mi nedostajes. Nadam se da ces me obradovati uskoro. Bas sam seuser posted image sta ima novo kod tebe

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.8.2015 7:20:00   
vocicana
Devojkeeeee, pa gde su grafici? Nema vas uopsteuser posted image , ja svaki malo odem da pogledam sta pisete, ali nema. Hajde, hocu vrednocu I samo da izbacujete one 37,3user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.8.2015 14:05:13   
BubaBubica
Moja stoji na 36.6, nema novosti, nema još ovulacije user posted image Kako si nam ti? user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.8.2015 14:13:07   
AnaAna1
Ja sam napravila pauzu dok je trajala M sa merenjem temperature, od danas sam nastavila i bila je 36.0
Morala sam malo da se odmorim bar 2,3 dana i sada nastavljam :) danas mi je 4.dan tako da ce slesecih 10ak dana da se vrti temperatura tu oko 36, nista zanimljivo za graf :)
Bubo koji je tebi dan ciklusa?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.8.2015 14:33:33   
BubaBubica
Meni je peti dan ciklusa, user posted image polako odlazi user posted image Nervira me muž što se stalno premišlja, sad ne zna da li hoće jer želi da vidi kako ćemo sa finansijama kad najstarija ćerka pođe u vrtić, pa školu... A ja ne želim da pravim veliku razliku među decom user posted image eeee mužu mužu... mada razmišljam imam fore da ga predomislim do ovulacije user posted image Mada dok se ja porodim ona će biti pri kraju sa vrtićem, pa posle škola... Ne znam... Znam da su veliki troškovi kad pođe u školu ali opet finansija će uvek faliti...

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.8.2015 20:13:43   
Yellena008
Drugari,stize user posted image i kod mene...nista od ovog meseca, ali zato sve nade polazemo u sledeci....

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.8.2015 20:44:16   
vocicana
Ej cureeeee, moja Bubi, Ana I Yellena, samo polako devojke. A bas sam sada srecna kada vidim da ste pisale. Bubo, najbolje znas sta je I kako sa novcem, ma nigde nije sjajno. Ja se solidno osecam, samo me mucnine zajeb...., ali proci ce I to. Ovako ...mm je jutros otisaouser posted image na duze, ja idem njemu tek 10.9. Samo sto sada imam drustvouser posted image pa mi je malo lakse. Tuzna sam CEO dan.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
23.8.2015 10:56:21   
AnaAna1
Yelena praticemo zajedno sledeci mesec ;)
Bubi, najbolje je da se vas dvoje dogovorite i lepo usaglasite, pa makar i sacekali mesec,dva dok vam se slegne da posle ne bude "eto, jel sam ti reko/rekla..." :)
Vockice ma uzivkaj ti samo u trudnoci i nemoj da se nervirkas :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
23.8.2015 20:55:10   
BubaBubica
Ma naravno, sačekaću da to oboje poželimo bez straha da će nešto krenuti po zlu, ali ne mogu da kažem da mi je svejedno, pomalo sam tužna jer baš želim još jedno bebče user posted image ali šta je tu je, sad mi starija ćerka kreće u vrtić pa ću imati zanimaciju oko toga user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
24.8.2015 8:44:48   
vocicana
Mislim na vas devojke i samo hrabro!!!! Merite temperaturu i pravite bebiceeeee

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
24.8.2015 12:22:00   
Yellena008
Vocicsna koliko si meseci merila temperaturu dok ti nije uspelo?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
24.8.2015 21:58:32   
vocicana
Samo jedan mesec, taj kada se bebica zacela.
To je bilo jos poslednje sto sam bila u elementu da radim I to bi bilo to. Da se nije desilo, do sada vise ne bi ni merila, ne bi vise ni radili na tome. To je ono sto sam cvrsto bila odlucila. Ali srecica je u pupi sada

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.8.2015 11:44:24   
AnaAna1
Kod mene malo divljaju temperature od 36.0 do 36.3 jer neredovno spavam zadnjih dana pa je sve haoticno ali od veceras cu da se vratim u normalu valjda user posted image dobro, tek je 7.dan ciklusa

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.8.2015 11:46:23   
Yellena008
Blago tebi...baa ti se posrecilo....nadam se da cemo te stici uskoro u trudnickim temama...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ženski orgazam ima devet nivoa
Mnogi muškarci i žene grčeve u vagini na četvrtom nivou ženskog orgazma pogrešno shvataju kao savršeni orgazam, jer pret...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Koje ime je lepse?
tinad

Mateja Luka Stefan

(65%)

(35%)


Ukupan broj glasova: 72

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here