|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 8:10:41   
vocicana
Jao a bas je lep. Ne znam da li ima kod nas tih Clear Blue testova, on je nenormalno osetljiv, cak ako sam dobro razumela, prikazuje I koliko nedelja je stara trudnoca,msm, cak I ako je 1-na nedelja to stoji pored plusica. Vidi da li ga ima, msm da je maaaloooo skuplji od staklica.
Ma zenska ja sam tako nestrpljiva, jedva cekam novosti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 8:16:27   
AnaAna1
I ja sam user posted image kupicu danas neki mada ne mogu mnogo da biram radi par apoteka u gradu jer je nedelja ali naci cu valjda nesto malo osetljivije user posted image u utorak idemo na malo duzi put jednodnevni pa bi volela da sutra vidim sta je i kako je da znam da se ne opterecujem previse ako je slucajno user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 8:19:27   
vocicana
Ok, ti svakako javi sta se desava. Sada sam ja tebi prosledila zahtev za prijateljstvo, valjda ce uspeti I dalje treperi kao da se nismo sprijateljileuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 8:25:28   
AnaAna1
Ni ja ne mogu da prihvatim jednu clanicu, mozda ne moze sa mobilnog telefona, probacu posle sa compa. Cek da ne idemo off, ajmo na crtice :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 8:49:50   
BubaBubica
user posted image

Test urađen, sad ću da virnem šta je user posted image imam tremuuuu user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 9:15:58   
AnaAna1
Bravo Bubooo, moram i ovde da cestitam!!! user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 9:21:11   
BubaBubica
user posted image

user posted image

Jel se vidi?

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 9:33:49   
vocicana
Bubo, pa vidi se druga crtica, mnogo je bleda ali se vidi. Jao sva drhtim od srece!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 9:34:19   
vocicana
Cestitam!!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 9:40:33   
AnaAna1
Na prvoj slici se vidi. Jel ovo Baby Rapid? Kad je ovako bleda dan pre M, onda nema svrhe da radim sutra 2-3 dana pred M...iki da kupim neki jos osetljiviji od Baby Rapida. Bubo koje si simptome do sada osetila? user posted image

Mada pravo da vam kazem ne ocekujem mnogo jer su mi sinoc izbile bubuljice samo po bradi a to mi se desava za vreme M...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 9:45:54   
vocicana
Pa I meni su hahahaaa, nikada ih u zivotu nisam imala u tolikom broju, pa nista! Baby rapid ja bi rekla. Sacekaj jos koji dan, ali ja mislim da ce nas biti puno za selidbuuser posted image , zajedno sa tobom!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 9:49:05   
BubaBubica
Anice i ja imam bubuljice, ovaj put nema razlike, jedino osećam mirise koje niko ne oset_i user posted image i imam glavobolje što nemam nikada, ostalo sve isto. Novost mi je što se stalno budim pre 8 i gotovooo ja naspavana.

Jeste, baby rapid je

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 9:51:34   
BubaBubica
Anice nije dan pre m, ja to rekla po tome što mi je bila ovulacija 17 dc a ne 14 kako biva, lutealna faza mi traje 14 dana tako da je ovo kao da sam radila dan pre user posted image a meni ustvari kasni dva dana. Al ga sad sročih user posted image Znači danas mi je 13 dpo.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 10:12:27   
Bebana17
Bubice, cestitam na testicu i trudnoci! Meni je 10 dan posle ovulacije bio pozitivan test, ali nosim blizance pa je beta veca. Preporucujem vam test velike osetljivosti, a jeftin (jeftiniji od baby rapid-a) ima u Lily apotekama da se kupi, zove se Detect Quick test (brzi test), i to u obliku onog velikog stapica, a ne plocice, osetljivost mu je 10 jedinica beta hcg, meni je baby rapid bio bas pozitivan kad je beta bila vec hiljadu, tako da je normalno da bude linija slabije obojena.
Ana, navijam, lep grafic, da pozeleni!
Yelena(najverovatnije sam pogresno napisala ime :)) i tvoj grafic je lep, red bi bio da pozeleni :) Navijam!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 10:26:45   
BubaBubica
Hvala Bebana user posted image kod nas je problem što u našem selu nema drugog testa osim ovo Baby rapid.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 11:43:10   
Yellena008
Bubo....cestitam i ovde...jao kako si me obradovala jutros...ja sam danas jako kasno ustala i nikako jos da se razbudim...osecam se tako polomljeno...trudnice nase,kakve ste rane simptome imale? Meni je temp jutros 36,9 ali ne znam da li je validna posto sam jako kasno ustala, u 11h. Inace ovih dana sam merila u 7 h posto se tad budim za posao....


Bebana hvala ti draga na lepim zeljama....

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 11:51:19   
Anoniman
Bubice cestitke i ovdeuser posted image

Yelena temp. moras da meris svako jutro u isto vreme, sa pola sata odstupanja pre, i pola kasnije, inace nije validna, navijes telefon izmeris i nastavis da spavas, jer kako vreme odmice tem je sve veca, i nije tacna...

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 11:54:52   
Yellena008
Onda cu da racunam da danas nisam izmerila....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 11:56:31   
Anoniman
ako meris svako jutro u 7, mozes i u pola 7, ili najkasnije u pola 8, jedino tako ce ti biti tacan graf!user posted image

(odgovor članu Yellena008)
  Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 12:02:41   
BubaBubica
To sam i ja primetila, što kasnije merim veća je tep, a onomad kad sam izmerila rano ujutru pre 6 sati, bila je 36.5, pa sam se uplašila da nije počela da pada, posle sam izmerila opet u standarno vreme i bila je 36.8

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 12:04:06   
Yellena008
Nisam znala da mora tako...mislila sam da je bitno da meris tog momenta kad se probudis....sad znam,hvla ti puno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 12:08:12   
Anoniman
Nema na cemu Yelena, navijam da pozeleni sto pre! Mora uvek u isto vreme, a da ne ustajes iz kreveta, samo uzmes izmeris oralno, i ne mrdasuser posted image

(odgovor članu Yellena008)
  Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 12:18:32   
AnaAna1
Uuuu ja sam onda dobra sa ovim temperaturama 36.8 s obzirom da merim u 6 svako jutro. Zamisli da merim u 8, bila bi jos veca verovatno user posted image

Bubi jel te bole grudi? I jel imas neki redak belicas_ti sekret? Ja vec 7 dana user posted image

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 16.8.2015 12:28:56 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 14:31:41   
BubaBubica
Bole, ali ne bole me nešto preterano, jedino kad imam grudnjak pa me nervira i steže, kad skinem ok je. A i iscedak imam već sigurno 7 dana, onako kremast i žućkast user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 18:52:45   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: AnaAna1

user posted image

Ahahaha i ja sam dosla da vidim sta kaze Buba ali Buba spaaaava, boli je uvce sto mi ovde cekamo user posted image

Anice meni izgleda da je ovulacija bila 20 dc, tako da bi sad trebalo da bude 14 dpo, pa probaj ujutru da uradiš jedan.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Ili ili
bebuska

Koje bi ime vi prije dali svom sinu?

Aleksej (30%)

Nikola (33%)

Vuk (27%)

Vukasin (10%)


Ukupan broj glasova: 191

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here