|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.8.2015 15:30:31   
vocicana
Ana, lep ti je graf, bas je super.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.8.2015 15:36:37   
Anoniman
Vocicana da te ne bi moderatori opominali , bolje ja da ti kazem, sve sto imas da kazes bolje da pises u jednom postu jer ne smes da pises vise od 3 posta jedan za drugim u istoj temi, zatrpavas jeuser posted image

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.8.2015 15:38:49   
vocicana
Hvala user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.8.2015 6:10:24   
AnaAna1
user posted image

Devojkeeer, ne smem mnogo da se radujem ovom skoku da se nebi mnogo i razocarala ako ne bude nista za 7 dana ali morala sam jutros u 6 da dodjem da ga izbacim da vidite hehe user posted image jedva cekam da vidim sutra da li ce ovoliko bas da bude visoka

Bubi kako ti napredujes?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.8.2015 6:59:13   
vocicana
Bravo! Samo meri I cekam, nemoj da unapred razmisljas o svemu, skok je velicanstven, da Bog da ne pala I da idemo zajedno u user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.8.2015 7:40:23   
AnaAna1
Pa ne znam, i pre 2 meseca je skocila na 36.8 i bila tu do dan pred M... ali ajde da vidimo da li ce ovog puta i da ostane user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.8.2015 8:46:30   
BubaBubica
user posted image

Umirila se. Miriše mi na user posted image user posted image Inače luduje kao i do sad. user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.8.2015 16:42:15   
vocicana
Bravo devojke. Pa vas dve cete mi brzo se pridruziti u user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.8.2015 18:57:43   
vocicana
Ivanchice, pa gde si ti? Jesi li se lepo odmorila? Pa nigde te nema. Pisi sta ima novo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.8.2015 20:50:14   
Yellena008
Drage moje evo i mog grafa danas....

user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.8.2015 21:45:13   
BubaBubica
user posted image Odličan!
Tu sam Voci user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.8.2015 21:47:33   
Yellena008
Bubi kad radis test? Navijammmmmm....

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.8.2015 21:57:56   
BubaBubica
Nemam pojma, nisam stigla da uzmem test, znači sutra još ne. Mada krsta me bole kao da treba da dobijem ali temp još ne pada... Videćemo šta će biti. Hvalaaa user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.8.2015 6:54:17   
vocicana
Bravo Yellena, samo neka ostane na tim visinama, bice sjajno.
Bubi, ti sto te bole krsta nista to ne znaci duso, samo jos malo.
Ja mislim da cu eksplodirati od mucnine, bas mi je lose od jutros.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.8.2015 8:16:15   
AnaAna1
user posted image

Vockice ja ti lepo kazrm da ides na bolovanje, sad kad krenu mucnine pitacu te kako ces da se provodis, jos ova vrucina... :/

Yelena raste raste :) supe

Bubiiii hocemo teeesssttt user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.8.2015 9:20:26   
BubaBubica
Ne znam šta da mislim, izgleda da stiže user posted image probudila sam se rano jutro i izmerila temp bila je 36.6, inače u to vreme ne merim, pa sam odspavala još par sati i izmerila kad i merim bila je 37.0. Sad ne znam koju da upišem. A krsta i stomak me bole kao da treba da dobijem i izgleda da ću ipak dobiti danas. Čak sam i pomislila da sam dobila jer sam imala takav osećaj, ja trk u kupatilo a ono ništa. Ništa, drugi krug nova šansa user posted image

< Poruku je uredio BubaBubica -- 14.8.2015 9:22:03 >

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.8.2015 9:35:20   
BubaBubica
Ana i tebi je super graf! user posted image Samo neka tako nastavi! user posted image
Voci jao mučninee... moraćeš ti na bolovanje, zaista nema potrebe da se tako mučiš bre. Ugl meni je pomagalo da čim osetim da maalko počinje mučnina ja odmah navalila na jelo. I to je ugl znak da si gladna, bar je kod mene bilo, odvaljivala sam se od jela ali mučnine nisam imala. user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.8.2015 15:54:16   
vocicana
To je bilo kratkog draga jutros, gotova sam bila, ali moran jos malo da izdrzim pa ma duzi odmor.
Hajde devojke, pa da se I ja radujem sa vama. user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.8.2015 17:43:42   
BubaBubica
Kako će trudnoća odmicati, mogu mučnine postati jače i učestalije, puj puj daleko bilo. Bolje da si sposobna za rad nego da se mučiš sa mučninama! user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.8.2015 18:16:13   
vocicana
Jao hvala ti, jutros sam bila gotovq u sekundi, ali sam se nekako sabrala. Danas me opet boli stomak kao da cu dobiti. Stvarno se nadam da necu imati mucnine, zaista se nadam. I ako ih budem imala da traju kratko

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.8.2015 18:35:16   
BubaBubica
Popij magnezijum, on sprečava i umiruje grčeve.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.8.2015 18:43:31   
AnaAna1
Bubiii mislim da ti nije pala ispod crte jer ako si se ranije probudila nije validna :) pisi ovu drugu koja je bila na vreme

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 14.8.2015 18:46:24 >

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.8.2015 19:28:16   
vocicana
Tako je, to sam I ja zaboravila da kazem. Ma meni to mirise nauser posted image , samo da je sutra sacekamo, a I ti Anika I ti si zrela. Javljajte se I pisite, ma nema sta. Svaka nas je Tanjica81, da je izguramo iz user posted image , pa da je poslusamo. Sta kazete?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.8.2015 19:54:17   
AnaAna1
Moze mozeee user posted image
Pisah u crtice ali mi niko ne odgovara verovatno zato sto je malo kretensko pitanje user posted image da li da radim sutra 10.dana posle O jedan testic? user posted image znaaam, znaaam, glupo je, al ja rekoh da pitam mozda nadjem nekog ko me podrzi user posted image user posted image

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 14.8.2015 19:56:02 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.8.2015 20:43:18   
BubaBubica
Radi ali čekaj da vremenski prođe što duuuže od zadnjeg piškenja i pij što manje vode da bi mokraća bila što koncentrovanija. Meni je tako pokazao user posted image doduše jaaako slabe ali bile su user posted image user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

CIPELICE ZA PRVE KORAKE
Daša

ZA KOJE CIPELICE SMATRATE DA SU NAJBOLJE ZA BEBINE PRVE KORAKE?

Ciciban (65%)

Polino (20%)

Pavle (11%)

Bamby (4%)


Ukupan broj glasova: 123

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here