|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.8.2015 22:01:22   
AnaAna1
Pa, ajde da se igramo malo, uradicu ga ujutru posto i onako imam 5 testa u fioci, doduse onih jeftinih sto se narucuju preko neta pa ne znam koliko su bas osetljivi ali malo da nam ne bude dosadno dok cekamo user posted image

A ti bubo jel radis sutra testic? Hehe

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.8.2015 23:07:31   
BubaBubica
Nisam ga kupilaaaa user posted image sutra moram. Uglavnom, grčevi su prestali, nema user posted image ništa ne osećam posebno. Imala sam danas dva puta na sekundu mučnine, slošilo mi ali za koji trenutak mi je bilo dobro. Imam i onaj žućkas iscedak. Ne osećam se trudno ali imam svakakve zanimljive simptome user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 6:36:10   
AnaAna1
user posted image

Dobro jutro :) evo sam ja od jutros user posted image naravno test je - ali nije bilo ni za ocekivati drugi rezultat 10.dana sa ovim jeftinim testovima sto se kupuju na lopatu user posted image odoh sada na UZ , ne znam sta ce da gleda u sred druge faze ciklusa ali javljam svakako user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 7:55:42   
AnaAna1
Eeeejjj sad dodjoh sa UZ, sve je ok generalno ali kaze da mi je zadebljan malo endonetrijum i da mu mooozda mirise na user posted image ali jos je dosta rano pa cekamo da neee dodje user posted image user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 8:35:47   
vocicana
Nemoj da radis test dok ne zakasni bar jedan fan, nemoj biti nestrpljiva. Dobar ti je graf, samo pooako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 8:39:28   
BubaBubica
Toooo Anice! Navijam jakooo! user posted image user posted image user posted image user posted image Baš me raduje! user posted image user posted image

user posted image

Juče nisam unela jer stvarno nisam znala koju, pa sam unela današnju. Ujutro me je ponovo probudio bol kao da treba da dobijem, sad me opet ništa ne boli.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 8:47:01   
AnaAna1
user posted image ajde ajde Bubooo da idemo zajedno user posted image user posted image zamisli, samo bi 4 dana bila razlika user posted image hehehe

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 8:48:40   
BubaBubica
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 10:59:29   
Yellena008
Evo i mene jutros.....
user posted image

Danas sam malo duze spavala,izmerila sam temperaturu kad sam otvorila oci. Uzeh malopre iz zezanja da izmerim posto se jos razvlacim u krevetu jer sam mnogooo umorna i temperatura mi je sad 37,2....

Vocicana jesi merila ti nekad kasnije u toku dana temperaturu,cisto da vidis kolika je?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 11:00:54   
Anoniman
Jelena sto vreme odmice temeperatura je veca, a optimalno vreme merenja da bude tacna je pola sta kasnije ili pola sata ranije, tako da trudi se da meris u priblizno tacno vreme user posted image

(odgovor članu Yellena008)
  Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 11:03:44   
BubaBubica
Odličan Yelena! user posted image Evo ja merim i u toku dana, zbog radoznalosti, trenutna mi je 37.4 a ništa ne radim, vučem se po kući a do sada sam se izležavala na kauču user posted image kasni mi 1 dan i već par nada unazad imam nenormalne napade vrućine user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 11:15:11   
vocicana
Bravo Yellena, pa bas divno. Nisam draga, ja sam je otprilike merila u priblizno vreme, s tim sto zbog smena sam imala I dane kada je nisam merila. Samo neka idu gore, ova tema je talicna, cim se neko ukljuci tako zabebi, bas lepo.
A ti Bubo, sutra ujutru bi vec mogla da ga uradis.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 11:37:29   
AnaAna1
Bubo daj adresu da ti posaljem test user posted image user posted image user posted image hehe ajde bre put pod noge i u apoteku, sutra da vidimo user posted image user posted image
Ti ces da vidis ujutru da li si dobila, ako nisi uradi ga ako jesi sacuvaj ga za sledeci mesec

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 15.8.2015 11:39:50 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 11:51:15   
BubaBubica
I to što kažeš user posted image Apoteke kod nas danas rade samo pre podne, pa neću stići, ali ima u jednoj prodavnici koja radi ceo dan, ićiću tamo po test.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 21:20:55   
Yellena008
Bubo ajde radi test vec jednom.....sto nas drzis u neizvesnosti....ja ne znam do kad da cekam, posto su mi ciklusi nekad bili na 28 dana tacno, a sad od kako pijem Siofor oni su na 25 dan,max 26... Drzim nam svima palceve....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 21:58:35   
BubaBubica
Kupljen test! Radimo ga sutra user posted image po prvi put će i muž raditi samnom user posted image prva dva puta sam mu samo turila pozitivan test u ruke user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 22:43:45   
vocicana
Drzim pesnice!!!! Javljaj se ujutru obavezno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 22:44:56   
vocicana
Pa hajde Yellena, uhvati se tog 26-tog dana, sprzi testic ujutru kada zakasni bar dan I javljaj. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 22:49:45   
Yellena008
Nadam se da cemo sve slaviti ovog meseca....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.8.2015 22:53:07   
vocicana
Pa mojoj sreci ne bi bilo kraja! Ponosna sam na vas!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 7:41:33   
vocicana
Ja cekam I ovde I tamo I svuda. Bubooooo, ustaj iz kreveta, zar ne osecas da ce ti besika puciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 7:56:24   
AnaAna1
user posted image

Ahahaha i ja sam dosla da vidim sta kaze Buba ali Buba spaaaava, boli je uvce sto mi ovde cekamo user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 7:59:18   
vocicana
E pa ja imam da ti kazem da ides u apoteku! Isto sto I njoj. Tinsi maco trudnjacaaaaaaaa user posted image user posted image , lep ti je graf I I 34-ti dan ciklusa? Na koliko dobijes? Ja sam ti bila bez reda I poretka uvek, ne znam kakva je situacija sada. Spava zena boliiiii nju uvo sto sam moraka hitno do kupatila jos u 7 satiuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 8:00:45   
vocicana
Uh, sada vidim 298...9-ti dan ciklusa. OK. Ali uma osnova, jao nislijke moje, plodan avgust, trebace mi jos drugarica tamo od sledece nedelje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 8:05:26   
AnaAna1
Polako bre vocicana, kamo lepw srece da dobijam na 28 pa da je 34.dan, ali teze malo nisam ja te srece hehehe dobijam na 28-37 dana, nema pravila, i onda pratim po bazalnoj kad obelezi ovulaciju znaci da dobijam za 14-16 dana od ovulacije. U ovom slucaju sada trebalo bi u sredu/cetvrtak/petak najkasnije. Planiram da kupim danas neki malo bolji test od ovih koje imam na kilo, pa da uradim sutra, to bi bilo negde 2,3 dana pred M.

Ne bih se mnogo radovala i nadala jer mi je i pre 2 meseca bio ovakav graf, da ga ne izbacujem sad da ne pravi zabunu islo je isto do 36.8 i onda samo bup na 36.4 tacno 14.dana posle O, i sutra M..... bolje da se ne nadam nego da se razocaram user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

TRUDNOCA
Maryjana

Drage trudnice, u kom polozaju najcesce spavate tokom trudnoce?

Na ledjima (4%)

Levi bok (61%)

Desni bok (35%)


Ukupan broj glasova: 23

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here