|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.8.2015 11:09:54   
BubaBubica
Evo ga moj graf. Ne znam. Temp ipak raste tako da lepo ide.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.8.2015 11:10:56   
vocicana
Samo neka ide na gore, bas cete me vas dve puuuunoooo obradovati ako Bog da.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.8.2015 11:11:23   
vocicana
Bravo Bubo jednauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.8.2015 8:15:54   
BubaBubica
user posted image
user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.8.2015 10:10:43   
AnaAna1
Ooodlicno Bubo, raste, raste ;) tu i neka ostane ;) kod mene je danas drugi dan iznad crte 36.5, sutra verovatno nece biti tacna temp jer idem na svadbu kod drugarice pa cu da zakasam do kasno a s obzirom da merim u 6 necu stici da spavam ni malo...a mozda se popije i neka casica vinca pa nece biti realna temperatura user posted image ali to je to, bitno da mi je sad iznad crte, pa cekamo jos 12 dana do izostanka user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.8.2015 10:12:20   
AnaAna1
Bubo jel ste bili vi vredni i 19.dc za slucaj da je tad bila O posto je ovaj skok tu negde? Steta sto nisi pocela 2 dana ranije da meris

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.8.2015 10:17:16   
vocicana
Bravo Bubo, bas se nadam i radujem da gore i ostane.. Superuser posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.8.2015 10:18:19   
vocicana
Navijam Ana. Samo se ti lepo izigraj tamo, mozda i bebac sa tobom malo "djipka" u stomaku.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.8.2015 16:02:59   
AnaAna1
Hahaha mozda mozda, malo muzike nije na odmet user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.8.2015 17:52:51   
BubaBubica
Bili smo vredni, što se mora mora se user posted image Super nam je temp user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.8.2015 9:50:10   
Yellena008
[URL=https://imageshack.com/i/expH72rFj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150_x_100q90/537/pH72rF.jpg[/IMG][/URL]

evo i mog grafa....nista mi nije jasno,prosli mesec ovulacija 15 dc, a sad ce biti izgleda 10 dc...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.8.2015 9:52:46   
Yellena008
user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.8.2015 11:04:05   
AnaAna1
Yelena mozda jos nije bila. Polalo, pokazace se lepo kad budu 3 temp iznad crte, jos je rano, samo ti nastavi da meris.

Ja jutros nisam merila jer sam u 5 ujutru legla da spavam. Zeznute su ove svadbe user posted image user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.8.2015 19:01:02   
BubaBubica
Moj graf danas

user posted image

Doduše, spavala sam samo 4 sata i merila dva sata ranije nego što merim jer sam morala da ustanem, tako da nije baš merodavna. AnaAna zabušavamo user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.8.2015 20:02:38   
AnaAna1
Cuti, a mene zvali na posle-svadbenu veceru i idem sada ali sam rekla da moram da se vratim kuci do 12, jer hocu da se naspavam i lepo izmerim temperaturu sutra. A i sta ako sam slucajno user posted image cela 3 dana, moram da se naspavam user posted image user posted image user posted image ahahaha ja se tako zezam sa muzem, kad god trebam da uradim nesto sto mi se ne radi a sto iziskuje i minimum napora ja kazem "jao ne mogu sad, sta ako sam trudna, moram da sacekam jos koji dan da proverim?" user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.8.2015 8:27:23   
BubaBubica
user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.8.2015 8:29:03   
vocicana
Lepa je krivulja, samo ti postavljaj svaki jutro, videcemo da je adekvatno rastumacimo. Didy nije trudna user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.8.2015 8:40:03   
BubaBubica
Znaš danas se ne radujem što se temp povišila, besna sam na sve! Juče sam popizdila pa sam zapalila jednu user posted image Ne znam koji mi je đavo, ali kao što rekoh, mislim da sam ipak zabebila, jer ovo ludilo imam samo dan pre user posted image , poludim i drugi dan krene a ovo me drži danas je treći dan. Tako je bilo i prošli put.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.8.2015 8:49:19   
vocicana
Polako maco, ja sam pizd...na sve u petak, sada me tako grize savest da ti ne mogu objasniti. Vrlo je moguce da se nesto desilo. Pa raduj se sa tom cigarom u ruci, ja pusim elektronsku I dalje, ali meri, ja sam histericna bila jedan izvestan period, u petak takodje, sada mirujem. Malo me je stomak malo pre boleo, kao kada treba da dobijem. Odmah me je savest duplo grizla. Ne nerviraj se molim te. Znam kako se osecas

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.8.2015 9:34:59   
BubaBubica
Ma hormoni su to, ne možeš da kontrolišeš, a možda i bolje da se ispolje nego da kipiš u sebi, ako ne možeš da iskontrolišeš i da se smiriš, to je još gore.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.8.2015 9:52:44   
vocicana
Ja sam Bubo malo nervoznija po prirodi, ali ovo me je raspametilo, mnogo mi je bilo tesko, svasta mi je na pamet palo. Ne ispoljavam nikada neke stvari, vrlo sam odmerena I najvise na svetu mrzim raspravu, ali od kako sam zabebila, oluja hormona me je tako opalila, da gro stvari ,mislila ne mislila, neke stvari koje nisam pomislila da kazem ja ih upravo saspem, posle bi se pojela zbog toga, a stvarno imam divnog coveka pored sebe I apsolutno ne zasluzuje sve to da cuje. Na kraju, ja sam zelela sve ovo kao I on, zato treba malo izbalansirati neke situacije. To mi bude krivo, mnogo!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.8.2015 15:01:38   
AnaAna1
Bubo a koliko vec meseci pokusavate sada? :)

Vocicana kada ti trebas na UZ?

Kod mene jutros nista novo, 36.4 cak vise 36.3 pa sam iz drugog puta izmerila 36.4 ...mislim vislje je to nego onih 36.1 u prvoj fazi ali ako ne poraste posle utorka,srede jos malo nesto se ne nadam mnogo :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.8.2015 15:41:18   
BubaBubica
Ovo je prvi mesec kako smo odlučili treće bebče da pravimo user posted image Ma laganica, ako i ne bude ovog meseca, biće u nekom od narednih user posted image Merila sam onako iz znatiželje malopre, nisam ništa radila, niti mi je vruće, i imam 37.3. Tu temp sam imala i u drugoj trudnoći user posted image inače imam u drugoj fazi ciklusa 37.1. Baš sam optimistična user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.8.2015 16:02:24   
vocicana
Jao pa tek za 10-tak dana . Javicu sta ima novo I kakva je situacija. Danas me je bas boleo stomak, uplasila sam se dobro.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.8.2015 16:07:05   
BubaBubica
Ajmo na crtice, da ne miniramo temu! user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

pomozite
sandrina

Drage mame pomozite mi da izaberem neko lepo i upecatljivo ime za moju curicu,dajte predloge!Evo koja dva sam ja nasla

Lana (61%)

Jana (39%)


Ukupan broj glasova: 153

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here