|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 13:40:30   
BubaBubica
E sad pošto nismo ranije planirali nego u poslednjem momentu, merim samo od juče.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 13:43:21   
vocicana
Tako je, ali od pada I skoka tj ovulacije, ff sam obelezi 36,6, pa neka samo raste I da ne pada ispod, da se odrzava I to je to. Meni ni ta objasnjenja nisu bila jasna, jedno su napisali da je plodno 3 dana pre skoka I mozda jos taj jedan dan, a drugi da je od tada plodno. Vise ne znam, samo je sada vazno da vam te temperaturice ne padaju, pa da navijamo.
Hormonski status obavezno proveri, ali drugog dana menstrualnog krvarenja, tada je najmerodavnije.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 13:45:24   
vocicana
Samo meri I bices super.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 13:55:57   
BubaBubica
Pa kao po njihovom ovulacija nastupa na dan najniže temp. a mi smo imali odnos dan pre. nikad nisam merila svakodnevno temp pa mi je sad čudno što je bila ovako niska, uvek je bila ili 36.5 ili preko 36.7, izgleda da je zaista bila ovulacija i zbog iscetka i zbog pada, sada samo da je dooobro ugnezdi pa da zakasni i ne dođe user posted image pa da radim test i ja user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 13:57:10   
BubaBubica
I još mi nešto nije jasno, da li jajnici bole/žigaju kad se događa ovulacija ili posle ovulacije?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 14:32:41   
vocicana
Kada oyca Deegrafov folikul I jajasce izlazi I biva spremno za oplodjenje, moze da boli poput nekih minimalnog stezanja do jacine bola kao da ces dobiti redovan ciklus, ne znam da li te stomak boli kada dobijes. Onda ste dobro gadjali, jupiiiii, ja drzim pesnice, sto vise da nas bude.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 15:36:17   
AnaAna1
Vocicana ne obelezi ff na 36.6 nego obelezi crtu odmah ispod 3 najvece temp u kontinuitetu. Npr do 13.dana ciklusa si imala izmedju 36.1 i 36.3 a onda ti je od 15.dana stalno 36.5 i 36.6, on ce obeleziti na 36.45 (to je izmedju 36.4 i 36.5) :) i onda dobijes pola ciklusa ispod 36.45 pola preko. Ovulacija je valjda dan pre prvog skoka.

Bubice mozes na ovome sto si nasla da obelezavas super je. Koji ti je dan ciklusa danas? Kada meris temperaturu u koliko sati?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 15:50:12   
BubaBubica
Anice danas mi je 18 dc, ovulacija mi je obično između 14 i 16 dana ciklusa, sad po temp je izgleda bila prekjuče ili je danas po bolu jajnika, totalno sam zbunjena.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 15:51:10   
BubaBubica
Merim čim otvorim oči user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 16:47:56   
AnaAna1
a juce si je prvi put merila? Nista upisuj tamo pa cemo da pratimo user posted image
Trebalo bi da je meris uvek u isto vreme. Ako radis i zvoni ti sat uvek u isto vreme onda super,ako ne radis onda vidi da ga navijes da ti svako jutro zvoni npr u 6. Ja ne radim i navijen mi je mob svako jutro u 6, izmerim i nastavim da spavam user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 20:52:16   
vocicana
Draga moja, evo ja ti danas pisala, ali mi je istekla sesija i sve je propalo. Kao sto tije Ana napisala, poslusaj je, ja sam baz temp merila samo u julu i odmh nam se Bogu hvala posrecilo. Ja ti od srca zelim jedan bum, i jednuuser posted image , a ako bilo kako drugacije mogu da pomognem javi se i pisi slobodno. Ja nisam imala tabelu na ff, imala sam problem da se ulogujem, ali je temperaturna lista bila sasvim ok.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 20:52:47   
vocicana
I uvek u isto vreme meri. To je jako vazno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.8.2015 8:03:00   
AnaAna1
user posted image

Dobro jutro zenske, mozda ima nade za mene user posted image
Mozda je bila juce ako nastavi da raste sutra ujutru user posted image spavala sam samo 4 sata do merenja temperature pa mozda i nije najtacnija ali ajde videcemo sutra, pokusacu da legnem na vreme veceras :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.8.2015 9:13:47   
vocicana
Msm da si na dobrom putu. Samo neka raste. Veceras da se naspavas, pa ujutru da bude jos veca user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.8.2015 12:26:15   
BubaBubica
Ja sam merila u uobičajeno vreme bila je 36.3, isključila klimu i posle sam nastavila spavati još sat vremena, pa sam opet izmerila onako radi reda, tada je bila 36.8. Isto sam spavala, nisam ništa radila. Upisala sam prvu mada ne znam, bilo mi je prvi put hladno i spavala sam otvorenih usta user posted image

Ništa, nastavljamo da pratimo. Juče smo opet radili na bebi pa za svaki slučaj da je sigurica user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.8.2015 12:33:31   
BubaBubica
Anice samo neka nastavi tako! Da se selimo zajedno u trudničke teme user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.8.2015 14:54:12   
AnaAna1
Moze mozeee :) idemo zajedno sa vocicanom u user posted image user posted image

Ako si ustajala iz kreveta da palis klimu onda ti je zbog toga skocila. Ja merim u 6 ujutru i nastavim da spavam i kad se probudim npr u 8 i izmerim cisto da uporedim bude mi veca... ne znam od cega to moze da zavisi :) ali u koliko si sati pocela da meris u toliko meri ceo mesec, nemoj da menjas. I kazu bitno je najmanje 6 sati sna, a ja nocas imala samo 4 user posted image to mu je sto mu je, bitno da bude user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.8.2015 7:05:58   
vocicana
Drugarice Ana I Bubo, kakvi su grafici? Navijam!!!
Moja tachkica me je probudila, moraka sam hitno na pis, pa sam zato ovako rano aktivna.
Sve vas user posted image user posted image , javljajte se.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.8.2015 9:02:11   
AnaAna1
user posted image

user posted image user posted image user posted image ima naaade da su spermici preziveli 2 dana i da smo ipak zakacili O user posted image e sad da li ce nesto da ispadne videcemo user posted image iskreno ne nadam se mnogo posto je sve nesto haoticno bilo i nategnuto psihicki zbog ovog sluzbenog puta mm ali ajd... praticemo user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.8.2015 9:05:22   
vocicana
Uh, uh, kako volim kada vidim ovaj skok. Navijam, bravo!!!!!
Obicno kada su situacije psihodelicne a pokusavas pa vise ne razmisljam....onda.. Navijam

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.8.2015 9:08:18   
AnaAna1
A i ono sto mi dodatno ubija nadu je sto sam probala da unapred za sutra i prekosutra unesem visoke temperature da vidim gde ce da mi obelezi O i obelezio je 23.dana ciklusa a to je 48-72h posle odnosa, mnooooogo su tu male sanse iskreno user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.8.2015 9:17:39   
vocicana
A pa ne moze tako! Nema plakanja ni negativno razmusljanja! Razumes? Ne dozvoljavam. Tamo se prazne one trudnicke teme a mi ovde placemo. Treba neko da ih tamo zameni. A Ana, lepo je saznanje I sve to, ali hormoni sta naprave ovo je strasno. Ne sekiraj se vise. Bice!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.8.2015 9:24:10   
AnaAna1
Ma krivo mi da je samo dan ranije bila user posted image sad sam u domenu naucne fantastike haha mada smo zadnjih 5 meseci ubadali O u dan pa nije bilo nista, mozda bude sad kad je nismo uboli ahahaha salim se sta da radim, cekam user posted image pa idem da proverim hormone da se malo opustim da znam da li je tu sve ok user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.8.2015 9:26:36   
vocicana
Budi mi vesela I pozitivna. Ja sam sve pretrage napravila, mm je bio odsutan dosta dugo, zato kada je dosao, slozile su se kockice I eto nama naseg zrna maka. Ljubi te drugarica, samo napred, znam da ce sve biti ok.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.8.2015 11:09:06   
BubaBubica
user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

kupanje
rajkica

kupanje sa spuzvicom

da (50%)

ne (50%)


Ukupan broj glasova: 38

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here