|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
31.7.2015 15:21:16   
AnaAna1
Jeeee, najzaaad i to da docekamo user posted image user posted image ali necemo jos da se radujemo, tek sutra user posted image user posted image
Hehehe user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
1.8.2015 8:35:18   
vocicana
Ja docekala user posted image , trudnaaaaaa!!!!
Ljubim vas sve jako I hajdeuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
1.8.2015 9:10:52   
ivannna
Jeeeeeeeee!!! Jupiiiiiiii!!!Bravoo! Bas sam srecna zbog tebe! Uzivaj u trudnoci,meni je to bio prelep period!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
1.8.2015 9:28:20   
Yellena008
Draga Vocicana cestitam od srcaaaaa.....user posted image za tebe....

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
1.8.2015 10:17:40   
AnaAna1
Bravo vocicanaaaa user posted image user posted image user posted image bas si me obradovala user posted image
Zelim ti laku i bezbriznu trudnocuuuu i da se rodi jedno zdravo i veselo user posted image user posted image
Kakva je bila reakcija muza? user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
1.8.2015 10:56:37   
vocicana
Hvala duso, izljubi devojcicu, akumuliraj vit d I obraduj meb rzoooooo. Dace Bog da samo ide sve kako treba.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
1.8.2015 10:57:46   
vocicana
Hvala Yellena, hvala vam svima, odmah mi krenu suze na oci kada procitam cestitke!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
1.8.2015 11:00:05   
vocicana
Ana ja mu jos nisam nista rekla. Ceka ga pismo koje je iznenada stiglo...user posted image , ja placem od jutros, pobegla sam iz juce, da nesto kupim, idem pa sebi kazem, gospodjice, nisi sama, polako. A sve ne mogu da verujem. Saljem vam najveciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
2.8.2015 11:21:16   
AnaAna1
Heheh super, javi nam reakciju user posted image

Meni jutros temperatura 36.0, a 20.dan ciklusa, umesto da skoci ja pocinjem da se 'ladim polako user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
2.8.2015 11:31:48   
vocicana
Ana pisala sam u cekalickoj temi kako je bilo, on je toliko zbunjen bio, da je ponovo posle sat vremena izvadio pismo, kaze, cekaj da procitam jos jednom sta si mi napisala, toliko sam se sokirao kada sam procitao, da nisam znao sta da mislim. Ali, samo se smeska i mnogo mi prija svaki zagrljaj i osmeh, cini mi se najlepsi osecaj na svetu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
2.8.2015 17:37:42   
vocicana
Jao duso pa ja nisam videla da si napisala da ti je BT niska. Ako sutra skoci bacajte se u akciju uvece, obavezno javi kakva je ujutru. Nemoj brinuti. Ne znam koliko god imas, ali prati temp I pisi. Bice sve ok, kad ti ja kazem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.8.2015 7:47:46   
vocicana
Bazalke, zabusavate?
Javljajte kakvi su grafici, ja malo, malo pa bacim pogled, ali nigde nikoga.
Pisite.
Mi smo budni od 6:30, overila spavanje, malo posle podne, a nocas ...kao da sam otisla na onaj svet.
Ljubi vas voci!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.8.2015 9:54:13   
AnaAna1

user posted image

Koj grafik da kacim? Ovaj ravni ko daska? user posted image Nista pametno za videti. Danas muz otiso na sluzbeni put do petka, tako da ako ne dodje ovulacija danas ili sutra nema nista od user posted image ovog meseca user posted image jer mislim da je totalno nerealno da zatrudnim ako ovulacija bude vise od 2-3 dana posle odnosa...
Pitala si me koliko god imam - 28 :) ti?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.8.2015 10:44:29   
vocicana
Ja imam 33, nemoj se kidati. Jeste graf malo cudan. Ali svako jutro meris, pa mozda bas sutra bude skok. Onda navali na m....
Nemoj se nervirati. Nista ni sa time ne dobijes. Ako ne bude ovog meseca bice sledeceg, slusam kad ti strucnjak kaze.
Sve sam te razumela, ja sam se nervirala do besvesti kada je mm pocetkom juna otisao, na 5 nedelja! Tada sam sebi vise puta ponovila, zasto sada nisam trudna, pa da se druzim sa tackicom, sada je otisao, dok se vrati sledeceg meseca, ovulacija ce naravno proci, dok se mi skockamo I udesimo, ko zna kada cu zabebiti, tako sve u krug. A znajuci da ce za 5 nedelja opet morati da ide na neko vreme, kosa mi se dizala na glavi. Znas li kako sam smorena vise od pomisli da trebam da krenem put posla? Sve me je nerviralo, zasto bas sada da ne zatrudnim da polako uzivam, setam, nije sada ni prevelika vrucina, da odem do mame, sestre, da se druzim sa drugaricama...ali evo, desilo se. Ne nerviraj se molim te.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.8.2015 14:14:40   
vocicana
Ja se stvarno nadam da nisi dobila i da neces. A ponajvise se nadam da ces me obradovati ako ne ovog, sledeceg meseca. Eto da znas da mislim na tebe.
adam se da se lepo provodis na moru, bas je lepo vreme....za ljubav i pravljenje bebica....user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.8.2015 15:07:27   
AnaAna1
Ne mogu da skocim na njega jer je vec otiso jutros user posted image
Sad se samo nadam da ce da dodje O danas ili sutra jer smo udarili Xic jutros user posted image

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 3.8.2015 15:08:29 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.8.2015 16:09:10   
vocicana
E pa to bi bilo ekstra. Da ga overis nego sta!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.8.2015 16:53:32   
BubaBubica
Ja merim od danas svoju bazalnu ali ne znam da napravim grafikon na onom sajtu, ugl danas mi je bila 36.2. Upisivaću ovako pa šta bude.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.8.2015 19:41:48   
vocicana
Snadji se za temperaturnu listu iz bolnice od nekud pa tu belezi, ja sam probala na ff ali svaki put kada je trebalo da se ulogujem, nesto me je zekilo. Tako da, vazno je da temperatura, padne, pa da skoci, tada da budes vredna kada skoci, i da u narednih bar 10 dana ne padne ispod 36,6, nego da se visoko odrzava. Onda je to siguran znak. Moja posle ovulacije vise pala nije ispod 37, tako da sam sigurno znala da sam zabebila.
Srecnoooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 8:37:20   
AnaAna1
Kod mene klasika, 36.2
Mogu da se nadam jos sutra da ce da skoci i to je to user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 8:42:01   
vocicana
Naravno da ces tako razmisljati, necu da cujem da padas u dubiozu.
Ako I ne skoci sutra, mozda ti je ta lutearna faza produzena, pa zbog toga kasnije budes imala ovulaciju. Vazno je da si zdrava zena, da te ne koce neke druge zdravstvene situacije, jedino te koci sto ti m nije tu kada treba uvek, ali I to ce se promeniti. Meri but I ne posustaj, videces da ima efekta I da je dobra stvar.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 12:14:14   
BubaBubica
Danas 36.4. Diže se polako, predpostavljam po sluzi i ovako nizkoj temp da je prekjuče ili juče bila ovulacija, i bili smo vredni user posted image Sad da pratimo nastavak. Probaću i preko painta da pravim grafikon pa da ubacujem.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 12:42:45   
vocicana
Bravo, sada je vazno da ne pada ispod 36,6, navijam I javljaj se. Samo napreduser posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 13:02:03   
AnaAna1
Bubabubica mozes i lenjirom da nacrtas na papiru po ugledu na ovaj graf koji izbacujemo pa ds ga slikas telefonom u izbacujes ovde :)

Vocicana nije bitmo koliko je stepeni da li 36.6 ili 37 ili 36.5 bitno je da bude vislja za najmanje 0.2 od najvislje u prvom delu ciklusa i da ne padne ispod te crte. Imas ljude kojima je 35.5 notmalna temp :)

Bilo bi mi lakse kad bi znala da je sve u redu ali hormone nissm proveravala nikad i to hocu sad da idem da uzmem uput pa u toku sledeceg ciklusa da ih proverim. E kad vidim da je i to ok onda mogu da se opustim jos vise :)


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.8.2015 13:39:42   
BubaBubica
http://www.dodaj.rs/f/1H/Bg/21NQyfkZ/ringerajina-tabela-za-pr.jpg
Da probam ovako

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

U kojoj meri verujete svom ginekologu?
bebiron09

Verujete li svom/jednom ginekologu ili smatrate da Vam je potrebno mišljenje još, eventualno jednog stručnjaka?

Nimalo (9%)

Dovoljno (38%)

Verujem samo sebi (4%)

Ne verujem nikome (8%)

Verujem mu potpuno (41%)


Ukupan broj glasova: 133

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here