|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 10:29:09   
ivannna
bili smo vredni sinoc ,sad ne znam koliko mogu da se skupe za pola dana,dan,posto ranije spermogram nije bio najsjajniji ali mozda se i to promenilo za ove 2,5 god

dizem ja u vis,i vise od minut dva,sve odradim do tada i veceru i skidanje sminke,sve sve pa kad legnem do jutra ne ustajem,tek ono od jutros krenulo da curi,pa moram ulozak da nosim,a i to me nervira,kad smo vredni sutradan nikad ne znam da li mi je sekret od toga ili je moj,a pogotovo u onim danima kad treba da se pojavi takav,uvek me to dovede u dilemu...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 12:38:17   
vocicana
Samo se opustite, uloskicu namesti I radi posao, skoncentrisi se na to, a sta je dole, tvoje ili njegovo, nije vazno. Vazno je da plivaju I da odu na pravo nesto. Drzim pesnice I da te I ja zvanicno povucem za nosic ako je I kod mene novost stupila na snagu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 12:52:16   
AnaAna1
Evo i ja cekam O user posted image juce su lh trakice bile +, mada su me prosli mesec ooopasno slagale kad uporedim sa bazalnom, a pretprosli su se poklopile, videcemo ovaj user posted image ako sutra skoci T bice super user posted image

user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 13:28:19   
vocicana
Draga Ana, ja jako navijam da ti ovaj mesec donese user posted image , ja za sada mirujem, necu vise ni reci. Ni test nemam, niti cu ga kupiti, cekam da kasni jos.
Tek sam ovog meseca pocela da merim BT, I nekako su se kockice slozile, aktivna sam u cekalickih temama, ali mm nije bio tu 5 nedelja. Bila sam samo moralna podrska prisutnim supruznicima. Sada samo citam I pratim desavanja, pa cemo videti.
Da konacno rastumacimo, u prvoj ovulatornoj fazi, temperature su mi bile 36,1...3.....5...6, onda je pala na 36,1 I sutradan skok, vise pala nije. Danas je 27-mi dan ciklusa, dobila nisam, temperatura je 37,ali postavila sam graf na temeperaturnoj listi iz bolnice, tako da nije ff. Nista necu da pricam, samo osluskuj svoje telo. Nisam belezila ni izgled sekreta, nista, samo sam gledala temperaturu I cekala. Nismo se puno trudili, nastavila sam da uzivam sa mojom srecom, jer sam posle dosta razocarenja resila da se prepustim I vise ni ne razgovaramo na tu temu. Mislim da ce nas biti troje sledece godine...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 17:26:22   
Yellena008
Drage moje meni ovaj moj grafikon deluje ok ali dans poce vestica da curka onako braon.....evo bas da vidite graf pa ja ne znam gde gresim....nisam pamerna,nismo bili vredni ovaj mesec jer mi mm nije bio tu stalno,verovatno je glupaca dosla ovaj mesec...ta par dana u nove pobede...

user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 17:27:57   
Yellena008
user posted image

Ana ana kako da ubacim tako veliku sliku kao ti?

< Poruku je uredio Yellena008 -- 27.7.2015 17:33:11 >

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 17:50:10   
Yellena008
http://imageshack.com/a/img538/1752/faHU1N.jpg

< Poruku je uredio Yellena008 -- 27.7.2015 17:53:19 >

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 19:02:44   
AnaAna1
Yellena odes na slikomat, ubacis sliku pa na "nalozi" i onda iskopiras ceo onaj red gde pise "kod za forume". Ja je sacuvam na mobilnom telefonu sa sajta ff a mozes i u compu, i na jednon i na drugom mestu ides na graf pa na "save image"

Vocicana a jel ste bili vredni oko ovulacije? :) hvala na lepim zeljama, i ja se iz meseca u mesec sve vise opustam, ili bar pokusavam... merim bazalnu sad vec 3.ciklus za redom jer volim da budem u toku sta se trenutno desava u mom organizmu :)

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 27.7.2015 19:05:10 >

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 21:49:58   
vocicana
Imas malo vece oscilacije, ali nije ti pala ispod dozvoljene, samo napred, meri I svaki jutro javi. Moja nije spala ispod 37, od kako se o zavrsila.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 21:53:26   
vocicana
Najvredniji, tada se svasta izdesavalo, kao i sto se svasta izdesavalo od pocetka ove godine, kasni ona, to jedino znam. Videcemo, jos neki dan oa cu utvrditi sta se desava. Zaklela sam se da necu raditi test dok ne zakasni, sada kasni, ali cekam jos. Kada utrnes od cekanja, onda vise ne zuris nikuda, sve sam htela odmah I sada, ali Bozija volja he drugacija, hvala mu!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 21:54:05   
Yellena008
Prvi mesec pratim pa nisam najazurnija....sledeci mesec bice bolje....stize user posted image nocas sigurno....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 22:02:26   
vocicana
Ako dodje, dobrodosla, sve ce se I to zavrsiti pa dolazi novi mesec. Opustaj se na sebi najbolje znan nacin, ne daj da te bilo ko I bilo sta izvede iz takta, videces, sve ce biti ok. Ako ti ikakva podrska I razumevanje treba, tu sam, tu smo sve da te bodrimo.
Ako je sve kako mislim da jeste, javicu, zelim da se radujes, radovacemomse sve za tebe!!!😆😄😁

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.7.2015 7:03:17   
AnaAna1
Vocicana kad planiras da uradis test? ;)
Super je sto ne pada i sto je tako visoka. Koliko vec dugo pokusavate inace? :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.7.2015 8:05:46   
vocicana
Draa Ana, mi smo u igri nekih 7 meseci, prva tri je bilo izginuce od vrednoce, e kada su usledila razocarenja, pa neuredna krvarenja pa cista, pa bolovi, pa krvarenja, muka mi je kad se setim. Ali ovog meseca, mozak na otavu, necu raditi test, sve ostavljam ovako kako je, samo zelim da mi dr dodje, smisljam kako cu dragom da saopstim, hocu da bude bum, jer se i on sekira, razmislja, ali vise ne govorimo o tome...
Osecam, sve drugaije boli od pocetka, grudi bole ko za ciklus, ali drugacije, kicma onnako, osecaju se jajnici, malo jedan, malo drugi, definitivno pospanost i drhtavica iz cistog mira, kao da si u hipoglikemiji, ali najgore od svega su bubuljice, mislim da ih od puberteta, na ovamo, za sve ove godine zajedno, nisam imala u tom periodu kada sam kao ocekivala mengu u ovolikom broju. Samo jos znam da mi se puuunoooo spava, uvece tako slatko zaspim, da ti ne mogu opisati. Jutros bazalna 37,user posted image , nista ne radim jos neko vreme. Jako teuser posted image drzim pesnice da nas obradujes i ti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.7.2015 8:58:00   
vocicana
Yellena, kakva je situacija? Mislim ja na tebe, samo da znas. Javi je lidosla prokletinja, ako nije samo meri temperaturicu i greske nemauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.7.2015 10:13:58   
Yellena008
Vocicana hajde nas obraduj sa svojim user posted image user posted image ....user posted image

Moja user posted image je dosla nocas,ali nema veze...idemo dalje u nove pobede!

< Poruku je uredio Yellena008 -- 28.7.2015 10:15:46 >

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.7.2015 10:37:07   
AnaAna1
Idemo dalje Yelena :) odmori od temperature 2,3 dana pa pocni novi ciklus da meris :)

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.7.2015 10:47:52   
vocicana
Dobro je duso, nema veze, kad on vec nije tu stalno. Ne sekiraj se, novi mesec je tu, samo glavu gore, samo se smej, uzivaj u danu, evo svim silama i snagama ti saljem plodne dane da traju 5 dana, da bas tada dodje do onoga i da me obradujes novostimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.7.2015 10:49:14   
vocicana
Sledece nedelje cu uraditi test i odmah vam ga saljem ovde, da me bodrite i da se sa mnom radujete, tako cu i ja sa vama. MM nista ne primecuje, samo cekam da me pita jesam li dobila, ja se samo osmehujem i cutim, hocu da se onesvesti kada vidi i cuje!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.7.2015 11:36:12   
ivannna
vocicana user posted image

a koji ti je danas bese dan? kad obicno dobijas?

ja sam na poslu i onemogucen mi je sajt za postavljanje grafikona,tako da cu veceras da ga stavim,oznacio mi je ovulaciju ali isprekidanu crtu,ni njemu nije jasno a ni meni,lh tracice se nisu poklopile a ni sekret,mada i temp je malo cudna,mozda sve ovo ima veze sa tim da sam bila bolesna...postavljam veceras graf pa cete videti

yellena008-iskoristi informacije sa tog grafikona za sledeci ciklus,uglavnom se ovulacija desava u priblizn isto vreme

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.7.2015 11:55:14   
vocicana
Vocica ti je 29-ti dan ciklusa. Cekam jos deset dana, da ne poludim odmah na prvu, da mi kazu, pa znate, nista se ne vidi, dodjite za 10 dana... Hihihiii, ma to je to, nego necu da reagujem. Jutros su grudi bile veeelikeeee, bas je neobican osecaj, nesto se desava, sve buja. Ne znam koliko je moguce ali sam osetila svrab u dojkama i kao da klizi nesto prema vrhu bradavice. Ma simptomi su prelepi. Ne bole grudi bas kao sto zene pricaju, ono, ne smem da se pipnem.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.7.2015 11:55:53   
vocicana
A da, kad je ikada uhvatila red i poredak, dolazila je na 25 dana, samo proslog meseca 21 dan

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.7.2015 17:36:57   
AnaAna1
Hehe dobro je vocicana, sve ide ka user posted image user posted image user posted image samo, nemoj slucajno da se razocaras i ako ne bude, polako, doci ce vrlo uskoro user posted image user posted image jel vec imate jednog bebca ili ne? user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.7.2015 18:19:24   
vocicana
Nemamo :-(, ali se nadam da smo na dobrom putu da dobijemo nase zlato. Necu se razocarati, taman poslati, pa posle svega, samo glavu gore I pozitivno razmisljam, kazem, bila sam vise puta nikakva zbog promasaja, ali ako I sada nije to, idemo dalje, pa svaki mesec je mogucnost, ja ne odustajemo, zao mi je jedino sto sam gorela I nervirala se cekajuci ...uvek jednu gubavu crticu. Sada vise ne razmisljam o zatrudnjivanju, uzivamo I ako Bog da, to je to. Samo jos da potvrdim svoje sumnje. Trebalo je da dobijem 24- tog, zato I ne zuris da radim test, ali sve mi ukazuje na to da sam trudna, neka prodje jos koji dan, nigde se ne zurimo, jedva cekam da vam javim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.7.2015 20:59:00   
Yellena008
Vocicana od srca ti zelim da ugledas svoj user posted image .... A i mi ostale da te stignemo sto pre...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Rodbina
Diabla

Kako regovati kada vas svekrva ili zaova provociraju?

Ignorisati ih (27%)

Sasuti paljbu (5%)

Sa stilom im odgovoriti (68%)


Ukupan broj glasova: 110

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here