|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 14:48:38   
ivannna
yellena008-kakav je sad grafikon? da li se pojavila crvena crta?

ja sam juce ujutru imala temperaturu ( jer sam se razbolela) sta mislite da li tu temp da obrisem sa grafikona da ga ne zbunim?

prosle nedelje sam bila kod dr na redovnom godinjem pregledu i pominjem ja njoj kracu lutealnu,da radim lh tracice i merim bazalnu a ona meni da je merenje temp najmanje validno,ne bih se bas slozila sa tim ...

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 20:42:56   
Yellena008
Ivannna pojavila bas onako kako ste mi opisale....kad je bila ovulacija posle dva dana se pojavila crvena linija....kako da ubacim ovde grafikon da mi kazete sta mislite?????

< Poruku je uredio Yellena008 -- 21.7.2015 20:43:40 >

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 20:58:46   
Anoniman
draga ukucaj slikomat i u imas opciju da ubacis sliku , onda ides na nalozi, i kopiras ovde ceo kod za forume

(odgovor članu Yellena008)
  Direktna veza do poruke: 953
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 21:32:34   
Yellena008
Ajoj zeno....ja sam ti plavusa...sta je kod za gorum?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 21:36:04   
Anoniman
slikomat klinki

onda izaberi datoteku, i pise ti ispod nalozi, ti to pritisni, onda dobijas nekoliko kodova pored svakog pise za sta je, e taj kod kog pise kod za forume nejga kopiras ovde-ceouser posted image

(odgovor članu Yellena008)
  Direktna veza do poruke: 955
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 21:37:42   
Yellena008
Ajd da probam da li ce uspeti...
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 21:39:30   
Yellena008
[link]http://[url=http://www.Slikomat.com/slika/5878255.htm][img]

< Poruku je uredio Yellena008 -- 21.7.2015 21:40:28 >

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 21:39:39   
Anoniman
uspela siuser posted image user posted image

e sada je bitno da ti temp ne padne ispod crvene linije, i da ostane visoka, navijam i vucemuser posted image

(odgovor članu Yellena008)
  Direktna veza do poruke: 958
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 21:42:39   
Yellena008
Joj ja se nadam...vec dugo pokusavamo...imala sam u Aprilu jednu biohemijsku,pre toga dve inseminacije neuspesne...sad sam se tek bacila na bazalnu...jer sam ovde procitala da ima uspeha...kod nas nema nekog silnog problema pa se nadam da cemo prirodno uspeti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 21:45:00   
Anoniman
ja sam u februaru prvi mesec merila, i grafiokon je pozeleneo, sto zelim i tebiuser posted image user posted image
bazalna je odlicna stvar!

(odgovor članu Yellena008)
  Direktna veza do poruke: 960
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 21:49:29   
Yellena008
Nismo bas mogli da budemo aktivni jer mi je suprug stalno na putu...ali ako ne bude ovaj mesec,sledeci cemo tempirati odmor po ovulaciji...user posted image

< Poruku je uredio Yellena008 -- 21.7.2015 21:50:16 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 21:52:29   
Anoniman
kazu da je dobro i imati odnose svaki 3 dan, a ne dan za danom, tada su spermatozoidi izdrzljiviji.

i probaj serpicin recept zalfija + vitamin d

(odgovor članu Yellena008)
  Direktna veza do poruke: 962
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 21:54:27   
Yellena008
Vitamin D pijem vec odavno...donela mi baba iz Amerike neke vitamine prenatal u kojima ima dosta tih vitamina koji treba da se piju a vitamina D 1000 mg...a ne znam to za zalfiju...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 22:03:04   
Anoniman
ja sam sada u februaru merila bazalnu, i pila zalfiju soliica za kafu uvece i ujutru,samo do O cim O dodje prestajes, a vitamin D ceo ciklususer posted image

(odgovor članu Yellena008)
  Direktna veza do poruke: 964
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 22:04:30   
Yellena008
Caj od zalfije?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.7.2015 22:06:58   
Anoniman
da, da caj od zalfije, kupis u apoteciuser posted image

(odgovor članu Yellena008)
  Direktna veza do poruke: 966
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
24.7.2015 12:27:21   
vocicana
user posted image , recite mi molim vas sta mislite o ovome. Stavila sam na forum, cekamo II crtice, pa su me opomenuli da se sklonim ovde. Jutros 37,1...toliko zarko zelim...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
24.7.2015 12:43:41   
ivannna
vocicana-da li ti je ovo temperatura od pocetka ciklusa?
tebi jeste sad povisena temp ,kazes 37,1 ali ako je ovo od pocetka ciklusa ne vidim da su nesto temp vise nego u prvom delu ciklusa
sjajan sajt za bazalnu ti je fertility friend,sto i vecina zena ovde koristi

uglavnom bi trebalo posle ovulacije temp da budu vise nego ranije i to se na grafikonu jasno i vidi,kao 2 faze,jedna pocetna gde su nize ( moguce je da su na pocetku ciklusa i dalje povisene) i druga faza posle ovulacije gde su temp vise u onosu na prvu fazu,ali tebi nema bas neke razlike...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
24.7.2015 13:13:51   
vocicana
Fertylity friend ima veoma jasne razmake izmadju temperatura, bas za0,1 stepen. Uvek su nize posle m, ali padne naglo i onda skoci na 37,3, tu se odrzala 4 dana, pala na 36,8 i sutra opet na 37,1 do jutros. Meni u principu nista ne znaci, znaci da sam imala ovulaciju, ali jedan sajt kaze da je to tri dana pre skoka plodno, drugi kazu, plodno je jos prvog dana skoka temperature, meni u principu sve to nije jasno, jedino sam dokazala samoj sebi da imam ovulaciju, jedino sto me mozda zeza je da De Graafov folikul ne puca i zuto telo nikada ne napusti ovojnicu koju defakto mora da napusti da bi doslo uopste do oplodnje. Po ovome ovul se pomerila za tri dana, od prethodnih od pocetka ove godine, tako da nista ne razumem. Mada sam zbog kupanja u termalnoj vodi, proslog meseca dobila 21-vi dan, tako da bazalnu merim tek od prvog dana prethodnog ciklusa. Nista meni nije jasno, ne mozgujem previse, samo sam iz radoznalosti ovo uradila, a ako dodje do bebice, pa to ce biti sjajno, a ako ne, pa ja ne mogu nista da promenimuser posted image , bice kada je Bog rekao. Hvala ti puno na misljenju, msm, puno znaci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
24.7.2015 13:44:14   
ivannna
meni je merenje bazalne super stvar,merim je vec par meseci i uporedjivala sam grafikone i uocila pravilo da se kod mene ovulacija javlja uvek posle 8-12 dana posle ciklusa,onda jos uradim i lh tracice i tacno ubodemo evo vec 2 meseca ovulaciju i tada budemo vredni,e sad sto do trudnoce ne dolazi mozda ima veze sa ne bas tako sjajnim spermogramom sto je i bio razlog sto smo radili inseminaciju al ajde da malo pokusamo prirodno

mozes i lh tracice da koristis kao ja pa ces dan pred znati ,teorijski sprmici mogu da opstanu 72 h ali u praksi to ne mora da znaci zato postoje oni dani pre ovulacije kao plodni su,meni je bitan dan kad mi tracice pokazu da ovulacija dolazi pa smo taj dan i sledeci vredni i onda sam mirna da smo pokrili najbitnije dane

imas ovula cim ti poraste temp i taj nagli pad moze da ti nagovesti sledeceg dana ovula jer se ona cesto javi bas posle tog pada ili mozda bas i taj dan
ne mora ovul da bude uvek isti dan i to ti je sklono pomeranju
mozes da odes i na ultrazvuk da ti dr isprati jedan ciklus i folikul i da vidi da li puca i da li je sve u redu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
24.7.2015 17:12:09   
vocicana
Ivanice ti si dusa jedna!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 9:23:53   
vocicana
Devojke, moja BT je 37 I jutros ☺28 dc

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 9:38:53   
ivannna
vocicana user posted image visoka temp je i dalje,to je znam,to je znaaaaak!!!

meni je danas temp naglo pala sa 36,8 koliko je bilo juce na 36,1 jutros,mislim da se O sprema danas,sutra...
malo mi se grafikon zbunio,do juce sam imala obelezenu ovulaciju al od jutros ju je obrisao...cekam sutra da vidim da li ce biti opet visoka

ajmo zene stavljajte grafikone,da vidimo kakva je situacija
ja ne mogu sa posla,ladno su nam ogranicili internet i dosta sajtova nisu u upotrebi user posted image

< Poruku je uredio ivannna -- 27.7.2015 9:49:04 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 9:49:51   
vocicana
Msm da si u pravu I osecam...jutros stvarno, po prvi put, osetila sam od toplomera ukus u ustima kao da sam sazvakala metalnu sipku. Necu nista raditi, mada kasno ona vec po kalkulaciji od 25 dana, koliko su ciklusi bili ustaljeni...jedno vreme. Javljam se I vucem te za nosic jakooooo

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
27.7.2015 9:52:03   
vocicana
A prijateljski savet, odmah od veceras budi vredna, meni se tako namestilo. Bice dovoljno danas I sutra veruj mi, malo none u vis, minut dva I sve ce biti ekstra . Da znas da mislim a tebe jako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Zašto mi je holistički pristup bio važan t...
Nije lako u moru klinika, preporuka, prijatelja, žena koje su imale iskustvo IVF, medija, društvenih mreža, ma milion gl...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

ANKETA
zvezdica009

ZATRUDNELA SAM SA ENDOMETRIOZOM

DA-prirodnim putem (74%)

DA-insemenacijom (2%)

DA-vantelesonom (2%)

nisam jos al trudimo se (22%)


Ukupan broj glasova: 181

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here