|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.6.2015 0:17:00   
Jole84
Bebana tek sad vidim, baš se obradujem kada vidim staru crticu da je konačno zabebila! Neka je sa srećom draga, biće sve dobro user posted image user posted image Baš si se namučilauser posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.6.2015 17:07:51   
AnaAna1
Cestitam Bebana! Zelim ti laku trudnocu user posted image

Evo ga moj, ali je testic i dalje negativan user posted image nemam nikakve simptome ni za user posted image ni zauser posted image

user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.6.2015 14:37:50   
ivannna
da li je normalno da mi je prvih par dana ciklusa temperatura i dalje povisena a tek posle krece da opada i vrati se na onu pocetnu?

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.6.2015 9:43:13   
AnaAna1
Da li neko ima ideju zasto mi temperatura ne raste i pored pozitivnog lh testa? Bas je bezveze graf user posted image

user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.6.2015 10:16:39   
Anoniman
ana meris li tem po pravilima, uvek u isto vreme, da ne ustajes, ne protezes seuser posted image ??? ako tako radis, ne znam zato ne pokazuje Ouser posted image

(odgovor članu AnaAna1)
  Direktna veza do poruke: 930
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.6.2015 11:18:04   
AnaAna1
Ma sve radim po pravilu, sve sam proucila jos za prosli mesec i bilo je sve kako treba, graf je pravilno izgledao, poklapale su mi se trakice sa temperaturom (ima ga par postova unazad), i O i M su pratile temperature kako treba. Ovog meseca sve isto radim i vidi kako izgleda katastroficno user posted image jedino sto smo do pre 3 dana bili na moru pa ako je mozda ta promena uticala na temperature, ali sto ne poraste ni jednom od kad sam se vratila? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.6.2015 11:25:04   
nata11
Ana moguce da je to. Promena klime pa dok se sredi.

_____________________________





(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
28.6.2015 9:43:13   
AnaAna1
Pa ne znam, cudi me sto mi je tesr za ovulaciju bio pozitivan jos 15 DC. Da li je moguce da je ipak bilo ovulacije iako nije porasla temperatura i dalje?

user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.7.2015 4:10:42   
Lisa Simpson
Anaana ja mislim da je moguće da si imala ovulaciju. Ja sam jedan mesec išla na folikulometriju i detaktovana mi O ali se na grafiku nije videla nego tek nekoliko dana kasnije npr 5 dana. Pogledaj trudničke grafike, tamo ima svašta, a znamo sigurno da je nemoguće ostati trudan bez O.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.7.2015 22:29:41   
AnaAna1
Izgleda da su lh trakice slagale a da je O zakasnila (mozda zbog mora, bila sam pocetkom ciklusa). Evo ga danasnji grafik, kad sam obrisala ovaj + LH sa 15.dc on mi je udario krstic ovako:

user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.7.2015 8:36:41   
ivannna
anaana1-lh tracice reaguju na lh hormon koji se luci pred ovulaciju tako da mozda ne treba da brises + ako se vec pokazalo
a sto se tice rasta temperature posle moze da se desi i da nije bilo ovulacije...
koliko sam ja razumela u drugom delu ciklusa temperatura raste zbog progesterona koji se povecava posle ovulacije,ako ovulacije nije bilo mozda zato ne raste temp

ako negde gresim ispravite me,ovo je moje tumacenje ,mozda neko ima bolje obrazlozenje

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.7.2015 8:54:22   
ivannna
evo ga graf

user posted image

ako izdrzim jos dan,dva,mozda nesto i bude,mada je slican bio i proslog meseca i nista, vec sam do sada skontala kad ce ovulacija i uspevam da je predvidim u 2,3 dana sto mi i lh tracice potvrde,7.dana je pad sto je isto dobro,posle ide rast temperature,jedino mi nije jasno sto meni ciklus dodje iako mi je povisena temp,i tek 2.ili 3. dana polako opadne...

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.7.2015 9:05:52   
nata11
Nije lose Ivana

_____________________________





(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.7.2015 18:42:06   
AnaAna1
Bas ti lepo izgleda graf ivannna, mozda bi mogo vec i neki testic da padne :)

Sto se mog tice i dalje mi je povisene temperatura na 36.5
Da nije bilo ovulacije nebi mi porasla temperatura, nego bi isla gore-dole sve do sledeceg ciklusa, a evo meni je posle 24. dana sve iznad crte (vec 7 dana za redom), tako da je verovatno ovulacija bila tada... a zasto su trakice pokazale 15. dc to ne znam :) obrisala sam + jer nece da mi prekrsti graf dok mi stoji taj + tu, pa sam cisto htela da vidim gde ce da udari krstic... ne nadam se nesto mnogo jer mi je sve to haoticno, i moguce da se poremetilo zbog mora, putovanje, promena klime i tako to, ali dobro... idemo dalje user posted image

Javi rezultate ako radis test sutra/prekosutra :)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.7.2015 8:26:08   
ivannna
AnaAna1-posto citam sa posla grafikone ne mogu da vidim,a pisala si -ali sto ne poraste ni jednom od kad sam se vratila? pa sam pomislila da su ti i dalje niske temperature pa sam ti zato napisala ono objasnjenje


(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.7.2015 8:46:33   
AnaAna1
Evo kako izgleda noj sad.
ivannna ako ne vidis sliku, 7 temp su mi iznad crte od 24.dc na dalje :)

user posted image

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 7.7.2015 8:49:24 >

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.7.2015 8:50:21   
Anoniman
bitno je samo da temp. ne padne posle O ispod crvene crte, mada moze i da padne i da test bude +!
ana , ivana, navijam i vucem jakouser posted image

(odgovor članu AnaAna1)
  Direktna veza do poruke: 942
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.7.2015 9:57:27   
Maraj
Ivana, ana navijamo za user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.7.2015 12:19:36   
ivannna
evo ga graf od jutros
user posted image

tako lepo izgleda a ja malopre dobila,pih!!!
nervira me sto dobijam iako mi je temp visoka,barem neka krene da pada da mi nagovesti a ovako kao iz vedra neba bum!

< Poruku je uredio ivannna -- 8.7.2015 12:20:34 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.7.2015 12:40:21   
Anoniman
Ivana kada je dan D, kada ce testuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivannna)
  Direktna veza do poruke: 945
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.7.2015 14:20:18   
AnaAna1
Bas steta ivana, tako lepo izgleda da sam bila sigurna da neces da dobijes... nista, opet u akciju iznova :) ne znam zasto ti ne pada T pre nego da dobijes...

Kod mene nista novo i dalje temp.iznad crte i uvek 36.6 ili 36.5, a sve mislim da bi trebalo da imam sad jos jedan skok ako je nesto bilo :) videcemo, u nedelju planiram da uradim test ako ne dobijem do tada

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.7.2015 15:25:26   
ivannna
unina mama-postavila sam graf od jutros ali sam oko podne dobila,barem je krenulo onako tamnije,mislim da je to to

AnaAna1-ne mora da se desi jos jedan skok,ja kad sam zatrudnela sa 1.detetom meni je graf bio bezvezniji nego ovaj sad,ovaj sad mi je bas bio lep,i jasno su se videle 3 faze temperatura ali dobro,sta da se radi
drzim ti fige da se ti preselis u trudnice!!!


uvek sam dobijala pri visokoj temperaturi,moracu o tome da popricam sa dr sta to tacno znaci

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.7.2015 10:13:03   
Yellena008
Drugari, pocela sam od ovog meseca da koristim fertility friend I Nikako da dobijem ovu crvenu liniju grafikona....imam samo liniju moje temperature....kako se vama pokazala...molim vas uputite me....

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.7.2015 10:36:13   
ivannna
yellena008-koji ti je dan ciklusa i znas li kad ti je obicno ovulacija?
ta crvena linija ti se pojavljuje kad ti se ovulacija vec desi,tacnije 3.dan posle ovulacije,mozda ti jos nije bila ovulacija pa je zato nemas

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.7.2015 17:41:19   
Yellena008
Trinaesti dan mi je danas...možda mi se zato i ne pojavljuje...ciklusi su mi na 28 dana...

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ženski orgazam ima devet nivoa
Mnogi muškarci i žene grčeve u vagini na četvrtom nivou ženskog orgazma pogrešno shvataju kao savršeni orgazam, jer pret...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Nosa
DajanaVanja

Kada bi bebu trebalo uciti na nosu

Sa godinu dana (52%)

Sa dve godine (40%)

Sa tri godine (8%)


Ukupan broj glasova: 115

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here