|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 19:19:38   
AnaAna1
Kupila sam malopre test, ali mozda necu sutra da ga radim nego prekosutra user posted image razmislicu do ujutru user posted image
Daj boze da je bila 20.dc, tad smo bili vredni dok je jos mm bio tu user posted image
Ali ne bole me grudi ni stomak ni nista, samo vrat i pritisak u glavi, i ova temperatura 37.3 malopre... i bubuljice na bradi kao pred M...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 19:24:22   
BubaBubica
Ja ne mogu moju da provalim ali po onom sluzavom iscedku ovulacija mi je bila 17 dc. Može i tako, uradi prekosutra, tad bi već trebalo bilo šta da pokaže ako je tad bila ovulacija user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 19:31:52   
Bekolino 25
Citam vas Ana ja ni jedan znak trudnoce nisam imala cak ni 10dana po izostanku ciklusa sem osecaja da jesam podsvesnog pazila sta podizem i sl

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 21:19:16   
AnaAna1
Videcemo, javljam kad uradim testic :) juce sam podigla lubenicu od par kg i onda se tek posle setih - "eeeejjj mozda si user posted image " ...

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.8.2015 21:27:03   
Bekolino 25
Isto tako i ja ...kasnije sam povezala sve jedino cega se secam bio je problem sa kosom stalno je bila naelektrisana a nisam znala zasto

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.8.2015 5:56:00   
AnaAna1
user posted image

Cisto da vam javim, uradih jutros Baby Rapid i nema nista...

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.8.2015 9:05:11   
BubaBubica
Ima nade sve dok je povećana user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.8.2015 9:26:52   
vocicana
U kontinuitetu je povecana vec treci dan, zaista ti je lep graf, stvarno ima osnova da je to to. Samo osmeh na lice a ja ti saljem veliki user posted image podrske

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.8.2015 9:33:08   
BubaBubica
Mene je vocicana dooobro povukla za sobom, znam da će i tebe user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.8.2015 9:38:42   
vocicana
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.8.2015 9:48:42   
AnaAna1
Ajde da vidimo i to cudo hehe nervira me ovaj baby rapid i ova siva crtica, juce prevrnuh sve apoteke koje su radile jer je bila nedelja i samo su njega imali u svim apotekama, a trazila sam bilo koji drugi skuplji i bolji, jer mi se ne ide na bockanje user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.8.2015 10:04:31   
vocicana
Ne nerviraj se drugarice, please. Bices ti nama cimerka uskoro kako mi izgleda, tamo u user posted image temama, pa da ispiramo mozak Bubici, ja nista ne znam kao debil, za sada smo ga napravili a za posle nadrljale suuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.8.2015 13:19:40   
Yellena008
Anaana1 ne nervoraj se...mi smo po grafu trudne dok se ne dokaze suprotno...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.8.2015 13:36:15   
Yellena008
user posted image
uploading images

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.8.2015 14:36:38   
BubaBubica
Samo pozitivno user posted image Tako treba!

Voci ja pristajem na to ''ispiranje mozga'' user posted image lepo si me povukla u user posted image teme, biće mi zadovoljstvo user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.8.2015 15:24:20   
AnaAna1
Hahaha Bubice ne reci dva puta user posted image
Koliko godina imaju tvoje curice? user posted image

Yelena bas tako, i moj i tvoj graf su obecavajuci, samo da ne bude bolan pad temperature za neki danuser posted image


< Poruku je uredio AnaAna1 -- 17.8.2015 15:25:57 >

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.8.2015 15:36:34   
vocicana
Nece biti, necu da pisete ni sa promilom sumnje. Mora da budi, bas su vam lepo grafici. Ja navijam jakoooooo I vucem vas za nosice, sve da decaci buduuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
17.8.2015 15:37:37   
vocicana
Jao slusaj, ja jedva cekam samo da pocnem sa pitanjima, a ti se samo naoruzaj strpljenjem. Mada nisam dosardna, ali sam prilicno temeljna.user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.8.2015 6:14:03   
AnaAna1
user posted image

Devojke ne bih da rusim sneska, hvala vam na podrsci i zelji da sa vama podjem u user posted image teme ali izgleda da user posted image kuca na vratima... osetih ja jos sinoc da pocinju da me bole noge kao pred M a evo i temperatura to potvrdjuje...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.8.2015 6:45:18   
BubaBubica
Jeste da merim opet dva sata ranije ali i moja je temp 36.5. Uradila još jedan test, nema pomaka, druga crta se opet jeeeedva vidi, gotovo da se i ne vidi, izgleda da me osećaj nije varao, verovatno nisam trudna user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.8.2015 7:05:08   
vocicana
Kako? Pa sta se desilo? Sta vam je devojke? Ana ok, ako dolazi, bas nije morala user posted image , e jbg bas.
A sta je Bubo, kako mislis nisi trudna?! Pa ako je jedva vidljiva, tu je! Jao pa stvarno necu!user posted image , mora biti dobro.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.8.2015 7:10:37   
BubaBubica
Pa nemam pojma, sad bi trebala biti jača, a ono još manje se vidi, čak mislim da mi se pričinjava. Možda se nije dobro ugnezdilo user posted image Nemoj da plačeš, evo mene sledeći krug, ja sam i sumnjala da smo mi malo zakasnili za ovulacijom, tek što je prošla. A možda je i nije bilo user posted image Mada to stoji da mi kasni već 4 dana i da je prekjuče bio test malo pozitivan. Pa ništa, čekamo user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.8.2015 7:19:00   
vocicana
E to, pa moramo da sacekamo jos koji dan. Jao mnogo sam bila tuzna kada sam procitala post. Ne prihvatamo da se nista nije desilo...jos! Moram na posao, pisem vam kasnije. Mm ce me udaviti user posted image svaki jutro ga budim. Jos nedelju I po pa da vidim za to bolovanje. On ide u subotu, ja cu trk bitiuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.8.2015 7:33:47   
BubaBubica
Nemoj biti tužna heej pa razveseli se! Još ima nade, još nisam dobila user posted image a i ako nisam, eto mene sledeći krug, kako sam prva dva puta uspela da zatrudnim iz prve, hoću i sad, samo da smo vredni. user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
18.8.2015 7:50:04   
AnaAna1
Ma Bubo ti ako nisi ovaj onda ces sledeci sigurno, vidis da kod tebe to ide ko od sale user posted image
Ja cu sledeci mesec na folikulometriju i nadam se da tu moze lepo da proracuna kada je O, jer ce mm moci da dodje s puta samo na taj jedan dan user posted image
Bubo mozda si bila videla onu istu crticu koju sam i ja videla, ima je a nema je, zato i nisam htela da postavljam sliku jer se na slici vidi a na testu je sive a ne roze boje...ko bi ga znao... samo bez nervoze idemo dalje a vockica ce da nas vuce u user posted image user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Kaznjavanje dece
Ivaanaa29

Podrzavate li kaznu za decu do sedam godina ili ste pre za:

Batine (20%)

Kaznu bez crtaca (20%)

Razgovor (60%)


Ukupan broj glasova: 120

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here