|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
18.4.2012 11:09:54   
nokinoki

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Libero pelene su sada duplo tanje nego što su bile ( ko je koristio znaće) i sad su mi još bolje, fine i mekane. Ali poskupele su na 1711 din user posted image

Ana, da li znaš gde je najpovoljnije kupovati Libero, pošto vidim da su uglavnom svuda poskupele, jedino u tempu su bile oko 1500 poslednji put kad sam kupovala.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Pelene ...
20.4.2012 12:13:27   
Ana RR
Najpovoljnije su uvek bile u Disu (onaj veliki na bežaniji), kod njih uvek imaš 10% popusta na svaki artikal. U Tempu su bile skuplje i od Leta i od Disa, ne znam koliko su sad tamo, u Letu su isto 1711din. Npr. mleko Nan koje pije moje dete je u tempu 900 i nešto dinara a u disu je 819din još na tu cenu imaš popust.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nokinoki)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Pelene ...
20.4.2012 12:15:24   
Ana RR
A da, u Merkatoru su često bile na akciji ali dugo nisam išla tamo pa ne znam koja je cena kod njih.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Pelene ...
20.4.2012 12:22:58   
nokinoki
U merkatoru i tempu su bile oko 1500, sada ne znam koliko su, juče sam zvala tempo i nemaju 4 i 5, verovatno će i kod njih poskupeti kad dobiju ovo novo pakovanje. Koji broj nosi tvoja beba? Moj ima 9,5 kg i do sad je nosio 4 pa se razmišljam da li da opet kupim 4 ili da pređem na 5, nekako mi se čini da mu trebaju veće.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Pelene ...
20.4.2012 12:28:19   
Ana RR
Mi smo sad prešli na 5. Ne znam koliko ima kg, tek treba da idemo na merenje kad napuni 9m. Sa 6m je imao 9200g, pretpostavljam da sad ima oko 10kg.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nokinoki)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Pelene ...
20.4.2012 12:43:01   
nokinoki
Jel 5 mnogo veći od 4? Izvini što te smaram, ja stalno muku mučim sa pelenama, sve bi nešto kao da uštedim bar na njima jer mi je to baš bacanje para ali nekako se uvek vratim na libero.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Pelene ...
20.4.2012 12:51:50   
dejana007
moj sin ima oko 11kg, mozda malo vise, i ja koristim 4+ pelene i za sad su o.k. s tim ako pije vise tecnosti (voda, caj) onda hoce da "prodje".

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu nokinoki)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Pelene ...
20.4.2012 14:46:57   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: nokinoki

Jel 5 mnogo veći od 4? Izvini što te smaram, ja stalno muku mučim sa pelenama, sve bi nešto kao da uštedim bar na njima jer mi je to baš bacanje para ali nekako se uvek vratim na libero.


Veći je ali ne strašno. Mom bebcu taman fino bude, ne žulja ga ništa. I sada su duplo tanje pa mislim da su im i prijatnije.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nokinoki)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Pelene ...
20.4.2012 15:07:15   
Lilla
Kakvo je pakovanje tih novih, tankih Libero pelena? Ovdje ih nisam vidjela, jos uvijek su one debele.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Pelene ...
20.4.2012 15:11:56   
nokinoki

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: nokinoki

Jel 5 mnogo veći od 4? Izvini što te smaram, ja stalno muku mučim sa pelenama, sve bi nešto kao da uštedim bar na njima jer mi je to baš bacanje para ali nekako se uvek vratim na libero.


Veći je ali ne strašno. Mom bebcu taman fino bude, ne žulja ga ništa. I sada su duplo tanje pa mislim da su im i prijatnije.


Hvala ti, jedva čekam da vidim kakve su pošto su mi stvarno najbolje pelene.

Lilla, mislim da piše slim fit na njima vidi na njihovom sajtu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Pelene ...
20.4.2012 15:29:37   
Lilla
Nisam nesto obracala paznju na vece brojeve pa moguce da se o njima radi. Jedina 3 koja ovdje ima je ova

user posted image

a probala sam i nisam zadovoljna. Nekako su grube i deblje od pampersa, a izmedju nogu se ruzno napusu i otegnu.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu nokinoki)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Pelene ...
20.4.2012 18:56:19   
Ana RR
Lilla, pakovanje je sada duplo uže jer su i pelene duplo tanje. Meni su one baš mekane i fine, nemaju nikakvu plastiku kao pampers. I ne smrde kao pampers.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Pelene ...
25.4.2012 14:19:43   
Irence
Libero je u Rodicu sada 1782 dinara a u Milupino shop-u su 1639 dinara

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Pelene ...
25.4.2012 14:25:03   
Ana RR
Kako god okreneš, u disu su najpovoljnije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Pelene ...
25.4.2012 21:57:52   
magnetic
Je l' koristi neko narandzasti pampers?



_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Pelene ...
25.4.2012 21:59:42   
branki*
ja koristim nekad narandzasti,nekad zeleni.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Pelene ...
25.4.2012 22:03:16   
magnetic
I koliko si zadovoljna sa narandzastim,obzirom da nemaju tu rastegljivu traku?

I ja koristim zeleni,ali je ovaj drugi punooooo jeftiniji.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Pelene ...
25.4.2012 22:16:42   
branki*
jes da nije rastegljiv,ali nisam imala problema zbog toga.desilo se 2 puta da je u toku noci propustio jer se boza nalivao mlekom,ali mu je propustio i zeleni.ja sam bas obratila paznju i zbog ekcema koji on ima,ali nije bilo promena nikakvih.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Pelene ...
25.4.2012 22:20:27   
magnetic
hvala,uzecu jedno pakovanje da probam

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Pelene ...
25.4.2012 22:21:45   
branki*
bas vidi,ipak jeste razlika u ceni.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Pelene ...
3.5.2012 12:47:29   
Ivence
Ja koristim Evy baby pelene... od pocetka, imaju neki balzam u sebi, i super mirisu, nikada mi nisu propustile (sem jednom, ali tada se toliko mukica ukakila da bi propustila i najlon kesa, jaca ona sto je kupujes za 12 dinara u maxiju user posted image user posted image user posted image user posted image ) a i mi iammo svuda ekcem, ali nam guza nikada ni crvena nije bila, da nas ne ureknem, pu pu pu user posted image user posted image user posted image user posted image
Bile su jeftinije, sada su poskupele zbog onog satro povracaja poreza user posted image user posted image user posted image user posted image , ali su i dalje jeftinije od pampersa, pa je trojka 50 kom oko 900 din, a od 74 oko 1200, a dvojka je jeftinija, ali ne znam tacno koliko sada user posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Pelene ...
25.5.2012 23:00:55   
crazymama
ivence, meni su evy baby uzasne!
nagovorila sam muza da ih uzme da isprobamo, i ni malo mi se ne dopadaju, taj miris me cak iritira,a sama pelena mi je kao od papira, kao da ce da se pocepa svaki cas... tako da ja glasam za BABY LOVE...user posted image

p.s.
a muz uzeo pakovanje od 60kom evy baby, moracu da ih istrosim user posted image

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Pelene ...
30.5.2012 14:34:00   
magnetic
Danas je mm pokupio iz DM-a poklon paket Pafies pelena i odmah sam jednu stavila Visnjici da vidim kakve su.Cini mi se da su skroz ok.Jel ' zna neko kolika je njihova redovna cena?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Pelene ...
30.5.2012 14:37:38   
lesica
Magnetic sad gledah na aksinom sajtu-pufies su nekih 1500 dinara.A tako su se nekako kretale i babylove(DM-ove) pelene. Meni su licni+o babylove bile najbolje.

< Poruku je uredio lesica -- 30.5.2012 14:38:36 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Pelene ...
30.5.2012 15:55:39   
Lilla
Mi se vratili na Pampers jer nam one Libero uzasno propustaju, mukica je stalno bio mokar. Ne znam sta da radim kad podjem na odmor, cula sam od zena ovdje na forumu da dole nema babydry-a pa cu izgleda morati da ih vucem odavde user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here