|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
11.4.2012 9:57:54   
jance
ja ostajem na Supprimsu, pelenski osip nestao za jedan dan, sada sam sigurna da je bilo do vode a ne do pelene...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Pelene ...
11.4.2012 10:13:47   
Lilla

IZVORNA PORUKA: bea83

Mi juče dobismo pet pakovanja tog pampersa babydry (zaplenjenog sa carineuser posted image  radjenog za zapadno tržište), ok je ali ipak ima neki user posted image  miris, ne propušta za sad mada smo dobili 4 tako da mu je malo veća


Da, stvarno imaju taj cudni miris, ali sam provalila da izlapi poslije nekog vremena. Osjeca se kad se tek otvori paket ali nakon 2-3 dana polako vjetri user posted image Malo me brinuo taj miris u pocetku ali sam onda nasla na njihovoj stranici da je zbog nekog petr...nesto (ne znam kako bjese) sloja koji stiti bebu od ojeda, pa hajde da im vjerujemo dok god ne propustaju user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Pelene ...
11.4.2012 10:33:49   
Anck Su Nmaun
Probali Lumpi ... jedine porad Pampersa da nam nesto valjaju! user posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Pelene ...
15.4.2012 9:52:45   
mejlo
pozdrav mame! eto mene,prvi put na forumu iz potrebe da se zahvalim mami koja je pisala o jeftinim pelenama u pap pavla u novom sadu..koristimo ih malo duze od 4 meseca i prezadovoljni smo. te pelene su neka mislim nemacka marka, rosman,sto mu dodje kao nas dm,i prijatelji iz nemacke su potvrdili njihov kvalitet. "normalne" pelene su u toj prodavnici 14,15 i 16din po komadu u zavisnosti od velicine.u proseku jednom mesecno stizu pelene sa greskom od 5 dinara,u pakovanju ima 60 komada i recimo da je 5 pelena za bacanje jer nemaju cicak ili nisu lepo ispeglane i isecene na krajevima i kad se natope propuste,dvadesetak su ok ali nemaju napred krilca preko kojih ide cicak,i te koristimo kad treba da se zameni pelena sat vremena pre kupanja,pa da ne potrosimo normalnu pelenu za dva piskanja :)..ostatak pelena je odlican,greska je u tome da nemaju slicicu,ili je zalepljena na pogresno mesto.
nemaju nikakv miris,sto se mene tice-super,jedna hemikalija manje.postoji 3 vrste, sve su ok!! a sto se propustanja pelena tice,mislim da sve propuste u nekom momentu,pogotovo ako su bebani prevelike ili sto se nama desavalo-premale i svaki put kad bi pelene pocele da propustaju,uzimala sam vece sto je resavalo problem..koristili smo u pocetku pampers,i u osnovi nisam imala nikakvu zamerku sem cene..obicne preko dana,a za noc premium care jer ujutro ne bude skuvana guza. propustao je i pampers,narocito dok je beban bio mali (do 4. meseca) i imao ekspozivne i retke stolice :)) od 4. meseca koristimo te jeftine pelene od 5 din i to 4 i 4+ jer sad sa 7 meseci imamo oko 10kg. racunica je vrlo jednostavna: 100 pelena od 5 dinara je 500 din a 100 pampers pelena je....
u svakom slucaju, HVALA MAMI KOJA JE PODELILA INFORMACIJE O JEFTINIM PELENAMA U PAP PAVLA SA NAMA!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Pelene ...
15.4.2012 11:57:45   
vonavoj
bas sam i ja htela da napisem da sam ovde u Smed.Palanci nasla neke pelene za 15din, 4ka..i da ima i za 5din sa greskom...to su te sto je mejlo napisala..odlicne su..
uvoz iz Svajcarske,kupuju se na komad...pise na njima babydream...
nisam smela da uzmem te sa greskom,jer nisam znala kolika je greska,ali eto,sad znam i to...mada i ove od 15din nisu puno,jer Lumpi dodju 19din kom!user posted image
rece mi prodavacica da ima radnji u NS,Zrenjaninu i Palanci,kod nas u PA nema,ali cemo zato ovde kupovatiuser posted image

(odgovor članu mejlo)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Pelene ...
15.4.2012 12:53:01   
mejlo
to su te pelene!! :)) nisam mogla da se setim sta na njima pise,mi smo prvo koristili te babydream,pa smo presli na beauty baby,jer su meni leeeepse na oko,sa plavim srcima,a iste su kao i ove druge..navodno uvoze iz nemacke,svajcarske i italije,i trebalo bi da postoji prodavnica i na bezaniji.
vonavoj,slobodno uzmi i te sa greskom,300din je paket,pa da pooola bacis (sto nema sanse),opet te 30 ok pelena izadje 300din.jedino obrati paznju,nisu sortirane po brojevima 100% (sta bi ja za 5 din??!),tako da u nekim paketima bude 3,4 i 4+,mada sam u poslednjoj turi uzela 4 paketa i sve su bile 4 i 4+

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Pelene ...
15.4.2012 12:56:43   
vonavoj
user posted image user posted image da,da..to su te! ovde kazu da ima 4 i 4+ u paketu,sto nam odgovara,imamo oko 8kg!user posted image
znaci mogu i te druge da uzmemuser posted image ..da kupim dok sam jos u Palanci,ako ih ima,sutra!user posted image
mada ni ovo 15din nije puno,naspram 20din komad,a odlicne suuser posted image
ne znam ni kako se ovde radnja zove,ali to je to!

(odgovor članu mejlo)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Pelene ...
15.4.2012 13:19:14   
mejlo
fora je sto ih s razlogom boli uvo da se cimaju oko sortiranja pelena za 5 dinara,meni se pre 2 meseca zalomilo da je bilo pola trojke a ostalo cetvorka,pa sam te male razdelila po komsiluku :),a poslednjih nekoliko puta je bilo super,4 i 4+ u paketu..ja uzmem i paket normalnih od 15din i te mu stavljam za noc,da budem 1000% sigurna (mada nema razloga,ako preko dana dok djipa u setalici i prevrce se po krevetu,ne probije-nocu nema sanse da ce probiti)

e,i da su 18 din po komadu,kod mene sad princip u pitanju!! na tv-u reklame: ako ste prava mama i zelite naaajbolje za svoje dete,ako vam je stalo do bebe,ako ovo ako ono..kupite premium care ..pa kome nije stalo do bebe i ko ne zeli najbolje??!! uzela sam jednu pampers pelenu i pored nje stavila ovu jeftinu..pipnem jednu,pipnem drugu,isto...otvorim jednu,otvorim drugu-isto,samo razlika u boji..e necu vise kupovati nafurane pelene,pa sve da je dinar razlika!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Pelene ...
15.4.2012 13:44:20   
vonavoj
ma da,kao nama nije stalo do deteta,glupost! fora je sto su dobre,i sto bi davali vise para!
ja sam pampers samo 2 pakovanja koristila,i uvek mi je probijalo,jeste da je to pocetak i da je tada kaka retka,ali da svaki put probijeuser posted image
koristim Lumpi i babylove,a od sad i ove no name!user posted image

(odgovor članu mejlo)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Pelene ...
15.4.2012 14:01:37   
mejlo
e u pocetku sam bila fascinirana kad se ukaki :) od guzane,preko celih ledja,do vraaaata!!!i mislim da ni jedna pelena to ne moze da zadrzi,jer je retko i izlazi pod velikim pritiskom,tako da mora da probije...mi smo od 3. meseca poceli sa pirincanim kasicama i od tada je gonovanc postao tvrdji,i nije bilo vise problema...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Pelene ...
15.4.2012 15:34:02   
isidora88

IZVORNA PORUKA: mejlo

pozdrav mame! eto mene,prvi put na forumu iz potrebe da se zahvalim mami koja je pisala o jeftinim pelenama u pap pavla u novom sadu..koristimo ih malo duze od 4 meseca i prezadovoljni smo. te pelene su neka mislim nemacka marka, rosman,sto mu dodje kao nas dm,i prijatelji iz nemacke su potvrdili njihov kvalitet. "normalne" pelene su u toj prodavnici 14,15 i 16din po komadu u zavisnosti od velicine.u proseku jednom mesecno stizu pelene sa greskom od 5 dinara,u pakovanju ima 60 komada i recimo da je 5 pelena za bacanje jer nemaju cicak ili nisu lepo ispeglane i isecene na krajevima i kad se natope propuste,dvadesetak su ok ali nemaju napred krilca preko kojih ide cicak,i te koristimo kad treba da se zameni pelena sat vremena pre kupanja,pa da ne potrosimo normalnu pelenu za dva piskanja :)..ostatak pelena je odlican,greska je u tome da nemaju slicicu,ili je zalepljena na pogresno mesto.
nemaju nikakv miris,sto se mene tice-super,jedna hemikalija manje.postoji 3 vrste, sve su ok!! a sto se propustanja pelena tice,mislim da sve propuste u nekom momentu,pogotovo ako su bebani prevelike ili sto se nama desavalo-premale i svaki put kad bi pelene pocele da propustaju,uzimala sam vece sto je resavalo problem..koristili smo u pocetku pampers,i u osnovi nisam imala nikakvu zamerku sem cene..obicne preko dana,a za noc premium care jer ujutro ne bude skuvana guza. propustao je i pampers,narocito dok je beban bio mali (do 4. meseca) i imao ekspozivne i retke stolice :)) od 4. meseca koristimo te jeftine pelene od 5 din i to 4 i 4+ jer sad sa 7 meseci imamo oko 10kg. racunica je vrlo jednostavna: 100 pelena od 5 dinara je 500 din a 100 pampers pelena je....
u svakom slucaju, HVALA MAMI KOJA JE PODELILA INFORMACIJE O JEFTINIM PELENAMA U PAP PAVLA SA NAMA!!!


ja sam pisala za ove pelene da imaju da se kupe u pap pavlauser posted image ,dosta drugarica ih koristi i sve su zadovoljneuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mejlo)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Pelene ...
15.4.2012 20:23:28   
mejlo
e,pa,draaaaga isidora,stvarno ne znam sta bih mogla da ti kazem ,osim veliko hvala i svaka cast !!! user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Pelene ...
15.4.2012 20:35:51   
isidora88
nema na cemu user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mejlo)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Pelene ...
15.4.2012 22:22:55   
bokicans
Mi koristimo Lumpi i prezadovoljni smo.user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Pelene ...
15.4.2012 22:49:37   
ica82
Da li sam pogresno sestru razumela ili Lumpi nemaju onaj lastis uopste?
Mi smo isli u Dis poslednji put i kupili jedno pakovanje Eve (1100din izaslo) i jedno Libero (ne secam se tacno izmedju 1300 i 1400) dok smo pre toga u Liliju Puffies placali preko 1500, a Huggies da ne pominjem koliko su poskupele. Da sve smo to koristili user posted image , volim sve da probam, narocito kad naletim na neku akciju user posted image . Htedoh reci za ove Eve da nisam videla pelenu koja lepse mirise, kao onaj baby puder, nije mi propustila ni jednom, a jedina falinka joj je ta sto nema onaj lastis pa smo podelili nju po danu, a Libero po noci (i one mi se svidjaju, ali ipak vise volim kad su malo tanje pelene, kao npr. Puffies)

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Pelene ...
15.4.2012 22:54:43   
Anoniman
Imaju lastiš i na zadnjim trakicama, i oko nogica.

(odgovor članu ica82)
  Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Pelene ...
15.4.2012 22:57:08   
ica82
Hvala, oko nogica sve imaju, nego za ovaj gore nisam bila sigurna

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Pelene ...
15.4.2012 23:06:20   
Anoniman
Ima. Nije kao na Pampersu, tamo je ceo zadnji deo rastegljiv, ovde su samo trakice na kojima su nalepnice.

(odgovor članu ica82)
  Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Pelene ...
17.4.2012 8:32:29   
bea83
Nama su i ove uvozne pampers baby dry 4 propustileuser posted image Ili moje dete piški van svakog proseka ili su pampers definitivo bezvezeuser posted image Pufies se do sad pokazao najizdržljiviji, i babylove kad ubodemo broj ne propuštauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Pelene ...
17.4.2012 9:02:46   
Anoniman
bea, vec 4-ka?

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Pelene ...
17.4.2012 9:07:17   
bea83
Dauser posted image Kod nas svaki broj jedva izdrži tri nedeljeuser posted image Nemamo još punih 7kg ali smo jako blizu pa smo prešli na 4 jer 3 ne može da izdrži naš tempo piškenja

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Pelene ...
17.4.2012 9:10:59   
Anoniman
opa! mi 5 meseci a tek imamo 7160 ...
proizvodjaci kazu da uzimas velicinu u sredini, npr ako su pelene od 4-9 kg, sredina je 6.5 kg. Mi smo na pampersu 3. Mozda ti propusta jer je peja prevelika.

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Pelene ...
17.4.2012 9:27:59   
Lilla
BB, sta se zalis, mi 5 mj a 6650 gr user posted image Bea, mozda su ti zato i propustile. Mi koristimo 3 i nama su super, jos ni jednom nam nisu propustile a vec sam pisala da ga ne presvlacim po noci, tek ujutru kad ustane a i on bas sornja, ko slon user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Pelene ...
17.4.2012 9:34:32   
Anoniman
user posted image jeeeeeej, jos jedan mrsavko

pocela sam da ga presvlacim oko ponoci. on meni legne oko 8, a ustaje u 7 ujutru, puno mi je 11 sati za jednu pelenu, a i ona bude toliko puna da se slije izmedju .... treba je presvlaciti najvise na 4 sata, nisu ni one svemocne!

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Pelene ...
17.4.2012 9:39:49   
Lilla
BB, ne znam samo na koga je, mama i tata mu imaju apetit za 4 covjeka user posted image Ma ja njega ne smijem da dohvatim, presvlacila sam ga ranije pa poslije nece da zaspi, razbijem mu san. Sad cekam do ujutru kad se razbudi. Zbog toga toliko hvalim babydry, koliko god da su teske ujutru njemu guza uvijek suha. Bas dobro upijaju.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here