|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
30.3.2012 14:47:08   
vonavoj
i mene ste zbunile user posted image user posted image

(odgovor članu gracia)
Direktna veza do poruke: 1251
   RE: Pelene ...
30.3.2012 14:49:50   
Trcosava
Sad su svi zbunjeni... Sorry za OT user posted image

Al' ja bogme ne menjam avatar, ženske dobro čitajte ko šta piše user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1252
   RE: Pelene ...
30.3.2012 15:05:38   
Trcosava
Promenila ipak ;)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1253
   RE: Pelene ...
30.3.2012 17:36:45   
isidora88
slavice nisam kupila chicco pelene ,nisam stigla a jos i ovo sugavo vreme mi nikako ne ide na ruku.
ne verujem da cu ni sutra otici treba stan da sredjujemuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1254
   RE: Pelene ...
30.3.2012 18:49:10   
mati
I mi probali sve , ali se nekako uvek vratimo pampersu. Pitanje za sve koje su probale Lumpi pelene je da li ima veze sto je pakovanje ljubicasto ili roze i na slici devojcica? Da li ima posebne za decake i devojcice? Sad me zove mm, ceka tamo u radnji a ni radnice ne znaju da mu odg. A petica ima samo ta roze sa devojcicom...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1255
   RE: Pelene ...
30.3.2012 21:41:53   
madre
mati, ja sam istu dilemu  imala kada sam kupovala libero br.5... mozda cak na njih i mislis?
na njihovoj petici je devojcica i ne postoje posebne za decake, ista je za sveuser posted image kasno ti odgovaram, ali sigurno se snasao tmuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 30.3.2012 21:42:23 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1256
   RE: Pelene ...
30.3.2012 21:57:41   
mati
Ovo su neke Lumpi, jos te Libero nismo probali, sada imamo Label pola pakovanja i Pampers slip and play isto pola... Jos uvek tragamo za najboljim, ali ja se nadam da cemo se pre svega odvici od pelena...user posted image
I da, uzeli smo i ove, i one su univerzalne, bez obzira na sliku.

< Poruku je uredio mati -- 30.3.2012 21:59:14 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1257
   RE: Pelene ...
31.3.2012 20:35:42   
isidora88
slavice kupila sam chicco peleneuser posted image
za sad su ok,videcemo ujutru hoce li propustiti,meni rekose u enci menciju da ce akcija trajati verovatno i u apriluuser posted image
inace u cetvorci ima samo 20 komada i kosta 400 din. nije bas povoljno

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1258
   RE: Pelene ...
31.3.2012 20:56:36   
cockic
mi smo sad uzeli pufies pa ce mo videti,sta je bolje.ali koliko sam ja uspela da
svatim pampers uglavnom imaju onaj gel unutra,a ostale vise neke vate.

barem hugies i ove bambo sto dobih u paketu bg.tako mi delujuje,sad ove
pufies jos nisam nacela pa ne znam da li imaju gel ili tu vatu.


nego setih se da neko rece za velicinu pelena sve zavisi od konstitucije bebe
moj mali je jako kratko nosio 2 premium a mala moze sad jos i ako ona
ima oko 5,5 kg.

ma razlikuju se po gradji decak i devojcica to sam sad svatila sto se tice
moje deceuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1259
   RE: Pelene ...
31.3.2012 21:29:25   
slavica.
IZVORNA PORUKA: isidora88

slavice kupila sam chicco peleneuser posted image
za sad su ok,videcemo ujutru hoce li propustiti,meni rekose u enci menciju da ce akcija trajati verovatno i u apriluuser posted image
inace u cetvorci ima samo 20 komada i kosta 400 din. nije bas povoljno

user posted image  nadam se da ce biti dobre! Mada mislim da ce nama na pocetku vecina odgovarati,jer se tada beba jos uvek ne vrpolji previse...ali vazno da su i pod rukom ok,i da nemaju previse tog gela o kom pricaju!
Nadam se da ces biti zadovoljna!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1260
   RE: Pelene ...
31.3.2012 21:54:16   
lajla
Mati mi koristimo Lumpi i jako samo zadovoljni,nisu nam nikad propustele do sada,jos uvek smo na 4 tako da stvarno ne znam kako izgleda 5...cetvorka je zeleno pakovanjeuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1261
   RE: Pelene ...
31.3.2012 21:59:17   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: lajla

Mati mi koristimo Lumpi i jako samo zadovoljni,nisu nam nikad propustele do sada,jos uvek smo na 4 tako da stvarno ne znam kako izgleda 5...cetvorka je zeleno pakovanjeuser posted image


Naša četvorka bila ljubičasta. user posted image

(odgovor članu lajla)
  Direktna veza do poruke: 1262
   RE: Pelene ...
31.3.2012 22:05:42   
Anoniman
Narandzaste pampers 4 sleep and play (ali bolje da bude sleep user posted image ).. prvog dana kad sam ih stavila, Neda je propiskila skroz, vec sam pocela da se kajem, ali sledeceg dana sam joj malo bolje pritegla i podigla vise na ledja, jer su prilicno duboke i sada je stvarno super .. kako je to smesno kad se napuni, bukvalno joj se donji deo bodija pomeri user posted image
Mada su mi u planu boni, njih smo koristili sa Tamarom i stvarno sam bila zadovoljna, sada ne mogu da nadjem manje od 8 kg, ali sam videla na sajtu DM-a da ima, no, videcemo

< Poruku je uredio Zenetina -- 31.3.2012 22:07:12 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1263
   RE: Pelene ...
1.4.2012 9:03:51   
jance
Supprims je evo vec treci put propustio. mm kaze da nisam dobro zategla a ja mislim da mu se to desava samo kad je u ljulji, da mu to probije kad se zategne ono vezivanje na ljulji pa pomeri pelenu. kako god, nije dobro ako se nastavi, menjacemo.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1264
   RE: Pelene ...
1.4.2012 9:20:26   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: lajla

Mati mi koristimo Lumpi i jako samo zadovoljni,nisu nam nikad propustele do sada,jos uvek smo na 4 tako da stvarno ne znam kako izgleda 5...cetvorka je zeleno pakovanjeuser posted image


Nema veze kakva je boja i slika user posted image sve je isto. Mi ih duuugo koristimo i jako sam zadovoljna.

IZVORNA PORUKA: jance

Supprims je evo vec treci put propustio. mm kaze da nisam dobro zategla a ja mislim da mu se to desava samo kad je u ljulji, da mu to probije kad se zategne ono vezivanje na ljulji pa pomeri pelenu. kako god, nije dobro ako se nastavi, menjacemo.


Ani ako propusti već pelena, onda je prepuna i sedela je dugo. Nije ni do zatezanja ni do pomeranja, već sam položaj sedenja - težina bebice/deteta pritisne na pelenu i ono procuri sa strane.
Barem je tako i dan danas u našem slučaju.
Ali to mora da bude baš baš prepuna pelena. Tako je sa Lumpi, sa Pampers je bilo mnoooooooooooooooooooooogo gore, ni do pola puna nije bila pelena. Šugavi pampersuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 1265
   RE: Pelene ...
1.4.2012 9:32:09   
jance
znaci nije do pelena. a ove se inace i bas brzo napune, onako otezaju bas, iako su za bebe od 9kg a majstor mi nema ni 8.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1266
   RE: Pelene ...
1.4.2012 10:42:25   
Trcosava
Pa to ti najbolje znaš kad mu propušta. Mislim, daj napuni kesu mokrom vatom i pusti je - pa onda sedi na nju user posted image
Normalni da će sve da išprica..... Ako ti u drugom smislu odgovaraju, onda ne znam što se buniš? user posted image

Ne postoji pelena koja neće NI JEDNOM da propusti.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1267
   RE: Pelene ...
1.4.2012 11:32:40   
isidora88
mateji odgovaraju chicco pelene,nisu propustile,ne smrde,super su samo im je mana sto nisu bas nesto povoljne i sto imaju samo mala pakovanja od 20 komada

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1268
   RE: Pelene ...
1.4.2012 13:42:02   
marijana22
Isidora hvala na informaciji.user posted image

Mozda su veci brojevi skuplji ali ovi manji (3-6 kg) su povoljni.

Ja sam gledala pampers 2 od 24kom je 480 din, a ove chiccove 26 kom 350 din. Cak jep ovoljnije da uzmes 4 pakovanja chicco neko jedno jumbo pakovanje pampersa.

Ne znam kakve su cene ostalih pelena ja sam gledala samo pampers

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1269
   RE: Pelene ...
1.4.2012 16:51:43   
vukosava
Moja mala sve nemirnije spava u toku noci i sve cesce piski tako da joj prodje na pidzamu i na carsav...

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1270
   RE: Pelene ...
1.4.2012 21:49:41   
cockic
e jer ista cena tih chicco svih velicina,tj neznam o koje ni imajuuser posted image
nisam ih nikad koristila za klinca.za malu mogu da probam jedno
pak da vidim.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 1271
   RE: Pelene ...
1.4.2012 21:55:04   
marijana22
Nije, veci brojevi imaju manje pelena i skuplji su. Ali sada je neka akcija sva pakovanja su 350-400. Pogledaj na encimenci online da li imaju cene

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1272
   RE: Pelene ...
1.4.2012 23:04:37   
Anoniman
i dalje smo na pampersu, kupili zalihe kad je bila akcija u univeru i ne propustaju. ukaka bodic samo ako ima puno i kad se pomera pa iscuri, ali nije mi do sada mokraca probijala a bass napuni pelenu, sva se izoblici koliko je puna.
kupicu i jedno chicco pakovanje, da probamo. 26 pelena nece dugo trajati

(odgovor članu marijana22)
  Direktna veza do poruke: 1273
   RE: Pelene ...
2.4.2012 8:45:58   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: lajla

Mati mi koristimo Lumpi i jako samo zadovoljni,nisu nam nikad propustele do sada,jos uvek smo na 4 tako da stvarno ne znam kako izgleda 5...cetvorka je zeleno pakovanjeuser posted image

Cula sam da su te Lumpi Merkatorove pelene, jesu li one jeftinije od pampersa?

Pampers poskupeo..bas divno ... treba nam 7 000 mesecno sad samo za pelene i maramice ....user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 2.4.2012 8:46:42 >

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 1274
   RE: Pelene ...
2.4.2012 9:00:42   
Anoniman
Mi koristimo Lumpi 5, 70kom je nešto manje od 1500din, a ako kupuješ vikendom, imaš popust, drugarica mi donela iz Rodića (u Merkatoru nije bilo) za 1200-1300din.
Meni su extra! Počele su noću da mu puštaju, moja pretpostavka je da kada zaspe mu je pun stomačić, a kako svari hranu i stomačić se ulegne, one puste tu gore, na struku, tako da sada za dnevne pelene koristimo Lumpi, a za noćnu beli Pampers.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 1275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 [51] 52 53   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
„Uvela bih obavezu da muškarac prisustvuje...
Snežana Čekić je profesor francuskog i italijanskog jezika, ekonomista i preduzetnik i NLP terapeut, govorila je o važno...



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here