|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
20.3.2012 12:10:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gae_gr


IZVORNA PORUKA: Sanchy

Ne znam na kojoj temi da pitam pa rekoh ajde ovde sta treba da kupim i koliko da imam kuci kad beba dodje iz porodilista?Ima tema sta da ponesem tamo ali nema koliko cega treba kuci da me ceka?


Imaš na OVOJ temi.


Joj meni Sanchy uopšte nije tip za ovu temu koji si dala, mislim da će joj početni postovi OVE teme biti mnogo korisniji.

Ako pitaš konkretno za pelene, kažem ti ovako: Zavisi odakle si i u kom porodilištu ćeš da se porađaš. U Betaniju smeju da se nose otpakovane pele, a u neka BG porodilišta može da se nosi samo neotpakovano. U tom smislu, ako je neotpakovano, kupi malo pakovanje pelena za bolnicu, a veliko za kod kuće. Isto uradi sa vl. maramicama, mada, njih bih nosila veliko i u porodilište, lako ćeš ih poneti kući, I Pavlovićevu (ili šta već) bih ponela veliku, i posle ponela kući.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Pelene ...
20.3.2012 12:10:28   
tijatija
Pampers bio... i ostao user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Pelene ...
27.3.2012 18:13:43   
slavica.
Zenske,jel neko koristio Chicco pelene? Ja sam bila juce u Enci Menciju,i kupila tri paketa po 26 komada,po ceni od 349 dinara. Velicina je 3-6kg.
E sad,ja bi kupila jos,pa da sam mirna bar neko vreme,ali ne znam da li su dobre,da li vredi... Prodavacica ih hvali,ali to joj je posao.... I inace,koliko dugo ste koristile tu velicinu?

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Pelene ...
27.3.2012 18:24:09   
Sanchy
Tash pa ovaj spisak je tek katastrofauser posted image ,pa ovo treba da pocnes da kupujes cim zatrudnis user posted image da bi stigo sve a da nesto ne zaboravis...inace sam iz Beograda u Visegradskoj cu se poradjati a jos cu videti i njihov spisak sta treba poneti ...Ja sam se nesto,citajuci sta ste vi ovde uglavnom pisale ali i po drugim forumima opredelila za puffies pelene pa videcemo...

< Poruku je uredio Sanchy -- 27.3.2012 18:26:23 >

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Pelene ...
27.3.2012 19:42:14   
Ana RR
Slavice, naša forumašica Boka ih kupuje za svoju ćerkicu i baš je zadovoljna user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Pelene ...
27.3.2012 19:47:02   
slavica.
Jel da? E hvala ti puno na odgovoru! Ja vec danima trazim neki komentar vezano za njih,ali nikako da nadjem. Ja stvarno nemam apsolutno nikakva iskustva,i ne znam koje su pelene koliko dobre,sve sto znam jeste to sto procitam. A mislim da su pelene bas velik izdatak,a ovo mi je sada bas povoljno naspram svih ostalih koje sam gledala.... Jeste nam jos rano,ali kad se nude po toj ceni,zasto da ne uzmem nekoliko paketa,svakako ce mi trebati za dva meseca,a onda ce verovatno biti skuplje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Pelene ...
28.3.2012 8:22:27   
bea83
IZVORNA PORUKA: slavica.

Zenske,jel neko koristio Chicco pelene? Ja sam bila juce u Enci Menciju,i kupila tri paketa po 26 komada,po ceni od 349 dinara. Velicina je 3-6kg.
E sad,ja bi kupila jos,pa da sam mirna bar neko vreme,ali ne znam da li su dobre,da li vredi... Prodavacica ih hvali,ali to joj je posao.... I inace,koliko dugo ste koristile tu velicinu?


Nismo probali chicco pelene, ali ovu veličinu smo baš kratko koristili, možda tri nedelje,prvo jedinicu jedno dve nedelje od 2-5kg, pa ovu dvojku 3-6kg tri nedelje i od tad smo na trojci

< Poruku je uredio bea83 -- 28.3.2012 8:36:35 >

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Pelene ...
28.3.2012 12:30:33   
vonavoj
uzela sam Be-be pelene..ne deluju lose,samo se malko cudno namestaju,onaj deo oko nogu je mnogo sirok,tj,kao da ima viska materijala...ali ne deluju loseuser posted image i jeftine su,dodje 15,6 din komad...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Pelene ...
28.3.2012 12:42:04   
Olga75
e ja sam jednom kupila te BeBe i bacila pare , potrosila sam ih za cas posla , propustale su nemormalno a bile su nekako tvrde user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Pelene ...
28.3.2012 12:44:14   
slavica.
Ma ja sam nesto mislila da ni ne uzimam jedini,u... Ona je svakako 2-5,a dvojka 3-6 kg...
Te Chicco i nemaju u manjoj velicini,ali svakako,i neke druge,mislim da mi nece trebati manje. Beba za sada napreduje kako treeba,nije ni veliki ni mali,a i tata i ja smo imali preko 3kg,ja 3.200,a on oko 4,pa pretpostavljam da nam i beban nece imati manje...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Pelene ...
28.3.2012 13:07:13   
vonavoj
ajoj,Olga..znaci bacene pare! sestra ih koristi,ali ona je u HR i mislim da su njene tamo drugacije..isto se zovu,ali je drugo trziste..ona je zadovoljnauser posted image

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Pelene ...
28.3.2012 13:15:44   
jance
ja sam kupila veliko pakovanje Supprims. nisu nesto, tvrdje su od pampersa definitivno, otprilike ko DMove, mozda cak i tvrdje, malko su nam vece ali to regulisem sa onim lepljenjem. za sada nam ne propustaju i nije bilo osipa ni ojeda a kostaju 1228din 80kom.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Pelene ...
28.3.2012 13:22:07   
Olga75
ja sam te kupila u nekom narandzastom pakovanju , mislim da je to bila cetvorka
mozda su one manje bolje a mozda su se te pelene i " popravile " ove su bile kupljene jos pre godinu i nesto user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Pelene ...
28.3.2012 13:36:58   
mejvis
Mi smo sa lumpijem zadovoljni, dobre su nam i jeftinije od pampersa 1352din 70 kom br 5.
A koliko koštaju pufies br 5?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Pelene ...
28.3.2012 14:02:17   
vonavoj
olga,ove su roze 4kauser posted image ..mozda su bolje!
i ja koristim lumpi,ali joj uvek ostane na butkicama urezano od njih,kao da je stezu,a 4ku koristimo,a ona ima preko 7kg!
jos uvek kombinujem,ali najvise koristim lumpi,pampers sam samo prve 3 nedeljeuser posted image

sad imam babylove 4ku,odlicne su,ali nemam DM u PA,a i skupe su...

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Pelene ...
28.3.2012 14:05:04   
nokinoki
IZVORNA PORUKA: slavica.

Zenske,jel neko koristio Chicco pelene? Ja sam bila juce u Enci Menciju,i kupila tri paketa po 26 komada,po ceni od 349 dinara. Velicina je 3-6kg.
E sad,ja bi kupila jos,pa da sam mirna bar neko vreme,ali ne znam da li su dobre,da li vredi... Prodavacica ih hvali,ali to joj je posao.... I inace,koliko dugo ste koristile tu velicinu?


Ja za moju bebu koristim Chicco pelene i na početku sam bila baš zadovoljna ali se desilo par puta da propuste i bio je skroz mokar, možda zato što je sad aktivniji ima 8,5 meseci. Nekako mi se čini da su malo manje nego što bi trebalo a veći broj su mu velike, tako da se verovatno vraćamo na Libero, eventualno ću još probati Pufies.
A što se tiče cene stvarno su povoljne. Iz iskustva ti mogu reći da kupiš sada više sigurno ih nećeš baciti. Mi smo prvih meseci koristili beli Pampers koji je najskuplji pa je svaki put propuštao kroz nogavice kad se ukaki.
Inače, jel mi može neko reći gde je najpovoljnije kupovati Libero.


< Poruku je uredio nokinoki -- 28.3.2012 14:06:00 >

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Pelene ...
28.3.2012 14:05:11   
mejvis
Biće DM u avivu vrlo uskoro! user posted image
(tako sam bar čula)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Pelene ...
28.3.2012 14:06:32   
mejvis
Libero jedine od hvaljenih nisam probala a DM-ove mi se nisu svidele, a i koštaju skoro kao pampers.

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Pelene ...
28.3.2012 14:33:42   
bea83
IZVORNA PORUKA: mejvis

Mi smo sa lumpijem zadovoljni, dobre su nam i jeftinije od pampersa 1352din 70 kom br 5.
A koliko koštaju pufies br 5?


Oko 1400 din 60kom, a imaš i malo pakovanje da probašuser posted image Meni su skroz ok, bolja verzija pampersa

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Pelene ...
28.3.2012 14:38:28   
mejvis
E hvala, baš ću probati!user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Pelene ...
28.3.2012 14:42:42   
magnetic
IZVORNA PORUKA: mejvis

Mi smo sa lumpijem zadovoljni, dobre su nam i jeftinije od pampersa 1352din 70 kom br 5.
A koliko koštaju pufies br 5?
Ja sam isto jako zadovoljna lumpijem,ali njih uzimam samo za stariju. Za ovu mladju ipak kupujemo pampers  dok je jos jako mala i dok je kaka retka.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Pelene ...
28.3.2012 14:51:30   
vonavoj
magnetic,nama lumpi nisu probijale...samo sto je malko vise stezu,ili se ja tripujem!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Pelene ...
28.3.2012 15:31:26   
ivaj
Moja Jeca cudno neko dete,vidi se da ima pirocanske krvi u sebi-ona se ojede od svih skupljih pelena,jedino joj jeftinije varijante odgovaraju.
I lepo smo prosli sa njom-u hard diskontu postoje love baby pelene(turske neke) oko 700 din. 52 komada.Trenutno je nestasica tih pelena,kazu u prodavnici da se jako brzo prodaju.I nadjem da ih imaju u dody shopu pa sam preko njih narucila.
I sad kad mi donesu tu turu od cetiri pakovanja,to cemo da potrosimo i prelazimo na gace pa kako bude.Ide leto i ovo nam je idealna prilika da izbacimo pelene.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Pelene ...
28.3.2012 16:13:50   
Valerie
ivaj,
jel pouzdan taj Dody shop, nista nisam narucivala od njih

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Pelene ...
28.3.2012 17:02:50   
vonavoj
veoma je pouzdan i profi,narucivala sam i njihalicu,hranilicu...uvek nazovu,lepo objasne ako nema nesto...odlicni su! sve ispostuju! i veoma su povoljni za vecinu stvari!user posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
„Uvela bih obavezu da muškarac prisustvuje...
Snežana Čekić je profesor francuskog i italijanskog jezika, ekonomista i preduzetnik i NLP terapeut, govorila je o važno...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here