|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
19.2.2012 12:43:45   
Anoniman
mi smo jos uvek na belom pampersu, ali otkad smo presli na 3-ku cudno mi se oseca kad je upisken ... mm kaze da ne oseti nista, ali on ne bi osetio ni pumu pred parenje .. to samo meni ili se jos nekom desavalo?

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Pelene ...
19.2.2012 12:48:51   
Olga75
koji pamper , onaj care ili kako li se zove , u belom pakovanju ( skinuli smo pelene pa sam cas posla zaboravila )
mislim da se taj oseti na naftu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Pelene ...
19.2.2012 12:59:31   
Anoniman
e, taj. 1 i 2 se nisu osetili, samo sada .

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Pelene ...
19.2.2012 13:07:50   
Olga75
pa meni sve pelene imaju neki vonj
one u zelenom pakoanju su mi se najmanje osetile user posted image
od rodjenja do skidanja sam koristila pampers ( isprobavala sam nekoliko fajti ali te su mi vise smrdele ) i ona nikada nije bila ojedena , nikakve urinarne inf nije imala ali sam je stalno presvlacila. Opipam pelenu i cim mi je " teza " ja menjam , trosila sam na pelene ko Grcka

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Pelene ...
21.2.2012 14:05:05   
mombg
Pampers ima neki miris i kristali ostaju na bebinoj guzi. BAbylove su pocele da nam propustaju odjednom , ne znam zasto. Huggies su dosta krute al su nam trenutno najbolja opcija. Lumpi mi je uvek bio nekako mali. Da li negde ima da se kupe Bekutan, vidim da se pisalo o tome, al sad nema nikakvih info?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Pelene ...
22.2.2012 13:50:07   
Guardian
Da li Pufies pelene imaju miris i kakve su? Cula sam da ih mame hvale, a mi smo, za sada, zadovoljni DM-ovim Babylove pelenama.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Pelene ...
22.2.2012 13:57:04   
jance

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

mi smo jos uvek na belom pampersu, ali otkad smo presli na 3-ku cudno mi se oseca kad je upisken ... mm kaze da ne oseti nista, ali on ne bi osetio ni pumu pred parenje .. to samo meni ili se jos nekom desavalo?


user posted image
i meni su smrdele uzasno, a tek mm, pa valjda jednom dnevno me je terao da presvlacim majstora zato sto on oseti da se ukakio (to je bilo ranije, sad kad ima takvih ispada, samo mu kazem da ga presvuce sam i odma mu sve mirise user posted image )

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Pelene ...
22.2.2012 17:15:51   
bea83
Evo i mene sa prvim iskustvomuser posted image Babylove su nam super, jesu malo kruće al ne smeta ni njemu, ni meni, nemaju nikakav miris i stvarno deluju prijatno pod rukom.Pampers smo uzeli jedno pakovanje, običan newborn,jer nismo stigli do DM-a i jednoglasno (mm i ja) odlučili da se više nećemo upuštati u tu avanturu- grozno mirišu, a od celog newborn pakovanja od 43 komada bar 20tak je propustilouser posted image E da, one Bambo što smo dobili u porodilištu u paketiću uopšte nisu loše, mekane su, pamučne, nemaju onaj gel jedina mana je što se tračice za lepljenje ne razvlače, znate valjda na šta mislimuser posted image nemam pojma gde imaju da se kupe niti koja je cena ali su zaista ok

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Pelene ...
23.2.2012 14:08:21   
Anoniman
zapamtila cene, babylove je ista cena kao i pampers a ima ih skoro duplo vise. sad kad nema vise sljickavicu mislim da cemo da predjemo na babylove.

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Pelene ...
23.2.2012 14:24:19   
jance
mi smo sa 3 presli na babylove, potrosili jedno dzambo pakovanje i evo sada sam napola jos jednog malog pa prelazimo na 4, ova trojka mu je ujutru vec prepuna (tako ja znam kada je vreme da se kupi veci broj), a to za cenu je i mm ustanovio i svecano odlucio da cemo kupovati od sada babylove.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Pelene ...
23.2.2012 16:41:49   
Sashica82
Guardian, mi Pufies obožavamo. Mekane su, tanke, nemaju miris, upijaju fantastično...

Neki dan nam nestade pelena, pošaljem mm a kupi, nije bilo Puffies i kupio je Huggies. Joooj, kako ih ne volim. Mislim, ne puštaju, izdržale su celu noć piškenje, ali su mnogo papirne, kao salvete.

Puffies su extra.

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Pelene ...
24.2.2012 7:37:22   
Makica99
Zenske, znam da se ovde prica o jednokratnim pelenama, ali molim vas da mi neko objasni kako se sklapaju tetra pelene onako da budu za povoj, samo sam jednom videla i nisam bas ukapirala, genije user posted image

(odgovor članu Sashica82)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Pelene ...
24.2.2012 7:48:30   
nenja22
evo je TEMA sa uputstvom u slicicama

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Makica99)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Pelene ...
24.2.2012 11:27:41   
Makica99
E hvala nenja, uspela sam i ja da nadkjem ove slicice u medjuvremenu. Hvalaaaa!

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Pelene ...
24.2.2012 12:02:15   
mejvis
A bekutan pelane, jel pronašao neko???

(odgovor članu Makica99)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Pelene ...
24.2.2012 14:01:35   
isidora88
nema bekutan pelena u srbiji,to su rekli na stranici bekutana na FB

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Pelene ...
6.3.2012 16:51:37   
smeskicTB
ja dodjoh beu da pitam za babylove pelene..ali videh da je i ona vec pisala i vas nekoliko..
Danas sam predala za paketic..koristicemo 1cu pampers..moj S je malisanac..skoro 2400gr..
Ali vam javljam utiske..

I da..i mi bamboo pelene dobismo...vidim da su ok...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Pelene ...
7.3.2012 19:35:56   
bea83
Probali smo i Puffies, nisu loše (bolje od Pampersa), mekane, tanke, šarene(znam da to nije baš važno al meni su slatkeuser posted image ) ali ipak imaju neki čudan miris, to mi se jedino ne dopada
Definitivno ostajemo pri Babylove,ali i ovaj Puffies vrši posao ako bude frka pošto nam je DM daleko a Aksa ispred nosa,jedino još hoću da probam Lumpi

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Pelene ...
7.3.2012 20:09:56   
nokinoki
Probajte chicco pelene, sad su na nekoj akciji u enci menci radnjama, pakovanje od 20 kom je 399 din. Ja sam za moju bebu isprobala skoro sve i najbolje su libero ali su i najskuplje, tako da smo sad prešli na chicco i zadovoljna sam.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Pelene ...
12.3.2012 12:14:30   
maslackic

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

mi smo jos uvek na belom pampersu, ali otkad smo presli na 3-ku cudno mi se oseca kad je upisken ... mm kaze da ne oseti nista, ali on ne bi osetio ni pumu pred parenje .. to samo meni ili se jos nekom desavalo?

zelenom pakoanju su mi se najmanje osetile user posted image
od rodjenja do skidanja sam koristila pampers ( isprobavala sam

oseca se strasno taj pampers beli kada je ukakan, upisken i nije strasno..
da li je neko skoro probalo Libero pelene? snajka mi ih hvali kad god se cujemo user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Pelene ...
12.3.2012 15:56:25   
Sashica82
Libero su ODLIČNE pelene! Jedino što su maaalo deblje od standardnih. Zato smo prešli na Puffies koje obožavam!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Pelene ...
12.3.2012 16:23:11   
Anoniman
mi povremeno uzimamo libero, ali me nesto ne odusevljavaju, mada nisu ni lose. malo su deblje, kao sto sashica kaze, i cini mi se da mozda ne upijaju tako dobro kao pampers.

(odgovor članu Sashica82)
  Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Pelene ...
19.3.2012 23:53:42   
Sanchy
Ne znam na kojoj temi da pitam pa rekoh ajde ovde sta treba da kupim i koliko da imam kuci kad beba dodje iz porodilista?Ima tema sta da ponesem tamo ali nema koliko cega treba kuci da me ceka?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Pelene ...
20.3.2012 7:41:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Ne znam na kojoj temi da pitam pa rekoh ajde ovde sta treba da kupim i koliko da imam kuci kad beba dodje iz porodilista?Ima tema sta da ponesem tamo ali nema koliko cega treba kuci da me ceka?


Imaš na OVOJ temi.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Pelene ...
20.3.2012 12:00:43   
Anoniman
Ja sam rešila problem skupih pelena, i propuštanja istih preko noći.
Sada danju koristimo Lumpi, extra smo zadovoljni njima, a noću za spavanje koristimo beli pampers, koji me ne izađe skupo ako mi pakovanje traje 44 noći koliko pelena ima u pakovanju. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
„Uvela bih obavezu da muškarac prisustvuje...
Snežana Čekić je profesor francuskog i italijanskog jezika, ekonomista i preduzetnik i NLP terapeut, govorila je o važno...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here