|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
4.2.2012 19:03:53   
Rada T.

IZVORNA PORUKA: Irence

Alana pelene iz DM-a sam ja probala.Grozne su...Propustaju,raspadaju se a najgore od svega je sto se Jeca ojela grooooozno.Sad da li je od njih ili ne,neznam ali do tada smo koristili Pufies i nikada se nije ojela.


Te pelene ne mogu dugo da se nose... nemaju plastike u sebi i bio su razgradive, 100% prirodne. Moraju se češće menjati, nemaju nikakvih losiona ni balsama. Probaj da ih kontaš kao obične pamučne pelene možda će onda biti ok.
Mada... sve su bebe različite... evo ovaj moj ne podnosi original pavlovićevuuser posted image

_____________________________

Što žena može iz mesta... đavo ne može ni iz zaleta!

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: Pelene ...
4.2.2012 20:04:55   
mejvis
IZVORNA PORUKA: liliana

Da li je neko koristio "Becutan" pelee? Kod nas su se nedavno pojavile,m pa me zanima da li  neko ima iskustva sa njima?

Ovo prvi put čujem da postoji! Inače mi je bekutan sasvim ok, sve što sam probala od njih....Ajde nek neko javi kada naiđe- cena, komadi, kvalitet...user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: Pelene ...
4.2.2012 20:09:20   
zvonka3
Ja sad za 3 dete koristim samo Bebylove pelene i najbolje su mi nepropustaju .....

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: Pelene ...
5.2.2012 0:15:20   
madre
joj, kako bih ja volela da nadjem te bekutan peleneuser posted image obozavam bekutanuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu zvonka3)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: Pelene ...
6.2.2012 8:41:56   
Anoniman
Mi smo na huggies 4+ i to su mi posle vecine isprobanih najbolje .

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 1130
   RE: Pelene ...
9.2.2012 13:54:33   
lela83
Mi našoj devojčici koja ima skoro 3 meseca stavljamo Pampers Premium Care - najbolje su, skuplje su od ostalih ali vrede. Probali smo Pampers New Born ali je Premium Care bolji zato što sa unutrašnje strane ima mrežicu koja propušta "sadržaj". Čak smo probali i Puffies i one iz DM-a ali nismo bili zadovoljni. Moj mužić se toliko iznervirao sa ovim ostalim "test" pelenama da neće da probamo nijedne više. Dakle, Pampers Premium Care definitivno! PS: najbolje je proveriti više vrsta i to uzeti ona najmanja pakovanja pa uporediti, tako smo bar mi. Pozz...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: Pelene ...
9.2.2012 14:06:05   
zivka
Evo mi sad kupili drugo pakovanje Babyleve pelena- trojku jumbo pakovanje(2x50kom) 1500din. Nemaju miris i o.k. su nam

(odgovor članu lela83)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: Pelene ...
13.2.2012 19:18:31   
gracia
A razmislja li neka od vas, ili vec ima iskustva, o pamucnim pelenama, onim sivenim kao pampers??

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: Pelene ...
13.2.2012 19:25:16   
Anoniman
Ja lično ih nisam ni uzimala u razmatranje, niti bih, ali evo teme gde su druge mame pisale svoja mišljenja i dileme... PAMUČNE PELENE

(odgovor članu gracia)
  Direktna veza do poruke: 1134
   RE: Pelene ...
13.2.2012 19:28:49   
Rada T.

IZVORNA PORUKA: zvonka3

Ja sad za 3 dete koristim samo Bebylove pelene i najbolje su mi nepropustaju .....


user posted image user posted image user posted image

I mi koristimo BabyLove 4+ i prezadovoljna sam user posted image

_____________________________

Što žena može iz mesta... đavo ne može ni iz zaleta!

(odgovor članu zvonka3)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: Pelene ...
13.2.2012 19:46:05   
mihi
Mozda te manje Baby love 5 sam probala jednom kad smo se već odvikavali od pelena propuštaju, grube na dodir....... mi smo koristili samo Libero.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: Pelene ...
13.2.2012 19:53:42   
Rada T.
Mislim da sam već pisala o tome.. ali ako je neko menjao i isprobavao sve i svešta na svom detetu (ovo zvuči kao da sam neka nemarna) ali nije tako... probala sam najkvalitetnije i najpoznatije proizvode na svom detetu ali sam probala i ove druge, to jest malo manje skupe i malo manje brendirane.
I mislim da je sve stvar navike i da je svako dete raličito.
Poznajem majke koje se kunu u pampers i pavlovićevu a eto nama baš to neogovarauser posted image

_____________________________

Što žena može iz mesta... đavo ne može ni iz zaleta!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: Pelene ...
15.2.2012 0:54:15   
Mariya
Mi smo uzeli Huggies pošto nismo našli Pampers. Nisu loše uopšte, zadovoljna sam njima, jedino što mi se ne sviđa što su nekako krute i tvrde na dodir, uvek mi se čini kao da je puna. Samo zbog toga se vraćam na pampers.

(odgovor članu Rada T.)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: Pelene ...
16.2.2012 16:22:58   
Ana RR
Libero 4 u Dis-u su 1325 din, ako nekom znači info.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: Pelene ...
16.2.2012 16:40:13   
Anoniman
Kupuje li koja Pampers u Univerexportu? Sad je na akciji, popust 25% na sva jubmo i gigant pakovanja (pisah sinoć u temi gde je šta povoljnije). Mislila sam da odem sutra al mi je daleko pa ako ima neka da mi kaže kolika je standardno tamo cena da ne bude da idem džabe po ovom kijametu ako su nešto ultra skupi pa mi popust i ne znači nešto...

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 1140
   RE: Pelene ...
16.2.2012 18:13:59   
jance
kada ste presli na velicinu 4? mi smo pre 2 nedelje imali 7125kg i jos uvek nosimo vel 3, ali mi se cini da pocinje da mu bude bas mala... mislim, nije da propusta, lepo upija i dovoljna je na celu noc, ali opet mi se cini da je mozda vec polako mala... jel 4 puno veca od 3?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: Pelene ...
16.2.2012 20:13:00   
Sashica82
Mi smo na 4-ci od pre nekih 7, 10 dana... Koristimo Puffies, obožavam ih. I jesu veće, ali se to reguliše onim samolepljivim tračicama. Kad sam otvorila četvorku, mislila sam da smo požurili. Ali kad sam je stavila Đoletu, vidim da je trojka već bila mala.

Inače, sin mi je sa punih 3 meseca imao 7 kg. Sad sa puna 4 meseca ima oko 8 kg, nisu nas merili na zadnjem pregledu...

Zavisi koje pelene koristiš... Kupi 4 da detetu bude komotno, a iako su velike, doći će na njih red.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: Pelene ...
16.2.2012 22:03:31   
Irence
Ako ti nije kasno sutra,ici cu ja pa cu videti.

< Poruku je uredio Irence -- 16.2.2012 22:04:13 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: Pelene ...
18.2.2012 9:53:21   
Lilla
Mi smo do skoro koristili samo Libero, ali od kako smo presli na 3 stalno sam ga ujutru nalazila mokrog do vrata. Kako god da ih zategnem i namjestim one propuste oko nogica. Onda sam odlucila da probamo Pampers Baby Dry i moram reci da su stvarno fantasticne. Mnogo su tanje a odlicno upijaju. Vec 10-ak dana od kako ih koristimo ni jednom nisu propustile, iako se desava da H ne ustaje da jede oko 5-6 nego zaspi oko 23 i spava do 8 ujutru pa ga presvucem tek kad se razbudimo. I guza mu je uvijek suha kad ga presvlacim, nije vlazna kao kad smo koristili Libero. Super smo zadovoljni njima, bar za sada user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: Pelene ...
18.2.2012 10:38:52   
SareniVrabac
moja preporuka su 365 pelene, ima ih maksiju i u tempu... usidila sam se da probam i nisam se pokajala.... bez mirisa su, pamucne, ne propustaju, izdrze nam celu noc, a cena paketa 5 je oko 950din (54 komada)...

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: Pelene ...
18.2.2012 11:18:55   
Anoniman
365 pelene


ima i manjih?

(odgovor članu SareniVrabac)
  Direktna veza do poruke: 1146
   RE: Pelene ...
18.2.2012 16:00:52   
SareniVrabac
365 je marka, a imaju sve velicine... bar u ovom tempu kod mene u komsiluku.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: Pelene ...
18.2.2012 20:10:42   
Anoniman
365 je Delezova robna marka i tako se zove sve od kafe, preko zamrznutog testa do pelena.

(odgovor članu SareniVrabac)
  Direktna veza do poruke: 1148
   RE: Pelene ...
19.2.2012 9:30:31   
Biserce
Mi smo se odlucili za tetra ako budemo mogli da se izborimo sa pranjem i peglanjem, a nadam se da hocemo.

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: Pelene ...
19.2.2012 11:13:19   
jance
prerano sam vikala, propustle nam babylove 3 juce kod mojih na rodjendanu... nocas opet nisu a mi taman pre toga bili u DMu i odlucili da uzmemo jedan manji paket 3, pa cemo onda uzeti onaj veliki paket 4....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here