|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
24.1.2012 23:34:55   
Anoniman
New Mom, a gde je ta tvoja radnja?

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Pelene ...
24.1.2012 23:35:27   
Anoniman
hvala Isi user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Pelene ...
24.1.2012 23:47:50   
isidora88
nema na cemu user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Pelene ...
25.1.2012 11:56:46   
jance

IZVORNA PORUKA: lanajelena



IZVORNA PORUKA: jance


velicina 3, pakovanje od 56kom u merkatoru



user posted image  znaci dobro mi se ucinilo da sam te videla tamo user posted image

Pampers nema sanse vise,kupili smo Libero po vasoj preporuci za sada ostajemo nocu suvi user posted image


ako si i pokusala da mi se javis a ja sam te iskulirala - sorry user posted image
ja sam ti na takvim mestima malko prebukirana sopstvenim mislima, pa ne vidim svet oko sebe


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Pelene ...
25.1.2012 23:48:12   
isidora88
mame kojima deca nose pelene velicina 3 imaju u onoj radnji u pap pavla pelene za 5 din. komad, odlicne su,mi smo danas bili da uzmemo ali je bilo samo 15 kom. u velicini 4,ostala je samo trojka.


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Pelene ...
26.1.2012 9:18:02   
jance

IZVORNA PORUKA: isidora88

mame kojima deca nose pelene velicina 3 imaju u onoj radnji u pap pavla pelene za 5 din. komad, odlicne su,mi smo danas bili da uzmemo ali je bilo samo 15 kom. u velicini 4,ostala je samo trojka.



to smo miii user posted image
cu da posetim radnju cim se iskobeljam iz ove nedodjije ovih dana

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Pelene ...
26.1.2012 9:53:00   
lajla
Mm juce kupio lumpi pelene deluju mi ok.samo sto cu morati jos malo da sacekam, jer je kupio 4-ku,maklo su mu velike.

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Pelene ...
30.1.2012 12:02:59   
smeskicTB
devojke, koja je bese cena babylove pelena?

saznala sam da se u porodilistu najcesce koriste i dobijaju new baby..i sada se razmisljam da li njih ili premium care da uzimasm..cesto se menjaju malenim bebicama..verujem da ono veliko pakovanje npr traje 15tak dana..znaci meni bi trebala dva..

i po cemu su te pelene new baby drugacije?nisu pamucne..?

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Pelene ...
30.1.2012 13:27:45   
bea83
Smeškić, babylove 1(newborn od 24kom) je oko 400din, dvojka je oko 700din (42 komada) i nema u većim pakovanjima (ili ja bar nisam našla), od 3 pa na dalje oni jumbo paketi od 92 kom.(nisam sigurna tačno ali tu je oko 90) su oko 1400 i nešto...

Ja sam uzela jedan paket 1 za porodilište i jedan paket 2 za kućiuser posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Pelene ...
30.1.2012 17:53:07   
smeskicTB
beaa, hvala punoooo!  cena te jedinice je kao i pampersa..zar ne?

blizanacka mama mi spomenu neke babylove, neke na slovo A..i kaze da su trenutno na snizenju..

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Pelene ...
30.1.2012 17:56:46   
bea83
Običan pampers je isto tako oko 400din, ali premium care oko 700 i neštouser posted image isto to malo pakovanje, možda ima par pelena više(mislim 32 kom, al nemoj da me držiš za reč) u svakom slučaju zanemarljiva razlika u komadima a "lepa" razlika u ceni

Te na A...iz DM su neke druge, isto njihove, pelene, ali nisam baš čula neke komentare za njih, mnogo bolje se kotiraju babylove

< Poruku je uredio bea83 -- 30.1.2012 17:57:48 >

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Pelene ...
30.1.2012 18:02:20   
smeskicTB
da, da..te bele su oko 700din..a ove new baby su oko 400 i neki dinar..24kom..
a nema pravila..ali sigurno 6,7,8 kom ode dnevno..u pocetku..pa meni x 2..sto rece gea: ako mora...

ee, da setih se..to su Alena..znaci i one su dm..ali su babylove bolje..

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Pelene ...
30.1.2012 21:06:55   
Makica99
A drage moje koja je fora sa obicnim pampersom i premium care? Cini mi se da je smeskic negde pisala, al ne mogu da drzim informacije u mozgu i to ti je. Premium su pamucne? Sta to znaci, jel su mnooooogo bolje od ovih jeftinijih? Sta cete vi za malenkovice cim se rode? Dobro, bea vidim sta ce user posted image , a ostali? Jel u porodilistima ne prave pitanje sta se donese?

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Pelene ...
30.1.2012 21:20:32   
bea83
Makice te premium care su kao sensitiv varijanta, jesu malo pamučnije, mekše itd.
Najbolje bi bilo još da nam traže odredjenu marku da nosimo u porodilišteuser posted image I ovako sam besna što ništa nemaju i što moramo sve da nosimo još kad bi izvoljevali udavila bi ihuser posted image  Znači nosiš šta hoćeš, to stoji pored tebe i koristiš za svoju bebuuser posted image

(odgovor članu Makica99)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Pelene ...
30.1.2012 23:12:43   
Anoniman
smeskic, racunaj ti koliko podoja - toliko pelena. ta racunica ti je najbolja.
jedino sto ti mnozis sa 2, ne?
dojices na 2,5-3 sata, to je od 8 do 10 pelena dnevno. mi smo troslili pampers sensitive (veliko pakovanje) na 8-9 dana - i zaprepastili moju mamu, ona je mislila oko 5 pelena dnevno.
ukaki se, pa ti taman promenis a on se ukaki ponovo, maltene tebi na ruku, pa ako si te srece (kao mi sto smo bili) jos ce da popiski nove pelene dok ih stavljas, zajedno sa tvojom majcom i rukom. i eto-otisla 3 komada ocas posla. a dan je duuugacak...
babylove su strava za prvu nedelju, dok piske i dok ne izadje mekonijum. za posle ces videti. meni su odgovarale dok je sve ok. kod tecnije stolice smo imali problema, mada ono sto je iz Gileta izlazilo ne bi ni pancirno odelo zadrzalo.

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Pelene ...
30.1.2012 23:18:37   
Anoniman
Smeskic, ja sada upadam kao iz vedra neba, ne znam ništa o tebi sem da nosiš blizance user posted image , pa mi nemoj zameriti ovaj komentar: ako je finansijski momenat bitan, razmisli da probaš pamučne pelene. Ja ih nisam koristila, imala sam 1 bebu (ti ćeš imati 2), i ja nisam znala gde da smestim u dan pranje, prostiranje i peglanje pelena. Ali moja drugarica ih koristi, prezadovljna je, i kaže da joj nije napor. Čitala sam da su i druge žene tog stava, te žene što koriste pamučne pelene. Imaš temu o tome, da sam na tvom mestu, čitala bih je sa kraja, tu ima i slika ovih fancy platnenih pelena što sada mogu da se kupe. user posted image Možda je vredno razmisliti. user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Pelene ...
31.1.2012 9:22:19   
Makica99
Aaaa, hvala bea, ja sam nekako shvatila da oni pokupe te pelene pa stavljaju svacije svakoj user posted image i mislila sam da traze iste da se donesu. Pa super, mozda i ja onda probam babylove za pocetak. Nemam dm bas nigde blizu doduse, to ce mozda biti problem, ali videcemo. Hvalaaaa! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Pelene ...
31.1.2012 11:01:38   
Shishica
Taso, ja mislim da je to pravi pakao.. Ja mrrrzim pelene i jedva cekam da ih se resimo, ali sa pamucnim bi to bilo menjanje svaki put kad se upiski, a to je stalno i stalno.. ali verujem da su same pelene pametnije. A finensije..kad preracunas koliko ces puta da peres, struja, voda, prasak.. user posted image

Inace, da li je neko koristio i da li zna kakve su OVE Baby hit gumene gacice i da li to moze da se navuce preko gaca kad se uci na nosu i da li se dete tu upari i koja je to uopste velicina za koliku bebu i....

Eto i to ima ako ce platnene pelene neko koristiti.. Nije tako skupo.

(odgovor članu Makica99)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Pelene ...
31.1.2012 11:09:02   
Olga75
gumene gace je jos moja mama koristila kad sam ja bila beba user posted image
i vise necu ot
samo cu jos reci
novorodjence se presvlaci ( na neonatologiji suboticke bolnice ) svaka tri sata
a kad dodjes kuci iz porodilista to je neka smernica ali kad se ukaki bude i cesce user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Pelene ...
31.1.2012 14:10:01   
Irence
Alana pelene iz DM-a sam ja probala.Grozne su...Propustaju,raspadaju se a najgore od svega je sto se Jeca ojela grooooozno.Sad da li je od njih ili ne,neznam ali do tada smo koristili Pufies i nikada se nije ojela.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Pelene ...
1.2.2012 10:23:49   
smeskicTB
BB, Tash, Shishica,Olga, Irence mnogo vam hvala na podeljenom iskustvu!

ako uporedim: babylove, pampers, puffies cene-vrlo su slicne..jedino sto bi valjalo probati i videti sta odgovara bebama.
libero su slicnog cenovnog ranga..vise nema popusta u letu ni u obliznjoj prodavnici..
ostaju te lumpi..

znam da su ona velika pakovanja: ima ih i babylove i pampers-u kutiji nekoliko pakovanja jeftinija..ali to opet kada se bebe ustale sa kilazom..za pocetak nikako..

Tash, ma kakvi pogresno shvatiti..na svim temama gde sam citala sam videla koliko si prakticna..mnogo hvala na razmiljsanju i ideji..pokusavam da nadjem balans izedju onoga sto se zove vreme/umor: koliko odgovaraju/kvalitet: cena.
i mislim da bi bio pravi pakao da za dve bebe uzmem pamucne..i ovako kada zamislim...a ne znam kolika bi bila usteda..

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Pelene ...
1.2.2012 10:27:40   
Anoniman
Ušteda mislim da je ogromna, pisle su žene o tome na temi o pamučnim pelenama, ali kažem, ja nisam ta koja bi to mogla. user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Pelene ...
1.2.2012 10:31:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

Taso, ja mislim da je to pravi pakao.. Ja mrrrzim pelene i jedva cekam da ih se resimo, ali sa pamucnim bi to bilo menjanje svaki put kad se upiski, a to je stalno i stalno.. ali verujem da su same pelene pametnije. A finensije..kad preracunas koliko ces puta da peres, struja, voda, prasak.. user posted image




Kaže drugarica da ne presvlači bebu svaki put kad se upiški, jer ove nove, fancy user posted image pamučne pelene sada ne puštaju. Nije kao kada smo mi bile bebe.
Pišem šta su mi rekli, nisam nikada probala, ako su lagali mene i ja lažem vas.

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Pelene ...
4.2.2012 18:49:42   
liliana
Da li je neko koristio "Becutan" pelee? Kod nas su se nedavno pojavile,m pa me zanima da li  neko ima iskustva sa njima?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Pelene ...
4.2.2012 19:00:16   
Rada T.

IZVORNA PORUKA: smeskicTB

beaa, hvala punoooo!  cena te jedinice je kao i pampersa..zar ne?

blizanacka mama mi spomenu neke babylove, neke na slovo A..i kaze da su trenutno na snizenju..



Baby love ili Alana pelene.. to ima u DM-u i mi koristimo i jedne i drugeuser posted image

_____________________________

Što žena može iz mesta... đavo ne može ni iz zaleta!

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here