|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
24.1.2012 11:51:05   
lesica
GG,a sto ne probate babylove? Super su,nama su bolje od svih ostalih. Nego htedoh ti reci,da nije Zabici osip od zuba? Mi smo jedine osipe imali kada su joj izbijakle prve jedinice i posle trojke-dr nam je rekla da se tada menja sastav kake-tj postaje kiseliji i od toga hoce da se ojede mala guzolina.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: Pelene ...
24.1.2012 11:52:04   
branki*
da,to sam i ja cula od dr.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: Pelene ...
24.1.2012 11:54:50   
lajla
Mi koristimo pampers ali sam htela da probam lumpi..a sve se nesto plasimuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: Pelene ...
24.1.2012 11:55:45   
Anoniman
Moguće, i nervozna je i svašta nešto, videćemo na kotroli... Da prođe ovo pa možda probamo i Babylove. A imamo i neke nemačke BabySmile poslala nam moja sveki pelene 4+ za decu preko 9 kila još u septembru a mi 4 meseca kasnije nemamo ni 8... user posted image Pa čuče u ormanu i čekaju da dođu na red...

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 1079
   RE: Pelene ...
24.1.2012 12:23:57   
Anoniman
mi probali babylove - bas tad smo i imali malo teciju kaku. stvarno sklizne iz njih. mokracu upije (i ja osetim cudan miris), ali ostalo ispadne napolje.
probacemo lumpi. bas volem rezervne opcije.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1080
   RE: Pelene ...
24.1.2012 12:29:22   
bubulence

IZVORNA PORUKA: lajla

Mi koristimo pampers ali sam htela da probam lumpi..a sve se nesto plasimuser posted image


mi ih uzeli sada vec drugi put posto opet nismo nasli libero i bas smo zadovoljni...

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: Pelene ...
24.1.2012 12:34:21   
jance
ja sam isto srecna da kako smo dorasli u 3, imam konacno vise opcija. ja Lumpi 2 nisam videla kod nas, tako da mi je bila opcija samo Babylove 2 koji je bio skup ili Pampers. Huggies ne racunam, to mi je skart pelena.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: Pelene ...
24.1.2012 12:36:13   
bubulence

IZVORNA PORUKA: jance

kupila pakovanjec Lumpija za 1092 a i Babylove ono pakovanje u kutiji za 1490 oko 100kom ima...


gde si ovo nasla, mi smo placali oko 1500din (50 din manje-vise)

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: Pelene ...
24.1.2012 12:41:32   
lesica
Ja moram da se neki dan odsetam do jedne prodavnice za koju sam skoro saznala. Naime u pitanu je radnja koja prodaje pelene,kucnu hemiju i slicno po daleko nizim cenama,a caka je u tome sto je prilikom transporta ostecena spoljasnja ambalaza (razvucena,ili malo zakacena) Prijatelji mog brata tamo uzimaju pelene devojcici i prezadovoljni su,mada ja ne verujem dok ne vidim svojim ocima sta je tu u pitanju. Kad doznam detalje javicu vam vredi li to stogod,i koji je izbor.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: Pelene ...
24.1.2012 12:43:30   
jance

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: jance

kupila pakovanjec Lumpija za 1092 a i Babylove ono pakovanje u kutiji za 1490 oko 100kom ima...


gde si ovo nasla, mi smo placali oko 1500din (50 din manje-vise)


velicina 3, pakovanje od 56kom u merkatoru


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: Pelene ...
24.1.2012 12:44:57   
bubulence
aaaa, a ja sam uzela 4. mislim da je oko 70 kom u pakovanju, moram proveriti... zato je i razlika u ceni

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: Pelene ...
24.1.2012 12:45:22   
New Mom

IZVORNA PORUKA: lesica

Ja moram da se neki dan odsetam do jedne prodavnice za koju sam skoro saznala. Naime u pitanu je radnja koja prodaje pelene,kucnu hemiju i slicno po daleko nizim cenama,a caka je u tome sto je prilikom transporta ostecena spoljasnja ambalaza (razvucena,ili malo zakacena) Prijatelji mog brata tamo uzimaju pelene devojcici i prezadovoljni su,mada ja ne verujem dok ne vidim svojim ocima sta je tu u pitanju. Kad doznam detalje javicu vam vredi li to stogod,i koji je izbor.

I ovde u NS sam u prolazu videla tako nešto, samo nikako da pogledam šta sve imaju i pošto.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: Pelene ...
24.1.2012 12:49:48   
lesica
Meni brat rece da oni ljudi uzimaju veliko pakovanje pampersa za nekih 1000-1100 dinara,a devojcica je malo starija od L. E sad,oni imaju i jos jednu mrvu od 3 meseca pa im se to bas isplati. Uglavnom kada se nakanim da odem javicu zenama iz Bg-a da znaju.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: Pelene ...
24.1.2012 13:10:20   
lanajelena


IZVORNA PORUKA: jance


velicina 3, pakovanje od 56kom u merkatoru



user posted image  znaci dobro mi se ucinilo da sam te videla tamo user posted image

Pampers nema sanse vise,kupili smo Libero po vasoj preporuci za sada ostajemo nocu suvi user posted image

< Poruku je uredio lanajelena -- 24.1.2012 13:11:32 >

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: Pelene ...
24.1.2012 14:39:15   
mtajcica83
Ja sam napokon nasla Lumpi i probali smo ih za sada smo zadovoljni pa cemo vidjet user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: Pelene ...
24.1.2012 14:51:17   
isidora88

IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: lesica

Ja moram da se neki dan odsetam do jedne prodavnice za koju sam skoro saznala. Naime u pitanu je radnja koja prodaje pelene,kucnu hemiju i slicno po daleko nizim cenama,a caka je u tome sto je prilikom transporta ostecena spoljasnja ambalaza (razvucena,ili malo zakacena) Prijatelji mog brata tamo uzimaju pelene devojcici i prezadovoljni su,mada ja ne verujem dok ne vidim svojim ocima sta je tu u pitanju. Kad doznam detalje javicu vam vredi li to stogod,i koji je izbor.

I ovde u NS sam u prolazu videla tako nešto, samo nikako da pogledam šta sve imaju i pošto.


u pap pavla ima prodavnica gde se prodaju pelene,pisala sam na ovoj temi,mi ih koristimo i super su,14 din je kom. inace nekad imaju i pelene sa greskom(u smislu da nemaju slicicu ili da je samo do pola odstampana i one su SAMO 5 DIN. KOM.)


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: Pelene ...
24.1.2012 16:17:20   
sansa
jel neka od vas probala pufies mi kupilii i prezdovoljni smo mada mi je sad komsika koja drzi tezgu na pijaci rekla da drzi neke belgijske pelene, ne zna naziv to je kao kod njih druga klasa pa ih salju za nase trziste ali da su kod nas u rangu iznad pampersa samo sto su refuz pakovanje pa su dosta jeftinije ..kom je 14 din. probacu nekoliko pa vam javljam ..ona kaze da bas dosta kupuju njih


_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: Pelene ...
24.1.2012 22:11:25   
Sashica82
Mi koristimo pufies - guza suva, bez ojeda, mekane, odlične su!

A koristili smo Libero, ko ih je koristio zna kako su super pelene, ali sam promenila iz čiste radoznalosti. I nismo se pokajali user posted image

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: Pelene ...
24.1.2012 22:33:51   
Ana RR
Mi libero ne menjamo user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sashica82)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: Pelene ...
24.1.2012 23:18:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ishler

Ne bih da pametujem ali pampers je pampers
,a koliko znam svi kod mene u okruzenju ga koriste i niko nije imao problema,pogotovu beli koji je po meni fenomenalan.
Ali to je moje misljenjeuser posted image



Ja delim tvoje mišljenje, ali u 5-ici ima 44 kom za oko 1500din, a moje dete koristi 7 pelena na 24h. Bankrotiraću. Zato sam tražila alternativu.


IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: lesica

Ja moram da se neki dan odsetam do jedne prodavnice za koju sam skoro saznala. Naime u pitanu je radnja koja prodaje pelene,kucnu hemiju i slicno po daleko nizim cenama,a caka je u tome sto je prilikom transporta ostecena spoljasnja ambalaza (razvucena,ili malo zakacena) Prijatelji mog brata tamo uzimaju pelene devojcici i prezadovoljni su,mada ja ne verujem dok ne vidim svojim ocima sta je tu u pitanju. Kad doznam detalje javicu vam vredi li to stogod,i koji je izbor.

I ovde u NS sam u prolazu videla tako nešto, samo nikako da pogledam šta sve imaju i pošto.


Gde? Javi šta imaju. user posted image

E majku mu i tom Liberu, možda ga i probam, u nadi da neću morati da ga prepovijam noću. user posted image

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 1095
   RE: Pelene ...
24.1.2012 23:24:36   
isidora88
tash u pap pavla se nalazi ta prodavnica,sa desne strane ad udjes sa bulevara,pri kraju ulice

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: Pelene ...
24.1.2012 23:26:51   
Anoniman
A koje pelene prodaju na kom? Sve? Ili? 

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 1097
   RE: Pelene ...
24.1.2012 23:31:18   
Anoniman
tamo je bila prodavnica kucn hemije, pre second-hand shopa a posle vrtica. jel to?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1098
   RE: Pelene ...
24.1.2012 23:31:24   
isidora88
prodaju samo neki marku babydream,ima raznih velicina i 2 dezena pelena. ja sam probala obe vrste i super su,nemaju niakav miris,kazu da su pamucne,ja sam zadovoljna.
u toj radnji jos ima i hemije prasak (merix,rubel i cini mi se duel) jeftinije nego po radnjama,deterdzenti za sudove,vlazne maramice sve su oko 100 dinara ali ja ih nisam koristila pa ne znam kakve su.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: Pelene ...
24.1.2012 23:32:23   
isidora88

IZVORNA PORUKA: BlackBetty

tamo je bila prodavnica kucn hemije, pre second-hand shopa a posle vrtica. jel to?



cini mi se da je to,ne mogu da se setim sta je pored ali u tom delu ulice jeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here