|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
23.1.2012 15:50:44   
smeskicTB
lesica, probala sam njihove cokolade..njam su! daj boze d aim i pelene budu takve! javni obavezno! bilo bi lako za nabavku jer svuda ima maksija.
da li imaju samo jendu vrstu, pa po velicinama? da li su pamucne? javni sve!

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Pelene ...
23.1.2012 16:11:33   
Inica
Bea, i ja imam babylove 2 (dobila) pa cu i njih da isprobam kad za to dodje vreme. A za pocetak sam uzela pampers 1, a imam i pampers 2, pa cu kombinovati.. Jos samo da dokupim i 3 i mirna sam neki period user posted image (salim se- necu user posted image ) (vaLjda user posted image )

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Pelene ...
23.1.2012 16:20:07   
bea83
Inice da mi kupimo sve do 6 pa da budemo mirneuser posted image user posted image user posted image Možda dobijemo i neki popustuser posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Pelene ...
23.1.2012 16:21:58   
Inica
user posted image Sad si me nasmejala.. Ali bilo bi dobro da se raspitamo postoji li neki popust za takve akcije user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Pelene ...
23.1.2012 16:29:49   
jance
kupila pakovanjec Lumpija za 1092 a i Babylove ono pakovanje u kutiji za 1490 oko 100kom ima...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Pelene ...
23.1.2012 22:37:04   
Anoniman
Vratismo se na Pampers, posle nekoliko dana Lumpija zacrvenela nam se i piša i guza. Ništa sem pelena nismo menjali u programu. Večeras vratih Pampers pa ću da vidim kako će da prođe i da li će da se povuče user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Pelene ...
23.1.2012 22:42:14   
Anoniman
Tako se Marku zacrvenela guza kada smo prvi put uzeli Lumpi, pa smo se mi vraćali na Huggies. Mislila sam da je do pelena, ali sam onda shvatila da sam malo pojačala šećer u ishrani, i da je ustvari kandida aktivirana. Kada je prošlo, vratismo se Lumpiju, od tada ništa, pu pu pu. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Pelene ...
23.1.2012 23:23:31   
Anoniman
Hmmm, juče sam joj dala puding, pa je posle njega dobiča nekoliko pečata po licu koji su se povukli. Mož biti da je od šećera. Kako ste vi to rešili?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Pelene ...
23.1.2012 23:27:57   
Anoniman
Kandidu? Pa meni nije teško jer Marko jede samo ono što ja pravim, bareno voće i povrće, tako da jednostavno ne stavim šećer u hranu, guzu perem rastvorom soda bikarbone pri svakom previjanju, pa jednom mažem sebamed protiv ojeda, a jednom nistatin.
Kada je Luka imao, nije smeo mleko, ništa slatko, ne čajeve i sokove, ali da jogurt, i ProbioKid Immuno. Sa tom dijetom smo se svako malo mlatili 4 godine, a onda sam mu dala Nistatin oralno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Pelene ...
23.1.2012 23:29:58   
Anoniman
Joj nije mi dobro. Umreću do četvrtka kad imamo zakazanu kontrolu.

Inače šećer ne koristim uopšte, ali vidim da ga ima u kupovnim voćnim kašicama i samo sam joj jednom dala puding...


< Poruku je uredio gae_gr -- 23.1.2012 23:33:47 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Pelene ...
23.1.2012 23:33:09   
Anoniman
user posted image Zašto? Pa nije kandida ništa strašno čak i da je imate. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Pelene ...
23.1.2012 23:34:40   
Anoniman
Ma znam da nije, ali mi i dalje nije dobro...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Pelene ...
23.1.2012 23:35:38   
Anoniman
blesava user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Pelene ...
23.1.2012 23:37:00   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Pelene ...
23.1.2012 23:37:55   
zzzoka
secer ima i u ad mleku. Gae, opusti se malo. Nije sve tako crno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Pelene ...
23.1.2012 23:45:21   
Anoniman
JBG sad zoko, ima ga i u voću. Ali ja mogu da utičem tako da ga ne dodam u kašice. 

(odgovor članu zzzoka)
  Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Pelene ...
23.1.2012 23:52:08   
Anoniman
Ni so ni šećer ne koristim.... Ali dajem kupovne kašice od kruške i šljive... I JEDNOM DADOH PUDING user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Pelene ...
24.1.2012 0:06:03   
zzzoka
ne, ja samo kazem da ga inace tu ima...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Pelene ...
24.1.2012 0:20:16   
Anoniman
gae, smiri se user posted image
znas i sama da je i moja K dobijala te crvene pecate po licu, koji su se odmah povlacili. nista ne mora jos da znaci, samo polako.

(odgovor članu zzzoka)
  Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Pelene ...
24.1.2012 0:26:15   
Anoniman
Smirila sam se kad sam shvatila da sam napravila dramu i već iskonstruisala nešto što ne znam ni da l ima... Izvinjavam se, biću dobra (trep, trep)

Elem da nas sve vratim iz offa, pojavilo nam se crvenilo, vratili smo se na Pampers. Uzgred sasvim slučajno (SREĆOM) imamo i kontrolu za 2 dana. Pa ako se crvenilo u Pampersu povuče ode Lumpi u kantu. A videćemo i šta će dr da kaže... Ako bude Kandida, onda ćemo to rešavati već akko dolikuje...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Pelene ...
24.1.2012 11:39:23   
ishler
Ne bih da pametujem ali pampers je pampers
,a koliko znam svi kod mene u okruzenju ga koriste i niko nije imao problema,pogotovu beli koji je po meni fenomenalan.
Ali to je moje misljenjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Pelene ...
24.1.2012 11:43:32   
jance
meni se Ogi bio osuo od Pampersa definitivno, po butinama, sad kako koristim Lumpi i kako sam koristila babylove za mene je zeleni pampers dno dna, to je moje misljenje.


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Pelene ...
24.1.2012 11:43:58   
branki*
slazem se.meni je,nekako logicno da kad se kazu pelene,misli se na pampers.ja samo njega kupujem,nije mi ni palo na pamet da kupim neke druge.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Pelene ...
24.1.2012 11:44:24   
Anoniman
I ja sam za beli pampers, od pocetka ga kupujem i stvarno nismo imali problema, cak sam htela i da probam neke druge ali mislim da cu ipak nastaviti sa njim

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Pelene ...
24.1.2012 11:47:50   
Anoniman
Beli Pampers je ok, ali je preskup a naš budžet ne može da ga izdrži (verovatno bi mogao kad bi morao al se nadam da nećemo stići dotle). U međuvremenu eto nas ponovo na zelenom pa ćemo da vidimo, crvenilo je počelo da se povlači. Zvala sam dr jutros i kaže ne može Kandida baš od jednog pudinga a u četvrtak idemo na kontrolu pa ćemo da vidimo...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Cvećka: Moja porođajna priča
Prva VTO i to uspešna, doktor na UZ vidi dve mrvice, našoj sreći nema kraja! Naravno, kao kod svake trudnoće, velike bri...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here