|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
16.1.2012 17:05:59   
smeskicTB
beice, od tebe cekam utiske o babylove pelenama.
a hajde mi sada definitivno recite cenu lupmi, veliko pakovanje? meni su rekli 1000din, sa popustom..ali dole u cacku, merkator..koliko su ovde?

mislila sam da idemo na pampers premium care za pocetak..pa onda libero ili lumpi..libero su 1280 veliko pakovaanje u letu, koje nam je bas blizu.
a opet ako ih ima u svim marketima rode..mada treba vikendom koristiti popust..a ovo mislim da je velika stavka, jos ja racunam x2.

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Pelene ...
16.1.2012 17:18:39   
mejvis
Ja ti za Lumpi mogu reći samo za br 5- 70 kom 1380din vikendom sa popustom.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Pelene ...
16.1.2012 17:31:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: smeskicTB

beice, od tebe cekam utiske o babylove pelenama.
a hajde mi sada definitivno recite cenu lupmi, veliko pakovanje? meni su rekli 1000din, sa popustom..ali dole u cacku, merkator..koliko su ovde?

mislila sam da idemo na pampers premium care za pocetak..pa onda libero ili lumpi..libero su 1280 veliko pakovaanje u letu, koje nam je bas blizu.
a opet ako ih ima u svim marketima rode..mada treba vikendom koristiti popust..a ovo mislim da je velika stavka, jos ja racunam x2.



Bilo nekad, sad su 1500

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Pelene ...
16.1.2012 18:11:31   
vonavoj
trojka Lumpi je od 4 do 9kguser posted image ..a mi smo imali na prvoj kontroli 4550guser posted image ...a sada imamo preko 5kg sigurno...malko su nam vece,ali nista strasno!user posted image user posted image
smeskic,babylove su isto odlicne,iskoristili smo ono poklon pakovanje...ali posto u PA nemamo DM,odlucili smo se za Lumpi,i nismo se prevarili...trojka je 913din sa vikend popustom,ima 56kom...user posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 16.1.2012 18:14:18 >

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Pelene ...
16.1.2012 18:29:44   
snješka

IZVORNA PORUKA: mejvis

Ja ti za Lumpi mogu reći samo za br 5- 70 kom 1380din vikendom sa popustom.


Ista cijena kao i kod nas. Pelene su, po meni, odlične. Još nikad nam nisu propustile, a koristimo ih već skoro tri godine za oboje djece.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Pelene ...
16.1.2012 18:37:36   
razlicak
Te Lumpi pelene, videla sam ih u Rodicu, ali, nekako naviknuta na pampers, samo ih zaobisla...A vidim ovde ih svi hvaleuser posted image
Zanima me da li ih je iko od vas koristio od samog pocetka za bebu ili ste kasnije presli na njih? Ja jos nisam pripremila pelene, a moram, pa me zanima, jer vidim da ih dosta vas koristi...
I koja velicina ima za novorodjence i cena koja je?

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Pelene ...
16.1.2012 18:39:05   
vonavoj
razlicak,Lumpi nema 1,samo 2 i to jedva da se nadje.ali je skupa,vec sam pisala gore,32kom oko 840din,to je puno...a 3 je 913din 56kom!n popustu!

(odgovor članu razlicak)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Pelene ...
16.1.2012 18:44:02   
snješka
Ali su jeftinije od Pampersa, a po meni su iste. Pampers samo plaćaš brend, a ne kvalitet. Ja sam sa prvim djetetom kroistila prvo Pampers pa prešla na Babylove pa na Lumpi.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Pelene ...
16.1.2012 19:03:32   
razlicak
Znaci, najbolje je krenuti sa Pampersom, za pocetak, pa kasnije kad predje na veci broj, mogu i Lumpi?!  Npr. Pampers 2 Kosta 1500 din, a ima 94 kom

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Pelene ...
16.1.2012 19:12:53   
snješka
Lumpi 2 od 32 komada u Merkatoru košta 450 dinara.

< Poruku je uredio snješka -- 16.1.2012 19:16:18 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu razlicak)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Pelene ...
16.1.2012 19:15:18   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: snješka

Lumpi 3 od 32 komada u Merkatoru košta 450 dinara.

BOze,sta sam onda ja videlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jos sam zato i kupila 3!!! cudim se kako je tako skupo!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Pelene ...
16.1.2012 19:17:01   
snješka
Izvini Vona, dvojka je u pitanju, pomiješala sam brojeve na tastaturi. user posted image
A 4 LUmpi od 80 komada je 1380 dinara, dok je Pampers 4 od 82 komada 500 dinara skuplja.

< Poruku je uredio snješka -- 16.1.2012 19:20:18 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Pelene ...
16.1.2012 19:23:16   
snješka
Ali evo, Pampers 3 od 96 komada dođe isto kao da kupiš Lumpi dva pakovanja od po 56 komada. Dobiješ 16 pelena više za iste pare.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Pelene ...
16.1.2012 19:27:58   
bea83
IZVORNA PORUKA: snješka

Lumpi 2 od 32 komada u Merkatoru košta 450 dinara.


I meni se čini da sam videla ovu cenuuser posted image Znači ipak nisam prolupalauser posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Pelene ...
16.1.2012 19:41:02   
vonavoj
razumele smo seuser posted image ..a ja sam prolupala!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Pelene ...
18.1.2012 16:51:12   
jance
jel zna neko koliko kosta Babylove 3 ono dzambo pakovanje u kutiji?
da, a koliko je Lupmi 3 i koliko ih ima u pakovanju?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Pelene ...
18.1.2012 17:10:56   
vonavoj
Lumpi 3 ima 56kom i kosta 913din vikendom,mi ih koristimo!user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Pelene ...
18.1.2012 17:13:27   
jance
jel ti izdrzi celu noc?
nama je jedino babylove izdrzao za sada pa se bojim da uzmem nesto drugo jer nebi da mi se budi zato sto je mokar a mogao bi da spava...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Pelene ...
18.1.2012 17:18:41   
vonavoj
daaaaa...izdrzi posteno!user posted image
i mi smo iskoristili baby love,dosta su slicne! po mojoj preporuci slobodno uzmi,probaj!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Pelene ...
18.1.2012 20:25:56   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: gae_gr

IZVORNA PORUKA: smeskicTB

beice, od tebe cekam utiske o babylove pelenama.
a hajde mi sada definitivno recite cenu lupmi, veliko pakovanje? meni su rekli 1000din, sa popustom..ali dole u cacku, merkator..koliko su ovde?

mislila sam da idemo na pampers premium care za pocetak..pa onda libero ili lumpi..libero su 1280 veliko pakovaanje u letu, koje nam je bas blizu.
a opet ako ih ima u svim marketima rode..mada treba vikendom koristiti popust..a ovo mislim da je velika stavka, jos ja racunam x2.



Bilo nekad, sad su 1500



znaci i oni poskupeliiii! sta li ce biti sa najavom da od 1.02. krece poskupljene pelena...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Pelene ...
19.1.2012 9:07:23   
jance
izdrzao Lumpi 3 celu noc, i sasvim su ok za sada. to mi je inace i bilo najbitnije, ostalo cu preziveti. ali su mi nekako tanke, babylove mi se cinio deblji...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Pelene ...
19.1.2012 9:57:28   
nela79
Jance nije ni to lose da znas. Tako da tanje koristis ljeti a deblje zimi. Tako sam bar ja kombinovala


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Pelene ...
19.1.2012 15:08:40   
bea83
Kupljene Babylove 1 i 2, utiske,ja se nadam, očekujte za par nedelja ako ne i ranijeuser posted image

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Pelene ...
20.1.2012 10:56:39   
lesica
Videh juce u maksiju neke nihove pelene 365,uglavnom to su belgijske pelene -njihova robna marka veliko pakovanje je oko 1100 dinara,malo pakovanje nisam nasla. Uglavnom pitah ja kasirku da li zna kakve su,i zena mi rece da su sasvim ok s obzirom da ima dete od 17 meseci valjda joj je za verovati. Uglavnom kad istrosimo pelene probacemo i te pa cu javiti kakve su.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Pelene ...
23.1.2012 15:22:42   
sansa
ljudi ja sam se konacno resila onog smrdljivog pamersauser posted image user posted image user posted image uzeli smo pufies i prezadovoljni smo ..super su ne smrde , bolje prijanjaju uz telm bebe  ne propustaju na ledjima kao pampers jer su dublje , mekane su a bogme i povoljnije za novcanik tako da ostajemo na njima user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Cvećka: Moja porođajna priča
Prva VTO i to uspešna, doktor na UZ vidi dve mrvice, našoj sreći nema kraja! Naravno, kao kod svake trudnoće, velike bri...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here