|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
11.1.2012 19:06:37   
Ana RR
Libero rules user posted image user posted image

Mi juče otičli u Leto da ih kupimo (uveče sam videla na sajtu da su i dalje 1299 din), plaćam na kasi kad ono 1499 din. Kaže, dan pre su nivelisali cene. Rekoh, e jbg user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Pelene ...
12.1.2012 16:12:46   
mtajcica83
ja ovdje nigdje ne mogu da nadjem te Lumpi pelene, a inace stalno koristimo pampers..Mada bi probala te Lumpi ali eto za sad ih nema.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Pelene ...
12.1.2012 16:24:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mtajcica83

ja ovdje nigdje ne mogu da nadjem te Lumpi pelene, a inace stalno koristimo pampers..Mada bi probala te Lumpi ali eto za sad ih nema.


Lumpi je Merkatorova marka. Ne znam ima li Merkator u CG?

(odgovor članu mtajcica83)
  Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Pelene ...
12.1.2012 16:35:58   
Sashica82
Libero su stvarno odlične pelene. Međutim, kupili smo danas u Aksi Pufies 3, da probam, vidim da ih hvale.

Jedina stvar koja mi smeta kod Libero je što su tako debele. Možda je u tome i njihov kvalitet, ali kad ih stavljam Đoletu, pa još široki povoj, mene guši dok gledam.

Sad stavili Pufies, prosto mi čudno kako su tanke u odnosu na Libero.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Pelene ...
12.1.2012 16:53:20   
Anoniman
gae, jesi probala Lumpi? Jel vam odgovaraju?

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Pelene ...
12.1.2012 16:56:40   
Anoniman
Nisam još, nisam imala snage da idem sama sa Žabom u kupovinu, jer teško da ću ući u Rodić i izaći samo sa paketom pelena a kombina beba i pun gepek ostaje za kad se baš mora. Tako da ćemo u subotu kad je mm slobodan u kupovinu, jedva čekam da ih probamo!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Pelene ...
12.1.2012 17:01:39   
IVA 11
IZVORNA PORUKA: mtajcica83

ja ovdje nigdje ne mogu da nadjem te Lumpi pelene, a inace stalno koristimo pampers..Mada bi probala te Lumpi ali eto za sad ih nema.


Ima ih  u Pg. U Mercatoru se jedino kupuju, u Shoping moll-u.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Pelene ...
13.1.2012 21:06:54   
Irence
Ja sam pre par dana kupila neke pelenu Alana u DM-u.Grozne su,propustaju,i skroz se raspadaju.Vracam se ja Pufies-u.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Pelene ...
15.1.2012 15:30:37   
Petkovici
Ja sam Jani koristila kad se rodila Pampers Premium care, od jedinice do trojke, pa sam presla na DM Babylove, posto nam je dr rekla da su potpuno prirodne, bez ikakvih hemija i gluposti i jesu malo papirnatije, ali su ok. Juce me je mrzelo da odem do DM-a, pa sam joj uzela Libero i jako su dobre. Jedina im je mana cena, posto koristimo cetvorku i u pakovanju ih ima 54, a kostaju 1500 din, a ja za te pare u DM-u kupim 80 komada.

_____________________________

Jedno je biti stvoren, a drugo ~ biti ostvaren.

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Pelene ...
16.1.2012 9:39:03   
Anoniman
Gae, ženo, ja čekam tvoja iskustva sa Lumpijem. user posted image

(odgovor članu Petkovici)
  Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Pelene ...
16.1.2012 9:42:39   
Anoniman
Zaboravih. A pisala u razgovorima user posted image

Daklem, Libero i Pampers o klin, Lumpi je najbolji od svega što smo probali!!! Mekše su i mnogo prijatnije od Libera, nisu plastične kao Pampers i ne smrde. Ma sa drugim detetom neću imati dilemu, Lumpi od početka!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Pelene ...
16.1.2012 9:46:33   
Anoniman
E baš mi je drago. Ne volim ljude da savetujem, jer svi mi imamo različit ukus, ali ja sam zaista baš zadovoljna Lumpijem, pa mi je drago da i vama odgovara! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Pelene ...
16.1.2012 9:48:53   
Anoniman
Ma samo ne znam što ne probah ranije, luda žena! Al me zeznuli moji, kupili nam pre neki dan 2 paketa Pampersa pa ću morati i to da potrošim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Pelene ...
16.1.2012 9:52:39   
*Alexx*
Lumpi mi je više njih preporučivalo, ali meni je Merkator daleko, tako da nisam probala user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Pelene ...
16.1.2012 9:57:49   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Zaboravih. A pisala u razgovorima user posted image

Daklem, Libero i Pampers o klin, Lumpi je najbolji od svega što smo probali!!! Mekše su i mnogo prijatnije od Libera, nisu plastične kao Pampers i ne smrde. Ma sa drugim detetom neću imati dilemu, Lumpi od početka!!!


user posted image user posted image user posted image bas mi je drago! ja sam potrosila samo 2 pakovanja pampersa,i odmah preslla na lumpi...odlicne su!! bas kako kazes gae,mekane nisu plasticne!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Pelene ...
16.1.2012 15:29:07   
mejvis
I mi već nekoliko meseci samo Lumpi koristimo i  jako smo zadovoljni!!!! Odlične su, čak i bolje od pampersa a dosta jeftinije. user posted image user posted image user posted image
Nego, ja sam u rodiću kod mene viđala lumpi samo br 3,4 i 5 a sada će mi uskoro trebati br 2 za bebu. Jel video neko rade li oni 2.?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Pelene ...
16.1.2012 15:31:44   
bea83
mejvis, videla sam ja u Merkatoruuser posted image ali čini mi se da ima samo neko manje pakovanje, otprilike 40 komada koliko se sećam

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Pelene ...
16.1.2012 15:41:08   
cockic
ja se sve plasim da probam neke nove htela sam te lumpi da uzmem
sad za vikend u merkatoru,nego mi muz kaze da sad ne rizikujem da malom
ne zasmetaju.

a ne znam da li da ih probam za bebanu?

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Pelene ...
16.1.2012 15:56:06   
Anoniman
Toplo preporučujem!!! Ako u Pampers koji je plastičan ne smeta, ovo neće sigurno!Uzmi manje pakovanje da probaš, meni je jedino žao što nisam ranije probala.

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Pelene ...
16.1.2012 16:35:50   
mejvis
IZVORNA PORUKA: bea83

mejvis, videla sam ja u Merkatoruuser posted image ali čini mi se da ima samo neko manje pakovanje, otprilike 40 komada koliko se sećam

E hvala, da znam da ima pa ću da ih potražim!user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Pelene ...
16.1.2012 16:37:57   
vonavoj
mejvis,ima dvojka u ROdicu,ali malo kom im stigne,ali su skupe,ima 32kom i kostaju oko 840din...a ja kupim trojku 56kom za 913din vikendom kada je popust!user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Pelene ...
16.1.2012 16:40:27   
mejvis
IZVORNA PORUKA: vonavoj

mejvis,ima dvojka u ROdicu,ali malo kom im stigne,ali su skupe,ima 32kom i kostaju oko 840din...a ja kupim trojku 56kom za 913din vikendom kada je popust!user posted image

Au, pa to nema logike da 2. bude skuplja od trojkeuser posted image , u pravu si, ubrzo može trojka, možda već od 3. meseca?!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Pelene ...
16.1.2012 16:41:41   
bea83
Von vi ste već na trojci?user posted image user posted image Od koliko do koliko je to kilograma?
Ja ću 1 i 2 da uzmem Babylove iz DM-a, a onda od trojke ćemo da vidimo ili Babylove ili Lumpi. Ne znam koliko se brzo troši jedno pakovanje pošto nisam blizu Merkatora, a mm radi blizu DM-a pa bi mogao on da dokupljuje posle posla...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Pelene ...
16.1.2012 16:53:19   
mejvis
Ja mislim da je 3 od 5kg, koliko se sećam. Prosečna beba se rodi sa 3kg i napreduje 1kg mesečno prvih meseci, znači 5kg bi mogla da ima sa punih 2 meseca, tj kada uđe u 3. (mada su i tu razlike baš velike) Otprilike se troši 5-6 pelena dnevno. 

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Pelene ...
16.1.2012 16:59:27   
ishler
Mi koristimo pampers premium care tj. bele,
jako sam zadovoljna,nemaju nikakav miris,izuzetno tanke i pamucne.nikad nisu propustile.
Sve pohvaleuser posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Cvećka: Moja porođajna priča
Prva VTO i to uspešna, doktor na UZ vidi dve mrvice, našoj sreći nema kraja! Naravno, kao kod svake trudnoće, velike bri...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here