|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
17.12.2011 21:45:49   
choopa choops
Ma jok user posted image Nisu ni ove lose ;) A steta za Libero jer su bile prilicno jeftine cca 13 eurica. Ja bih dala i 14 samo da ih opet ima user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Pelene ...
17.12.2011 21:51:02   
Anoniman
Oj ha ČUPAVA! (izvinjavam se modovima, ali fascinirana sam prisutnošću dotične dame! user posted image )

Ana imaš pp

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 952
   RE: Pelene ...
21.12.2011 0:07:43   
Anoniman
E pa ubediste me, poručila sam Libero u Letu pa da probam kad potrošim ovaj paket Pampersa. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 953
   RE: Pelene ...
21.12.2011 0:20:00   
madre
ja se jos drzimuser posted image ali mislim da cu da pokleknem i kupimuser posted image
mada dobila sam jednom i liliju 2kom, kao neko promotivno pakovanje i nerviralo me je sto je nova pelena debela kao pampers premium care skoro napunjenauser posted image kakva li je tek tada?
kazu da je cist pamuk, a meni tesko da poverujemuser posted image



_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Pelene ...
21.12.2011 19:33:39   
smeskicTB
grrrr :) bas nam javni utiske!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Pelene ...
23.12.2011 14:31:20   
SareniVrabac
da li je neko probao one pelene iz tempa, 365 pise na njima? nama u poslednje vreme sve pustaju, stalno je mokar, ne znam koje da uzmeme vise

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Pelene ...
23.12.2011 14:34:06   
isidora88
ja sam kupila pelene baby dream,ima ih u pap pavla,jedna prodavnica,unutra ima pelena,praskova i tako neke hemije.
cena pelene je 14 din. kazu da su pamucne.
meni su super za sada,3 dana ih koristimo i nijednom nisu propustile a cena je i vise nego povoljnauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Pelene ...
23.12.2011 14:38:09   
PoisonEve
Ne znam da li je do mene ali kao da sam primetila da mi ovaj pampers 3 grozno smrdiuser posted image Ranije kad se ukaki, nije se toliko osecalo.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Pelene ...
23.12.2011 14:44:52   
jance
PE vi ste vec na trojci? mi imamo 5800kg a jos uvek smo na Pampers 2. meni inace i u ovima bas smrdi kad se upiski. sav mi smrdi na urin cim jednom piski u pelenu.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Pelene ...
23.12.2011 14:53:34   
SareniVrabac
bas zbog tog smrada smo mi jos od pocetka odustali od pampersa, najbolje su mi bile puffies, ali nam i one sad pustaju, jedino da probam mozda 4+
Isi, jel se te uzimaju na komad? sa kojima god sam experimentisala, skontam da su uzas ali ih trosim do kraja pa se svi namucimo

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Pelene ...
23.12.2011 14:53:48   
marija32
IZVORNA PORUKA: Tash

Nama sve pelene propuste noću, čak i čarobni beli pampers, tako da ga presvlačim oko 2h. user posted image


Isti probl, doduse ja nista osim belog (i ovaj sa 5 zvezdica najnoviji je isto s***), zelenog pampersa i par pakovanja gaca pampersovih i nisam koistila i poludecu jer ne znam koje druge bih mogla da probamuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Pelene ...
23.12.2011 14:56:34   
Anoniman
Ja sam zbog tog smrada i poručila Libero da probam...Trebalo bi danas da stignu, mada još nikog nema da dođe... Pa kad potrošimo ovaj načet paket pampersa videću kakve su te...

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 962
   RE: Pelene ...
23.12.2011 14:57:04   
maslackic
moja snajka hvali Libero pelene na sav glas, ali ja je nisam poslusala, mm hoce da prvo probamo sa belim pampersom...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Pelene ...
23.12.2011 15:02:08   
cockic
beli pampers koli je bio kad sam ja uzimala za malog pre god i po
posto smo sad na aktivu.

bio je super i sad sam mislila isto njih.sa svi tim pelenama treba biti
oprezan jer sam cula da onaj narandzasti pampers izaziva bakterije
u mokraci a i nije ni cudo on najvise kao ima neki miris koji kasnije
kad beba piski uzasno smrdi.

ja sam cak mislila da je moj mali sa 2 meseca od njih i dobio e-coli.
jer sam tad bas isprobavala sve pelene.

a te libero i lumpi nisam ni probala a i plasim se da mu ne zasmetaju.
tj zbog ojeda i td.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Pelene ...
23.12.2011 20:44:05   
isidora88
vrapcu moze na komad,ja sam uzela 20 komada,za sad su odlicneuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Pelene ...
23.12.2011 20:48:45   
SareniVrabac
uzecu verovatno par komada da probamo... danas sam uzela puffies 4+, valjda nece pustatti... komotno sam mogla uzeti i 5icu, ne bi mu bile velike

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Pelene ...
24.12.2011 17:10:04   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: maslackic

moja snajka hvali Libero pelene na sav glas, ali ja je nisam poslusala, mm hoce da prvo probamo sa belim pampersom...


Meni je žao što od starta nisam kupila libero kao što sam i planirala nego kao ajde da probam pampers beli. Neverovatno je koliko smrdi.

ŽENE, ostalo mi je pola pakovanja (oko 40 kom) huggies pelena 3 (do 9kg). Tada smo menjali pelene, probali huggies ali odmah prešli na libero i ove više nismo koristili. Ako nekome treba javite mi se, greota je da ih bacim.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Pelene ...
26.12.2011 15:00:41   
mtajcica83
jel ima neko iskustva sa Lumpi pelenama ???user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Pelene ...
26.12.2011 18:13:09   
smeskicTB
ja sam cula uglavnom pozitivno..i planiram kada bebice dodju da ih probam..pamucne su..cena im je oko 1100din 90kom. a vikendom je valjda i popust u merkatoru.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Pelene ...
26.12.2011 18:20:38   
isidora88
lumpi su skroz ok peleneuser posted image jedino sto sam a retko nalazila velicinu pa smo odustali

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Pelene ...
26.12.2011 22:51:03   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: isidora88

lumpi su skroz ok peleneuser posted image


Slazem se. Nisu lose uopste. Ja sam uvijek za probavanje raznih, dok se ne dodje do idealnih user posted image Ja mislim da sam ja mojoj djeci probala SVE koje se mogu naci kod nas u radnjama user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Pelene ...
5.1.2012 17:07:05   
tannata
i mi smo probali mnoge, libero su dobre, jako slične pampersu a sa huggies i nismo baš nešto oduševljeni, kupili ih jednom i više nikad. A sad sam uzela lumpi u mercatoru pa su mi i one ok.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Pelene ...
8.1.2012 20:13:32   
Sanjica26 RR
Ako narucim preko leto shop libero pelene kolika je postarina? Elem, kupila sam ovde libero a cena je 1500 dinara. Vidim da je skuplje. Morala sam da promenim pampers, jer malo malo, pa se Teodori ojede guza. I nosim joj stolicu u laboratoriju. Moram da vidim u cemu je problem.

(odgovor članu tannata)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Pelene ...
8.1.2012 20:22:07   
isidora88
sanjice ne placa se postarina kad porucujes preko letoshopauser posted image
i mateji se ponekad ojede guzaa koristim pampers,sad cu kupiti ili lumpi ili babydream super suuser posted image
inace nama su libero bile lose,debele su i jako smrde kad se upiski,bas se jako oseca mokraca i presvlacila sam ga na svakih pola sata koliko me je izludjivo taj miris

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Pelene ...
8.1.2012 21:14:28   
Ana RR
Libero smrde????
Mi ih koristimo već dugo i nikada nisam nikakav miris osetila. user posted image zato pampers razbija od smrada.
Dr nam je rekla da ako primetimo da se oseća urin u peleni da odmah radimo urinokulturu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Beba rođena dva meseca nakon smrti mame
Naučna-fantastika? Čudo prirode? Čudo medicine? Ili jednostavno - čudo života?



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here