|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
14.12.2011 22:32:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: isidora88

meni su vlazne maramice pampers superuser posted image
i pelenama sam zadovoljna,ja 82 kom. pampersa(active baby) placam 1500 din.



Verovatno koristite neki manji br. 5-ica belog pampers ima svega 44kom. user posted image

Korišćenje vlažnih maramica

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 926
   RE: Pelene ...
14.12.2011 22:39:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: isidora88

meni su vlazne maramice pampers superuser posted image
i pelenama sam zadovoljna,ja 82 kom. pampersa(active baby) placam 1500 din.



Verovatno koristite neki manji br. 5-ica belog pampers ima svega 44kom. user posted image

Korišćenje vlažnih maramica



Tash, Active baby koji Isidora pominje je zeleni i mi ga koristimo i zadovoljna sam. 

< Poruku je uredio gae_gr -- 14.12.2011 22:40:50 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 927
   RE: Pelene ...
14.12.2011 22:43:39   
Anoniman
znam, ali koja veličina ima 82 kom? Znam da Active baby 5ica ima više nego bela 5ica, ali ne baš oliko više. Što veći br, manje pelena u pakovanju, a cena ista.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 928
   RE: Pelene ...
14.12.2011 22:45:57   
Vika
Bilo je četvorke u Rodi i 99 komada (3x33) u kartonskoj kutiji oko 2000 din a 82 kom. takođe četvorka klasično pakovanje po 1500 i u Liliju

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Pelene ...
14.12.2011 22:47:25   
Anoniman
koliko komada sadrži active baby 5ica?

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 930
   RE: Pelene ...
14.12.2011 22:51:04   
Anoniman
da ne davim. Luka je odrastao u active baby, bila sam zadovoljna. Marku se izdešavalo šta mu se izdešavalo, lekari zabranili pampers, koristili smo huggies dugo (fuj) dok se nisam ohrabril i uzela beli pampers. jednostavno sam zaljubljena u njega, i običan pmpers mi je odbojan, i Marku počne da se crveni guza treći dan u njima. Ove Lumpi su mi skroz ok. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 931
   RE: Pelene ...
14.12.2011 22:51:23   
gagana83
58 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Pelene ...
14.12.2011 22:52:30   
Vika
IZVORNA PORUKA: Tash

koliko komada sadrži active baby 5ica?


U Aksi kupila58kom a videću u Rodi da li ima tih Jumbo pakovanja pa javljam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Pelene ...
14.12.2011 22:52:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

58 


eto, ne menja mi drastično na stvari (finansijski). user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 934
   RE: Pelene ...
14.12.2011 22:53:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vika

IZVORNA PORUKA: Tash

koliko komada sadrži active baby 5ica?


U Aksi kupila58kom a videću u Rodi da li ima tih Jumbo pakovanja pa javljam


zbog mene se ne moraš cimati, ja neću običan pampers, samo me zanimalo koliko kom ima. user posted image

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 935
   RE: Pelene ...
14.12.2011 22:54:55   
Vika
Zbog tebe neću, ali zbog sebe moram user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Pelene ...
14.12.2011 22:55:02   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Tash

da ne davim. Luka je odrastao u active baby, bila sam zadovoljna. Marku se izdešavalo šta mu se izdešavalo, lekari zabranili pampers, koristili smo huggies dugo (fuj) dok se nisam ohrabril i uzela beli pampers. jednostavno sam zaljubljena u njega, i običan pmpers mi je odbojan, i Marku počne da se crveni guza treći dan u njima. Ove Lumpi su mi skroz ok. 

I meni su one najbolje.
E sad smo veliki i nosimo pelene samo za spavanje pa kupujem sta stignem.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Pelene ...
14.12.2011 22:55:58   
bubulence
mene jako nervira sto pampers ima taj neki 'miris' pa kada dete jednom piski jako se oseti.... da ne kazem smrdiuser posted image . pre par dana smo uzeli libero po aninoj i marijinoj preporuci i odlicne su...
tash, pelene mozes povoljno da kupis na kvantasu, svi pampersi jumbo pakovanje su 1450din. mi tamo uzimamo svu kozmetiku i hemiju, ogromna je razlika u ceni

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Pelene ...
14.12.2011 22:56:33   
Anoniman
Nama sve pelene propuste noću, čak i čarobni beli pampers, tako da ga presvlačim oko 2h. user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 939
   RE: Pelene ...
14.12.2011 23:00:21   
Anoniman
jumbo pakovanje je svuda oko 1500din. user posted image
http://shop.aksa.rs/katalog/pampers-pelene-active-baby-jumbo-pack-5-junior-12-25kg-58.html

misliš na giga pakovanje?

< Poruku je uredio Tash -- 14.12.2011 23:01:21 >

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 940
   RE: Pelene ...
14.12.2011 23:03:34   
bubulence
verovatno, vece je od tog. mi smo uzimali cetvorku, 80 komada, 1450din

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Pelene ...
14.12.2011 23:07:22   
bokicans


U velikom  pakovanju(ono ekonomiuser posted image ) ima 68 komada i kostaju 1450 din ,ali na Kvantašu







< Poruku je uredio bokicans -- 14.12.2011 23:10:18 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Pelene ...
14.12.2011 23:07:45   
Vika
Pogrešno sam ih nazvala, mislim na to kartonsko pakovanje u kome su 3 manja. Mislim da me je četvorka najmanje koštala u toj varijanti a pošto sam tek prvi put uzela 5, videću pošto su

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Pelene ...
15.12.2011 9:32:04   
lajla
I mi na kvantasu kupujemo pelene i svu ostalu hemiju,velika je razlika u cenama...inace i ja sam primetila kako se pamper oseti(da ne kazem smrdiuser posted image ) kada se upiski

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Pelene ...
15.12.2011 23:56:35   
mikica sa
IZVORNA PORUKA: bubulence

mene jako nervira sto pampers ima taj neki 'miris' pa kada dete jednom piski jako se oseti.... da ne kazem smrdiuser posted image . pre par dana smo uzeli libero po aninoj i marijinoj preporuci i odlicne su...
tash, pelene mozes povoljno da kupis na kvantasu, svi pampersi jumbo pakovanje su 1450din. mi tamo uzimamo svu kozmetiku i hemiju, ogromna je razlika u ceni



i mene nervira smrad od pampersa. od pelena babylove su mi prsti jako isuseni, ima taj ruzni papir koji je suv i pucaju mi prsti na jagodicama. ne znam jel tako kod svih mama ili samo kod mene user posted image
posto su libero pelene u Srbiji? ovdje su uzasno skupe, pakovanje od 144 komada kosta 72 franka, to je oko 60€ user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Pelene ...
16.12.2011 9:32:25   
Ana RR
Mikice, ovde je Libero od 1200 do 1500 din, zavisi kako gde. Pakovanje je od 60ak komada, nema veće.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Pelene ...
16.12.2011 9:42:59   
Didy
Uzela sam da probam "lumpi" i svečano izjavljujem da ne upijaju dobro. Sofiji stavim pelenu uveče pre poslednjeg hranjenja, nahranim je, ona spava, kad se probudi ujutro, podojim je pa joj tek onda menjam pelenu. Znači dva hranjenja. Pampers uvek izdrži, lumpi ne izdrži ni jedno hranjenje. Neku noć mi se probudila u 2:30h mokra do pola leđa. Dok ja nisam skontala zašto se probudila, ona se sva razbudila i pohisterisala. Pa dok sam je presvukla, pa nahranila jer nije htela da zaspi, bilo je već 5h. I onda se vrtela po krevetu do posle 6h. Poludela sam!
Pampers stavim uveče i do 10h je nekad ne presvučem, pelena deluje kao da je polusuva.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Pelene ...
16.12.2011 10:45:34   
mihi
IZVORNA PORUKA: mikica sa

IZVORNA PORUKA: bubulence

mene jako nervira sto pampers ima taj neki 'miris' pa kada dete jednom piski jako se oseti.... da ne kazem smrdiuser posted image . pre par dana smo uzeli libero po aninoj i marijinoj preporuci i odlicne su...
tash, pelene mozes povoljno da kupis na kvantasu, svi pampersi jumbo pakovanje su 1450din. mi tamo uzimamo svu kozmetiku i hemiju, ogromna je razlika u ceni



i mene nervira smrad od pampersa. od pelena babylove su mi prsti jako isuseni, ima taj ruzni papir koji je suv i pucaju mi prsti na jagodicama. ne znam jel tako kod svih mama ili samo kod mene user posted image
posto su libero pelene u Srbiji? ovdje su uzasno skupe, pakovanje od 144 komada kosta 72 franka, to je oko 60€ user posted image


Libero su zakon najjbolje pelene, skoro sve sam probala, u Rodi koštaju 1545-10% znači 1390 din 6 ima 52 kom a 5 ima 58, ne znam za 4? Malo su manje u dubinu od Pampersa ali su šire?

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Pelene ...
17.12.2011 21:27:53   
choopa choops
Kod nas vise nema Libero user posted image Bas sam tuzna, najbolje su mi bile.
Sad koristimo neke nove baby Lino od kamilice. Nisu lose...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Pelene ...
17.12.2011 21:33:51   
Ana RR
CC, baš bezveze. Da ti nekako pošaljemo odavde?




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Majčina ljubav ne može se meriti nedeljama
Nije bitno da li je to bio rani ili kasni gubitak trudnoće. Već je postojala veza između majke i bebe. A ljubav je već b...
Zašto je ova beba još uvek vezana za svoju...
Kao što možete da vidite na fotografiji, beba je još uvek vezana za svoju pupčanu vrpcu, koja je namotana tako da speluj...



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here