|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
26.11.2011 22:06:28   
madre
tata mi je skoro bio u berlinu pa sam mu narucila da mi kupi par paketa pelena. kupio je neke njihove royal premium i obican pampers i jos neke. nisu nista posebno. nova pelenica je debljine kao pampers premium care posle 2 sata! ne volim touser posted image htela sam da predjem sa njih na nesto drugo, zbog vasih saveta, ali nekako ne mogu. jednostavno su najboljeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Pelene ...
27.11.2011 1:05:47   
dacica
mi smo sve izmenjali...poceli sa pamers,pa svi kao..predji na druge,probali,hugi.uzas sve probije,kao papir,ocajne,pufis nam probiju,libero smo koristili jedno vreme..ali se sva osuje,sad smo se vratili na pampers slip-plej,i one tanke premijum mislim...ali,promenila bi..ali ne znam vise koje,da i one dm su mi ocajne...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Pelene ...
2.12.2011 17:40:43   
smeskicTB
sa kojim pampers pelenama poceti?
izgubih se koliko vrsta ima..
i mozda je najbolja 2ka, jer je 3-6kg?

i za pocetak koja pakovanja uzimati-ipak rastu..

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Pelene ...
2.12.2011 17:51:20   
bea83
Smeškić ti i ja smo šouuser posted image Spremamo se štreberski ko u školiuser posted image Ja sam juče sastavila spisak za porodilište (za mene i za bebu), spisak za kući (za mene i za bebu) i spisak stvari kod kojih stoji *možda će zatrebati*user posted image
Isčitala sam sve teme od prve do poslednje stranice, sad se bavim dojenjemuser posted image

Ja na moj spisak za porodilište stavila pampers new born, najviše zato što ima malo pakovanje a i zato što pretpostavljam da u porodilištu institiraju na pampersu (malo pakovanje čini mi se da ima 27 komada) od 2-5kg, a za kuću džambo pakovanje ali se još uvek dvoumim izmedju Baby love i Lumpi, ne verujem da ću ostati na pampersu pošto mi stvarno deluju mnogo veštačke i parfemisane

Mislim da ti je bolje da uzmeš new born jer su kod tebe dve bebice i veća je verovatnoća da budu malo sitnije (ne mora da znači naravno) pa će im više odgovarati manje pelenice, to je moje laičko mišljenjeuser posted image

< Poruku je uredio bea83 -- 2.12.2011 17:53:30 >

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Pelene ...
2.12.2011 17:59:18   
limunada
Mi na pocetku koristili pampers,pa evi baby pa suprims duze vreme i sad koristimo neke bezimene user posted image cena kao suprims,sa pijace super su,ne probije nista,bas nam odgovaraju.

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Pelene ...
2.12.2011 21:49:27   
icika26
mi imamo problem sa pelenama pampers mi uvek propusti od vecine se jako ojede mnogo je osetljiva jedino se nije ojela od pampersa ali mi one stalno propustaju cak mi manje propustaju one narandzaste koje su svima losije

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Pelene ...
2.12.2011 21:53:07   
LillyT
Ja ću da bacim hejt na Pampers pelene, ladno su uspele da pukunu i da se onaj gel (u nekim kuglicama) razmaže po detetu.
Ja sam za Libero


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Pelene ...
2.12.2011 22:02:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: smeskicTB

sa kojim pampers pelenama poceti?
izgubih se koliko vrsta ima..
i mozda je najbolja 2ka, jer je 3-6kg?

i za pocetak koja pakovanja uzimati-ipak rastu..



Blizanci su, ne znam kolika im je kilaža al ako budu sitni dvojka će im cureti na sve strane. N je rođena sa 2700 gr, izašla iz bolnice sa 2500gr, jedinica joj je bila velika da sam i nju morala da podnijem a tek sa mesec i po smo prešli na dvojku.

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 883
   RE: Pelene ...
2.12.2011 22:15:04   
MarijaBg
Libero rules!!!
Natalija je rodjena sa 3900, koristili smo pampers 1 prvih 15 dana. 2 je mnogo duboka, a pampers treba da se stavi tako da ide ispod pupka dok pupak ne otpadne da se ne bi kvasio.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Pelene ...
2.12.2011 22:51:10   
snješka
Ja i dalje ne bih mijenjala Lumoi ni za jedne druge. Izdrže cijelu noć, tj. 11 sati spavanja, ali ne propuste nikad. Pampers-0.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Pelene ...
3.12.2011 16:44:58   
bibi80

IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Libero rules!!!
Natalija je rodjena sa 3900, koristili smo pampers 1 prvih 15 dana. 2 je mnogo duboka, a pampers treba da se stavi tako da ide ispod pupka dok pupak ne otpadne da se ne bi kvasio.



Jel je dosta 1pakovanje (27 komada) jedinice? Beba verovatno za to vreme preraste u dvojku? To je verovatno sve individualno ali otprilike me zanima...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Pelene ...
3.12.2011 16:48:40   
bea83
Sad si me skroz zbunilauser posted image Pa 27 komada je samo za tri, četiri dana otprilike, kako beba može da poraste za tri dana toliko?user posted image user posted image

Ja ću uzeti to malo pakovanje samo zbog praktičnosti, lakše mi da to ponesem u porodilišteuser posted image

(odgovor članu bibi80)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Pelene ...
3.12.2011 17:14:47   
jance
bea, uvek mogu da ti donesu jos ako bude trebalo, al sto se broja tice ja bi na tvom mestu uzela 1 definitivno. mi smo na dvojku presli tek posle 3-4 nedelje, do tada nam je propustala iako je Ogi rodjen sa 3910 a iz porodilista izasao sa 3750. mislim da to koje pelene kojoj bebi odgovaraju zavisi i do njene konstitucije ....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Pelene ...
3.12.2011 18:56:14   
Azra_
Kad kazete 1.mislite na one pelene od 2-5kg?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Pelene ...
3.12.2011 20:16:48   
Anoniman
Da, jedinica je od 2 do 5. Moj predlog je da uzmete po 1 paket pa posle gledate, ako bebe budu sitne kao moja kupovaćete još tih ako rodite džambase sledeću ćete dvojčicu. Lako će vam doneti još pelena u porodilište.

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 890
   RE: Pelene ...
3.12.2011 20:21:51   
tijatija
Ja sam svakom detetu od starta stavljla dvojku 3-6, u proseku svako dete je 3 kg, pa po nekoj logici.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Pelene ...
3.12.2011 20:26:35   
tijatija
Zaboravih reci pampers, dvoje dece od pocetka dok ih nismo makli, i sad trece isto, ja sam licno zadovoljna mada sam vec spomenula negde da pampersa ima raznorazni proizvodjaca, jazivim u CG , a dok sam bila u SU kod mojih kad sam uzela jedno pakovanje skroz su bile razlicite od ovih user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Pelene ...
3.12.2011 22:08:15   
bea83
Da,i ja planiram da uzmem pampers 1, jedno malo pakovanje za porodilište i jedno dzambo za kući pa ćemo posle videti da li će nam trebati veće i za koju marku ću se odlučiti. Nego me je bibi80 zbunila pošto reče da je dovoljno jedno malo pakovanje jedinice od 27 komada i da posle beba preraste, što je nemoguće jer će se to malo potrošiti za par dana, zar ne?user posted image

Koliko otprilike dnevno pelena se potroši dok su ovako maleni? 7,8 dnevno najmanje?

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Pelene ...
3.12.2011 22:12:51   
isidora88
ja sam pampers 1 koristila jedno pakovanje od 42 kom,to sam skoro sve u porodilistu potrosila za 4 dana, za kuci sam uzela babylove 2 i to smo koristili sigurno 2 mesecauser posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Pelene ...
3.12.2011 22:16:58   
Anoniman
Bea, ako se rodi sa 4 kg kao moj sestrić, može odmah u dvojku te mu je jedan paket dosta, ako se rodi mrvica ko moja ćera ima da potrošite pakete i pakete keca pre no pređete na dvojku...Negde sam pisala o ženi koja je ležala sa mnom na patologiji i rodila bebu tešku preko 6 kg, njemu je jedinica u startu bila mala...

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 895
   RE: Pelene ...
3.12.2011 22:17:18   
bea83
Znači dobro sam procenila, ode i 10 dnevnouser posted image
Isidora,da li ste i dalje na babylove i jel si zadovoljna?

Gae, nadam se da će me preskočiti beba od 6kguser posted image Mada nikad se ne znauser posted image

< Poruku je uredio bea83 -- 3.12.2011 22:19:23 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Pelene ...
3.12.2011 22:29:14   
Anoniman
Dojena beba može da ima koliko podoja toliko stolica, znači do 12 dnevno. Samo koliko da te obradujem. user posted image

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 897
   RE: Pelene ...
4.12.2011 15:51:44   
smeskicTB
juuu..zamislih 12x2user posted image

zapisala sam devojke-onda jedinica..
jer bas kao sto kazete, ipak su blizancici..pa sve da budu i do 3kg..ipak je ta jedinica najbolja..

pa cu posle videti, probati kada dodjem k sebi i druge peleneuser posted image

p.s. nego, prave streberke..
ja sam citala o podoju..ali sam detalno ove pripremne iscitala i ispitivalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Pelene ...
4.12.2011 19:50:55   
isidora88
ja sam bila zadovoljna babylove pelenama ali samo dvojkom,trojka je propustala,onda smo koristili pufies koje su super ali smo presli na pampers na moru jer nam je zafalilo pa smo nastavili sa njima i zadovoljna sam a i cena je ok jer kupujem na pijaci

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Pelene ...
4.12.2011 20:12:07   
smeskicTB
koliko su na pijaci jeftinije? 

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto je ova beba još uvek vezana za svoju...
Kao što možete da vidite na fotografiji, beba je još uvek vezana za svoju pupčanu vrpcu, koja je namotana tako da speluj...
Cvećka: Moja porođajna priča
Prva VTO i to uspešna, doktor na UZ vidi dve mrvice, našoj sreći nema kraja! Naravno, kao kod svake trudnoće, velike bri...



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here