|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
3.11.2011 23:32:23   
icika26
da li vam propusta pampers

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Pelene ...
3.11.2011 23:53:46   
Anoniman
nama se sad desi da propusti pozadi jer nam je trojka mala, ali uglavnom ne propusta.

(odgovor članu icika26)
  Direktna veza do poruke: 852
   RE: Pelene ...
3.11.2011 23:55:00   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Macaki

marija, cula sam da su te bebe ocajne, ali probaj. javi ako ih kupis, bas i mene zanima.. 


Ja kupila danas. Privukla me cenauser posted image Javljam kakve su. Valjda ce posluziti, posto ih stavljamo samo za spavanje. Mislim da ne mogu biti gore od Boni pelena. Skoro sam uzela jedno pakovanje, igrom slucaja, posto nasa firma radi sa njima. Ocajne su.
Nama su ubedljivo najbolje bile Pampers Premium, posle njih Huggies.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Pelene ...
4.11.2011 0:00:16   
bratzz

IZVORNA PORUKA: icika26

da li vam propusta pampers

Propusta narocito kad se iskaki user posted image

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Pelene ...
4.11.2011 0:30:11   
liliana
IZVORNA PORUKA: icika26

da li vam propusta pampers

Daaa...user posted image I ja ću više, fino, poludeti od  pelena... Svako jutro se budi upiškana, a nekad je i noću moram presvlačiti...


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Pelene ...
4.11.2011 0:38:52   
Anoniman
sad i ja oblacim peleneuser posted image  mislim mojojj Yag

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 856
   RE: Pelene ...
4.11.2011 1:03:25   
liliana
user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Pelene ...
4.11.2011 7:15:40   
bokicans
IZVORNA PORUKA: madre

i bogdan nosi cetvorkuuser posted image



Madre nemoj da se predjes Libero 4 je manji od 4 pampersa,bas su malene,Uzmi veci broj,a i mislim da Libero ide do 7.


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Pelene ...
4.11.2011 9:15:48   
icika26
meni propustaju pampers a od libero se ojela mnogo  jedino joj odgovaraju evy baby oduvek

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Pelene ...
4.11.2011 9:22:32   
lajla
Ja sam u pocetku koristila DM-ove beybilove dobre su,a sada pampers ali iskljucivo iz Madjarske nam donose jer one sto kupim u marketima definitivno nista nevaljaju,verovatno imaju neke za nase trziste koje su skartuser posted image .Ove sto su iz Madjarske ne propustaju a uz to su i jeftinije

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Pelene ...
4.11.2011 9:26:12   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: bokicans

IZVORNA PORUKA: madre

i bogdan nosi cetvorkuuser posted image



Madre nemoj da se predjes Libero 4 je manji od 4 pampersa,bas su malene,Uzmi veci broj,a i mislim da Libero ide do 7.




Hm, pa nisu baš malene, pogotovo što je 4ka od 7-14kg.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Pelene ...
4.11.2011 10:25:12   
bokicans
Ana Džaba ta kilaza koja piše kada su pelene male,(ne idu džaba do sedmice)Ja sam uzela peticu libero i ona je potpuno ista kao Pampersova cetvorka.I dvojka je do 6 kg pa je niko toliko ne nosi.

< Poruku je uredio bokicans -- 4.11.2011 10:27:48 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Pelene ...
4.11.2011 10:49:43   
nela79
Definitivno postoji razlika u velicini pelena istog broja a kod razlicitih proizvodjaca. Ja sam u Bosni slucajno kupila te Bebe pelene (koje su mi skroz odgovarale). Njihova trojka je za broj veca od recimo Evy beby trojke koju smo tad koristili

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Pelene ...
4.11.2011 10:56:02   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: bokicans

Ana Džaba ta kilaza koja piše kada su pelene male,(ne idu džaba do sedmice)Ja sam uzela peticu libero i ona je potpuno ista kao Pampersova cetvorka.I dvojka je do 6 kg pa je niko toliko ne nosi.


Eto vidiš.. ja nisam obraćala pažnju, uporedila sam sa trojkom huggies i dosta su veće od njih, ali ne znam kako je kad se uporedi sa pampersom. Iskreno malo mi je čudno što idu od 7 do 14kg, a recimo trojka je od 5-8kg. Nemam pojma.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Pelene ...
4.11.2011 11:20:12   
bokicans
Ma mani ih Anci ne znaju ni oni više.user posted image Ja imam pohvale za Pufiesuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Pelene ...
4.11.2011 12:16:46   
icika26
moja dvojcica ima 11 kg a ja koristim 5 ticu i 6 ticu 

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Pelene ...
17.11.2011 9:06:15   
bokicans
Gore pelene od huggies pelena  u zivotu videla nisam.Krš,kršina.,mislim da je od njih cak i Boni bolji.

(odgovor članu icika26)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Pelene ...
17.11.2011 9:33:50   
MarijaBg
Libero jesu manje nego pampers, ali su ubedljivo najbolje pelene na trzistu. Mi smo trenutno na 4-ci, koja je od 7-14, N ima blizu 10 kg i postaju joj tesne. Mozda jos jedan-dva paketa kupim 4, pa prelazimo na 5, koji je od 10 do 16 valjda user posted image
Imam jos pola paketa belog pampersa, nikako da potrosim, mislila sam da je bar on dobar, ali tako slabo upija da joj sve ostaju kapljice i bude mokra guza kad je presvlacim. A ja bas cesto menjam pelene, trosimo 6-7 dnevno!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Pelene ...
17.11.2011 10:43:11   
nela79

IZVORNA PORUKA: bokicans

Gore pelene od huggies pelena  u zivotu videla nisam.Krš,kršina.,mislim da je od njih cak i Boni bolji.



Vanji smo Boni 5 poceli koristiti. A evo i Matiji 4. Imala sam predrasudu prema ovim pelenama ali nista im ne fali. Malo su deblje ali nama su odgovarale jer je Vanja pio hektolitre tecnosti.Nekad propuste, ali nista vise nego Pampers, koji smo koristili.
Ni Vanja a ni Matijanisu imali nikakvu reakciju na njih. Tako da ja imam svaku pohvalu za njih. A ni cijena nije za zanemariti.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Pelene ...
17.11.2011 10:45:42   
bokicans
I ja cu ih sada probati,uzecu malo pakovanje.

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Pelene ...
17.11.2011 11:26:16   
nela79
Ja ne znam da li oni uopste imaju malo pakovanje, niti sam vidjala manje velicineuser posted image
U svakom slucaju vrijedi pokusati.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Pelene ...
17.11.2011 15:26:24   
bokicans
Ima ,ima.Na pijacam cak imas u providnom pakovanju samo,uonako u kesi  i to mnogo jeftinije.
user posted image

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Pelene ...
17.11.2011 15:31:57   
gagana83
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Macaki

marija, cula sam da su te bebe ocajne, ali probaj. javi ako ih kupis, bas i mene zanima.. 


Ja kupila danas. Privukla me cenauser posted image Javljam kakve su. Valjda ce posluziti, posto ih stavljamo samo za spavanje. Mislim da ne mogu biti gore od Boni pelena. Skoro sam uzela jedno pakovanje, igrom slucaja, posto nasa firma radi sa njima. Ocajne su.
Nama su ubedljivo najbolje bile Pampers Premium, posle njih Huggies.


Stvarno su uzasne! Prospustajuuuu...

Juce sam svracala do Maxi-ja, plavi Pampers je 1290, akcija traje do nedelje. Bas povoljno.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Pelene ...
26.11.2011 12:34:43   
jance
i ja mogu da kazem da je Huggies totalno s....
kako ga presvucem i iznesem iz sobe tako vec osetim kako je mokar sa strane!
ne znam kakva je Premium varijanta ali newborn je grozna...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Pelene ...
26.11.2011 21:04:57   
lesica
Obrni-okreni Lenkinoj g*zi ipak najvise odgovaraju DM babylove pelene. I da nije nam se jos desilo da propusteuser posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Beba rođena dva meseca nakon smrti mame
Naučna-fantastika? Čudo prirode? Čudo medicine? Ili jednostavno - čudo života?



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here