|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
5.10.2011 14:16:38   
smeskicTB
a koja je cena babylove? imaju li oni nekoliko vrsta?
da li od pocetka koristite njihove pelene?

(odgovor članu kliklik)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Pelene ...
5.10.2011 16:05:07   
isidora88
mi smo koristili skoro od pocetka babylove,cini mi se da su oko 850 din pakovanje od 50 komada,poskupele su dosta. nama je dvojka odgovarala,ostali brojevi su bas losi,jako su propustali,sad smo na pampersu i za sad nam je ok.
inace sam najzadovoljnija puffies i lumpi(merkator) pelenama

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Pelene ...
5.10.2011 19:33:07   
smeskicTB
pa i meni se cini da su pre godinu dve bili jeftiniji..hmm..a i to sto nisu veci brojevi dobri..kako to?user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Pelene ...
5.10.2011 22:35:32   
Anoniman
Iiiiii opet nam pušta Huggies, dete mokro od glave do pete za nepuna 3 sata, a uzela sam veće, jer šacujem da mu je 4 malo. Ustvari bi mu trebale neke između 4 i 5. user posted image Opet sam uzela sada beli pampers 4, a ove grozne huggies koristimo po kući. Jedva čekam da ih potrošimo. Inače su spakovane tako da je jedna tračica na svakoj peleni izvrnuta, tj zalepljena za drugu pelenu, tako da baš i ne hvata kada se stavi bebi. user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 804
   RE: Pelene ...
6.10.2011 9:47:31   
jance
vidim da bas i niste nesto zadovoljne sa Huggies pelenama, a nama su vec 2-3 bracna para sa malim bebama preporucili bas njih, kao nikako ne Pampers pa sam sada bas zbunjena... ok. pokusacu ja i jedno i drugo za pocetak pa sta bolje funkcionise...
i da, ima li babylove u DMu 2ka?, jer ja nisam naisla (iskreno nisam puno trazila, samo sam s vremena na vreme pogledala)

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Pelene ...
6.10.2011 9:53:59   
lajla
Mi koristimo babylove one nam skroz odgovaraju pamper nam propusta a na hugis je Uros alergican iskoce mu crvene tackice po stomacicu i guzi.

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Pelene ...
6.10.2011 9:58:11   
Anoniman
Izgleda da sam jedino ja ovde prezadovoljna Pampersom user posted image

Prvo cena mu je extra kad ga kupujemo na buvljaku ili u Mađarskoj, i u ovih 21 mesec koliko ih koristimo, samo JEDAN paket je izgleda bio faličan u smislu da su pelene puštale. Možda bila neka falš serija, ali samo jedan paket... A moje dete je mesec i po dana prošle godine imalo hronične prolive i nijednom nisu pustile.
I to ovaj najobičniji Pampers plavi... Eto user posted image

(odgovor članu lajla)
  Direktna veza do poruke: 807
   RE: Pelene ...
6.10.2011 10:02:04   
*Alexx*
Ja sam bila oduševljena Babylove pelenama dok nisu počele da propuštaju, do skoro (evo već 2 godine ih koristimo). Kontam, male su mu, možda trebaju veće. Veće su mu velike (šestica), vidim da to nije to. Kupim Pampers šesticu, isto velike. Kupim Pampers peticu, i ona ne propušta, ali vidim da mu je mala, brzo se napuni. Ne steže ga, ali se brzo napuni. Tačno mu treba pet i po dok još malo ne poraste user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Pelene ...
6.10.2011 10:11:56   
Anoniman
kad smo prvi put uzeli Huggies, meni su se jako dopale jer su mi se cinile tako nezne, mekane. ali ispostavilo se da su nam stalno probijale, bas su me nervirale, jedva sam cekala da ih potrosim.
vidim da mnogi ovde hvale lumpi, kad bolje razmislim bile su i nama super. mislim da smo prestali da ih kupujemo jer su mi bile previse monotone user posted image potpuno bele.
evy beby su bile super za moje dete, NIKADA nam nisu probile. jedina mana su sto su previse parfimisane za moj ukus.
sad koristimo babylove dvojku i ona joj je trenutno mala, pa jedva cekam da potrosimo ovo pakovanje. inace sustvarno kvaliletne pelene, sve pohvale za njih.
kupovali smo i xenia pelene, odlican kvalitet za tu cenu. proizvodjac je svajcarska, a pakuju se ovde kod nas u kragujevcu.
pampers sam kupila samo za porodiliste, jedinicu. imamo sad jednu trojku dzambo pakovanje na lageru, dobili smo ih na poklon. inace, izbegavam pampers, cine mi se previse gumirane.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 809
   RE: Pelene ...
6.10.2011 14:28:16   
kliklik
Babylove od sto komada su oko 1500 din, mi sad koristimo trojku, al dvojka je bolja, narocito mi se kod dvojke dopada tekstura iznutra, vise deluje kao tkanina, mislim da je prijatnije za nosenje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Pelene ...
6.10.2011 17:01:12   
lajla
Mi jos uvek koristimo babylove 2 i zadovoljni smo,videcemo kakav ce nam biti sledeci broj.

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu kliklik)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Pelene ...
6.10.2011 17:14:42   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: n i n a

Izgleda da sam jedino ja ovde prezadovoljna Pampersom user posted image
user posted image


Verovatno si u pravu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Pelene ...
6.10.2011 17:17:48   
liliana
IZVORNA PORUKA: n i n a

Izgleda da sam jedino ja ovde prezadovoljna Pampersom user posted image



I ja. Jedino  mi se ne dopada onaj "Sleep and play" (narandžasti).  Kupili smo jednom  Evy Baby. Katastrofa!!! Sve su joj se bodići farbali od onih glupavih sličica. Kupili smo  2 puta i  one Be-be- da imamo ako se ukaki uveče pre kupanja (ono, kao sat-dva). Ali, Pampers je Pampers.


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Pelene ...
6.10.2011 19:11:22   
smeskicTB
da li je babylove 2 za novorodjence ili 1?
da li one mogu u bolnicu ili iskljucivo bele pampers?

i koji broj pelena i sta se dobija u dm paketicu?

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Pelene ...
6.10.2011 19:24:02   
Mayablue82
Meni se nekako cini da od detetove anatomije zavisi koja ce mu vrsta pelena odgovarati pa treba samo otkriti prave, jer i polemisuci sa prijateljicama - svakoj je odgovarala druga vrsta, nekoj su propustale ove, nekoj one. Ja sam licno najvise bila zadovoljna sa Puffies i Huggies jer se bebi nisu usecale u kozu (nisu ostajali oni "izguzvani" tragovi) i beba je bila suva.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Pelene ...
7.10.2011 10:36:21   
lajla
smeskic trebalo bi da u porodiliste mozes poneti pelene koje ti hoces,ja sam bila kupila pampers ali mislim da nije bitno koje kupis za porodiliste.U DM-ovom paketu dobijes pelene 2 moj Uros je odma koristio 2,dobijes bonove sa popustom,jos nisam proverila da li ce se taj popus izplatiti jer ne znam cene ali nadam se iskreno da hoceuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu Mayablue82)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Pelene ...
7.10.2011 10:49:58   
tijatija
Ja iskljucivo koristim pampers i ja sam prezadovoljna bila i sa jednim i sa drugim detetom nisam imala nikakvog propusta, ojeda ili bilo sta slicno , tako da necu ni sad da ga menjam.Moram da napomenem kad sam isla za SU izela sam tamo jedno paklo ( na buvljaku) nisu bile iste kao ove ove sto uzimam, tako da ja mislim da ima dosta falsifikata ...ili razliciti uvoznici, proizvodjaci ili neznam ti ja vec sta ali nisu bile iste....

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Pelene ...
7.10.2011 11:27:59   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: tijatija

Ja iskljucivo koristim pampers i ja sam prezadovoljna bila i sa jednim i sa drugim detetom nisam imala nikakvog propusta, ojeda ili bilo sta slicno.

Ja sam sa prvim detetom u početku koristila Pampers. Nikakav ojed, ne sećam se da li su propuštale, ako jesu možda ih nisam dobro stavila, ali-svaki put kada sam mu stavljala te pelene, imala sam osećaj kao kesu da mu stavljam. Kao sto ne podnosim na sebi Always uloške, rezonovala sam i da njemu ne prijaju. Onda su nam prijatelji preporučili Libero. Libero koristim i sada sa drugom bebom.
Znači, smatram ih neprijatnima za dečiju guzu, ali nemam negativno iskustvo što se ojeda tiče. Mada, obojica imaju dobru kožu, ni jednom se nisu ojeli.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Pelene ...
7.10.2011 11:35:33   
Anoniman
user posted image user posted image i ja ne podnosim Always

A je l' moguće da u BG prodaju drugačiju seriju Pampersa nego što mi nabavljamo u Mađarskoj? Zaista, nisam primetila da su tako "kesaste" kako ti opisuješ (a kontam na šta misliš user posted image )... Znaš ono: jedan proizvod za EU jedan za sve ostale user posted image

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 819
   RE: Pelene ...
7.10.2011 11:38:55   
jance
ja stvarno mislim da dosta proizvoda koji se prodaju u EU kod nas stizu u varijantu za juznoeuropsko trziste.. zato i te sto je tijatija uzela su bile nase a oni u CG imaju varijantu verovatno uvezenu brodom iz Italije...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Pelene ...
7.10.2011 12:34:49   
Anoniman
smeskic, u dm-u se besplatno dobija se dvojka, u pakovanju ima 42 komada.
babylove jedinica je od 2-5 kg, a dvojka od 3-6, tako da ako se odlucis za njih u porodislite nosis jedinicu.
besplatnu dvojku dobijas tek kada im odneses detetov izvod iz maticne knjige rodjenih.
sto se tice kupona, isplati se, mi smo tako kupili par proizvoda.

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 821
   RE: Pelene ...
7.10.2011 12:36:15   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: lajla

smeskic trebalo bi da u porodiliste mozes poneti pelene koje ti hoces,ja sam bila kupila pampers ali mislim da nije bitno koje kupis za porodiliste.U DM-ovom paketu dobijes pelene 2 moj Uros je odma koristio 2,dobijes bonove sa popustom,jos nisam proverila da li ce se taj popus izplatiti jer ne znam cene ali nadam se iskreno da hoceuser posted image


lajla puno hvala! to je odlicno, jer dok izvadis krstenicu, predas..
meni rekose u dm-u da se dobija uz pelenice i bonove i po jos nesto..hm, hm..

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Pelene ...
7.10.2011 13:57:30   
tijatija

IZVORNA PORUKA: jance

ja stvarno mislim da dosta proizvoda koji se prodaju u EU kod nas stizu u varijantu za juznoeuropsko trziste.. zato i te sto je tijatija uzela su bile nase a oni u CG imaju varijantu verovatno uvezenu brodom iz Italije...

I ja mislim isto tako, da ovde pelene uzvo brodom iz Italije... zato su drugacije...
A pelene Libero, puffies, bebylove, evry beby i jos dosta njih sam gledala samo na reklami ovde to nema i ako ima mozda samo na pojedinim mestima...
Ovde su zastupljene pampers, bonies ( cinimise da se tako zovu) huggies i violet i cinimise vise ni jedne... Znaci izbor nam je bas veliki user posted image
Inace kod nas u porodilistu traze ( barem su pre) iskljucivo pampers , manje pakovanje, kod nas su bebe odvojene od majki pa oni presvlace a nama donose na svaka 3 sata i nocu od 9 do 6 nas puste da ospavamo user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Pelene ...
7.10.2011 15:24:48   
MarijaBg
Ne mogu da nadjem Libero pelene u Zemunu ovih dana user posted image
Imali su ih u Ideji i Rodicu, vise nema user posted image Porucila sam ih online iz Leto shopa, ali nemam dovoljno da sutra, moram da kupim mali paket nekih drugih, a sve druge su mi bzv... Videla sam u Ideji neke Be-Be pelene, veliko pakovanje 700 i nesto, kakve li su? Zgodno mi je da imam neke jeftine pelene da joj stavim kad mi zatreba na kratko, npr pre kupanja na pola sata...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Pelene ...
7.10.2011 15:45:44   
Anoniman
marija, cula sam da su te bebe ocajne, ali probaj. javi ako ih kupis, bas i mene zanima.. 

(odgovor članu MarijaBg)
  Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Cvećka: Moja porođajna priča
Prva VTO i to uspešna, doktor na UZ vidi dve mrvice, našoj sreći nema kraja! Naravno, kao kod svake trudnoće, velike bri...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here