|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
12.9.2011 12:28:14   
Brana
Da,verovatno ih nasi ne narucuju...To su obicne Pampers,a za Premium verovatno nema 6-ce..

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Pelene ...
12.9.2011 12:41:34   
vukosava
Ovde ih yovu Cruisers ili BabzDry, ne znam koje su Premium od ove dve vrste, ovde se ne zovu tako

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Pelene ...
12.9.2011 18:14:47   
bokicans
IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: bokicans

Meni je beli pampers super ali mi se nikako ne ispalti.Meni paket traje oko 9.10 dana.

Nama traju oko 15 dana.Jesu skuplje,ali ako uzmem neke druge,a one vise propustaju,onda ih vise menjam,tj. brze trosim,tako da mu dodjem na isto..



Znaci meni bih trajale od prilike 6,7 danauser posted image
Meni paket od 82 traje 9,10 dana.user posted image

< Poruku je uredio bokicans -- 12.9.2011 18:15:57 >

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Pelene ...
12.9.2011 18:30:59   
isidora88
bokice i nama toliko traje a ja imam jednu bebu user posted image
gde kupujes pelene i koliko placas?
mi smo presli na pampers na moru jer nije bilo drugih i za sad su ok pa cu nastaviti njih da kupujem jer i vlazne maramice pampers koristimo.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Pelene ...
12.9.2011 19:00:45   
bokicans
Isi kako tako puno,tO dođe 10 pelena dnevno.Ja kupujem na Kvantašu,tamo je  paket Pampersa od 82 komada 1450din.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Pelene ...
12.9.2011 19:07:31   
Anoniman
Mени то паковање велико траје три недеље, тако нешто, можда и више, али 3 недеље сигурно. Ја ноћу Нину не пресвлачим.

< Poruku je uredio BubaMira -- 12.9.2011 19:08:24 >

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 781
   RE: Pelene ...
12.9.2011 19:08:28   
isidora88
oko 8 kom.trosim dnevno jer mateja kaki kao pticica,5 puta po malo,sve neke brabonjciceuser posted image
znas li koliko su pampers maramice na kvantasu? ja uzimam na limanskoj pijaci pelene 1500 od 82 kom. i maramice 170 din.

< Poruku je uredio isidora88 -- 12.9.2011 19:09:48 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Pelene ...
12.9.2011 19:09:54   
Anoniman
Стављаш ли га на ношу? Моја Нина кад крене да брабоња осване на ноши, па се лепо "истовари". user posted image Пмперс на Кванташу 150 дин, проверено.

< Poruku je uredio BubaMira -- 12.9.2011 19:10:32 >

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 783
   RE: Pelene ...
12.9.2011 19:16:57   
isidora88
ne stavljam ga jos ali planiram uskoro da pocnem mada ne znam da li je ranouser posted image
moram otici na kvantas po pelene i maramice isplati mi se,trosim oko 8-10 pakovanja maramica

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Pelene ...
12.9.2011 20:06:15   
bokicans
Isi ti da imaš blizance bankrotirala bih garant.Moje i tvoje Bubilisk dođe na isto.Mi ne koristimo toliko maramice,kada se ukake ,operem ihuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Pelene ...
12.9.2011 20:37:34   
isidora88
ja ga operem jedino kad se bas ukaki,ovako dok su brabonjcici nema potrebeuser posted image
i ovako samo sto nisam bankrotirala a da imam jos jedno ne znam kako bi user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Pelene ...
1.10.2011 14:10:21   
liliana
Da li je neko od vas koristio "Lumpi" pelene iz "Merkatora"? Koliko ih je u pakovanju i koja im je cene  u Srbiji (pošto su u Slo  drugačije pakovane)?
Kakva su vam iskustva sa njima?


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Pelene ...
1.10.2011 14:29:26   
IVA 11
Jesam ja, i prezadovoljna sam njima. Kad god idem u ovaj nas Merkator kupim njih, a kad ne idem- Pampers. Nama niti propustaju, cvrste su i ne smrde kao Pampers.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Pelene ...
1.10.2011 14:44:45   
vonavoj
bas sam i ja htela da pitam za te lumpi,jeftinije su nego pampers,a sestra nije zadovoljna sa njima,ja sam kupila 1cu,ali cu posle da probam lumpi,jer ima tek od 4kg!user posted image
ona u HR ima neke marke koje mi nemamo,pa te koristi...a pampers joj obavezno nocu procuri..i na malom,i na velikom sinuuser posted image
znaci IVa 11 preporucujes ih..super!user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Pelene ...
1.10.2011 14:46:01   
ikacc
Koja je razlika izmedju pampersa i pampers premium care?  Uskoro ih trebamo koristiti , a nista neznamo user posted image ....

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Pelene ...
1.10.2011 15:01:44   
snješka
I mi koristimo Lumpi i prezadovoljni smo. Još nikad nam nisu propustile. Toplo preporučujem. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Pelene ...
1.10.2011 16:03:13   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image bas mi je drago za pozitivna iskustva sa lupmi pelenama..jos ih imam u rodicu,i kada je vikend 10% jeftinije,a i ovako su jeftinije!!user posted image
ikacc,mislim da je razlika prema tome da su jedne za osetljivu kozu,a druge su obicne,ne tako prefinjene,sto bi rekliuser posted image user posted image

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Pelene ...
1.10.2011 23:56:34   
Anoniman
Ja sam probala Lumpi 4, i posle 3 sata je pustila iznad pojasa, ali to ustvari nije realno, mislim da su Marku male, jer, i Pampers 4 je počeo da mu pušta, činjenica, samo noću, posle 10 sati u njima, danju ne, ali časkom se napune.
Onda sam otišla u Merkator, i nema Lumpi 5? user posted image Jel to trenutno nisu imali ili ne postoji?
Onda sam gledala Pampers beli 5, majku mu, 44 kom, 1400din... bankrotiraću.
Razmišljala sam da ih uzmem i koristim samo za noć, to je onda mesec i po dana noćnih pelena, a da uzmem Lumpi za dan, jer mislim da mu Lumpi ne bi izdržao noć. Ali kako nije bilo Lumpi 5, iznervirala sam se, i uzela Huggies 5, i drže mu noć, bar su držale sinoć Prepovila sam ga u 20h, i pustila je jutros u 8h kad je piškio u nju... da sam ga poslušala kad je u 7.45h počeo da mi skače po glavi, i da sam ustala, ne bi pustila pelena. A u pakovanju ima 60kom.

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 793
   RE: Pelene ...
2.10.2011 0:03:43   
Nensi*
Tasho,mozda nisam u toku,ali sto ne koristis activ baby Pampers,njih ima vise u pakovanju?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Pelene ...
2.10.2011 0:03:46   
vonavoj
ima LUMPI 5,i to 42kom 840din, a 70kom 1350din..trenutno je na akciji u ROdicu!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Pelene ...
2.10.2011 0:04:53   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: ikacc

Koja je razlika izmedju pampersa i pampers premium care?  Uskoro ih trebamo koristiti , a nista neznamo user posted image ....


Ako se dobro secam Premium care bolje upija redju kaku kakvu imaju bebe koje jos samo sisaju. Ako gresim neka me neko ispravi.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Pelene ...
2.10.2011 0:08:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nensi*

Tasho,mozda nisam u toku,ali sto ne koristis activ baby Pampers,njih ima vise u pakovanju?


Kao ova bela je sensitive, a mi imamo ultra-sensitive kožu. user posted image Don't ask!

von, hvala za info. Jesi ti iz NS?

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 797
   RE: Pelene ...
2.10.2011 0:17:43   
vonavoj
ja sam iz Panceva!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Pelene ...
2.10.2011 0:46:20   
cani
Mi smo se zadrzali na Active baby, meni su stvarno ok, al u poslednjih nekoliko dana se desilo da mu procuri na ledjima,sav mukica bude mokar..user posted image

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Pelene ...
5.10.2011 11:25:48   
kliklik
Babylove su se nama pokazale kao najbolje, ostale su curile, neke oko nogu, a neke po ledjima, a i svidja mi se sto su bele, nemaju nikakvu stampu po sebi, osim one linije gde se lepe trakice.

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto je ova beba još uvek vezana za svoju...
Kao što možete da vidite na fotografiji, beba je još uvek vezana za svoju pupčanu vrpcu, koja je namotana tako da speluj...
Majčina ljubav ne može se meriti nedeljama
Nije bitno da li je to bio rani ili kasni gubitak trudnoće. Već je postojala veza između majke i bebe. A ljubav je već b...



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here