|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
11.9.2011 21:59:41   
Brana
Mi smo trenutno na Pampers Premiumu,od njih se ne ojeda i ne ceše,jedino sto moraju cesce da se menjaju jer im je moc upijanja manja,ranije smo koristili Huggies i Puffies,i one su bile ok...ali za leto, zbog debljine pelene, su nam za sada ove Pampers ok. user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 11.9.2011 22:02:20 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Pelene ...
11.9.2011 22:05:20   
Mishica 77
Od početka Pampers i zadovoljni smo.
Jeste propustio par puta ali kada je ona noću nemirna i pomeri pelenicu.
Naši prijatelji koriste neke turske pelene koje kupuju u Metrou. Ne znam kako se zovu. Jeftinije su od Pampersa i kažu sasvim OK.


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Pelene ...
11.9.2011 22:22:06   
mikica sa
Marija, a te Libero, cije su? Joj zene, ja bas kao papagaj user posted image  ali problem je sto ovdje mozes naci samo Pampers, u dm-u baby love i Pampers i to je to. Evo, odosmo sutra u neke druge prodavnice da vidimo sta one nude.


_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Pelene ...
11.9.2011 22:30:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brana

Mi smo trenutno na Pampers Premiumu,od njih se ne ojeda i ne ceše,jedino sto moraju cesce da se menjaju jer im je moc upijanja manja,ranije smo koristili Huggies i Puffies,i one su bile ok...ali za leto, zbog debljine pelene, su nam za sada ove Pampers ok. user posted image


To je beli pampers? Meni on bolje upija od Huggies-a. user posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 754
   RE: Pelene ...
11.9.2011 22:31:46   
Brana
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Brana

Mi smo trenutno na Pampers Premiumu,od njih se ne ojeda i ne ceše,jedino sto moraju cesce da se menjaju jer im je moc upijanja manja,ranije smo koristili Huggies i Puffies,i one su bile ok...ali za leto, zbog debljine pelene, su nam za sada ove Pampers ok. user posted image


To je beli pampers? Meni on bolje upija od Huggies-a. user posted image


I ja sada gledam vase postove i pitam se koji je beli Pampers,a u stvari verovatno je tako prozvan po belom pakovanjuuser posted image
Huggies su sada totalno iskvarili,propusta opasno...user posted image ranije je bio ok...

< Poruku je uredio Brana -- 11.9.2011 22:32:58 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Pelene ...
11.9.2011 22:56:24   
bokicans
Meni je beli pampers super ali mi se nikako ne ispalti.Meni paket traje oko 9.10 dana.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Pelene ...
11.9.2011 22:58:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Brana

Mi smo trenutno na Pampers Premiumu,od njih se ne ojeda i ne ceše,jedino sto moraju cesce da se menjaju jer im je moc upijanja manja,ranije smo koristili Huggies i Puffies,i one su bile ok...ali za leto, zbog debljine pelene, su nam za sada ove Pampers ok. user posted image




To je beli pampers? Meni on bolje upija od Huggies-a. user posted image


I ja sada gledam vase postove i pitam se koji je beli Pampers,a u stvari verovatno je tako prozvan po belom pakovanjuuser posted image
Huggies su sada totalno iskvarili,propusta opasno...user posted image ranije je bio ok...


Da, sensitive, po belom pakovanju.
Ma, samo kad sam se rešila Huggies-a.

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 757
   RE: Pelene ...
11.9.2011 23:21:50   
Ana RR
Mi smo od početka koristili beli pampers i deluje mi skroz ok. Sad smo dobili veliko pakovanje običnog pampersa pa kad potrošimo opet se vraćamo na beli. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Pelene ...
11.9.2011 23:23:58   
Ana RR
A kakve su Libero pelene? Videla sam ih u robnoj kući Leto a imam neki vaučer za kupovinu tamo pa razmišljam da ih probam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Pelene ...
12.9.2011 0:11:08   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: Ana RR

A kakve su Libero pelene? Videla sam ih u robnoj kući Leto a imam neki vaučer za kupovinu tamo pa razmišljam da ih probam.



Savrsene user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Pelene ...
12.9.2011 0:18:32   
Brana
IZVORNA PORUKA: bokicans

Meni je beli pampers super ali mi se nikako ne ispalti.Meni paket traje oko 9.10 dana.

Nama traju oko 15 dana.Jesu skuplje,ali ako uzmem neke druge,a one vise propustaju,onda ih vise menjam,tj. brze trosim,tako da mu dodjem na isto..


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Pelene ...
12.9.2011 10:31:42   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Ana RR

A kakve su Libero pelene? Videla sam ih u robnoj kući Leto a imam neki vaučer za kupovinu tamo pa razmišljam da ih probam.


Ja nisam bila zadovoljna, Andreju su propuštale.

Vidim da ste pisale o Pufies pelenama. Kakve su (sad kad imate duže iskustvo sa njima)? Nama su Babylove počele da propuštaju, a već je na petici. Šesticu imaju kako kad, i nemaju jumbo pakovanje istih.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Pelene ...
12.9.2011 10:47:51   
Shishica
Mi smo najzad probali i Pufies.. Zadovoljna sam i posle Pampersa, zajedno sa ovim pelenama francuskim koje ima u ZR-u, su na drugom mestu.. Imaju miris i malo su, ali malo, kruce od Pampersa..

Na kraju ipak ostajemo pri Pampersu.. meni su to naj, naj bolje pelene, najmekanije, najtanje, ne propustaju sem ako se dete ostavi duze u njima pa se jako ispiski i onda jos i ukaki.. Rastegljive su.. sve sto treba..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Pelene ...
12.9.2011 10:54:53   
Ana RR
Meni je pampers ok jedino mi se ne dopada što ima neki čudan miris. X puta mi se desilo da mi se učini da se Marko ukakio a u stvari nije. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Pelene ...
12.9.2011 11:21:15   
minna
Mi koristimo pampers active baby 5 i redovno mu nocu propusti... preko dana je ok jer ga redovno presvlacim, ali uvece popije 250ml mleka, nocu 300ml vode i onda ne znam kako i ne bi propustila. Tako da moram da ga presvlacim i nocuuser posted image
A inace smo probali huggies(katastofa), puffies, babylove, sve propustaju, a u pampersu nekako najmanje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Pelene ...
12.9.2011 11:55:57   
Brana
Da li neko zna,postojili Pampers Premium sestica,ili je petica najveci broj?

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Pelene ...
12.9.2011 11:58:32   
minna
Brano, jel nije napisano na samom pakovanju? Na active baby sa strane ima napisane sve velicicne...mozda ima i na ovom?

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Pelene ...
12.9.2011 12:04:04   
Brana
Ima napisano,ali samo do petice,pa pomislih cisto proverim da li ima i sestica,da znam...verovatno ima ta velicina,ali od nekih drugih proizvodjaca..

< Poruku je uredio Brana -- 12.9.2011 12:07:58 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Pelene ...
12.9.2011 12:08:39   
Anoniman
minna, ja Marka obučem u pelenu oko 20h, oko 20.30h popije 240ml, oko 2h popije 240ml, oko 5-6h popije 240ml, i pelena pusti jedino ako ga ne presvučem u 7. To piškenje u 7h već sve curi napolje. Ako ga prepovijem tada kada se probudi, u 7h, pre piškenja, pelena ne pusti.

Brano, izgleda nema 6-ica. http://www.pampers.rs/rs_RS/proddetail/baby-products/premium-care/id/9/sectionid/3

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 769
   RE: Pelene ...
12.9.2011 12:12:09   
Brana
Izgleda da Pampers ne pravi vece brojeve od 5-ce..ma uskoro cemo preci na gace,tako da nam pelene vise nece biti potrebne..user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Pelene ...
12.9.2011 12:13:03   
MarijaBg

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

IZVORNA PORUKA: Ana RR

A kakve su Libero pelene? Videla sam ih u robnoj kući Leto a imam neki vaučer za kupovinu tamo pa razmišljam da ih probam.


Ja nisam bila zadovoljna, Andreju su propuštale.

Vidim da ste pisale o Pufies pelenama. Kakve su (sad kad imate duže iskustvo sa njima)? Nama su Babylove počele da propuštaju, a već je na petici. Šesticu imaju kako kad, i nemaju jumbo pakovanje istih.




Nama nikad nisu propustile user posted image Bitno je samo da se malo bolje zategnu jer imaju istegljiv pojas i na ledjima, potpuno su drugacije od pampersa. Jedina mana je malo jaca cena. Pampers je user posted image plastican, sa parfemom... Puffies su ok, ali su krute i malo deblje, mada i one nekad propuste...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Pelene ...
12.9.2011 12:18:39   
vukosava
Moja mala jede u 10 uvece oko 120-240 ml, zatim u 6 ujutru isto toliko. Ne propusta joj nikad tad. Propusti joj ako ima malu pa veliku nuzdu. Ili npr ako ima veliku nuzdu u ako sedi u stolici za hranjenje, mrda se i iskrivi pa joj onaj granicnik pritisne pelenu. Koristi pampers 5.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Pelene ...
12.9.2011 12:23:43   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Brana

Izgleda da Pampers ne pravi vece brojeve od 5-ce..ma uskoro cemo preci na gace,tako da nam pelene vise nece biti potrebne..user posted image


Prave. Mozda ih samo ne narucuju svugde. Za decu od 16 do 18 kg klikni

Ako puno cure, mozda trebaju manje... Ili vise zategnite.

klikni

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Pelene ...
12.9.2011 12:27:28   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Brana

Izgleda da Pampers ne pravi vece brojeve od 5-ce..ma uskoro cemo preci na gace,tako da nam pelene vise nece biti potrebne..user posted image


Prave i 7.

Pampers diapers come in sizes up to size 7. The smallest size is Preemie, which is for premature babies. Diapers going up to size 2 are sold as Swaddlers (New Baby in Europe) or Baby Dry. Diapers in size 3-6 are sold as either Cruisers (Active Fit for the European market) or Baby Dry. There is a size 7 diaper available only in the Cruisers line.

Pogledaj ovo:

Pampers Controversy:
At the time the Pampers Easy Ups were introduced, there was a controversy going on between pediatrician T. Berry Brazelton and syndicated columnist and best-selling author of books for parents, John Rosemond. The controversy was about the length of time a baby should wear diapers and when to start toilet training. Rosemond believes it is a "slap to the intelligence of a human being that one would allow baby to continue soiling and wetting himself past age 2."While Rosemond concedes that Brazelton has been giving the same advice for decades, he criticized the pediatrician for serving as a consultant to Pampers, a division of Procter & Gamble, and for appearing in Pampers commercials.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Pelene ...
12.9.2011 12:27:35   
Anoniman
Enigma mi je ovo 16-18kg, jer kod Pamers premiuma je 5ica od 11 do 25kg. 

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here