|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
13.7.2011 18:52:49   
Mala Loojka
Kukuuuuuu, pa koje vi pare dajete na pelene user posted image user posted image
Ja iskoristim 5 na dan, obicno, a nekada se desi i koju vise...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Pelene ...
13.7.2011 21:29:15   
bokicans
M.l i ja koristim koliko i ti ,ali ja imam dve bebe user posted image

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Pelene ...
14.7.2011 0:12:54   
Mala Loojka
E to je vec nesto drugo :Duser posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Pelene ...
16.7.2011 15:32:22   
Irence
Devojke,koliko kostaju Lumpi pelene u Srbiji???Probala bi ih?

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Pelene ...
16.7.2011 15:40:15   
isidora88
ja 4-ku placam 870 din,50 komadauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Pelene ...
21.7.2011 15:00:58   
cani
Je l zna neko gde u BG imaju da se kupe Libero pelene ?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Pelene ...
21.7.2011 15:06:14   
*Alexx*
Robna kuca Leto. Ima ih i u Rodicu, cini mi se. Aksa ih nema.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Pelene ...
21.7.2011 15:16:38   
cani
Super,hvala ,pogledacu na oba mesta.Moj trtoguz nosi jos dvojku i koristimo Pampers premium care i onaj New born,imamo i onaj paketic iz DM/a sto se dobija besplatno -Babylove ,ali njih nisam dovoljno testirala.Za Libero cujem samo pohvale,a Pampers ume da mi propusti,da l on kad lezi na ledjima piski preko stomaka il sta radi, uglavnom njemu se ledja ponekad skvase tokom noci  user posted image ...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Pelene ...
21.7.2011 15:22:47   
*Alexx*
Meni se Libero uopste nije dopao, ne secam se vise zasto - mi smo na Babylove i zadovoljni smo user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Pelene ...
22.7.2011 9:09:43   
cani
Šteta što ne prave kao mala tester pakovanja recimo od npr.5 pelena pa da čovek moze lepo sve da isproba i vidi koje mu pelene najvise odgovaraju po debljini,propustljivosti,udobnosti,mirisu,sta su vec sve kriterijumi .Mislim moze naravno i ovako ,al neke se pokazu kao totalni promasaj pa je to onda stvarno bacanje para , a opet ne znaš dok ne probaš.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Pelene ...
22.7.2011 10:42:41   
Irence
Libero imas u Tempu i u Milupino shopu

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Pelene ...
22.7.2011 13:37:03   
Anoniman
meni se cini da sam pogresila sto sam za porodiste uzela pampers br 1. otvorila sam pakovanje pre neki dan da bih spakovala 10-ak pelena, da ne nosim sve i bas mi izgledaju malene. user posted image

(odgovor članu Irence)
  Direktna veza do poruke: 737
   RE: Pelene ...
22.7.2011 13:43:23   
cani
Da,moguce...zavisi kolika bude beba.Meni su bili rekli da ce beba biti preko 4 kg pa sam i kupila odmah 2.Samo sto npr. u Gradskoj ne dozvoljavaju da se ponesu pelenice tako nego traze ono manje neotvoreno pakovanje da im das.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Pelene ...
28.7.2011 14:24:13   
Irence
Libero pelene su dobili u Ideiuser posted image

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Pelene ...
30.8.2011 0:12:33   
liliana
Da li je neko koristio one "Boni Suprims" pelene? Kakve su?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Pelene ...
30.8.2011 7:05:20   
smeskicTB
koja je cena dm pelena, koliko komada?
koliko su povoljnije od pampers i kakva je razlika pri koriscenju?

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Pelene ...
30.8.2011 8:44:52   
biba*
liliana,ja sam koristila i to je nesto najgore od pelena sto sam vidjela,djevojcica je od njih dobila takav osip,da sam ga jedva izlijecila.Po meni najgore moguce peleneuser posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Pelene ...
30.8.2011 11:54:39   
liliana
Hvala, Bibo.  Ja sam ih prvi put videla prije neki dan, pa me zanimalo da li neko ima iskustva sa njima...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu biba*)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Pelene ...
30.8.2011 13:07:35   
ivaj
Od kad smo probali pufies pelene ne menjamo ih viseuser posted image Odlicne su.

Ranije sam uvek koristila pampers,ali posto se Jelena osipala jedno vreme,resili smo da probamo neke druge.
Kod pufies pelena je jedina mana to sto ih ima samo u Aksi i Liliju,pa se tako cesto desi da odem u lili i da cetvorke nema pa moram u aksu koja mi nije ni malo blizu.Ali zato kad odem,uzmem ona dva velika pakovanja i mirna sam.
U aksi,pakovanje od 70 kom kosta oko 1380 din.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Pelene ...
30.8.2011 20:38:21   
Irence
Ivaj,slazem se potpuno sa tobom Pufies su zakon.U Aksi su 1342 dinara ali im se brzo prodaja.Mi uskoro prelazimo na 4-ku.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Pelene ...
30.8.2011 22:34:08   
Crvenkapa85
ja koristim pelene koje kupujem na rinfuz u jednoj radnji a moze i na paket,trenutno koristimo 3-ku i pakovanje od 60kom je 780din.plene su odlicne....moc upijanja extra,ima sa strane na tracicama rastegljivo...nikad procurele nisu,na njima pise da se zove beauty baby

(odgovor članu Irence)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Pelene ...
30.8.2011 22:36:13   
mikica sa
ko proizvodi te pufies i beauty baby?ja sam ocajna sa baby love i pampers, propustaju ali redovno po noci

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Pelene ...
31.8.2011 0:41:23   
MarijaBg
mikice probaj Libero pelene, jesu malo skuplje, ali nama nikad nisu propustile, a pampers je propusta bukvalno svaki dan. Pritom su pamucne i bez parfema i krema, mirisljavu hemiju nikako ne volim u pelenama.

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Pelene ...
11.9.2011 17:51:31   
bokicans
Meni nesto nije u redu sa ovim pampers pelenama,jako mi je nesto sklj,Upiške se u pelenu dvaputa ona se otegne do kolena,traka se kida ,nekako se krune,i brate mili ovo pakovanje mi jakoo smrdi,svaki put mislim ukakili su se ,kad ono nista,Sledece uzimam baby love iz dm-a,njih sam vec probala i super su mi.


NinaONina pridruzi nam se.user posted image


< Poruku je uredio bokicans -- 11.9.2011 18:02:01 >

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Pelene ...
11.9.2011 21:53:15   
Snelle
IZVORNA PORUKA: mikica sa

ko proizvodi te pufies


Bugari ih proizvode. Ja sam zadovoljna njima, ali je veličina koja je nama potrebna večito deficitarna user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here