|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
8.7.2011 22:58:55   
Anoniman
Mi smo sa Huggis prešli na beli Pampers. Niko srećniji od mene!!! user posted image user posted image user posted image

Ono sa Huggies više nije imalo smisla. Umeo je sat nakon presvlačenja da stoji u šetalici i pravi baricu kada piški. user posted image A noću sam morala da ga prepovijam 2x. user posted image
Sad pelena drži celu noć. user posted image I ne curi mu iz pelene tokom dana! user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 701
   RE: Pelene ...
8.7.2011 23:09:33   
bokicans
Beli pampers je fenomenalan ali meni se ne isplatiuser posted image
Koliko 4 ima u pakovanju?






< Poruku je uredio bokicans -- 8.7.2011 23:11:09 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Pelene ...
9.7.2011 0:24:34   
Anoniman
52.
Mislim da je Huggies-a bilo više, ali šta to vredi ako ga menjam 2x tokom noći, a ovaj ne menjam?

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 703
   RE: Pelene ...
9.7.2011 7:54:47   
bokicans
Pa da dođe ti na isto.Ma beli pampers je prva liiga,super.

< Poruku je uredio bokicans -- 9.7.2011 7:55:02 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Pelene ...
9.7.2011 11:03:57   
isidora88
mateji beli pampers uopste nije odgovaraouser posted image stalno je propustao i urezivao mu se u nogice

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Pelene ...
9.7.2011 21:55:44   
mtajcica83
Mi od pocetka koristimo pampers(prvo bijeli),a vec neko vrijeme zeleno pakovanje i ja sam prezadovoljna njima...Ne mjenjam ga citavu noc...Extra user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Pelene ...
10.7.2011 1:33:54   
Klarita
Smucio mi se pampers, smrdiuser posted image .....grozan je...nama propusta, bas danas je kakila dok je bila na ljuljasci i preslo joj na ljuljasku, jos je i usecauser posted image . Najvise mi je odgovarao pampers premium care, ali kod nas je bingo naci ga, a u apoteci gde sam radila mi ga poruce i stigne made in poland i onda ga kupim sto ga narucili zbog mene,a odvratan je i tako resimo da predjemo na Libero, ja sam prezadovoljna, ali ni njih nema u Vl, retko u LE....i tamo narucujemo...Medjutim, ovih dana mi nestalo pelena, u toj radnji takodje,poludela sam i morala sam da kupim pampers active baby,uzas uzas uzas....a, bio mi je jedno vreme ok, a sada bljak. Ovi u Le dobili i mm kupio odmah dva pakovanja i porucio jos. Nerviram se sto i u Rodi u Le imaju libero ali samo 5...jedva cekam da se priblizimo do 10kg pa da prdejem na 5, a ne znam koja je fora s time da imaju samo 5, a nemaju druge velicine.
\tako da, preporucujem vam Libero, ja sam odusevljena. I da, cena je 60komada 1430dinara, a kod vas mozda i jeftinijeuser posted image

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Pelene ...
10.7.2011 13:21:39   
MarijaBg
Mi koristimo vec dva dana Libero i ja sam odusevljena user posted image
Kao prvo pamucne su i bez parfema!!! Neverovatno su mekane, upijaju super i dublje su mnogo od pampersa user posted image
Pampers je odavno poceo da joj propusta na sve strane a i stvarno smrdi user posted image
Ok su i Puffies ali su malo krute, pa mi se cini da je zuljaju user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Pelene ...
10.7.2011 13:25:12   
Mala Loojka
Meni su Huggies nezamenjive... Samo su malo deblje za ovu vrucinu... Pampers sam uzela jer su najtanje, ali opet krenulo da propusta, a i sam skine pelenu, kako, ne znamuser posted image
Moram da probam jos DMove i te Libero...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Pelene ...
10.7.2011 13:29:37   
Anoniman
Mi od prvog dana koristimo beli pampers, ne presvlacim je u toku noci i ne propusta, ja sam prezadovoljna i necu ga menjati, bar se nadam user posted image

(odgovor članu Mala Loojka)
  Direktna veza do poruke: 710
   RE: Pelene ...
10.7.2011 13:33:34   
Mala Loojka
Joj ja sam sa tim belim imala muke samo takve...
Ne znam vise, ludim...
I sad, pampers 3. mu je mozda mali, jer ima skoro 8kg... Ali opet mislim da mu ce mu cetvorka biti siroka, jer je dugacak a nije buca...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Pelene ...
10.7.2011 13:37:23   
Anoniman
Mislim da nece, ja bih kupila ono malo pakovanje i pobala user posted image

(odgovor članu Mala Loojka)
  Direktna veza do poruke: 712
   RE: Pelene ...
10.7.2011 13:44:44   
Mala Loojka
Pa i to sto kazes :) Cisto da vidim...
Joj jedva cekam da krene da hoda da ga stavim na nosu!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Pelene ...
10.7.2011 23:13:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mala Loojka

Meni su Huggies nezamenjive... Samo su malo deblje za ovu vrucinu... Pampers sam uzela jer su najtanje, ali opet krenulo da propusta, a i sam skine pelenu, kako, ne znamuser posted image
Moram da probam jos DMove i te Libero...


To Marko radi sa Huggies, sa Pampersom ne može. user posted image

(odgovor članu Mala Loojka)
  Direktna veza do poruke: 714
   RE: Pelene ...
11.7.2011 10:04:48   
srna001
Da li je neko probao Lumpi iz Rodića?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Pelene ...
11.7.2011 10:47:27   
nela79
Moja snaha ih je kupovala u Merkatoru u Banja Luci, bila je zadovoljna. Kaze da su slicne Pampersu

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Pelene ...
11.7.2011 11:42:00   
srna001
Hvala.Ja tek treba da uđem u tu akciju isprobavanja pelena.Mi smo prvi put koristili Pampers sve vreme i bili smo zadovoljni.Ali smo isto tako skinuli pelene pre skoro pet godina pa uopšte više nisam upućena u kvalitet.Vidim da se dosta žena žali na Pampers a i skup je.Da li od prvog dana preporučujete još neku varijantu ili je za prve dane najbolji Pampers?
E da i meni je mam s vremena na vreme iz Moskve slala Pampers i to još tada nije moglo da se uporedi sa ovim koji se prodavao kod nas.Bio je dosta bolji od našeg uvoza.

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Pelene ...
11.7.2011 13:42:02   
nela79
Evo vec dva mjeseca od kako se Matija rodio koristimo Evy Baby. Osim malo jaceg mirisa(znaci ne smrde ali imaju neki miris koji se jako osjeca)ja nemam zamjerki. Nisu mnogo debele sad za ljeto a nisu proizvele nikakve reakcije tako da i dalje nastavljamo sa njima. Koristila sam i narandzaste Pampers za starijeg sina, ni one nisu lose. Sve se svodi na to da sluze svrsi a jeftinije su od zelenog Pampersa

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Pelene ...
11.7.2011 15:51:07   
isidora88

IZVORNA PORUKA: srna001

Da li je neko probao Lumpi iz Rodića?


mi ih trenutno koristimo i ja sam prezadovoljnauser posted image
ne mirisu,nisu debele,ne stezu nigde,sarene suuser posted image ubedljivo najbolji odnos cene i kvalitetauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Pelene ...
11.7.2011 16:02:16   
PoisonEve
Ja imam jedno pitanje: Koliko pelena potrosite u toku dana?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Pelene ...
11.7.2011 17:43:20   
isidora88
6,7 user posted image ,nekad i vise,sve zavisi

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Pelene ...
13.7.2011 11:13:04   
Elvy
mi smo kad se rodio koristili huggies i bila sam jako zadovoljna. Pampers premium care smo takodje probali ali mi se nije svidelo sto su kao neki kristali izlazili i ostajali na kozi.Sve do cetvrtog meseca smo koristili iskljucivo huggies, a onda smo otisli u kanadu i tamo sam koristila fisher price-ove pelene koje su najbolje pelene koje sam ikad koristila. Imaju u pakovanju dve vrste - dnevne i nocne, dnevne su tanke a nocne debele i bile su savrsene. Po povratku sam se vratila na huggies ali mi se nije svidelo jer je dosta krut ovaj nas, pa sam probala pampers (i zazalila jer mu je istog trena krenuo osip koji jedva uspeh da izlecim). Onda sam presla na libero i bila prezadovoljna, jedino sto mi je malo predebeo za ovo vreme pa ga koristim jedino nocu, a u toku dana mu stavljam boni jer ih menjam na svakih par sati pa nisam htela da bacam pare na nesto skuplje, ali ne verujem da cu ih ponovo uzeti jer mi deluju poprilicno plasticno oko struka pa je krenuo da se u tom predelu osipa po malo po ovim vrucinama. Sad planiram da probam te lumpi i da opet probam dm-ove pa da vidim da li cu uspeti da nadjem pelenu za leto, a na jesen kad zahladni vracamo se liberu jer je najkvalitetniji, jos samo da mu je cena malo povoljnija i bilo bi ekstra.

Inace da odgovorim ja ga presvlacim na svakih 2-3 sata i kad god kaki posto to radi iskljucivo u cistu pelenu, tako da promenim 7-10 pelena u toku dana

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Pelene ...
13.7.2011 11:15:48   
Ivanka 75
Minimum 5 pelena u toku dana, zavisi koliko puta kaki (isto kaki samo u čistu pelenuuser posted image ), tako da se svede na 5-8 pelena dnevno. Inače presvlačim je na 2-3 sata.

(odgovor članu Elvy)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Pelene ...
13.7.2011 17:33:41   
klara01
devojke koliko u bg kostaju tetra i svedske pelene i gde najpovoljnije mogu da se nadju? kod nas su tetra 120 a svedske 105. u radovicu u arilju su tetra 88 i 90 a svedske 70. kakve koristite bele ili u boji? ja sam mojoj jetrvi uzimala svedske u boji sa nekim medicama i mnogo su bolje nego bele, bolje se oblikuju. a tetra sve u beloj, ne znam kako izgleda tetra pelena u beloj boji kad se otkuva,verovatno izgubi prvobitnu boju?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Pelene ...
13.7.2011 18:47:50   
bokicans
ja od 10-12 user posted image Kod nas pelena nikada dosta.

< Poruku je uredio bokicans -- 13.7.2011 18:48:06 >

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Beba rođena dva meseca nakon smrti mame
Naučna-fantastika? Čudo prirode? Čudo medicine? Ili jednostavno - čudo života?



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here