|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
23.5.2011 10:25:49   
jovicaa
dobro je shishice ja sam mislila da sam flipnula! do sad nam se nije dogadjalo da bude vecih, ali u ovom pakovanju jeste zamisliuser posted image user posted image user posted image prezodovljna sam tim pelenama, ali evo sad mi se desilo da budu vece, jos kazem mmu ove 2 su vece, a on kao ma neee
mozda je to slucajnostuser posted image posto ih mi vec dugo kupujemo i prvi put nam se desilo!
meni su stvarno odlicne.
gde nalazis puffies u zru, ja sam videla u liiju ali aleks je tad nosio dvojku i bili su sve neki velike brojevi



(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Pelene ...
23.5.2011 10:36:45   
eni26
user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Pelene ...
23.5.2011 10:36:54   
eni26
e kako su mi dobre ove huggies classic pelene,nemam reci . predobreee....nit propustaju,imaju "gusenicu" pozadi,pa mozes da regulises koliko ces da stegnes i ne zuljaju je ,bolje od pampersa user posted image user posted image


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Pelene ...
23.5.2011 10:41:56   
Modessty
ja kupila neki dan u Merkatoru neke njihove. I baš su dobre, a duplo jeftinije od pamersa. Svidja mi je i što su mu dovoljno duboke, pamepers mu nekako bude krtak.
Setiću se kako se zovu pa ću da napišem


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Pelene ...
23.5.2011 10:45:01   
Modessty
Mislim da su Lumpi. Oko 700 i nešto dinara. Baš su fine, ne puštaju, rastegnu se koliko treba... Ma super!
Dosadilo mi bre da dajem 1500 din za pampers!

user posted image


< Poruku je uredio Modessty -- 23.5.2011 10:55:48 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Pelene ...
23.5.2011 11:13:43   
Shishica
gde nalazis puffies u zru, ja sam videla u liiju ali aleks je tad nosio dvojku i bili su sve neki velike brojevi


Samo u Liliki sam ih videla!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Pelene ...
30.5.2011 10:36:54   
Mala Loojka
Mi koristimo Huggies i prezadovoljni smo... E sad, ide leto, i vrucine, a huggies su malo deblje.. Pa me zanima zna li neko koje su dobr pelene, da lepo upiju, i da ne propustaju kaku sa strane, a da su tanke... Samo da nisu pampers!!!!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Pelene ...
30.5.2011 10:42:46   
Mala Loojka

IZVORNA PORUKA: Snelle

Meni se  kod Pampers pelena nikako ne sviđa baš to što od njih bude ledena guza, stalno sam imala strah da će L da se prehladi. Kod pufies tog problema nema!



Joj meni one imaju tako jak miris, da to nije normalno... A i sto napravise samo boju za devojciceuser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Pelene ...
30.5.2011 10:44:36   
Mala Loojka
Koliko kostaju Libero? A koliko DM-ove, Ako neko zna :)

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Pelene ...
30.5.2011 10:55:57   
Mala Loojka

IZVORNA PORUKA: jovicaa

ja bas zelim da probam te puffies, ali u zru nemauser posted image
inace ove francuske su mi najbolje od svih, stvarno.... neuporedivo bolje od pampersa, a jeftinije su. samo ne znam da li se mogu nabaviti i u nsu i bgu..




Kako se zovu te francuske?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Pelene ...
6.6.2011 15:33:21   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Modessty

Mislim da su Lumpi. Oko 700 i nešto dinara. Baš su fine, ne puštaju, rastegnu se koliko treba... Ma super!
Dosadilo mi bre da dajem 1500 din za pampers!

user posted image

Meni su isto super.Neverovatno tanki,a ne propustaju.Mada ove sto ja uzimam su sa drugacijom ambalazom.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Pelene ...
21.6.2011 10:48:50   
LORELAY1
Ja kupila Huggies 3 i zivot mi se smucio. Krute su i plasticne, sva koza bude izborana ( cak i posle sat, dva nosenja ) a oko struka, narocito po stomacicu sve crveno :( Sto se mene tice, Pampers je zakon.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Pelene ...
24.6.2011 13:30:58   
srna001
Devojke jesu li ove Lumpi dobre i od prvog dana?I koliko ih je u pakovanju?

(odgovor članu LORELAY1)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Pelene ...
24.6.2011 13:42:10   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Mala Loojka


IZVORNA PORUKA: jovicaa

ja bas zelim da probam te puffies, ali u zru nemauser posted image
inace ove francuske su mi najbolje od svih, stvarno.... neuporedivo bolje od pampersa, a jeftinije su. samo ne znam da li se mogu nabaviti i u nsu i bgu..




Kako se zovu te francuske?

baby dream i imaju jos neke nazive


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Pelene ...
24.6.2011 13:44:16   
jovicaa
ove koje ja trenutno koristim zovu se maksi,sve su od istog proizvodjaca, samo su im imena razlicita, pretpostavljam da je to nesto tipa rinfuz tamo. ali verujte da su mi od nasih sto puta bolje, cak i od pampersa.
mada lumpi i puffies nisam probala do sad

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Pelene ...
24.6.2011 19:38:53   
MarijaBg
Citam sad sta ste pisale, mislila sam da sam luda... Pampers nam redovno propusta!!! Odkad je pocela da mrda nogicama kao luda - zadnjih 15-20 dana, svaki dan bar jednom propuste a menjam joj pelenu max na 3 sata, brojala sam - trosim 8-10 pelena dnevno. Pre neki dan je 3 puta propustila user posted image , popiuser posted image sam. Prvo sam mislila da joj ne zategnem pelenu dobro, pa sam namestala, zadezala, maltretirala dete i opet isto... Bukvalno piski jednom, i to prodje, pelena prazna, a bodi mokar sa strane. A kaka joj prodje gore na ledja.
Kome god da pomenem da mi pampers stalno propusta gledaju me kao ludaka, niko ne veruje, kao kako, nama nikad nisu propustale, celu noc ne presvlacim dete, pelena se napuni, a nista ne propusti...
Mislim da je problem sto su previse mekane, nemaju nikakav oblik user posted image
Zadnji put sam uz veliki paket pampersa kupila i mali puffiesa i njima sam zadovoljna user posted image
Kad potrosimo ovaj veliki paket prelazim na puffies. Volela bih da probam i Libero.

Nasla sam Violeta pelena u Dody shop za dz, pogledajte KLIK

Al sam se raspisala user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Pelene ...
24.6.2011 21:22:00   
isidora88
mi i dalje koristimo pufies i ja sam prezadovoljnauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Pelene ...
25.6.2011 11:38:21   
Klarita
Mi smo presli na libero, prezadovoljni smo...jedino sto mi malko grehota sto su malo deblje, pa na ove vrucine mi nekako zao...ali zgadio mi se pampers i jedino premium care mogu da uzmem i to ako je made in germany!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Pelene ...
8.7.2011 10:30:13   
Anoniman
E cure, da vam ja napišem poje otkriće: kod mame sam na selu, i dalje, i nestalo mi Pampersa. Odem u jednu od 3 prodavnice i tamo Pampers 4, 60 komada 1970 dinara! Pa mamicu vam lopovsku, u NS je 70 komada 1540! I nisam htela iz principa da kupim, odem u drugu prodavnicu i nađem neke Boni suprims pelene, 100 komada 1300din. I ja kupim,besna, pa makar bacila pare. I znate šta? Pelene su sasvim ok! Imaju restegljivu traku, malo su kruće od pampersa ali evo već 5 dana ih koristim i stvarno nemam zamerke, ne cure, super upijaju, po obliku i materijalu su gotovo identične kao Baby love DM-ove, samo što još imaju i rastegljivu gusenicu napred. Tako da, user posted image za Boni. user posted image

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 669
   RE: Pelene ...
8.7.2011 10:34:54   
nela79
Miro mi odavno njih koristimo za Vanju, jer su nam trebale malo deblje pelene. Mali gospodin pije tecnost u hektolitrima. Kad smo ih prvi put kupili nekako sam ih nevoljno kupila, ali da kucnem u drvo sluze svrsi. Mislim da su jedino najvece sa spoljen strane kao plasticne, gumene. Sve ostale velicine su kao bilo koja druga pelena. tako Miro da ja potpisujem tvoj post. Mislila sam da sam ja jedina kojoj te Boni pelene nisu loseuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Pelene ...
8.7.2011 10:38:54   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: BubaMira

 Pelene su sasvim ok! Imaju restegljivu traku, malo su kruće od pampersa ali evo već 5 dana ih koristim i stvarno nemam zamerke, ne cure, super upijaju, po obliku i materijalu su gotovo identične kao Baby love DM-ove, samo što još imaju i rastegljivu gusenicu napred. Tako da, user posted image za Boni. user posted image


Baš se razmišljam ovih dana da pređemo na neke druge, jer mi trošimo po 3 kutije babylove mesečno! 240 pelena za 30 dana! Serulja mojauser posted image

tj. 3 kutije babylove (240 kom) = 4500din : 3 pakovanja boni (300 kom) = 3900din

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 8.7.2011 10:41:22 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Pelene ...
8.7.2011 10:40:21   
jabudic
Mi smo dugo koristili Pampers dok nismo otkrili Baby Lino, savrsene su, ni po cemu gore od Pampersa, ustvari, kad sam bila u prilici da biram koje cu, po istoj cijeni (jer je Pampers bio na akciji), izabrala sam Baby Lino. Kod nas je oko 14 €.
Sad ih vise ne koristimo, a za bebu smo kupili Pampers, ali vjerujem da cemo brzo preci na ove, samo je mana sto nemaju tu najmanju velicinu...

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Pelene ...
8.7.2011 10:41:53   
nela79
Cim velicina pelena pocne da raste a broj komada u pakovanju da se smanjuje pokusavamo da nadjemo najbolje rjesenje i za dijete i za novcanikuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Pelene ...
8.7.2011 10:42:23   
Ivanka 75
Jabudić, još si tuuser posted image
Ajd mali, izlaz napolje!!!!

off topic, sorryuser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Pelene ...
8.7.2011 10:43:45   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: nela79

Cim velicina pelena pocne da raste a broj komada u pakovanju da se smanjuje pokusavamo da nadjemo najbolje rjesenje i za dijete i za novcanikuser posted image


Daaaauser posted image
Mame ekonomistkinjeuser posted image

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Beba rođena dva meseca nakon smrti mame
Naučna-fantastika? Čudo prirode? Čudo medicine? Ili jednostavno - čudo života?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here