|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
4.4.2011 14:17:57   
Anoniman
nedavno su me spopali neki matorci kako treba da koristimo te pamucne pelene,a  ne pampers. kao one su zdravije, pamuk je pamuk, videcete vi kad vam se dete ojede isl. naravno, odmah sam tu diskusuju prekinula i rekla da cu da uradim ono sto je za moje dete najbolje. ne pada mi na pamet da pustim bebu da sedi mokra u pamucnoj peleni.
sinoc smo bili kod prijatelja koji imaju dvoje male dece i oni nam kazu: koristite pamucne, ali jednokratne! kao, ne pampers! tacno je da dolazi do ojeda kod dece koja koriste pampers, ali to je zbog onog gela. imate pamucne jednokratne pelene koje su skroz prijatne za deciju kozu. ee sad, koje su to? koliko sam ih razumela boni suprims su pamucne i jos neke. ..


(odgovor članu zmajeva)
  Direktna veza do poruke: 601
   RE: Pelene ...
4.4.2011 14:19:24   
New Mom
Macaki, TEMA o tome.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Pelene ...
4.4.2011 14:53:07   
jovicaa
macaki neka ti oni peru  i peglaju sve te pamucne peleneuser posted image user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Pelene ...
4.4.2011 16:08:06   
Anoniman
ma ta je prica gotova! ne pada mi na pamet da perem pelene!

sad mene samo zanima od tih jednokratkih koje su pamucne? da su onako prijatne za bebinu kozu? jer sam cula da bas pampers izazivaju ojed.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 604
   RE: Pelene ...
4.4.2011 16:22:39   
Snelle
Maco, pravilo ne postoji. Ono što mom detetu odgovara neće možda odgovarati i tvom. Mom detetu npr pampers nije izazivao nikakve iritacije, niti ojed, osip...dok drugoj deci jesu...ista priča je i kad su druge vrste pelena u pitanju. Znači, moraš da kupiš neke i da isprobaš kako će one da deluju na tvoje dete....ja trenutno koristim Pufies i zadovoljna sam.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Pelene ...
4.4.2011 21:44:43   
Anoniman
hvala snelle user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 606
   RE: Pelene ...
4.4.2011 22:10:00   
Anoniman
Mislim da propustljivost pelena (ono sa strane, oko nogica i sl) ima veze sa oblikom guze. Jednostavno, nemaju sve bebe istu guzu, pa ono što jednoj odgovara, drugoj ne odgovara. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 607
   RE: Pelene ...
4.4.2011 22:11:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Macaki

ma ta je prica gotova! ne pada mi na pamet da perem pelene!

sad mene samo zanima od tih jednokratkih koje su pamucne? da su onako prijatne za bebinu kozu? jer sam cula da bas pampers izazivaju ojed.



Huggies su pamučne. Mi ih koristimo jer Marko ima atopijski dermatitis, i ne sme da koristi druge, ove smo uzeli na preporuku dermatologa. Extremno sam nezadovoljna, propuštaju (ima slika u temi Pelene propuštaju), ali nemam izbora. Meni je Pampers zakon, izmislili su pelene za sve ostale proizvođače.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 608
   RE: Pelene ...
4.4.2011 22:54:06   
bokicans
Ja sam danas dobila 2 paketa pampersa iz Austrije,pakovanje je drugacije ,neka totalno druga slika,bas me zanima kakve su?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Pelene ...
5.4.2011 0:49:29   
jovicaa
sigurno bolje nego nase.. tako sam cula

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Pelene ...
8.4.2011 11:18:14   
MarijaBg
Treba mi savet user posted image
Ne mogu da se snadjem sa kupovinom svedskih pelena... Kupila sam na tri mesta po 5 komada, sve su velicina 74 i svi me ubedjuju da nema manjih, kao svi koriste tu velicinu i vec godinama samo se to prodaje user posted image Meni deluju nekako velike i pitam se da li sam se zeznula, cini mi se da ce beba upasti do grla u pelenu user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Pelene ...
8.4.2011 11:26:17   
nela79
Gdje na pelenama pise velicina:) nisam primjetila. Ima njih vecih i manjih , bar kod mene, al nema to veze brzo ce beban narastii ako ti se cini da su mozda malko vece.

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Pelene ...
16.4.2011 18:03:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: isidora88

sanjice mi koristimo puffies par dana i mateji odgovaraju,bas sam zadovoljna,ni jednom nisu propustile za razliku od huggies,pampers,babylove


IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Isidora, jesu one super ali ocigledno njoj ne odgovaraju. Nije svacija koza ista.


to da,drugarici samo babylove odgovaraju ,mateji za sada nijedne nisu pravile problem,jedino sto su ostale propustale.
verus hvala na dobrodoslici user posted image videcemo do kada cu biti ovde,nadam se da se nece opet ona greska pojavljivati jer mi uopste nije jasno zbog cega jer touser posted image


IZVORNA PORUKA: marijajo

Sanjice,Mii nisu odgovarale Evy baby i osula joj se bila guza.namazali smo 2 puta Nivea kremu protiv ojeda i povukao se.


Bilo mi dosadno , pa reko'' da prekopiram ...

(odgovor članu nela79)
  Direktna veza do poruke: 613
   RE: Pelene ...
9.5.2011 20:41:00   
Anoniman
Da li neko ima iskustva s K Plus pelenama?

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 614
   RE: Pelene ...
10.5.2011 2:45:10   
liliana
Magi, misliš li na one  "Be-be" pelene? Ako misliš na njih-mei su one sasvim OK. Ja uvek kupim mesečno jedno pakovanje i njih uz Pampers, jer su mi dobre , recimo, uveče kad se ukaki da joj njih promenim do kupanja, da joj ne stavljam Pampers na sat-dva.  Lepo prijanjaju, lepo upijaju, čist pamuk, bez mirisa. 

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Pelene ...
10.5.2011 8:01:43   
Shishica
Joj ja moram da kazem bas suprotno.. ali toliko su mi strasno grozne da ne znam sta cu s njima.. krute su do bola, nemaju elasticne trake i nisam primetila da upijaju bas kako treba..

Ali kad znas da ce ti se dete uskoro ukakiti mozes staviti bas te pelene..

Ima neke francuske da se kupe kod nas.. pakovanje providno, pelene su na plave mede, nemaju ni ime.. ali su odlicne, sem sto su dosta deblje od pampersa pa ih ja kombinujem sa pampersom...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Pelene ...
10.5.2011 8:28:27   
Shishica
Ali zato su im vlazne maramice najbolje i ne menjam ih!!! Najbolje i cena im je super 4. komada u pakovanju vecem i kostaju 400,00... a jedna paklica ima 72 maramice..

Imaju i neke za osetljivu kozu sad ali te nismo probali..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Pelene ...
10.5.2011 11:09:19   
usamljena
Samo da javim da smo ipak zadovoljni sa Lumpi pelenama user posted image Cak sam jednom rekla da su mi bolje od BL


< Poruku je uredio usamljena -- 10.5.2011 11:10:23 >


_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Pelene ...
18.5.2011 13:56:32   
viking
Pogledajte ove šmekerske pelene KLIK user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Pelene ...
18.5.2011 13:57:37   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Pelene ...
18.5.2011 14:01:07   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Shishica

Ali zato su im vlazne maramice najbolje i ne menjam ih!!! Najbolje i cena im je super 4. komada u pakovanju vecem i kostaju 400,00... a jedna paklica ima 72 maramice..

Imaju i neke za osetljivu kozu sad ali te nismo probali..


koje su ovo maramice?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Pelene ...
18.5.2011 16:55:25   
Shishica
Mrzi me sliku da stavljam pa evo ti KLIK
A ima i za osetljivu kozu ali te nisam probala..

Ove sto mi uzmemo plave su 4 pakovanja 400,00 dindzi user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Pelene ...
18.5.2011 17:10:18   
jelenadunja
Ja sam uzela boni,i cini me se da se tek sad ojela od njih ali samo sa strane gde je gusenica(ako sam dobro napisala)za k plus sam cula da neke drugarice nisu zadovoljne,al ja njihove vlazne maramice koristim od kad se D rodila,prezadovoljna sam i cena je ok

_____________________________

01.07.2010. 11:15 rodila sam andjela


(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Pelene ...
18.5.2011 22:42:19   
bratzz

IZVORNA PORUKA: magiNS

Da li neko ima iskustva s K Plus pelenama?


Treutno koristimo te pelene. Kada sam otvorila pakovanje razocarala sam se jer su tanke medjutim to nista ne smeta lepo upijaju i sto je naj bitnije nema ojed od njih. Mana im je sto se unutrasnji deo pelene brzo raspadne i naprave se grudvice u peleni (ne znam kako bi to drugacije nazvala) ali ako se pelene menjaju na vreme to ne predstavlja veliki problem.
Nama najvise odgovaraju Suprims pelene ali umom gradu se ne prodaju, na zalost.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Pelene ...
18.5.2011 22:50:21   
isidora88
ja sam kupila danas puffies maramice( nisu lose,lepo mirisu,deblje su) i bas bas (ona univerova marka i predivno misrisu,na onaj kosili puder,bas bebeci miris) i kostaju 100 dinara samo user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here