|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
20.2.2011 0:14:33   
jovicaa
evybaby najgoreeeeeeeeeeeee ubedljivo. a najbolje su mi ipak pampers, pa huggies i babylove
zelim puffies da probam ali nema ih u zru

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Pelene ...
28.2.2011 11:28:57   
goda
Da li je neko probao bebem pelene? Mi smo kupili malo pakovanje da probamo pa cu videti kakve su. Morali smo definitivno da prestanemo pampers stalno joj guza blago srvena. Pokušali smo sa suprimsom i mogu da kažem da joj kao pelena super odgovara crvenilo se odmah povuklo i nije se javljalo više ali su ivice pelene jako krute pa se sva izgrreba,pa nam ni to ne odgovara,a baš sam se bila obradovala. Otkad joj ne koristim pampers ni gljivice se više ne vraćaju a mesec dana u nazad uvek je imala po neku bubuljicu na guzi (glivicu).

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Pelene ...
28.2.2011 16:53:34   
liliana
Kakva su vam iskustva sa "Libero" pelenama?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Pelene ...
28.2.2011 17:26:31   
isidora88
babylove 2 su bile super,sada koristimo 3 i nikako mu ne odgovaraju,kupila sam neki dan huggies i ocajne su mi user posted image
sledece cu uzeti verovatno pampers premium care,njih smo koristili 1 i bile su ok ali nista posebno,mozda je 3 ok user posted image
koja je cena jumbo pakovanja premium care-a?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Pelene ...
28.2.2011 23:23:44   
liliana
IZVORNA PORUKA: liliana

Kakva su vam iskustva sa "Libero" pelenama?


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Pelene ...
9.3.2011 12:36:39   
magnetic
Dobila sam Evy baby par komada cisto da probam i pravo da vam kazem nisu mi tako lose.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Pelene ...
9.3.2011 12:49:36   
pepeljuga
ja ne znam, meni nista nije kao pampers. probala sam razne iz radoznalosti (babylove - onako, mozda jos i nisu lose, huggies - uzasne, kao karton, puffies - ajde, jos nekako i mogu da prodju, molfix - isto krute...), ali pampers je pampers, najmekse su ipak. jedino ne primecujem neku vanserijsku razliku izmedju active baby i premium care, osim u ceni... u svakom slucaju, mi smo izabrali pampers user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Pelene ...
9.3.2011 13:09:23   
isidora88
mi sad koristimo libero pelene i nisu lose za sada user posted image jedino sto ih ima samo u merktoru a nije mi bas blizu da tamo idem ali sta je tu,mozda se odlucim na pampers premium care jer njega mogu i preko neta narucivati user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Pelene ...
9.3.2011 13:10:34   
isidora88
jel koristi neko ovde puffies da mi uslika kako izgleda pelena user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Pelene ...
10.3.2011 22:48:50   
magnetic
Joj ja sada stavila detetu boni suprims.Majko moja mila sta je ono,uzas od pelena.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Pelene ...
10.3.2011 22:57:47   
Anoniman
Meni Huggies pelene puštaju. Ne sa strane, kao kod nogu, ili na pojasu, već kroz samu pelenu, pojavi mu se kod piše mokro na bodiću! user posted image Prepovijam ga na max 3 sata. Čak ga i noću prepovijam, jer ako to ne uradim i on se ujutru ukaki u punu pelenu, sem što je on sav od kake, i posteljina bude sva ukakana. user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 561
   RE: Pelene ...
11.3.2011 9:45:54   
*Alexx*
Pošto je Andreju petica Babylove bila velika, a 4+ mala, odradili smo sledeći krug pelena:
  • Libero - tvrde, propuštale, prosto ne odgovaraju
  • Pampers bele - stežu ga oko butina
  • Huggies - bile su OK, samo opet tu nešto nije bilo kako treba, desilo se i nama to što i Tashi, ali sam bila najzadovoljnija
  • vratili smo se Babylove, u međuvremenu je malo porastao pa su mu sad OK, i definitivno su najbolje!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Pelene ...
14.3.2011 17:22:41   
liliana
Videla sam neke Be-Be pelene. Da li je neko koristio? Ko je proizvođač?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Pelene ...
14.3.2011 21:22:02   
Anoniman
Noćas sam se nešto iznervirala i umesto Huggies stavim Pampers... Ljudi moji, PAMPERS JE IZMISLIO PELENE U ODNOSU NA SVE OSTALE PROIZVOĐAČE! Ozbiljno razmišljam da se vratim na njih. 

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 564
   RE: Pelene ...
14.3.2011 21:25:56   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tash

Noćas sam se nešto iznervirala i umesto Huggies stavim Pampers... Ljudi moji, PAMPERS JE IZMISLIO PELENE U ODNOSU NA SVE OSTALE PROIZVOĐAČE! Ozbiljno razmišljam da se vratim na njih. 

Pa nisi trebala ni da ideš od njihuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Pelene ...
14.3.2011 21:28:57   
magnetic
Meni su isto super sto se tice upijanja,ne propustanja,mekoce i fleksibilnosti oko nogica i stomacica,ali mi se jako ruzno osecaju na hemiju i taj gel u njima nalazim na detetovoj kozi,pa sam zato pocela da eksperimentisem sa drugima.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Pelene ...
14.3.2011 21:30:23   
Lu
Ja nisam nikad probala druge peleneuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Pelene ...
14.3.2011 21:30:53   
Anoniman
Morala sam Lu zbog njegove kože, rekoše da ne sme da ih koristi zbog tog gela, ali on se zacrveni i u Huggies koje nemaju gel. Mislim da nije related sa tim.
magnetic, meni ne smrde. Meni smrde sve ostale, jer se dete oseti na urin.

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 568
   RE: Pelene ...
14.3.2011 21:32:23   
Anoniman
Meni su Pamperaje najbolje .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 569
   RE: Pelene ...
14.3.2011 21:36:35   
minna

IZVORNA PORUKA: magnetic

Meni su isto super sto se tice upijanja,ne propustanja,mekoce i fleksibilnosti oko nogica i stomacica,ali mi se jako ruzno osecaju na hemiju i taj gel u njima nalazim na detetovoj kozi,pa sam zato pocela da eksperimentisem sa drugima.


Isto i ja i bas me to nervira... a nekad mi smrde, nekad ne. Propustaju nam i pampers, ali i pored toga su mi najbolje jer druge propustaju jos vise

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Pelene ...
14.3.2011 21:37:00   
Nensi*
I meni su pampers zakon,propustilo mu je mozda 2-3 puta,i to ako je nisam ja dobro namestila...Napuni je u toku noci bas bas,ali nikad nije mokar...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Pelene ...
15.3.2011 10:17:41   
mihi
Meni Pampers ne valja ništa, Miloš je non stop mokar u njima, ne kupujem ih uopšte, poslednji put nije bilo Libero pelena 6 pa sam kupila neke Huggies protekt 24h super su jedino što nema 6 (najveće što se pravi 5) i to je za 12 do 22kg ali su Milošu skoro male inače drže super i nema nikakvog mirisa, tanke su, samo da su malo veće.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Pelene ...
21.3.2011 23:56:55   
Tina87
Mi sad trenutno koristimo Pampers Midi,super su. Ali probali smo i Babylove,Huggies i Xeniu. Sad dobila pakovanje Suprimsa,pa cemo i to kad mala dostize 8kg. :)

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Pelene ...
22.3.2011 0:34:21   
jovicaa
da li je neko mozda koristio francuske pelene "beauty baby"?
pre neki dan smo ih kupili u zru, cini mi se da su, barem u zru, nove na trzistu. i za sada su se pokazale kao jako dobre! kao pampers samo mi je malo prirodniji materijal, za nijansu su vece i nisu namirisane! a nisu mi jos ni jedanput propustile.


< Poruku je uredio jovicaa -- 22.3.2011 0:47:48 >

(odgovor članu Tina87)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Pelene ...
22.3.2011 0:37:39   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: magnetic

Meni su isto super sto se tice upijanja,ne propustanja,mekoce i fleksibilnosti oko nogica i stomacica,ali mi se jako ruzno osecaju na hemiju i taj gel u njima nalazim na detetovoj kozi,pa sam zato pocela da eksperimentisem sa drugima.

ovo potpisujem!
pampers odvratno smrdi kada se pomesa ta hemija i urin! grozno! a tek gel... ali definitivno su mi bile najbolje dok nisam otkrila ove nove!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Beba rođena dva meseca nakon smrti mame
Naučna-fantastika? Čudo prirode? Čudo medicine? Ili jednostavno - čudo života?



Anketa

Повратак на посао након породиљског одсуства.
Admin

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here