|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
18.5.2011 22:52:07   
isidora88
i ostajemo na puffies pelenama,prezadovolna sam user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Pelene ...
18.5.2011 23:31:31   
choopa choops
Kupili smo danas Libero, konacno sam ih nasla user posted image Izgledaju mi super, samo sam uzela br 5, a nekako su malene, pa cu sledeci put uzeti vece. Proizvode se do broja 7 user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Pelene ...
20.5.2011 14:51:11   
Shishica
Ja se uvek razocaram kad probamo bilo sta drugo od pelena i uvek se vratim Pampersu, najtanje i najmekse su, a meni je najbitnije da je njoj udobno.. sve ostale su ili bez elasticne trake ili krute ili debele..

Jedino jos nisam puffies probala..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Pelene ...
20.5.2011 15:16:12   
jovicaa
jesi probala one iz svetosavske, neke baby dream? francuske? nama odgovaraju, a jeftinije su od pampersa, e sad ne znam kakvi su im veci brojevi, cetvorka je ok

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Pelene ...
20.5.2011 20:06:37   
Shishica
Probala sam. Mi uzmemo 5-icu, ali u tom velikom pakovanju naidjem i na vece i na manje user posted image oni to tako frljnu valjda kako stignu..

Njih stavim kad znam da ce Ema ubrzo da kaki..

Dobre su, skoro kao pampers..samo sto su deblje..a sve ostalo je odlicno..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Pelene ...
20.5.2011 22:48:09   
Snelle
Meni ne pada na pamet da se sa Pufies vraćam na Pampers. Pufies su zakon!!!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Pelene ...
20.5.2011 22:55:00   
ivaj
Snelle,moracu onda te da probam.
Jelena mi ima neki ojed i moracu da promenim pelene i da smanjim upotrebu vlaznih maramica.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Pelene ...
20.5.2011 22:55:04   
choopa choops
Da dodam da sam PREZADOVOLJNA sa Libero za ova dva dana. Fenomenalne su. Mekane, ne smrde kao Pampers, ne ispada nista iz njih user posted image i sto je meni najbitnije ladno nisu propustile cijelu noc, a ujutru se valjda ukakio, ja nisam ni osjetila. I ni tad nije pustilo. Ja ih sigurno necu mijenjat do daljnjeg, bez obzira na cijenu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Pelene ...
20.5.2011 22:57:37   
Sanjica26 RR
Mi od kako ne koristimo vlazne maramice nema vise ojeda. Samo mokrom pelenom je obrisem, prosusim i tanak sloj kremice. A, od pampersa joj bude ujutru hladna guza. Zato i mi koristimo preko noci pufies

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Pelene ...
20.5.2011 22:58:15   
ivaj
Eto ti ga sad.

Jedino da krenem redom da ispitujem,jedne,pa druge,pa trece,...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Pelene ...
20.5.2011 23:13:30   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: ivaj

Eto ti ga sad.

Jedino da krenem redom da ispitujem,jedne,pa druge,pa trece,...



Ja ne bih mogla bez maramica, ali ako sumnjas na njih onda moras tako da isprobas. Meni se L osipala, a ja nisam provaljivala da je od pelena. Cim sam joj promijenila pelene osip je nestao. Nista, idi sistemom eliminacije pa valjda provalis od cega je user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Pelene ...
20.5.2011 23:13:46   
Snelle
Meni se  kod Pampers pelena nikako ne sviđa baš to što od njih bude ledena guza, stalno sam imala strah da će L da se prehladi. Kod pufies tog problema nema!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Pelene ...
20.5.2011 23:15:45   
snješka
Mi i dalje ostajemo vjerni Lumpi pelenama. Kod nas je i zbor pelena mali pa tako mi nemamo huggies, puffies, eve baby (nešto tako) i još nekih koje vi pominjete.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Pelene ...
20.5.2011 23:16:46   
Jele

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Kupili smo danas Libero, konacno sam ih nasla user posted image Izgledaju mi super, samo sam uzela br 5, a nekako su malene, pa cu sledeci put uzeti vece. Proizvode se do broja 7 user posted image


Čupice, koje su ti to Libero? Prvi put čujem...


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Pelene ...
20.5.2011 23:18:06   
Klarita
Ja pisah ali niko se ne oglasiuser posted image postoji OGROMNA razlika izmedju pampersa proizvedenih u Nemackoj i onih proizvedenih u Poljskojuser posted image ja provalila ali dzaba....ove made in Germany se tako retko nalaze da je to strasnouser posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Pelene ...
20.5.2011 23:18:11   
snješka
Eto, mi nemamo ni Libero.  user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Pelene ...
20.5.2011 23:19:15   
snješka
IZVORNA PORUKA: Klarita

Ja pisah ali niko se ne oglasiuser posted image postoji OGROMNA razlika izmedju pampersa proizvedenih u Nemackoj i onih proizvedenih u Poljskojuser posted image ja provalila ali dzaba....ove made in Germany se tako retko nalaze da je to strasnouser posted image


Naravno, te u Njemačkoj idu svugdje samo ne kod nas. Mi spadamo u Treće zemlje!user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Pelene ...
20.5.2011 23:19:23   
Brana
IZVORNA PORUKA: isidora88

i ostajemo na puffies pelenama,prezadovolna sam user posted image

Isto,Huggies smo koristili do skoro,dok nisu totalno pocele da propustaju,maltene i nakon 2h od stavljanja nove pelene..
Sada smo presli na Puffies i zadovoljni smo...


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Pelene ...
20.5.2011 23:21:23   
choopa choops
Jele ove
user posted image
Svedske pelene user posted image

libero.com


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Pelene ...
20.5.2011 23:22:55   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: snješka

Eto, mi nemamo ni Libero.  user posted image


Vi ste onda jos gori nego mi user posted image ja sam mislila da smo mi zadnja rupa na svirali sto se svega tice. Ali eto pelena ima user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Pelene ...
20.5.2011 23:23:53   
snješka
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: snješka

Eto, mi nemamo ni Libero.  user posted image


Vi ste onda jos gori nego mi user posted image ja sam mislila da smo mi zadnja rupa na svirali sto se svega tice. Ali eto pelena ima user posted image



Mi smo Treća zemlja u tranziciji. user posted image


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Pelene ...
20.5.2011 23:24:18   
Anoniman
ivaj, sem što menjaš pelene, zaista izbaci maramice.
Ja sam počela Marka ujutru da operem pod slavinom (nakon noći), namažem, i na dalje, mu samo izvučem jednu pelenu, stavim drugu. Ne brišem, ne perem, ne mažem. Jedino ako se ukaki, onda opet perem. I negde popodne brišem maramicom i mažem. Dakle, za ceo dan menjamo oko 6 pelena, nekad 7, od toga ga 2x perem, jednom brišem maramicama. Ostalo samo izvučem jednu pelenu, stavim drugu. Jedino tako se ne osipa.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 647
   RE: Pelene ...
20.5.2011 23:28:47   
snješka
IZVORNA PORUKA: Tash

ivaj, sem što menjaš pelene, zaista izbaci maramice.
Ja sam počela Marka ujutru da operem pod slavinom (nakon noći), namažem, i na dalje, mu samo izvučem jednu pelenu, stavim drugu. Ne brišem, ne perem, ne mažem. Jedino ako se ukaki, onda opet perem. I negde popodne brišem maramicom i mažem. Dakle, za ceo dan menjamo oko 6 pelena, nekad 7, od toga ga 2x perem, jednom brišem maramicama. Ostalo samo izvučem jednu pelenu, stavim drugu. Jedino tako se ne osipa.



I ja isto ovako radim.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Pelene ...
21.5.2011 23:06:53   
Leia


Evo da podelim i ja svoje iskustvo sa pelenama. Isprobali smo vecinu na trzistu.
Jedine koje imaju elasticno na ledjima su Hugies i Libero i po meni su za male bebe najbolje, zbog sprecavanja prolazenja kake na ledja. Mi smo dugo Huggies koristili, jeftinije su. posle su pocele da ga zuljaju sa strane, malo su grublje. Libero su strava. Trenusno, possto ima dve godine, koristimo Babylove iz DM-a. Pelena sasvim OK, a dodje mnogo vise u pakovanju nego Libero, isplati se. Pampers mi je katarstogfa, osete se hemikalije, propustaju...

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Pelene ...
23.5.2011 8:54:35   
Shishica
Ajde mi detaljno opisite te pufies..debljina, elasticne trake..u odnosu na pampers??

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Leia)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here