|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
8.7.2011 10:43:53   
bokicans
IZVORNA PORUKA: BubaMira

E cure, da vam ja napišem poje otkriće: kod mame sam na selu, i dalje, i nestalo mi Pampersa. Odem u jednu od 3 prodavnice i tamo Pampers 4, 60 komada 1970 dinara! Pa mamicu vam lopovsku, u NS je 70 komada 1540! I nisam htela iz principa da kupim, odem u drugu prodavnicu i nađem neke Boni suprims pelene, 100 komada 1300din. I ja kupim,besna, pa makar bacila pare. I znate šta? Pelene su sasvim ok! Imaju restegljivu traku, malo su kruće od pampersa ali evo već 5 dana ih koristim i stvarno nemam zamerke, ne cure, super upijaju, po obliku i materijalu su gotovo identične kao Baby love DM-ove, samo što još imaju i rastegljivu gusenicu napred. Tako da, user posted image za Boni. user posted image



Bubilisk 4 pampers 82 komada je 1450 -1500dindzi na svim pijacama u N.Sadu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Pelene ...
8.7.2011 10:46:37   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Jabudić, još si tuuser posted image
Ajd mali, izlaz napolje!!!!

off topic, sorryuser posted image


Eto, i pelene smo mu kupili, a on nece user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Pelene ...
8.7.2011 10:51:53   
Anoniman
Bokice, mislila sam na cene u radnjama, u Liliju je ta cifra. A verujem da je na pijacama jeftinije, mada kod mene na Detelinarskoj nikad ne naleteh na 4-ku user posted image . Mada, ako ove Boni stvarno ne pokažu manu - ja ću njih da koristim.

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 678
   RE: Pelene ...
8.7.2011 12:59:42   
bokicans
A da u radnjama deruu,u pravu si.Pa da ako su ok,super.Moja komsinica se kune u njih ,ima dvoje dece i sa njima je koristila Boni.dok druga kaze nikako Boni.Ma ludilooouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Pelene ...
8.7.2011 13:18:59   
Ivanka 75
Upravo idem iz apoteke, original pampers 4 - 24 din po komadu, sleep and play - 17 din po komadu.
To nije mnogo, zar ne?
Odavno ne kupujem pampers pa ne znam.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Pelene ...
8.7.2011 13:31:07   
isidora88
ja sam pre par dana kupila Lumpi-merkator i odlicne suuser posted image
nisam imala vremena da pdem do lilija po pufies a merkator mi je blizu i uzeh njihuser posted image
pakovanje od 50 kom. je 850 din.user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Pelene ...
8.7.2011 14:14:31   
jovicaa
ove nase francuske, 600 din 50 kom, su savrsene, nemam nijednu zamerku, tri puta bolje od pameprsa. bas smo pre neki dan kupili pampers, nismo mogli da stignemo do te radnje i smorila sam se, pampers tako smrdi, na urin user posted image user posted image user posted image , bljak, nekvalitetan
bubo meni je boni katastrofa, jednom sam kupila i nikad vise, ali kazu da je drugacije sa devojcicama i decacima, mozda tebi bude odgovaraouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Pelene ...
8.7.2011 14:23:08   
Ivanka 75
Znači i Lumpi hvalite, super! Idem do Merkatora danas da ih kupim! Blizu mi jeuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Pelene ...
8.7.2011 15:11:33   
Anoniman
Jovice, a koje su te tvoje?

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 684
   RE: Pelene ...
8.7.2011 15:17:46   
Anoniman
Lumpi je odlican, ne vidim razliku izmedju pampersa i njega. upotrebljavamo i BeBe pelen koje se mogu pronaci samo u Ideji. Nisu bog zna sta u smislu da su kruce nego gore pomentue dve vrste,ali su odlican izbor za toliko novca (50kom/700din)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 685
   RE: Pelene ...
8.7.2011 15:19:01   
Anoniman
Pampers na kvantasu 1450, na satelitskoj pijaci 1500.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 686
   RE: Pelene ...
8.7.2011 15:19:51   
jovicaa
vec sam pisala. francuske pelene, baby dream, beauty baby, ove sad su maxi baby. ne znam gde se mogu nabaviti u novom sadu, u zru ih ima samo u jednoj radnji koja se skoro otvorila

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Pelene ...
8.7.2011 15:31:59   
Anoniman
Jao, kvantaš, e da poludi čovek kad nema kola... user posted image Moja drugarica tamo kupuje, kaže da ima dosta jeftinih stvari za bebu.

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 688
   RE: Pelene ...
8.7.2011 15:33:07   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Jao, kvantaš, e da poludi čovek kad nema kola... user posted image Moja drugarica tamo kupuje, kaže da ima dosta jeftinih stvari za bebu.

A kakvo je stanje na pijaci na Detelinari? Meni je satelitska blizu pa mi je zgodno,a tebi bas i nije user posted image i meni je kvantas daleko, jer ne vozim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 689
   RE: Pelene ...
8.7.2011 17:07:38   
Anck Su Nmaun
Ja cu poludeti od ovih pelena ..koristimo Pampers 5, ali svaku noc u pola noci moram da je presvlacim jer je skrooooz mokra, ona popije puno mleka i vode i peklena ne moze da upije sve...
Pa >>>>>bem ti takve pelene user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Pelene ...
8.7.2011 17:09:46   
nela79
E bas zato sam ja Vanji sa Pampersa presla na Evy Baby a sad i na Boni. Trebala nam je deblja pelena

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Pelene ...
8.7.2011 17:17:30   
Anck Su Nmaun
Koristili smo i te Evy baby al nam nisu odgovarale user posted image a za Boni neznam

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Pelene ...
8.7.2011 17:24:50   
nela79
Mi ih evo koristimo vec neko vrijeme. Pelena je OK kao i cijena

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Pelene ...
8.7.2011 22:06:53   
bokicans
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Jao, kvantaš, e da poludi čovek kad nema kola... user posted image Moja drugarica tamo kupuje, kaže da ima dosta jeftinih stvari za bebu.



Na Kvantasu su i maramice pampers 150din a nivea 160 dinuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Pelene ...
8.7.2011 22:17:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: magiNS


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Jao, kvantaš, e da poludi čovek kad nema kola... user posted image Moja drugarica tamo kupuje, kaže da ima dosta jeftinih stvari za bebu.

A kakvo je stanje na pijaci na Detelinari? Meni je satelitska blizu pa mi je zgodno,a tebi bas i nije user posted image i meni je kvantas daleko, jer ne vozim user posted image


Ja sam jednom naišla na Pampers 4+ ali tada su nam te bile velike, i nešto se ne sećam da su bile osetno jeftinije.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 695
   RE: Pelene ...
8.7.2011 22:24:53   
bokicans
Bubiliks ja na Kvantas odem bajsom kada nemam kola.Ako imas bajs user posted image i Palimouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Pelene ...
8.7.2011 22:26:16   
Anoniman
Nemam bajs, ali imam rolere user posted image Ali onda jedino da idemo al' da nas prati hitna za svaki slučaj user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 697
   RE: Pelene ...
8.7.2011 22:26:25   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Znači i Lumpi hvalite, super! Idem do Merkatora danas da ih kupim! Blizu mi jeuser posted image


jesi kupila pelene?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Pelene ...
8.7.2011 22:33:18   
bokicans
A hhahahaha ,ja ako budem vozila rolere mogu odmah u gipsaonuuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Pelene ...
8.7.2011 22:53:48   
krixtina
u merkatoru lumpi pelene od 80kom. 1214din,vlazne maramice 143din,pa ako idete vikendom daju i 10% popusta :)

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Beba rođena dva meseca nakon smrti mame
Naučna-fantastika? Čudo prirode? Čudo medicine? Ili jednostavno - čudo života?



Anketa

На радно место после породиљског одсуства.
пеперутка16

Са којим изазовима се суочавате када се вратите на посао након породиљског одсуства?

Click Here